Dekorácie a oslavy, nábytok

Dekorácie a oslavy, nábytok

Masívny drevený nábytok – nápady na dizajn z Francúzska

útulné polstrované kreslo na sedenie

Predstavujeme vám nápady na dizajn pre masívne Drevený nábytok z Francúzska. Jemné línie, krásne ornamenty a prekvapujúce nové výrobné techniky definujú tieto vynikajúce dizajny, ktoré predstavujú rôzne interiérové ​​nápady a vplyvy z celého sveta. Drevený nábytok je vždy trendy. Drevený materiál je ako žiadny iný, a preto nie je jednoduché predvádzať zaujímavé a inovatívne modely, ale Grange sa podarilo priniesť na trh fascinujúce zbierky.

Masívny drevený nábytok do obývačky

modré akcenty-obývačka-ozdobený-koberec

Spoločnosť bola založená pred viac ako sto rokmi a je známa svojimi jemnými tkaninami, zaujímavými farebnými kombináciami a vysoko kvalitnou výrobou. Od roku 1904 založila spoločnosť Grange svoju výrobu v meste Monts du Lyonnais vo Francúzsku. Masívny drevený nábytok vyžadujú veľa časovo náročnej práce a je ich možné vyrobiť iba po dlhom školení. Profesionálni zamestnanci spoločnosti vytvárajú také krásne návrhy, že fascinujú ľudí z celého sveta. Grange má svoje vlastné výrobné predpisy, ktoré sú tajomstvom spoločnosti a podľa ktorých môžete svoj nábytok vždy rozpoznať. Dokonalý interiér vyzerá jednotne a nábytok by sa mal navzájom dopĺňať, aby v miestnosti nakoniec vládla harmónia. Dekorácia by mala byť v súlade so zvyškom nábytku. Preto Grange vytvoril štýlový a krásny interiér v každej miestnosti a miestnosti.

Masívny drevený nábytok do spálne

Drevené svietniky do spálňového nábytku

Nič nemôže vytvoriť domácu a útulnú atmosféru ako masívny drevený nábytok. Po každej výrobnej fáze – konštrukcii a výrobe – bol nábytok krok za krokom transformovaný na umelecké dielo. Výroba dreveného nábytku zvyčajne trvá dlhšie ako pri inom nábytku, ale oplatí sa naň počkať – pretože nadčasovo elegantné vzory, ktoré sa potom objavia, s vami môžu byť po celý život. Látky, ktorými je nábytok čalúnený, boli starostlivo vybrané tak, aby boli v súlade s interiérom a vytvárali krásne akcenty. Kombinácia tradičného a moderného je jednoducho vynikajúca a je charakteristickým znakom výrobcu nábytku Grange.

Fialový koberec a masívny drevený stôl v jedálni

fialovo-jedálenský-okrúhly-drevený stôl

Klasická kuchyňa s oranžovými akcentmi

Kachľové kuchynské drevené skrinky

Myšlienka na úsporu miesta – Kabinet

Skrinka na kancelársky nábytok Domov

Rustikálna spálňa s oranžovým dreveným nábytkom

rustikálny-spálňa-oranžovo-drevený nábytok

Stena z prírodného kameňa a drevený nábytok v jedálni

Stena z prírodného kameňa-jedáleň-drevený stôl-jedálenské stoličky

Read more
Dekorácie a oslavy, nábytok

Nábytok Couture od Roche Bobois

Nábytok Couture -dizajnový nábytok-sedací nábytok-gauč-námornícka-modrá-biela-pruhy

Nábytok pre couture V jej byte? Ako sa to mohlo stať? Zamyslime sa. Niekedy sa divné veci dejú z nejakého dôvodu. Čo by to mohlo byť dôvodom? Možno pracoval v slávny návrhár s slávna značka nábytku? Áno, je. Slávny francúzsky návrhár Jean Paul Gaultier pracoval spolu s domom pre návrh nábytku Roche Bobois, na výrobu tohto nádherného nábytku. Ich skutočným účelom je dokázať, že móda a funkcie môžu spolupracovať skutočne dobrým spôsobom. Nečakajte nič menej ako jedno ultra báječná zbierka nábytku.

