architektúra

Navrhnite útulnú strešnú terasu – riešenia nábytku od Dedona

Drevená podlaha na strešnej terase je zariadená vonkajším nábytkom-Dadon Patio

Luxusná značka Dedon je jedným z najinovatívnejších výrobcov v nábytkárskom priemysle. Dedon predstavuje moderné riešenie zariadenia strešných terás s dreveným obkladom podlahy. Ako je známe, drevo je náročný materiál a dizajnéri ho ako podlahovú krytinu vonku vyberajú len zriedka. Existujú samozrejme druhy dreva, ktoré je možné použiť v interiéri aj exteriéri a sú atraktívne. Jedným z cieľov projektu Dadon bolo, aby strešná terasa vyzerala ako kvalitná parketová podlaha a vytvorila idylickú atmosféru. Aj vy by ste chceli pocit pohody-Navrhnite strešnú terasu? Potom získajte niekoľko návrhov!

Navrhovanie strešnej terasy – nápady pre vonkajšie obývačky

Útulné nápady na posedenie-Terasa na streche-Dadonove svetlá Design Philippe-Starck

Drevené podlahové krytiny bezúdržbové a nenáročné na údržbu sú dôkazom dobrého vkusu a citu pre dizajnové trendy. V kombinácii s úchvatným panoramatickým výhľadom a nábytkom v modernom mestskom štýle je výsledkom fantastická životná situácia. Ako prízvuk navrhli dizajnéri nadmernú podlahovú lampu – návrh Philippe Starcka pre Dedona. Strešná terasa vyzerá viac ako obývacia izba než ako vonkajšia terasa. Salónik a svetlá vytvárajú uvoľnenú atmosféru a je možné ich prestavať rôznymi spôsobmi.

Dizajnová strešná terasa – riešenie vybavenia terasy na streche

sedací nábytok strešná podlaha drevené dosky-položenie strešnej terasy-nápady na dizajn terasy-Dedon

DEDONKoncepcia obývačky pre vonkajšie použitie zahŕňa materiály s najvyššou možnou odolnosťou voči počasiu a svetlu, odolnosťou voči teplu a chladu. Nábytok Dedon je nielen odolný voči poveternostným vplyvom, ale aj ekologický a recyklovateľný. Predstavujú sa v mimoriadnej stabilite farieb a štruktúr.

Podlaha na strešnú terasu 

Terasa zariadená strešná terasa balkón ratanová sedacia súprava Malebný výhľad

Ratanový záhradný nábytok vo svetlých farbách

Panoramatický výhľad na mesto-nábytok-dizajnový dizajnový rad nábytku dadon barcelona

Ochrana súkromia pre terasy – 13 nápadov pre vaše súkromie v záhrade

Terasový nábytok 2015 – Moderný nábytok s osobnosťou