Bývať

Bývať

Nápady na nábytok od Ferm Living – nová jarná kolekcia 2015

zariadenie bytov nápady sedacie vankúše vzor ferm bývanie

Jednou z výhod, ktoré chladná zima prináša, je to, že sú predstavené nové jarné a letné kolekcie. To však neplatí len pre módny priemysel. Existuje tiež niekoľko inovácií, ktoré je potrebné vidieť v oblasti dizajnu a nábytku, a chceli by sme vám začať predstavovať Nápady na nábytok od spoločnosti Ferm Living z novej kolekcie.

Zvláštnosťou tejto dizajnérskej spoločnosti, ktorú založila Trine Andersen, je preferencia moderného dizajnu v kombinácii so škandinávskym a malým retro štýlom. Ak teda patríte k tým, ktorí si tento typ dizajnu vážia, tento článok by nemal chýbať.

Nápady na nábytok od spoločnosti Ferm Living vyrobené z kobercov a textilu

koberec kelim ferm žijúci čiernobiely nábytok moderný škandinávsky

Koberce a textil z novej jarnej a letnej kolekcie a nápady na zariadenie od Ferm Living majú motívy tvorené jasnými líniami. Skvelým príkladom je koberec Kalim, ktorý, ako vidíte, je tvorený kombináciou čiernej a bielej farby. Pretože tieto farby ladia s akýmkoľvek interiérom, je tiež obľúbenou voľbou pre koberce. Mimochodom, radi by sme spomenuli aj lezecké steny, ktoré je možné vidieť na fotografiách. Zvlášť verzia s diagonálnymi tyčami je veľmi efektívna a môže trochu okoreniť prostredie, pričom je zároveň ideálna na lezenie vašich popínavých rastlín. Je to skvelý príklad myšlienok interiérového dizajnu spoločnosti Ferm Living.

Nápady na nábytok od spoločnosti Ferm Living – Geometrické vzory a diagonálna lezecká stena

nápady na zariadenie z ferm living deko vankúše geometrické balkónové rastliny

Zvláštnosťou vankúšov je nielen skutočnosť, že sú vyrobené zo 100% bavlny Beio. Geometrické vzory, ktoré sa teraz dajú nájsť všade, sú tiež dôvodom, prečo si nimi rovno vyzdobiť svoj domov, pretože s týmito nápadmi na zariadenie od Ferm Living by ste boli v trende. Vankúše sú k dispozícii v teplej béžovej aj studenej modrej a sivej farbe a dajú sa navzájom nádherne kombinovať.

Nápad na zariadenie z prehozu s geometrickým vzorom

prehoz geometrický modrý vzor ferm obývacia vankúš posteľ

Rovnaký vzor nájdete aj v prehoze, ako aj v nápadoch na zariadenie od Ferm Living, v ktorých sú tieto kombinované s dekoratívnymi vankúšmi. Týmto spôsobom môžete nielen miešať rôzne farby, ale aj rôzne geometrické vzory a dodať tak interiéru väčšiu šmrnc.

Dekoračné vankúše od Ferm Living s farebnými vzormi

nápad na zariadenie z ferm obývacej postele vzor skriňa

Čo sa týka vzorov, to nie je všetko, čo nová jarná a letná kolekcia od Ferm Living ponúka. Geometrické vzory na vankúšoch sú ponúkané aj v iných tvaroch, ako aj v jasných farbách. Sú perfektné v prípade, že chcete, aby miestnosť vyzerala trochu hravejšie. To však neznamená, že sú vhodné iba do škôlky. Ale naopak! V akejkoľvek miestnosti sa im darí veľmi dobre.

Kuchynské vybavenie s utierkami od Ferm Living

ferm obývacia utierka moderná kuchyňa baklažán bobule čierna mosadzná lyžica

A spoločnosť Ferm Living má tiež skvelé nápady na vybavenie kuchyne. S utierkami môžete priniesť do kuchyne nádhernú farbu, najmä ak si vyberiete uteráky z novej kolekcie od Ferm Living. Dodávajú sa v troch farbách, baklažánovej, čiernej a modrej.

Nápady na nábytok od Ferm Living – kameninový riad

kamenina deco kuchynský tanier mosadzná lyžica sivá ferm býv

Teraz sa dostávame k nápadom na zariadenie od Ferm Living z dekorácií, kde pokračujeme kuchyňou. Kolekcia na tento účel ponúka skvelý kamenný riad. Kameninová kolekcia „New“ pozostáva okrem iného z nového taniera, ktorý je leštený do siva. Mosadzné lyžice sú tiež pekné, dokonale sa hodia k jedlám a dokonca im dodávajú farbu.

Nápady na nábytok s držiakom na toaletu v čiernej farbe

nápady na zariadenie z ferm living držiak na toaletný papier čierny moderný

Na ďalšiu dôležitú izbu v byte samozrejme nemožno zabudnúť. Máme na mysli kúpeľňu a kvôli tomu nápady na zariadenie od Ferm Living ponúkajú držiak na toaletný papier v čiernej farbe. To dáva kúpeľni moderný nádych. Snáď k tomu nájdete aj efektívne navrhnutý toaletný papier.

Postavte a ozdobte keramickými vázami

vázy valec dekorácia zariadenie ferm obývacia keramické okno

Pre dokonalú dekoráciu bytu by vázy samozrejme nemali chýbať. Aby ste splnili túto požiadavku, môžete použiť tieto nápady na zariadenie od Ferm Living a distribuovať svoje keramické vázy s gumovým krytom jednotlivo alebo v skupinách.

To isté platí pre pekné betónové kvetináče. Tiež pozostávajú z neutrálnych zemitých tónov a sú rovnako vhodné do interiéru ako aj na vonkajšie použitie.

Kvetináče Ferm Living vyrobené z betónu v prírodných tónoch

kolekcia ferm living jarné leto betónové vázy deco

Obzvlášť účinná medzi dekoráciami a nápadmi na zariadenie od Ferm Living, ktorá je tiež praktická, je táto okrúhla polica, ktorá púta pozornosť. Drevené bloky sú zase vhodné ako pre deti na hranie, tak aj ako zaujímavá dekorácia.

Okrúhla drevená polička na stenu od Ferm Living

nástenná polica okrúhly ferm žijúci moderný dekor nápad drevo

Všetky nápady pochádzajú Ferm Living

Read more
Bývať

Dizajnový nábytok od Flou do spální a obývacích izieb

Talianske vankúše z kolekcie Gentleman Line Flou

Nová kolekcia od Flou je dôkazom toho, že nádherná charizma talianskeho nábytku nikdy nebude nudná. Zbierka pre Dizajnový nábytok od Flou je rozdelená do dvoch línií, Doze a Gentleman, ktoré sa špecializujú na moderné a luxusné vybavenie obývacích izieb a spální..