Nábytok Couture – modulárna sedačka Mah Jog v Hippie elegantný štýl

Nábytok Couture -dizajn-nábytok-sedadlo-nábytok-gauč-exkluzívny-štýl-tyrkysový

Všetko je to o pôvabe a štýle a nie je potrebné to dokazovať. Stojí za to preskúmať celú ich prácu. Medzitým nájdete niekoľko skvelých kúskov, ktoré môžete objaviť doma alebo v kancelárii. Progresívna zbierka nábytku zahŕňa a Paraventná posteľ, s čalúneným čelom a štýlovým kaligrafickým motívom zo striebra a chrómu. Ďalší klenot je veľký Modulárna sedačka Mah Jog od Hansa Hopfera, im Hippie elegantný štýl od Jean Paul Gaultier polstrovaný. Je ideálny pre moderný mestský obytný priestor bez ohľadu na proporcie. Môžete si to napísať, ako chcete, bez ohľadu na to, ako veľká je vaša izba.

Nábytok Couture s nádherným exkluzívnym čalúnením

Nábytok Couture -designer-nábytok-sedadlo-nábytok-gauč-čalúnenie-farebné-vzory-kvety

Dizajnér a Roche Bobois používajte zmyselné materiály, nepolapiteľné farby, ikonické kúsky a pop folklórne vzory, svieže textúry, to všetko Nábytok pre couture urob to tak veľkolepým. Stačí mať dôveru v svetoznámu značku dizajnérov a nábytku. Nezdá sa to také ťažké.

Nábytok Couture – sedacie moduly s charakterom

Nábytok Couture -dizajnový nábytok-sedadlo-nábytok-gauč-oranžovo-čierny

Nábytok Couture – paravánová posteľ od Roche Boboisa

Couture nábytok od Roche Bobois - posteľ

veľkolepý couture nábytok od Roche Bobois

Nábytok Couture od Roche Bobois - sedačka

Couture sedenie s exkluzívnym dizajnom 

Nábytok Couture od Roche Bobois

Couture sedenie v eklektickom štýle

Pohovka Couture od Roche Bobois

Read more
Dekorácie a oslavy, nábytok

Dokonalý biely interiérový dizajn

biely interiérový dizajn - farebné akcenty

Nadčasovú eleganciu bielej farby v interiérovom dizajne nemožno poprieť. Klasický interiérový dizajn, veľmi obľúbený a elegantný. Tento štýlový príklad ukazuje, ako všestranne je možné bielu farbu použiť. Keďže tento byt je presvedčivý, môže biely interiérový dizajn Hodí sa kdekoľvek – bez ohľadu na to, kde na svete je dom, z akého materiálu je nábytok vyrobený alebo aký máte rozpočet.

Biely interiérový dizajn – nápady na modernú výzdobu

biely interiérový dizajn - čl

Biela farebná schéma sa prispôsobí akémukoľvek dizajnu. Vďaka bielej farbe miestnosť vyzerá väčšia, pôsobí sviežo a jemne. Vytvára sa príjemná atmosféra, kde si môžete oddýchnuť. Akcenty je možné nastaviť kontrastnými textúrami alebo farebným nábytkom. v biely interiérový dizajn umenie si skutočne príde na svoje, pretože o tomto byte sa môžete presvedčiť aj vy.

Dokonalý biely interiérový dizajn

biela moderná farebná dekorácia

To biely interiérový dizajn dáva obyvateľom priestor na experimentovanie s farebným nábytkom. Napríklad môžu byť v obývacej izbe vytvorené rôzne sedacie súpravy s rôznofarebným nábytkom. Efekt je čistý šik. Vďaka vynikajúcej kombinácii obdĺžnikových, bielych tvarov nábytku bude miestnosť pôsobiť moderne. Biely dizajn interiéru je štýlový a jednoduchý.

