Bývať

Jednoizbový byt s minimalistickým nábytkom

sivé odtiene-spálňa-bývanie

Keď hovoríme o domácnosti – obývačke, spálni a jedálni, dostávame sa k otázke, v akom byte jeden vyrastal. Predmestské deti majú vlastnú izbu s posteľou s baldachýnom a kúpeľňou, zatiaľ čo mestské deti zdieľajú izbu so svojimi súrodencami a kúpeľňu s rodičmi. Väčšina ľudí stále považuje steny a rozdeľovače miestností do kúpeľne za nevyhnutné a predovšetkým za nevyhnutné pohodlie. Presne to je skutočná výzva v tomto jednoizbovom byte s minimalistickým zariadením. Existujú štyri štúdiové apartmány na spanie a bývanie ako interakcia a čiastočne s prekrývajúcimi sa hranicami v štyroch stenách, o ktorých budeme dnes uvažovať. Dizajnéri sa zameriavajú na koncept plynulého prechodu a starostlivo vybraný nábytok, aby ste sa cítili pohodlne a útulne.

Jednoizbový byt pre jednu osobu

Okno-predné police-s modulmi

Artem Shelipov navrhol jednoizbový byt, ktorý môže byť obsadený jednou osobou. 33 m2, v ktorých sa kombinuje spanie a bývanie. Konvertibilný nábytok je v strede tejto oblasti. Z útulný obývací priestor a prestávka na kávu, ste už v relaxačnej oblasti spánku s menším počtom pohybov.

Jednoizbový apartmán v minimalistickom štýle

Minimalistický dizajn-spanie a bývanie

Obyčajný dizajn a zariadenie s malým nábytkom pre väčšiu transparentnosť a vzdušnosť.

Jedálenský kút-pri okne-s-drevenými stoličkami

Malá kuchyňa má retro barový pult na stolovanie s predným oknom a zariadenie so vstavanými skriňami ponúka možnosť pripraviť pre majiteľa niečo chutné bez námahy a nákladov.

Varný priestor so sivou kuchynskou linkou

sivá posuvná stena jedálenský kút kúpeľňa

Jednoduchú líniu v šedej farbe si drevo v kúpeľni zachová s nádychom tepla

Biele svietidlá do kúpeľne s drevenou podlahou

stoličky s kovovým rámom a jednou spálňou

Kúpeľňa s kobercom-biele kovanie

rozkladacia pohovka v rohovej verzii

Dlaždica-podlaha-stena-v-malom formáte

Transparentnosť a neobmedzené posuvné dvere

Závesná žiarovka minimalistická kuchyňa

Na čítanie-rohová-podlahová lampa-podlahová lampa

moderná pohovka-Šelipov

Drevená stolička na spanie-bývanie

2-bývanie-a-spanie-v-jednom

Druhý byt bol z Taner Candan Zobrazené v jasných farbách a modernom dizajne. Ženský nádych môžete určite cítiť vďaka použitiu dreva ako unikátneho modulu pred oknom, na ktoré ste položili posteľ. Slnečné svetlo vás prebudí a vďaka kontúram drevených rámov sa budete cítiť ako v oddelenej miestnosti bez dverí. Aké úžasné, nie?!?

2-mäkko čalúnený nábytok-abstraktné-nástenné-umenie

Divoké čierne motívy udržujú veselého ducha v miestnosti.

2 drevená stena, deliaca priečka, jedálenský kút

Babych-tretí-byt-šedá-verzia

Tretí byt od návrhára Anjeya Babycha má určité podobnosti s posledným bytom s použitím viacerých farieb a trikov. Štúdiové rozdelenie izieb s polovičnými stenami umožňuje uvoľnené oddelenie od kuchyne a väčší pocit z obývačky alebo zo spánku a relaxácie.

Horskí turisti-spálňa na stene

3-víno-so-psom-v spálni

Záclony ponúkajú pohodlie a oddelenie a drevená podlaha s veľkoformátovými panelmi sa topí pod nohami a perfektne sa hodí k modernému dekoru stien, ktorý evokuje vzdušnosť a voľnosť.

Pes-moderný dizajn-ako v komikse

Drevená podlaha-veľký formát-obývacia izba-3

Rozdelenie spálne s priehradovou izbou

Posledný byt z Tomáš Scikala je farebná zmes jednoduchosti z prvého bytu a farebných akcentov z posledných dvoch. Zariadenie a zariadenie sú neutrálnejšie a šikmý strop skutočne púta pozornosť.

Čalúnený nábytok v hnedej farbe

4-hnedý-drevený-múr-teplý-interiér