Dizajnový nábytok od Flou – súhra klasického a moderného

dizajnérske zariadenie flou klasická moderná posteľ talianska

Doze ako dizajnérske zariadenie od Flou ponúka praktický modulárny systém. S ním si môžete ľahko vybrať medzi dvoj- a až päťmiestnymi sedadlami a kombinovať ich tak, ako vám to vyhovuje. Táto rada zaujme jedinečným dizajnom a pohodlnými funkciami, akými sú lamelový rošt, čalúnenie z peria a nádherná tkanina. Cieľom posledného menovaného je dodať nábytku elegantný a použitý vzhľad, ktorý prispieva k útulnej atmosfére, z ktorej nábytok vyžaruje. Celkovo rad Doze prispieva k luxusnému prostrediu.

Dizajnový nábytok od Flou – posteľ v minimalistickom štýle

dizajnérske zariadenie postele flou sivé minimalistické

Návrhy dizajnérskeho nábytku Flou v gentlemanskej línii sú rozmanité a vyznačujú sa tiež hladkými a poddajnými líniami. Rovnako ako rad Doze obsahuje rôzne modely do spálne aj do obývačky, vrátane mnohých modelov na kreslá a pohovky. Napriek tomu sú elegantné postele v minimalistickom štýle veľmi zvláštnym pútačom pozornosti. Stačí sa však presvedčiť v galérii, ktorú sme pre vás zostavili.

Minimalistická posteľ od Floua z boku

posteľ moderný taliansky vankúš matrac sivá minimalistický

Pohovka z Flou v šedej farbe

Pánska sedacia súprava flou kolekcia talianskeho dizajnu obývacia izba sivá elegantná

 Dizajnová posteľ od Flou v krémovej farbe

pánska posteľ biela krémová flou zariadenie spálne zariadenie nočný stolík

 Červeno hnedá sedačka v opotrebovanom a modernom vzhľade

dizajnérske zariadenie sedacej súpravy flou obývacia izba červenohnedý biely konferenčný stolík moderný

 Nábytok od Flou do obývačky v sivej farbe

nábytok do obývačky gauč sivý flou dizajnový konferenčný stolík koberec

 Dizajnová sedačka Flou v hnedej farbe

sedačka elegantný dizajn flou konferenčný stolík sklenený hnedý gauč

Dizajnový nábytok Flou sa vyznačuje vysoko kvalitnými tkaninami

šedá pohovka, flou tkanina, luxusné vankúše v talianskom dizajne

Modulárna sedacia súprava Doze, taliansky, flou, modrošedý konferenčný stolík

sedačka flou sivá stena obraz vankúš dekor nastavený

sedačka šedá flou taliansky dizajn semiš

sedačka flou talianska biela krémová podrúčka vankúš obývačka

Modely talianskej nábytkárskej spoločnosti Flou

Read more
Bývať

Tipy na poistenie obsahu domácnosti: Veci si poriadne zaistite

domovský obsah poistné tipy-porovnanie-nákladové tarify

Najmä na Vianoce sa tam zlodeji dostávajú. A dokonca aj adventný veniec môže zapáliť. Alebo došlo k poškodeniu spôsobenému vytekajúcou vodou z vodovodu? Napríklad kvôli prasknutému potrubiu alebo pokazenému vodnému automatu? Chránite svoj majetok poistením obsahu domova. Ale čo presne zaisťuje? V ktorých prípadoch sa ochrana uplatňuje? A čo musíte vziať do úvahy pri uzatváraní zmluvy? Odpovede nájdete tu.

Čo robí poistenie obsahu domu??

domov obsah poistky tipy škoda-čísla-strecha

Poskytuje informácie o tom, čo poistenie domácnosti poskytuje Asociácia nemeckého poisťovacieho priemyslu V.. (GDV): Poistenie nahrádza finančnú hodnotu tovaru, ktorý bol odcudzený, zničený alebo poškodený – napríklad v prípade vlámania alebo požiaru. Medzi služby patrí náhradná cena odcudzeného alebo úplne zničeného inventára, náklady na opravu poškodených vecí alebo zníženie hodnoty vecí, ktoré je ešte možné v obmedzenom rozsahu použiť.

Podľa test.de Medzi základné tarify patrí „škoda po vlámaní, lúpeži, vandalizme, požiari, poškodenie vodou z vodovodu, búrkami a krupobitím“. Bicykle, ktoré nie sú ukradnuté z domu, ale na ulici, by naopak museli byť poistené samostatne.

Ktoré položky sú poistené?

poistenie domácnosti-tipy-čo-je poistené

Všetky hnuteľné veci vo vašej domácnosti sú poistené – to zahŕňa nábytok a dekoratívne predmety, koberce, žiarovky a elektronické zariadenia, oblečenie, knihy, hudobné nástroje a hračky, šperky a hotovosť. Patria sem aj domáce spotrebiče, ktoré sú uložené v suteréne alebo garáži – napríklad náradie, záhradný nábytok alebo kosačky na trávu. Osobným prípadom sú autá, motocykle a mopedy – tie možno bude potrebné poistiť komplexným poistením vozidla.

Kedy nie je poistenie domácnosti zodpovedné??

poistenie domácnosti-tipy-rozumné-vodovodná voda-povodeň

Poistenie obsahu domácnosti sa vypláca iba za škody na majetku na vašom vlastnom majetku. V prípade náhodného poškodenia tovaru tretími stranami je zodpovedné poistenie zodpovednosti. Poistenie obsahu domácnosti sa nevzťahuje ani na škody na budovách, ochranu v tejto súvislosti poskytuje poistenie budovy.

Čo stojí poistenie domácnosti?

poistenie domácnosti-tipy-náklady-poštovné

Poistenie obsahu domácnosti je už k dispozícii za ročnú čiastku nižšiu ako sto eur. Výška príspevku závisí od veľkosti vašej domácnosti, výšky poistnej sumy a samozrejme od poistených rizík. Nie všetky tarify zaisťujú všetky riziká. Možné doplnkové služby zahŕňajú aj náklady na dočasné ubytovanie v hoteli, ak už nie je obytný priestor po udalosti použiteľný.