Tak znova objavte svoj byt! Zmeňte farby, textúry, dizajn nábytku a vytvorte elegantný interiér. Nechajte sa inšpirovať týmto rozprávkovým bytom!

Biela dekorácia-strešná terasa z dreva

Biela dekorácia - farebné akcenty

Biela dekorácia - moderná kuchyňa

Read more
Dekorácie a oslavy, nábytok

Taliansky výrobca nábytku s návrhmi spální a kancelárií

béžovo-hnedá-farebná schéma-foto-stena-spálňa

Predstavujeme vám jednu z najinovatívnejších a najrozvinutejších Výrobca nábytku Taliansko, ktoré je na celom svete známe vysokou kvalitou a krásnym jemným nábytkom. Talentovaní dizajnéri s dlhoročnými skúsenosťami vytvorili vynikajúce návrhy pre modernú spálňu, obývaciu izbu a kanceláriu, ktoré spájajú vysoký komfort a zaujímavú výzdobu. Vaše návrhy sú v centre pozornosti a pútajú pozornosť – vzrušujúce dekorácie na stenu, praktické policové systémy a klasické jednoduché línie definujú obývací priestor. Tradičné prvky sú spojené s moderným dizajnovým riešením, tieto kusy nábytku sú obľúbené u každého.

Talianske prvotriedne nápady na dizajn od výrobcu nábytku Jesse

policový systém jedálne v zelenej farbe

Z Výrobca nábytku Jesse vo svojich kolekciách skombinoval mnoho rôznych dizajnov a štýlov zariaďovania, ktoré by mali splniť všetky požiadavky zákazníkov a sú vytvorené s cieľom nielen dobre vyzerať, ale predovšetkým byť praktické. Každý dizajn je vytvorený s pochopením dynamiky medzi priestorom a nábytkom. Preto sú jednotlivé kusy nábytku také jedinečné a majú svoj vlastný charakter a prispievajú k určitej atmosfére. Sú špeciálne navrhnuté tak, aby boli čo najflexibilnejšie a mohli byť prepracované v závislosti od miestnosti. Vzrušujúca kombinácia flexibility a inovácie je úplne v súlade s modernými trendmi. Každý policový systém má napríklad iné rozmery a je vytvorený pre rôzne oblasti tak, aby v konečnom dôsledku vznikol multifunkčný interiér a aby ste sa u nás skutočne cítili ako doma. Interiér je predovšetkým teplý a príjemný, takže si môžete úplne oddýchnuť.

Pohodlie a útulnosť od talianskeho výrobcu nábytku

čiernobiele ozdoby do spálne

Taliansky výrobca nábytku Jesse má viac ako osem rokov skúseností a priniesol na trh mnoho úspešných kolekcií nábytku. Na začiatku bolo všetko malé – rodinný podnik v provincii okolo Benátok, ktorý existuje dodnes, ale medzitým sa zmenil na veľkú spoločnosť. Veľká popularita spoločnosti v Taliansku nie je divu – ako sa môžete sami presvedčiť pri pohľade na tieto vzrušujúce prevedenia.

Vstavaná skriňa v spálni

šatník-Jesse-Design

Rustikálny príručný stolík v skrinke

rustikálna knižnica konferenčného stolíka

Nástenný systém s praktickým policovým systémom – aj do kancelárie

Úložná stena biela knižnica

Read more
Dekorácie a oslavy, nábytok

Taliansky nábytok a ruský dizajn pre luxusné bývanie

Luxusné kožené-nábytkové-skriňové-ruské-designové štúdio

Talianske nábytkárske spoločnosti sú nepochybne lídrami v tomto odvetví. V každom prípade krásne interiéry už netvoria výlučne talianski konzultanti a návrhári interiérov. Známa ruská preferencia honosných interiérov, luxusu a útulnosti hrá pri navrhovaní týchto vynikajúcich prvkov veľkú úlohu. Hovorí sa, že kombinácia oboch – talianskeho dizajnu nábytku a Ruský dizajn  je najlepšia voľba, podobne exotická a jedinečná ako dvojrasa dieťa kombinujúce to najlepšie zo svojich rodičov.

