Dekorácie a oslavy, nábytok

Moderný nábytok do obývačky

Dizajn: Leolux

moderná elegantná štýlová sedacia súprava nábytku

Holandská nábytkárska spoločnosť Leolux ponúka nápadité Salónik. Továreň na nábytok bola založená v roku 1934. Každopádne mal v tej dobe iný názov a špecializoval sa na klasický nábytok. Spoločnosť neskôr kúpili bratia Jan a Ton Sandersovi, ktorí vyvinuli moderné koncepcie. Nasledujúca generácia manažérov spoločností išla v ich šľapajach a sama prišla s novými nápadmi. Výsledok je pôsobivý – mnoho farieb a štýlových moderných prevedení sa úspešne kombinuje s vysokou kvalitou a pohodlím. Spoločnosť Leolux je známa svojim vynikajúcim, moderným Salónik známy.

Elegantný farebný nábytok do obývačky od Leolux

štýlový dizajn nábytku-fialová sedačka a červený stôl

Obľúbený je najmä nábytok z kolekcie Morena. Kolekciu moderného obývacieho nábytku vyvinul dizajnér Stefan Heiliger v roku 2010 a zameriava sa na elegantný dizajn pohovky. Hlavnou charakteristikou je sochársky a elegantný tvar. Vyzerá to, že sedačky do seba „splynú“. Rôzne kusy nábytku je možné navzájom kombinovať a vytvoriť tak atraktívne a elegantné posedenie.

Moderné a zaujímavé – kolekcia obývacieho nábytku „Morena“

štýlový dizajn nábytku-fialová sedačka s červenými vankúšmi

Toto moderné Salónik Kolekcia je k dispozícii v koženom alebo textilnom poťahu. Pokiaľ ide o farbu – sú výrazné, silné a vytvárajú emocionálnu atmosféru. Pre konzervatívnych sú k dispozícii v sivej alebo bielej farbe a pre extravagantných zákazníkov v červenej alebo fialovej farbe. Kolekcia Morena sa svojim minimalistickým dizajnom hodí do každej modernej domácnosti alebo kancelárie. the Návrhár Leoluxu sa skutočne pokúsili urobiť tento salónikový nábytok nielen atraktívnym, ale aj veľmi pohodlným.

Od K.H. Christovej

moderný štýlový detail dizajnu nábytku

Vzrušujúci dizajn – moderný nábytok do obývačky

moderný štýlový dizajn nábytku

elegantná biela pohovka

Elegantná biela pohovka

elegantná štýlová sedačka

elegantný štýlový dizajn nábytku - moderná sedačka

Nový spôsob sedenia: KU ME KO