Čo musím urobiť, aby ochrana nadobudla účinnosť?

poistenie domácnosti-tipy-porovnanie nákladov-škoda-voda

Je dôležité, aby ste stratu predmetov dokázali v prípade núdze, takže test.de. Preventívne má zmysel pripraviť si zoznam všetkých cenností, odfotografovať ich a hodnotu zdokumentovať „potvrdenkami, potvrdenkami, záručnými listami, opravnými faktúrami“. Tento zoznam by nemal byť uložený vo vašej domácnosti, ale mal by byť uložený u dôveryhodnej osoby alebo v bezpečnostnej schránke. V prípade poškodenia požiarom by potom nehrozilo zničenie účteniek.

Aby ste v prípade vlámania nemohli byť obvinení z nedbalosti, mali by ste sa tiež uistiť, že v noci a v neprítomnosti zamknete okná a dvere. Špeciálne cennosti by mali byť uložené v trezoroch.

Poistenie obsahu domácnosti – na čo by ste mali prihliadať

tarify poistenia domácnosti-tipy na porovnanie nákladov

Rôzne poisťovne obsahu domácností sa líšia službami a cenami. Pred rozhodnutím o konkrétnej poistnej zmluve by ste preto mali porovnať rôznych poskytovateľov a tarify.

Online porovnania vám ušetria veľa času. Porovnávací portál vám napríklad ponúka bezplatné a nezáväzné kalkulačky na porovnanie tarifcheck24.com – Ak chcete, môžete tam tiež vyhľadať konkrétne tarifné moduly.

poistenie domácnosti-tipy-čo-poistené-sachscaeden-majetok

Read more
Bývať

Ochrana súkromia a ochrana pred slnkom z prútia v modernom dome

Ochrana osobných údajov a ochrana pred slnkom prútené-terasa-záhradné-drevené podlahové dosky

Moderný dom bol navrhnutý spoločnosťou Sporaarchitects Design a realizovaný v Debrecíne v Maďarsku v roku 2014. Koncept sa vyvíja okolo postmodernej architektúry v rovnakom meste a tradičných materiálov. Výsledkom je moderný domov s charakteristicky rovnými proporciami a veľkoformátovými oknami Ochrana osobných údajov a ochrana pred slnkom zaručujú panely zo sieťoviny.

Ochrana súkromia a ochrana pred slnkom sú súčasťou moderného exteriéru

Ochrana osobných údajov a ochrana pred slnkom-prútená záhrada-zastrešenie terasy-dom s plochou strechou

Interiér sa vyznačuje minimalistickým štýlom – otvorené priestory, biele steny a betónové stropy. Svetlé drevené podlahy z prírodného dreva oživujú atmosféru a interiér domu pôsobí útulne a útulne. Dizajn podlahy-steny-stropu je možné vysledovať aj cez celý vnútorný priestor v spálni. Je rovnako jednoducho zariadený a kúpeľňa, ku ktorej je pripojená, slúži ako zvýraznenie. Je oddelená predĺženou sklenenou stenou a z dvoch strán úplne presklená.

Tkaná ochrana súkromia a slnka pre záhradu a terasu

Ochrana súkromia a slnka-pletené panely-dom-záhrada-pozemok

Dom je orámovaný základňou položenou s drevenými doskami, ktorá z jednej strany prechádza do modernej krytej terasy. Je prístupný z obývačky a zdá sa, že je s ním prepojený. Obývacia izba je spoločná s obývacou izbou s výhľadom na nehnuteľnosť a modernou, otvorenou obývacou izbou s kuchyňou. Nábytok je funkčný a jednoduchý, inšpirovaný konceptmi bývania v polovici storočia.

Moderný dom s terasou v strede domu

Vizuálna a slnečná ochrana-tkaná-moderný dom-plochá strecha

Moderný dom s plochou strechou s terasou prístupný z obývačky 

Ochrana súkromia a slnka-tkanie-terasa-zastrešenie terasy-drevené dosky

Panely z tkaného dreva zaisťujú súkromnú sféru

Viditeľnosť-a-slnečná ochrana-opletenie-panely-zastrešenie terasy

Vizuálne atraktívne a užitočné – sieťované panely zaisťujú súkromie 

Panely so záhradnými terasami s výhľadom a slnečnou ochranou

Moderná architektúra a používanie tradičných materiálov 

Panely s vizuálnymi a slnečnými ochrannými opletmi-detailné-pohľady na drevo

 Ochrana osobných údajov a ochrana pred slnkom vyrobené z tradičných materiálov

Detail vizuálnej a slnečnej ochrany-opletené panely-drevený materiál

 Ochrana súkromia a slnka vyrobená z prírodných materiálov 

Vonkajšie panely s vizuálnou a slnečnou ochranou

Veľkoformátové okná musia byť rozumné  Ochrana osobných údajov a ochrana pred slnkom

Viditeľnosť-a-slnečná ochrana-opletené panely-prírodná-drevená-terasa

Vonkajšie drevené podlahové dosky a vnútorné podlahové dosky

Viditeľnosť-a-ochrana pred slnkom-prútená-terasa-drevená podlaha-trávnik

Vnútro domu – moderné a útulné

Pohľad-a-ochrana pred slnkom-obývačka-moderná-betón-strop-kuchyňa

Moderná, minimalistická kuchynská obývačka v bielej farbe

moderná-otvorená-kuchyňa-biela-betón-strop-kuchyňa-ostrov-drevená podlaha

Spálňa s kúpeľňou 

spálňa-kúpeľňa-integrovaná-sklenená-stena-prístupná-chodba podlaha

Kúpeľňa a spálňa sú oddelené sklenenou stenou

kúpeľňa-moderná-sklenená-stena-matné sklo-betón-strop-drevo

Moderná kúpeľňa s veľkými vzorovými dlaždicami ako prízvukom na stene

kúpeľňa-moderná-sklenená stena-drevo-sivá-dlaždica-vzor

Plán a rozloženie miestnosti domu

Obývací priestor s výhľadom na a proti slnku, s copom a moderným domom

Schematické znázornenie Panely na ochranu súkromia a slnka 

Pohľad-a-slnečná ochrana-vrkoč-bočný pohľad

* projekt od Dizajn sporanarchitov

Read more
Bývať

Jednoizbový byt s minimalistickým nábytkom

sivé odtiene-spálňa-bývanie

Keď hovoríme o domácnosti – obývačke, spálni a jedálni, dostávame sa k otázke, v akom byte jeden vyrastal. Predmestské deti majú vlastnú izbu s posteľou s baldachýnom a kúpeľňou, zatiaľ čo mestské deti zdieľajú izbu so svojimi súrodencami a kúpeľňu s rodičmi. Väčšina ľudí stále považuje steny a rozdeľovače miestností do kúpeľne za nevyhnutné a predovšetkým za nevyhnutné pohodlie. Presne to je skutočná výzva v tomto jednoizbovom byte s minimalistickým zariadením. Existujú štyri štúdiové apartmány na spanie a bývanie ako interakcia a čiastočne s prekrývajúcimi sa hranicami v štyroch stenách, o ktorých budeme dnes uvažovať. Dizajnéri sa zameriavajú na koncept plynulého prechodu a starostlivo vybraný nábytok, aby ste sa cítili pohodlne a útulne.