GLT – Ruské interiérové ​​koncepty prispievajú k dokonalosti talianskych interiérov

ruský dizajn-taliansky nábytok-jedáleň

GLT Studio je ruské dizajnérske štúdio, kde pôsobia skúsení konzultanti a unikátni dizajnéri ruské interiérové ​​koncepty a vytvorte očarujúci interiér. S pomocou svojich talianskych kolegov – výrobcov nábytku sa GLT rýchlo stal symbolom ruského štýlu a elegancie.

Ruské koncepty interiéru – špeciálne zbierky a nápady pre luxusné bývanie

Stôl do obývačky z krištáľového lustra

GLT realizuje sny svojich zákazníkov a dáva jedinečnú príležitosť predviesť doma luxusný dizajn interiéru podľa vlastných predstáv. Z každého domu a bytu vytvoríte ostrov plný luxusu a štýlu. Ušľachtilé látky a neuveriteľné štýlové kombinácie, dekorácie a kusy nábytku sú prezentované tak, aby nikto nemohol byť sklamaný. Môžete tiež navrhnúť svoj vlastný nápad a štúdio ho premení na realitu. the Ruský dizajn ukazuje jasnú preferenciu talianskeho dizajnu a vysokej kvality.

Ruské interiérové ​​koncepty pre každú izbu

Luxusná spálňa-taliansky nábytok-ruský dizajnér

Ruské štúdio sídli v hlavnom meste – Moskve. Prikladajú veľký význam prianiam zákazníkov a majú rôzne prevedenia, ktoré ponúkajú, že ich radi prerobíme podľa požiadaviek zákazníkov. Unikátny dizajn spální vo viktoriánskom, koloniálnom alebo gotickom štýle čaká na všetkých fanúšikov tradície. Jedálne sú eklektickou kombináciou starožitných dekorácií a autentického nábytku z kráľovskej rezidencie. Kuchyne sú multifunkčné a spájajú moderný kompaktný tvar a tradičné ozdoby v nezabudnuteľnom dizajne. Ruský dizajn sú očarujúce a lesklé.

Očarujúci taliansky nábytok a ruský štýl v nezabudnuteľnom interiéri

čierna a biela kuchyňa ruský dizajn

Okrem krásneho a vysoko kvalitného talianskeho nábytku existuje aj niekoľko charakteristických vlastností, ktoré ho robia Ruský dizajn tak zapôsobiť. Výber materiálov je jedným z nich – nič sa nešetrí, aby ste sa cítili dobre – plyš, satén, koža alebo cibórium, bambus, dub, eben, všetko je len to najkvalitnejšie. Kameň, nehrdzavejúca oceľ a sklo dodávajú dizajnu moderný vzhľad.

Nábytok z GLT sú zvyčajne pôsobivo masívne, majú retro atmosféru a sú kombinované s elegantnými vázami, keramikou, luxusnými kobercami a lustrami.

