Dekorácie a oslavy, nábytok

Taliansky výrobca nábytku s návrhmi spální a kancelárií

béžovo-hnedá-farebná schéma-foto-stena-spálňa

Predstavujeme vám jednu z najinovatívnejších a najrozvinutejších Výrobca nábytku Taliansko, ktoré je na celom svete známe vysokou kvalitou a krásnym jemným nábytkom. Talentovaní dizajnéri s dlhoročnými skúsenosťami vytvorili vynikajúce návrhy pre modernú spálňu, obývaciu izbu a kanceláriu, ktoré spájajú vysoký komfort a zaujímavú výzdobu. Vaše návrhy sú v centre pozornosti a pútajú pozornosť – vzrušujúce dekorácie na stenu, praktické policové systémy a klasické jednoduché línie definujú obývací priestor. Tradičné prvky sú spojené s moderným dizajnovým riešením, tieto kusy nábytku sú obľúbené u každého.

Talianske prvotriedne nápady na dizajn od výrobcu nábytku Jesse

policový systém jedálne v zelenej farbe

Z Výrobca nábytku Jesse vo svojich kolekciách skombinoval mnoho rôznych dizajnov a štýlov zariaďovania, ktoré by mali splniť všetky požiadavky zákazníkov a sú vytvorené s cieľom nielen dobre vyzerať, ale predovšetkým byť praktické. Každý dizajn je vytvorený s pochopením dynamiky medzi priestorom a nábytkom. Preto sú jednotlivé kusy nábytku také jedinečné a majú svoj vlastný charakter a prispievajú k určitej atmosfére. Sú špeciálne navrhnuté tak, aby boli čo najflexibilnejšie a mohli byť prepracované v závislosti od miestnosti. Vzrušujúca kombinácia flexibility a inovácie je úplne v súlade s modernými trendmi. Každý policový systém má napríklad iné rozmery a je vytvorený pre rôzne oblasti tak, aby v konečnom dôsledku vznikol multifunkčný interiér a aby ste sa u nás skutočne cítili ako doma. Interiér je predovšetkým teplý a príjemný, takže si môžete úplne oddýchnuť.

Pohodlie a útulnosť od talianskeho výrobcu nábytku

čiernobiele ozdoby do spálne

Taliansky výrobca nábytku Jesse má viac ako osem rokov skúseností a priniesol na trh mnoho úspešných kolekcií nábytku. Na začiatku bolo všetko malé – rodinný podnik v provincii okolo Benátok, ktorý existuje dodnes, ale medzitým sa zmenil na veľkú spoločnosť. Veľká popularita spoločnosti v Taliansku nie je divu – ako sa môžete sami presvedčiť pri pohľade na tieto vzrušujúce prevedenia.

Vstavaná skriňa v spálni

šatník-Jesse-Design

Rustikálny príručný stolík v skrinke

rustikálna knižnica konferenčného stolíka

Nástenný systém s praktickým policovým systémom – aj do kancelárie

Úložná stena biela knižnica