Jednoizbový byt pre jednu osobu

Okno-predné police-s modulmi

Artem Shelipov navrhol jednoizbový byt, ktorý môže byť obsadený jednou osobou. 33 m2, v ktorých sa kombinuje spanie a bývanie. Konvertibilný nábytok je v strede tejto oblasti. Z útulný obývací priestor a prestávka na kávu, ste už v relaxačnej oblasti spánku s menším počtom pohybov.

Jednoizbový apartmán v minimalistickom štýle

Minimalistický dizajn-spanie a bývanie

Obyčajný dizajn a zariadenie s malým nábytkom pre väčšiu transparentnosť a vzdušnosť.

Jedálenský kút-pri okne-s-drevenými stoličkami

Malá kuchyňa má retro barový pult na stolovanie s predným oknom a zariadenie so vstavanými skriňami ponúka možnosť pripraviť pre majiteľa niečo chutné bez námahy a nákladov.

Varný priestor so sivou kuchynskou linkou

sivá posuvná stena jedálenský kút kúpeľňa

Jednoduchú líniu v šedej farbe si drevo v kúpeľni zachová s nádychom tepla

Biele svietidlá do kúpeľne s drevenou podlahou

stoličky s kovovým rámom a jednou spálňou

Kúpeľňa s kobercom-biele kovanie

rozkladacia pohovka v rohovej verzii

Dlaždica-podlaha-stena-v-malom formáte

Transparentnosť a neobmedzené posuvné dvere

Závesná žiarovka minimalistická kuchyňa

Na čítanie-rohová-podlahová lampa-podlahová lampa

moderná pohovka-Šelipov

Drevená stolička na spanie-bývanie

2-bývanie-a-spanie-v-jednom

Druhý byt bol z Taner Candan Zobrazené v jasných farbách a modernom dizajne. Ženský nádych môžete určite cítiť vďaka použitiu dreva ako unikátneho modulu pred oknom, na ktoré ste položili posteľ. Slnečné svetlo vás prebudí a vďaka kontúram drevených rámov sa budete cítiť ako v oddelenej miestnosti bez dverí. Aké úžasné, nie?!?

2-mäkko čalúnený nábytok-abstraktné-nástenné-umenie

Divoké čierne motívy udržujú veselého ducha v miestnosti.

2 drevená stena, deliaca priečka, jedálenský kút

Babych-tretí-byt-šedá-verzia

Tretí byt od návrhára Anjeya Babycha má určité podobnosti s posledným bytom s použitím viacerých farieb a trikov. Štúdiové rozdelenie izieb s polovičnými stenami umožňuje uvoľnené oddelenie od kuchyne a väčší pocit z obývačky alebo zo spánku a relaxácie.

Horskí turisti-spálňa na stene

3-víno-so-psom-v spálni

Záclony ponúkajú pohodlie a oddelenie a drevená podlaha s veľkoformátovými panelmi sa topí pod nohami a perfektne sa hodí k modernému dekoru stien, ktorý evokuje vzdušnosť a voľnosť.

Pes-moderný dizajn-ako v komikse

Drevená podlaha-veľký formát-obývacia izba-3

Rozdelenie spálne s priehradovou izbou

Posledný byt z Tomáš Scikala je farebná zmes jednoduchosti z prvého bytu a farebných akcentov z posledných dvoch. Zariadenie a zariadenie sú neutrálnejšie a šikmý strop skutočne púta pozornosť.

Čalúnený nábytok v hnedej farbe

4-hnedý-drevený-múr-teplý-interiér

Read more
Bývať

Navrhnite interiérové ​​schody moderným spôsobom – inšpirácie z bytov architekta

Interiérové ​​schodisko moderné -sklo-konzolové-schodisko-glasgela% cc% 88-stupňové drevo

Schodisko integrované do interiéru vyzerá otvorene, priestranne a zaplavené svetlom. Použité materiály sú vyberané s veľkou starostlivosťou, pretože by už nemali mať len trvanlivosť, ale štýlovo splynúť s okolitým interiérom a dokonca ho dopĺňať. Okrem toho a Interiérové ​​schodisko moderné navrhnuté a obohacujúce obytný priestor.

Moderné interiérové ​​schody z dreva a skla – schody z dreva a nosné sklenené výplne

Interiérové ​​schodisko moderné -sklo-konzolové-schodisko-glasgela% cc% 88nd-woodstuffen-design

V závislosti od výberu a zladenia s interiérovým dizajnom sú interiérové ​​schody v zásade vyrobené z dreva, ocele, skla a betónu. Vaše vlastné nápady zohrávajú pri návrhu dôležitú úlohu, ale do úvahy sa berú predovšetkým architektonické podmienky.

Navrhnite interiérové ​​schody moderným spôsobom – inovatívny dizajn schodiska

Interiérové ​​schodisko moderné -sklo-konzolové-schodisko-glasgela% cc% 88-drevené schody

Akonáhle sú materiály vybrané, prichádza do úvahy spracovanie povrchov, ktoré hrá v interiéri obzvlášť dôležitú úlohu. Dobrý pocit a vysokokvalitné materiály sú rozhodujúce pre trvanlivosť vnútorného schodiska.

Interiérové ​​schodisko zasadené do scény v koncepte otvoreného bývania – moderná vila AMT v Tel Avive

interiér-schodisko-moderný-dizajn-konzolový-schodisko-drevo-sklo gela% cc% 88nder-licht

V závislosti od výberu materiálov, samozrejme pôdorysu, môže vnútorné schodisko miestnosť úplne premeniť. Šikovne vyrobený a štýlovo navrhnutý, nielenže dobre vyzerá, ale tiež dodáva miestnosti svetlo a vyžaruje teplo.

Apartmán v Paríži s moderným interiérovým schodiskom

interiér-schodisko-moderný-dizajn-oblúkové-schodisko-ušľachtilý-dizajn-drevený-obklad steny

Vnútorné schodisko vizuálne otvára miestnosť a prepúšťa svetlo. Vyzerá to tak svetlé, preto pozitívnejšie a väčšie. Prirodzene sa potom zruší výšková hranica medzi životnými úrovňami, medzi vnútorným a vonkajším.