Abigail

Sivý moderný interiér skrinky

šedá-moderná-skriňa-interiér

Ušľachtilý dizajn kuchyne

ušľachtilý kuchynský dizajn drevené dvere

Read more
Dekorácie a oslavy, nábytok

Moderný nábytok do obývačky

Dizajn: Leolux

moderná elegantná štýlová sedacia súprava nábytku

Holandská nábytkárska spoločnosť Leolux ponúka nápadité Salónik. Továreň na nábytok bola založená v roku 1934. Každopádne mal v tej dobe iný názov a špecializoval sa na klasický nábytok. Spoločnosť neskôr kúpili bratia Jan a Ton Sandersovi, ktorí vyvinuli moderné koncepcie. Nasledujúca generácia manažérov spoločností išla v ich šľapajach a sama prišla s novými nápadmi. Výsledok je pôsobivý – mnoho farieb a štýlových moderných prevedení sa úspešne kombinuje s vysokou kvalitou a pohodlím. Spoločnosť Leolux je známa svojim vynikajúcim, moderným Salónik známy.

Elegantný farebný nábytok do obývačky od Leolux

štýlový dizajn nábytku-fialová sedačka a červený stôl

Obľúbený je najmä nábytok z kolekcie Morena. Kolekciu moderného obývacieho nábytku vyvinul dizajnér Stefan Heiliger v roku 2010 a zameriava sa na elegantný dizajn pohovky. Hlavnou charakteristikou je sochársky a elegantný tvar. Vyzerá to, že sedačky do seba „splynú“. Rôzne kusy nábytku je možné navzájom kombinovať a vytvoriť tak atraktívne a elegantné posedenie.

Moderné a zaujímavé – kolekcia obývacieho nábytku „Morena“

štýlový dizajn nábytku-fialová sedačka s červenými vankúšmi

Toto moderné Salónik Kolekcia je k dispozícii v koženom alebo textilnom poťahu. Pokiaľ ide o farbu – sú výrazné, silné a vytvárajú emocionálnu atmosféru. Pre konzervatívnych sú k dispozícii v sivej alebo bielej farbe a pre extravagantných zákazníkov v červenej alebo fialovej farbe. Kolekcia Morena sa svojim minimalistickým dizajnom hodí do každej modernej domácnosti alebo kancelárie. the Návrhár Leoluxu sa skutočne pokúsili urobiť tento salónikový nábytok nielen atraktívnym, ale aj veľmi pohodlným.

Od K.H. Christovej

moderný štýlový detail dizajnu nábytku

Vzrušujúci dizajn – moderný nábytok do obývačky

moderný štýlový dizajn nábytku

elegantná biela pohovka

Elegantná biela pohovka

elegantná štýlová sedačka

elegantný štýlový dizajn nábytku - moderná sedačka

Nový spôsob sedenia: KU ME KO

Read more
Dekorácie a oslavy, nábytok

Exkluzívny luxusný nábytok od Clive Christian

Doska na mramorový koláč

Na rozdiel od iných nábytkárskych spoločností si Clive Christian robí svoje Luxusný nábytok iba v showroomoch. Môže to znieť trochu neobvykle, najmä pre výrobcu nábytku, ale vyrábajú iba exkluzívny nábytok. Po prezretí jeho návrhov nadobudne slovo luxus nový význam. Je to prvotriedna a špičková kolekcia nábytku, ktorú nevidíte každý deň.

Dizajn luxusného nábytku – kolekcia Clive ChristianKrištáľový luster-luxusná dekorácia interiéru-jedáleň

Spoločnosť pre Luxusný nábytok bola založená v roku 1978 a odvtedy je odborníkom na udržateľný, ekologický a ohromujúci nábytok. Motto spoločnosti najlepšie vysvetľuje politiku a poslanie spoločnosti. Ich hlavnou zásadou je – Naše prostredie je prostredím našich detí. Jedným z mnohých dôvodov, prečo je nábytok Clive Chrisitan taký jedinečný a výnimočný, je ten, že je vyrobený z biomasy a recyklovateľnej energie, čo je zárukou ochrany životného prostredia..

Luxusný nábytok do kráľovských interiérovspálňa s posteľou s baldachýnom s elegantnými béžovými tapetami

Spojenie s prírodou veľmi zvyšuje príťažlivosť tvorby Clive Christiana. Ďalším predajným bodom je samozrejme dizajn a materiály. Čo môže byť fascinujúcejšie ako nádherná kráľovská spálňa Luxusný nábytok, alebo byť klasickou kuchyňou?

