Dekorácie a oslavy, nábytok

Dizajnové nápady pre 4 izbový byt

moderný štvorizbový byt

Luxusný 4 izbový byt zariadenie je skutočnou výzvou pre každého architekta. Na jednej strane musia brať do úvahy architektúru, polohu a výhľad; na strane druhej musí konečný výsledok zodpovedať predstavám majiteľa. Aby bol dizajn interiéru nielen krásny a funkčný, musíte zvážiť veľa vecí. Predstavujeme vám zaujímavý dizajnový nápad a farebnú schému od Hemonides Applied Arts Architekti, ktorí vám určite dajú zaujímavé nápady.

Štvorizbový byt s luxusným interiérom a jednoduchou farebnou schémou

moderná strecha bytu

Štvorka izbový byt sa nachádza v centre Nikózie, v tichej a izolovanej časti od hlavného mesta Kýros, na prízemí veľkej obytnej budovy. Interiér, ktorý je pohodlný a šetrný k životnému prostrediu. Umelecké diela sú ohniskom a zohrávajú dôležitú úlohu vo výzdobe.

Štvorizbový byt s elegantným nábytkom v obývacej izbe

moderná knižnica do obývačky

V obývačke štyroch izbový byt zapôsobí na stropnú knižnicu, kde boli umiestnené umelecké diela majiteľov. Elegantné, jemné podlahové osvetlenie upútava pozornosť návštevníka práve na tento kus nábytku. Pohodlný kožený nábytok ponúka veľa príležitostí na oddych. Oranžová a žltá farba sú v súčasnosti veľmi aktuálne a môžu neutrálnym farebným schémam dodať zaujímavé akcenty. Koberec slúži skôr ako ozdoba.

Jedáleň s fotogalériou na stene

moderná-jedáleň-kovový luster

V jedálni štyroch izbový byt kombinujú sa štyri rôzne jedálenské stoličky. Farebný fotoalbum rodiny na stene vytvára útulnú atmosféru, zatiaľ čo kovové závesné svetlo dodáva miestnosti moderný vzhľad. Skrinka, ktorú opäť zdobia obrázky na stenách, je plynule prepojená s jedálňou. Nábytok je v škandinávskom štýle – elegantný a jednoduchý. Drevená podlaha vizuálne spája všetky miestnosti.

Spálňa s malým konferenčným stolíkom

Luxusný spálňový zelený koberec

V spálni štyroch izbový byt Dôraz je kladený na zelenú kompozíciu pozostávajúcu z trávovo zeleného koberca, malého dreveného stolíka a dvoch váz. Luxus nepotrebuje veľa dekorácií – správnymi farebnými kontrastmi ho dosiahnete veľmi jednoducho. Kúpeľňa je vedľa spálne – obe sú oddelené iba jednými presklenými dverami. Malá kúpeľňa so sprchovacím kútom a sivými stenami vyzerá štýlovo. Bonusom je bazén, do ktorého je prístup z obývačky.

Sivá farebná schéma v kúpeľni

veľká-zrkadlovo-sivá-kúpeľňa

Moderný sprchovací kút v kúpeľni

moderná sprcha-sklenené dvere-kúpeľňa

Obrázky moderných skriniek

moderné-skriňové-obrázky