Schody a obklady stien vyrobené z rovnakého dreveného materiálu

interiér-schodisko-moderný-dizajn-oblúkové-schodisko-drevo-dizajn-zábradlie-oceľ

Interiérové ​​schodisko je nepochybne spojovacím prvkom nielen medzi rôznymi úrovňami bývania, ale aj z hľadiska dizajnu. Ide o architektonický prvok, ktorý plní funkčný účel. Navyše by mal byť v prvom rade extrémne vytrvalý. Materiály použité na návrh a stavbu vnútorného schodiska potom musia odolávať ťažkým nákladom a musia byť niekoľkokrát staticky testované.

Moderné interiérové ​​schodisko – návrh Robert J Erdman

interiér-schody-moderný-dizajn-oblúkové-schody-drevo-sklo gela% cc% 88nder-osvetlenie

Vnútorné schodisko zároveň zaujíma centrálne miesto v dome a je dôležitým prvkom v interiéri. Vďaka svojmu kvalitnému a elegantnému spracovaniu sú vysokokvalitné a veľmi udržateľné materiály prezentované najlepším možným spôsobom. Na nosné prvky a konštrukciu sa väčšinou používa oceľ, ale je leštená alebo brúsená a len zriedka zostáva hrubá, iba na pútavé účely..

Navrhnite interiérové ​​schodisko moderne

interiér-schodisko-moderný-dizajn-oblúkové-schodisko-točité-schodisko-osvetlenie dreva

Drevo sa často používa ako obklad alebo na schody, ale vždy je viac -menej podopreté kovom. Z estetického hľadiska, ale aj v dôsledku opotrebovania a korózie, je nosná konštrukcia, skrutky, upevňovacie a spojovacie prvky zakryté, plátované alebo zapustené.

Moderné točité schodisko okrem zospodu

interiér-schodisko-moderný-dizajn-oblúkové-schodisko-točité schodisko-dizajn

Centrálne miesto v dome, ktoré zaberá schodisko, prebúdza priania majiteľov k futuristickým návrhom. Každé schodisko je moderné, štýlové alebo verné klasike a je vizitkou nehnuteľnosti.

Schodisko v budove M navrhnuté L’Atelier Ferret Architectures

interiérové ​​schodisko-moderný-dizajn-oblúkové-schodisko-čierno-biele-štukové

Oceľové schodisko, ako je toto, môže pôsobivým spôsobom kombinovať staré a nové, klasické a moderné. Schodisko bez zábradlia vyzerá jemne a ľahko. Vzhľad dopĺňa ešte jedna špeciálna funkcia – chýbajú stúpačky. Ďalším aspektom je farebná schéma, ktorá rozdeľuje povrchy, ako aj výskyt svetla. Horné poschodie ponecháva aj na využitie ako ďalšej miestnosti.

Konštrukcia schodiska spája staré a nové

interiérové ​​schodisko-moderne-dizajn-oblúkové schodisko-drevené schodisko-čierno-biele

Vnútorné schodisko smeruje pozornosť diváka a zameriava sa priamo na extravagantný pôdorys bytu alebo domu. Ich estetika tiež formuje dizajn interiéru a ovplyvňuje celkové vnímanie atmosféry. Schodisko bolo modernizované a zrekonštruované, ale zachováva si svoje typické vlastnosti a ukazuje nezameniteľný charakter bytu..

Jednoduché točité schodisko vyrobené výlučne z perforovaného plechu

interiér-schodisko-moderný-dizajn-moderný-byt-oblúkové-schodisko-dierovaný plech

Jednoduché oceľové schodisko interpretované zaujímavým spôsobom sa pôsobivým spôsobom odzrkadľuje ako pútadlo v mestskej vile. Z obývačky sa vstupuje do súkromných priestorov, k dispozícii je samozrejme ďalšie schodisko. Toto točité schodisko z perforovaného plechu je úspešne predstavené v svetlom zaplavenej miestnosti.

Dôraz v modernej, priestrannej miestnosti – vnútorné schodisko

interiér-schodisko-moderný-dizajn-oblúkové-schodisko-točité schodisko-dierovaný plech

V moderných obytných budovách je návrh vnútorného schodiska zvyčajne výzvou spojiť estetiku architektúry a štýlovú modernú kultúru života do jedného. Inovatívne návrhy interpretujú tento architektonický prvok novým spôsobom a okrem praktického účelu už nadobúda nový význam.

Moderné interiérové ​​schodisko z perforovaného plechu

interiér-schodisko-moderný-dizajn-oblúkové-schodisko-oceľ-dierovaný plech

Perforovaný plech s rôznym tesnením otvorov vytvára efektívnu hru tieňov a samotné schodisko vyzerá skôr ako umelecká inštalácia než ako funkčná konštrukcia. Interiérový dizajn a zariadenie celého bytu zahŕňa výraznú oceľovú konštrukciu s kovovými detailmi.

Interiérové ​​schodisko moderne zinscenované v byte – byt v Paríži podľa projektu S + D Architects

interiér-schodisko-moderný-dizajn-skladacie-schodisko-plávajúce-oceľové zábradlie

Mezonetový byt so 140 metrov štvorcových obytnej plochy prešiel rekonštrukciou a bolo vytvorené prepojenie medzi spoločenskou miestnosťou na dolnom poschodí a dvoma izbami na hornom poschodí. Vnútorné schodisko slúži ako akcent v modernej architektúre a je známe aj ako konzolové schodisko alebo plávajúce schodisko..

Interiérové ​​schodisko navrhnite moderne – organizácia schodiska

interiérové ​​schodisko-moderný dizajn-plávajúce schodisko-geometrický dizajn-bu% cc% 88cherwand

Typickým znakom konzolového schodiska je, že schodík sa zdá voľne plávať von zo steny. Napriek expresívnemu inscenovaniu má tento typ vnútorného schodiska aj konštrukčne potrebnú nosnú konštrukciu. Oceľové schody sú v skutočnosti integrované do steny a potom sú uzavreté viditeľnými drevenými krokvami. Drevo je potom navrhnuté v šedej farbe, podobne ako podlaha.

Schody vedú v policiach – moderné interiérové ​​schodisko navrhnuté štúdiom SD

interiér-schodisko-moderný-dizajn-drevené-schodisko-plávajúce-úložný-priestor-dizajn

Konzolové schodisko môže byť postavené niekoľkými spôsobmi, pokiaľ ide o exteriér. Na schody sú vhodné aj iné materiály ako drevo, ako je mramor, žula alebo betón.

Moderná vila na Francúzskej riviére s moderným vnútorným dreveným schodiskom

interiér-schodisko-moderný-dizajn-drevo-točité schodisko-obklad steny-dizajn

Toto točité schodisko v modernom dizajne z dreva a s dreveným obkladom schodišťového rebríka sa vyznačuje svojim sochárskym charakterom. Schodisko s drevenými stupňami vyrobenými z masívneho bukového dreva v pare sa prezentuje v elegantnom dizajne.