Luxusný nábytok prináša štýl do domu

elegantný nábytok-nápad-obývacia izba-kráľovský štýl

Jemná výroba Luxusný nábytok prispieva k zvýšeniu popularity nábytkárskej spoločnosti. Ukážkové miestnosti Clive Christiana sú vždy nádherné a pôsobivé. Kusy nábytku sú skutočnou dokonalosťou a vytvárajú romantickú, nostalgickú atmosféru. Farebné schémy sú prevažne biele, pričom prirodzená farba dreva je často zachovaná a zaisťuje útulnú atmosféru.

Prírodné materiály a neutrálne farebné schémy

Drevená stena-elegantný-jedáleň-nábytok

Drevené panely na stenách, bohatá výzdoba a veľa skla definujú interiér Clive Christiana. V kuchyni je mramorová pracovná doska takmer samozrejmosťou, zatiaľ čo krištáľové lustre vytvárajú v spálni tajomnú atmosféru. Akcenty sú nastavené jemným farebným osvetlením.

Biela kuchyňa s množstvom ozdôb

ostrov bieleho koláča-kráľovský štýl

Klasický toaletný stolík so zrkadlom

klasický toaletný stolík so zrkadlom

Luxusná skrinka krémovej farby

nápad na zariadenie luxusnej skrinky v krémovej farbe

Jemné kuchynské osvetlenie ružovej farby

ružovo sfarbené-jemné-tortové-osvetlenie

Read more
Dekorácie a oslavy, nábytok

Moderný dizajn stoličky sa „hojdá“ štýlom

Dizajn: Fenny Ganatra

moderný dizajn stoličky

Mladá indická návrhárka Fenny Ganatra má jedinečnú modernu Dizajn stoličky navrhnuté a umiestnené na mezonet&Objet Show predstavená v Paríži v roku 2012. Tento kus nábytku sa nazýval „Bounce“. Myšlienka minimalistického dizajnu vznikla ako výsledok dlhého výskumu vlastností silikónu, najmä jeho pružnosti a spôsobu, akým sa prispôsobuje tvaru tela. Stolička má sedadlo vyrobené zo silikónových nití, ktoré dodávajú dizajnu inovatívny vzhľad. Hlavná konštrukcia je vyrobená z ľahkého, veľmi odolného materiálu, vďaka ktorému je nábytok veľmi prispôsobivý.

Moderný dizajn stoličky – pohodlný a inovatívny

inovatívny-kreatívny-nábytok-dizajn

S celkovou hmotnosťou iba 8,2 kg ponúka tento dizajn stoličky stabilitu a pohodlie. Rozmery stoličky zodpovedajú telu. Priemer kruhového sedla a sklon boli špeciálne ergonomicky testované. Tento moderný Dizajn stoličky ponúka zážitok – môžete si vyskúšať jeho pružnosť. Môže byť použitý každý deň a dodá každej miestnosti moderný vzhľad. Keď sedíte, sedadlo stoličky sa prispôsobí štruktúre tela a umožní úplné uvoľnenie tela. Akonáhle však vstanete, stolička vyzerá skôr ako umelecké dielo než ako kus nábytku. Jeho kreatívny dizajn je vhodný aj pre verejné použitie.

Inovatívny dizajn stoličky – „Bounce“

biela-ergonomická stolička

silikónové sedadlo čiernej stoličky

Farebná schéma Bounce ponúka veľa možností na výber. Ten moderný Dizajn stoličky je k dispozícii v rôznych farebných kombináciách. Konštrukcia je k dispozícii v čiernej, bielej alebo priehľadnej farbe. Silikónové sedadlo je ponúkané v závislosti od farby konštrukcie. Sú možné tieto varianty – čierna konštrukcia s čiernym alebo modrým sedadlom, biela konštrukcia s červeným alebo priehľadným sedadlom a priehľadná konštrukcia s ružovým alebo zeleným sedadlom.