Interiérové ​​schodisko moderne navrhnuté z tradičných stavebných materiálov – mezonetový byt v Paríži – Saint-Germain des Prés

interiér-schodisko-moderný-dizajn-točité schodisko-drevo-oceľ-káblové-osvetlenie

Vnútorné schodisko v mezonetovom byte v Paríži možno označiť ako jediné schodisko, aj keď jeho konštrukcia je veľmi hravá a zložitá. Schody vyrobené zo svetlého dreva vytvárajú úspešný kontrast k tmavo lakovanej konštrukcii rámu a rámu.

Konzolové skladacie schodisko v modernom parížskom mezonetovom byte

interiér-schodisko-moderný-dizajn-strunové schodisko-neónová zelená kniha

V prípade schodiska s podperami nie je nosná konštrukcia zakomponovaná do schodiskových nosníkov, ale do samotných schodov. Tieto sú posilnené tak, že znesú celú záťaž. Pri modernom dizajne sa potom zábradlie úplne odstráni. Toto vnútorné schodisko je dokonalým riešením pre nedostatok miesta.

Palma Plaza v Austine, Texas, USA – štúdia pod pracovňou pod schodiskom a sfunkčnite ju

interiér-schodisko-moderný-dizajn-čierna-biela-tehlová stena-úložný priestor

Tento dizajn schodiska je funkčnejší než kedykoľvek predtým. Schody umožňujú využiť inak malý priestor na výšku a tiež ponúkajú ďalší úložný priestor pod schodiskovou konštrukciou. Je to perfektné riešenie pre malé miestnosti, ktoré majú dostatočnú výšku stropu.

Detská izba v byte v Paríži – úložný priestor pod schodiskom

interiér-schodisko-moderný-dizajn-schod-úložný priestor-detská izba-malý byt

Vnútorné schody optimalizujú interiér z každého uhla pohľadu a dodávajú v ňom akcenty dizajnu.

Read more
Bývať

Aký sporák je pre vás ten pravý? Stručný prehľad 5 nákupných kritérií

Krbová pec 5 kw drevo obývacia izba teplo oranžové kreslo moderné

Hľadáte spôsoby, ako vykurovať svoj dom štýlovo, ekologicky a lacno? Potom stojí za zváženie vykurovanie drevom. Krb poskytuje v zime príjemné teplo a robí dom útulným. V súčasnej dobe existuje množstvo rôznych druhov palív, ako sú štiepaná guľatina, pelety a drevené brikety, ktoré sú relatívne ľahko dostupné. V posledných rokoch sa výrazne zlepšila aj technológia kachlí na drevo. Pri správnej prevádzke moderné kachle na drevo vyrábajú teplo s vysokým stupňom účinnosti a nízkymi emisiami CO2. Systémy v obývacej časti nielenže vyzerajú štýlovo, ale vďaka veľkým skleneným tabuliam ponúkajú pôsobivý obraz plameňov.

Aby ste sa však mohli správne rozhodnúť o kúpe, mali by ste mať vopred jasno o svojich vlastných želaniach a presne vedieť, ktorý model kachlí by najlepšie vyhovoval vašim potrebám. Pri výbere vhodnej pece sú k dispozícii aj rôzne možnosti online pomoci, ako napr tento interaktívny poradca nákupu kachlí. Aby ste však mohli správne interpretovať technické údaje a podrobnosti o každom modeli kachlí, uvádzame nižšie niekoľko cenných informácií.

Komínový sporák liatinový obrázok plameňa s malým vreckom na vodu

Veľkosť miestnosti a tepelný výkon

Základom efektívneho vykurovania drevom je určiť požadovaný tepelný výkon vo vzťahu k miestnosti, ktorá sa má vykurovať. Výkon sa meria v kilowattoch (kW) a pohybuje sa medzi 3 kW a 15 kW. Na presnejšie stanovenie je potrebné okrem veľkosti miestnosti vziať do úvahy aj niekoľko faktorov, ako je zateplenie domu, počet okien, umiestnenie kachlí a pod. Zvlášť v starých budovách, ak je nedostatočná izolácia resp. veľké plochy okien, nemôže ublížiť, keď k vypočítanej produkcii dreva pripočítate asi 5, aby ste pridali až 10 percent.

sporák-výkon-kw-miestnosť-veľkosť-objemu-určenie

Hrubý odhad vyzerá takto:

Aby ste dosiahli príjemnú izbovú teplotu okolo 25 stupňov (s vonkajšou teplotou 0 stupňov), potrebujete v priemere 1 kW výkonu na každých 15 m³ objemu miestnosti.

Nájdite dĺžku, šírku a výšku miestnosti a vynásobte tri hodnoty. Ak je miestnosť 10 m dlhá, 5 m široká a 2,5 m vysoká, celkový objem je 125 m³.

Pri priemernej izolácii je táto hodnota delená 15. Potrebujete teda kachle s nominálnym tepelným výkonom 7 alebo 8 kW. Čím je vaša izba izolovaná, tým vyššie by mali byť kilowatthodiny kachlí. V starých budovách by bol vypočítaný vykurovací výkon v tomto prípade 11 až 12 kW. Pri dobrej izolácii stačí vykurovací výkon 4 až 5 kW.

Izolácia Objem miestnosti m³ Požadovaná teplota 25 ° / vonkajšia teplota 0 °
Zlá alebo žiadna izolácia (staré budovy) m³ ÷ 10 Menovitý tepelný výkon v kW
Priemerná izolácia (budova z roku 1975) m³ ÷ 15 Menovitý tepelný výkon v kW
Dobrá izolácia (nové budovy) m³ ÷ 25 Menovitý tepelný výkon v kW

Čas paliva a horenia

Palivá schválené výrobcom kachlí sú spravidla uvedené v popise produktu. Vo všeobecnosti je v Nemecku povolené neopracované drevo, drevené brikety a pomocné svetelné zdroje. Lignitové brikety sa môžu používať iba vtedy, ak boli kachle testované na použitie s uhoľnými palivami. Maľované, natierané alebo ošetrené ochrannými prostriedkami na drevo nie sú povolené pre kachle na drevo. Môžete sa dozvedieť viac o vhodnej kvalite palivového dreva a brikiet prečítajte si v tejto brožúre od TFZ.

Na vykurovanie môžete v zásade použiť všetky druhy dreva. Rôzne druhy dreva však majú rôzne výhrevnosti. Čím je druh dreva ťažší, tým je výhrevnosť dreva vyššia. Ak vykurujete svetlým drevom, budete musieť častejšie prikladať palivové drevo. Mimochodom, môžete si kúpiť zmiešané druhy ľahkého a ťažkého dreva. Ľahké drevo sa ľahko zapaľuje a na dlhodobé vykurovanie sa používa tvrdý druh dreva.

Ak má kachle horieť viac ako 10 hodín alebo cez noc s jednou palivovou náplňou, dávajte pozor na označenie „nepretržitý oheň“. Okrem guľatiny a drevených brikiet sú kachle s dlhým spaľovaním prevádzkované predovšetkým s uhlím a môžu nezávisle vykurovať miestnosť po dlhšiu dobu..

Krbová vložka moderná presklená obývačka hnedá krémová

Moderná technológia prináša lepšiu efektivitu

Účinnosť udáva, ako efektívne kachle fungujú, keď sú plne funkčné. Vysoký stupeň účinnosti hovorí za nákladovo efektívne a ekologicky rozumné vykurovanie. Pretože sa spotrebuje podstatne menej paliva.

Potreba chrániť životné prostredie staré kachle do konca roku 2017 dodatočne vybavené špeciálnym filtrom alebo vypnuté. Pece to ohrozuje celé generácie, pretože v budúcnosti sa plánujú aj prísnejšie požiadavky na účinnosť a emisie znečisťujúcich látok. Smernica o ekodizajne odporúča od roku 2022 minimálnu účinnosť viac ako 80%.

Sporák, vodná kapsa, guľatina, lignitové brikety

Obkladový materiál pre sporák

Moderné kachle sú vyrobené hlavne z ocele alebo liatiny. Obklad však môže zlepšiť akumuláciu tepla a tým aj energetickú účinnosť kachlí. V miestnosti tak zostane dlhšie teplo. Rôzne panely majú rôzne výhody a nevýhody. Mastenec a iné prírodné kamene sa napríklad vyznačujú vysokou tepelnou vodivosťou. Rýchlo absorbujú veľa tepla, ale rovnako rýchlo ho opäť uvoľnia. Keramické dlaždice a pieskovec majú nižšiu tepelnú vodivosť a úplné zahriatie trvá dlhšie, ale zodpovedajúco dlho vydávajú energiu..

Obklad na kachle z prírodného kameňa obrátený k podstavci

Sme si vedomí toho, že vybrať si ten správny sporák pre váš domov nie je ľahká úloha, ale dúfame, že vám náš sprievodca veľmi pomohol. Čím lepšie budete ako zákazník informovaní, tým nižšie je riziko nepríjemných a možno aj drahých prekvapení.

Krb zimné drevo útulná atmosféra čítať knihu

Read more
Bývať

Ďalší nárast cien elektriny určite príde – spotrebitelia sú teda pripravení

Zvýšenie ceny elektriny-zmena poskytovateľa-porovnanie-tarify zelenej elektriny

Špirála ceny elektriny sa stále točí. Energia je stále drahšia aj v súkromnom sektore. Ďalšie zvýšenia cien už boli oznámené na rok 2017, hovorí sa o zvýšeniach od niekedy cez 40 percent. Dodávatelia elektriny sú zo zákona povinní informovať svojich zákazníkov o zvýšení ceny elektriny v ranom štádiu. To však nič nemení na fakte, že cena rastie. Hneď ako sa takýto list dostane k spotrebiteľovi, má dve možnosti: akceptovať vyššiu cenu alebo vyhľadať iného poskytovateľa.

Po oznámení zvýšenia ceny elektriny zvážte zmenu dodávateľa

Zvýšenie ceny elektriny - oznámenie - budova elektromera

Potom, čo bol doručený list s oznámením o zvýšení ceny, je čas konať. Lehota na ukončenie zmluvy z dôvodu zmeny ceny je spravidla dva týždne. Pred zrušením je samozrejme dôležité zistiť, či skutočne existujú lacnejší poskytovatelia. Ceny elektriny je možné rýchlo a jednoducho porovnať na porovnávacích portáloch na internete. Aktuálne ceny elektriny v regióne nie je také ťažké to zistiť. Veľa užitočných rád, Čo robiť v prípade zvýšenia cien, uvádza Federálna asociácia spotrebiteľských organizácií na svojom webe. Pre istotu by ukončenie malo byť písomné, najlepšie vo forme listu. Aby bolo možné v prípade sporu preukázať včasné odoslanie ukončenia, mal by byť odoslaný doporučený list. V prípade ukončenia zmluvy je veľmi dôležité vyžiadať si od poskytovateľa potvrdenie o ukončení. Takže žiadne komplikácie nakoniec nie sú.

Zostaňte u poskytovateľa ako druhá možnosť

Zvýšenie ceny elektriny - zníženie nákladov na elektrickú energiu - úspora peňazí

Niekedy je poskytovateľ stále jedným z najlacnejších, dokonca aj s mierne vyššou cenou. Zmena poskytovateľa sa potom vlastne neoplatí. Existujú aj iné spôsoby, ako trochu znížiť účet za elektrinu. Ak budete pozorovať svoje správanie a identifikovať žrútov, nájdete v tomto smere veľký potenciál na úsporu elektrickej energie, a tým aj peňazí. Ako a kde sa dá ušetriť energia, Federálna agentúra pre životné prostredie zostavila za týmto účelom informácie online. Šetrenie energie môže znamenať dve veci. Buď spotrebiteľ dostane požadovaný výkon s menšou spotrebou elektriny, napríklad pomocou energeticky úsporných žiaroviek, príp energeticky účinné zariadenia. Alebo sa úplne vzdá požadovaného výkonu, napríklad klimatizácia nemusí v lete vždy hneď bežať. Identifikácia žrútov môže tiež prispieť k úspore elektrickej energie. S pomocou malého zariadenia, ktoré spotrebiteľ jednoducho prepne medzi zariadením a zásuvkou, je to relatívne jednoduché. Ak sa má v blízkej budúcnosti uskutočniť nová akvizícia, zákazník by si mal určite vážiť energeticky účinnejšie zariadenie. Na tejto stránke v staršom článku sú tiež užitočné tipy na úsporu elektrickej energie.