Od K.H. Christovej

biela ergonomická stolička

biela-moderná-kreslo-obývačka

moderná stolička so silikónovým sedadlom

exkluzívna-moderná-biela stolička

Read more
Dekorácie a oslavy, nábytok

Energické nápady na dizajn interiéru od Selvaggio

svetlé farby-hotel-lobby-modro-žlto-oranžová

Selvaggio je mimoriadne zaujímavé dizajnérske štúdio vo Švajčiarsku, ktoré pre svoju energické nápady na dizajn interiéru je známe. Spoločnosť, ktorú založil a spravuje talentovaný architekt a návrhár Carlo Rampazzi, sa rýchlo stala známou vďaka svojim sofistikovaným a veselým interiérom. Vášnivý cestovateľ, návrhár rýchlo propagoval svoje podnikanie po celom svete prostredníctvom mnohých projektov v Európe, Ázii a Amerike.

Energické nápady na dizajn interiéru – obývacia izba

obývacia izba s farebnými žalúziami

Od osemdesiatych rokov začala spoločnosť Rampazzi spolupracovať s Colombo Stile a uviedli na trh osem štýlových kolekcií, ktoré predstavili klasický nábytok s moderným nádychom. V súčasnej dobe dizajnér pokračuje v práci na svojom energické nápady na dizajn a vyvinul svoj vlastný nábytok a dekoráciu so Sergio Villa. Ich výrobky sú vybavené vysoko kvalitným nábytkom a materiálmi a sú k dispozícii iba v obmedzenom počte, čo ich robí ešte výnimočnejšími.

Energické nápady na dizajn interiéru – výrazné farby

Sklenený stôl na streche Bejrút v oranžovej farbe

Keď má štúdio Selvaggio svoje energické nápady na dizajn interiéru Veľká pozornosť sa venuje priamemu vzťahu so zákazníkmi a porozumeniu vašim želaniam. Každý projekt je jedinečný a prispôsobený individuálnym predstavám zákazníka, vzniká prostredníctvom diskusie so zákazníkom, aby architekti lepšie pochopili, akým smerom sa majú vydať. Každý kus nábytku alebo každá časť dekorácie je vytvorená s rovnakým nasadením ako práca so samotnými zákazníkmi.

Energické nápady na dizajn interiéru so zaujímavou výzdobou

Luxusný nábytok Salvaggio Miami Apartment

Profesionáli v Selvaggio vyrábajú svoj nábytok s veľkým dôrazom na detail a z vysoko kvalitných materiálov pre maximálne pohodlie. Nakoniec sú všetky kusy nábytku usporiadané v miestnosti, aby vytvorili energické prostredie, ktoré dodáva miestnosti osobitý charakter. the energické nápady na dizajn interiéru  dodávajú pocit vznešeného prostredia, ktoré je definované renovovaným kráľovským nábytkom vo výrazných farbách as moderným nádychom. Samotný dizajn je dosť elegantný a možno ho opísať ako vintage. Tieto farebné, zábavné a exkluzívne prevedenie od Selvaggio sú jednoducho fascinujúce!

Od K.H. Christovej

Bazén s osvetlením

nezabudnuteľný-spa-bazén-osvetlenie-hotela

Zaujímavé farebné obklady do kúpeľa

zaujímavé-farebné-kúpeľ-škridle-strecha-kúpeľňa

Modré akcenty v obývačke

obývacia izba s modrými akcentmi

Elegantná hnedo-béžová spálňa

elegantno-hnedo-béžová-spálňa-posteľ-čelo postele-deco

Barový drevený zaujímavý dizajn stropu

Bar-drevo-zaujímavý-stropný dizajn

Read more