Konkrétne tipy – takto môžete ušetriť na elektrine bez zvýšenia ceny elektriny

energeticky úsporné domáce spotrebiče do umývačky riadu

Ak si doma dáte pozor na pár základných vecí a budete si vedomí skutočných žrútov, môžete ušetriť. Najväčšie žrouty energie číhajú všade tam, kde elektrické zariadenie generuje teplo alebo chlad, napríklad chladničky a mrazničky. Aby zariadenia fungovali optimálne, je dôležité, aby neboli umiestnené vedľa zdroja tepla. Ak je to nevyhnutné, môže pomôcť dodatočná izolácia. Dôležitá je aj nastavená teplota. Čím viac musí zariadenie chladiť, tým je samozrejme vyššia spotreba energie. Dokonca sušička je vo všeobecnosti jedným z energetických žrútov. Zariadenia novej generácie sú však svojou spotrebou energie hlboko pod obvyklými hodnotami. Kým staršia sušička spotrebovala až 4 kWh elektrickej energie na jeden sušiaci cyklus, dnes je to iba 1 kWh – značný rozdiel.

elektrina-žrút-domácnosť-wifi-router-gera% cc% 88te-nepretržitá spotreba

Ďalším zdrojom vysokej spotreby energie sú zariadenia, ktoré sa neustále používajú, ako sú smerovače, telefóny, prenosné počítače a zábavná elektronika. Nie je neobvyklé, že sú tieto zariadenia pripojené k elektrickej sieti nepretržite, 365 dní v roku. Výkon zariadení je v jednotlivých prípadoch spravidla veľmi nízky. Spotreba energie sa zvyšuje nepretržitým používaním. Ak si chcete kúpiť takéto zariadenia, mali by ste venovať pozornosť spotrebe energie. Starostlivý výber pomôže ušetriť mnoho kilowatthodín za rok.

Záver

Ďalší nárast cien elektriny určite príde. To však nemusí nikoho strašiť. Existuje mnoho spôsobov, ktorými môžete reagovať. A – aj bez zvýšenia ceny elektriny je dobré elektrinu šetriť. To šetrí peniaze a životné prostredie.

Obrázok 1: luise / pixelio.de

Obrázok 2: pixabay @ Geralt (verejná doména CCO)

Obrázok 3: pixabay @ ChristianOehlenberg (verejná doména CCO)

Obrázok 4: shutterstock 97701776

Obrázok 5: shutterstock_226918765

Read more
Bývať

Neobvyklé háčiky na kabáty ako dizajnové zvýraznenie na chodbe

Háčik s motívom ďatľa deco prvok sála dizajnový doplnok háčik na kabát

Predsieň je vizitkou bytu – na jednej strane by ste v nej mali udržiavať poriadok so šatňou, na strane druhej by mal vstupný priestor pôsobiť príjemne. Priestorovo úspornou alternatívou pre šatne sú háčiky na stenu. Skladajú sa z rôznych materiálov, ako je plast, keramika, hliník, nehrdzavejúca oceľ a drevo, alebo sú často vyrobené zo zmesi materiálov. Kreatívne prevedenie vo výrazných farbách, ako je žltá, ružová, zelená alebo oranžová, hneď padne do oka pri vstupe do chodby a vyčarí úsmev na tvári. Prezrite si našu galériu obrázkov – tu nájdete jedinečné a ozdobné háčiky na kabáty Návrhy!

Efektné háčiky na kabáty ako ozdoba

Efektný kabátový háčik-chodba-kvetinový motív-dekoračný prvok

Neobvyklé háčiky na kabáty sa stávajú dizajnovým prvkom obývačky. Pomocou háčikov na kabáty môžete kreatívne navrhnúť predsieň a chodbu. Čím viac miesta na chodbe máte, tým viac možností máte! Hrajte s tvarmi a kontrastmi. Teraz existujú veľmi zaujímavé, voľne stojace stojany na kabáty ako doplnok alebo elegantná alternatíva.

Neobvyklé háčiky na kabáty – púta pozornosť pre váš domov

Efektné kabáty-háčiky-vyrobené z kovu-dizajnové nápady-shuriken

Výhodou háčikov na kabáty je, že sa dajú použiť jednotlivo a ľahko sa inštalujú pomocou hmoždiniek a skrutiek. Môžu byť pripevnené jednotlivo podľa výšky a vzdialenosti, a tak vyhovujú rôznym potrebám používateľov.

Háčik ako ozdobný prvok

Efektné kabátové háčiky-vzhľad-opaska-moderný-dizajn-doplnky do predsiene

Šatňa, ktorá úhľadne zavesí bundy, kabáty, klobúky alebo tašky a má priestor na príslušenstvo, môže nielen perfektne fungovať, ale tiež odrážať váš vkus pre dizajn..

Priestorovo úsporné nástenné háčiky

Neobyčajné háčiky na kabáty-priestorovo úsporné-farebné-nápady-dekorácia na stenu

Pri týchto háčikoch na kabáty je v popredí praktický aspekt ukladania oblečenia. Ak je veľkosť chodby malá, je možné použiť nástenné háčiky, ktoré sú pripevnené k stene ako jednotlivé háčiky alebo háčikové pásy. Otočné a skladacie háčiky na kabáty sú obzvlášť priestorovo úsporné, pretože nezaberajú žiadnu podlahovú plochu a dajú sa takmer úplne umiestniť na stenu, keď sa nepoužívajú..

Kovový háčik v nostalgickom štýle

Vešiak-stojan-z-kovu-nostalgický-dizajn-predsieň-dizajn-nápady

Háčik na zavesenie kabátu

Háčiky na šaty-vyrobené z dreva-dizajn-kreatívne-špendlíky-fotky-zaseknuté

Samce horolezeckých háčikov

Háčiky na kabáty-háčiky na uteráky-dizajn-čierne-lezenie-deti-moderná-predsieň-dekorácia

Farebné háčiky na kabáty – pútajú pozornosť

kreatívne-stenovo-dizajnové-farebné-kabáty-háčiky-pútavé-v tvare šípky

Háčiky na motívy vytvárajú živé akcenty

Neobvyklé kabáty háčikov-dizajn chodby-priestorovo úsporné vtáky

Drevené háčiky na kabáty v tvare parožia

praktická dekorácia-háčiky na stenu-jelenie parohy-štylizované-vyrobené z dreva

Neobvyklé háčiky na kabáty zapôsobia svojim farebným prevedením

Efektné kabátové háčiky-obrázky-obývačka-dekorácia-stolný futbal

Neobvyklé kabátové háčiky-dizajn-zvýraznenie-sála-roztavená-farba

Efektný kabátový háčik-nástenný háčik-stromová štruktúra

kreatívna-kabát-háčik-stena-dekorácia-veľryba-chvostová plutva

Vešiak na kabáty-dizajn-hory-vzhľad-predsieň-a-obývačka-dekorácia

Závesný šatník-moderné-nápady-vápno zelená-plot-optika-edícia časopisov

diy-fancy-coat-hooks-design-upcycling-nápady-sklenené fľaše

Read more