Znížiť

5 výživových tipov pre plochý žalúdok – čo by ste mali jesť?

schudnúť na bruchu cvičebný plán výživy

Ktoré potraviny prispievajú k snovému, plochému bruchu? V prípade, že sa pýtate „Ako to však je? Nie je tajomstvom prísne diéty a nemilosrdné obmedzenia? “V zásade nie. Môžete mať pevný a ploché brucho zaradiť správnu diétu. Tajomstvo? Existujú potraviny, ktoré zabraňujú tvorbe plynu:

Pri plochom bruchu konzumujte probiotický jogurt

tipy na zdravé probiotické jogurty

Na začiatku dňa si dajte probiotické jogurty bez ohľadu na to, či máte problémy so žalúdkom. Toto je prvé z odporúčaných a skutočne nádherných jedál, ktoré nielen zlepšujú trávenie, ale aj lahodne chutia.

zdravé jogurtové menu na chudnutie s plochým žalúdkom

Pite mätový čaj na ploché brucho

Pite tipy z mätového čaju na správnu výživu plochého žalúdka

Je osviežujúce, energizujúce a úžasné si ho vychutnať aj bez cukru a je veľmi vhodný ako ľadový čaj. Horúci mätový nápoj je najlacnejší, najrýchlejší a najľahší spôsob detoxikácie. Pomáha vám zbaviť sa toxínov, ktoré upchávajú váš organizmus, a zabrániť jeho správnemu fungovaniu. Prispieva tiež k dobrému tráveniu a plochému bruchu, ktoré budete na pláži hrdo predvádzať.

Na tanier položíme špargľu

Špargľu varte a jedzte, aby ste predišli zadržiavaniu vody a tvorbe plynu

Môže sa to zdať zvláštne, ale špargľa je skutočne jednou z tých potravín, ktoré obsahujú všetky vlastnosti potravín proti nadúvaniu naraz. Zadržiavaním vody, tvorby plynu a črevných blokád sa zbavíte tým, že do svojho jedálneho lístka jednoducho zaradíte špargľu. Hľadaj skvelé recepty na internete.

Jedzte banány

Draselné produkty Zdravý jedálny lístok-Potraviny Banán-zdravé chudnutie

Ak váš jedálniček obsahuje veľa potravín s vysokým obsahom sodíka, spôsobí to plyn. A keďže väčšina potravín, ktoré si môžete kúpiť v obchodoch s potravinami, je plná sodíka, nie je jasné, prečo má väčšina ľudí problém zapnúť si nohavice. Nebojte sa, existuje riešenie a nazýva sa to draslík. Banán konzumujte, keď máte pocit, že ste to prehnali so sodíkom a zistíte silu jeho zložiek.

Quinoa prispieva k štíhlej línii

Quinoa jedlo Tipy na zdravé raňajky Štíhla postava

Keď už hovoríme o potravinách s vysokým obsahom draslíka, vyskúšajte quinou. Je bezlepkový, ľahko stráviteľný, s vysokým obsahom bielkovín a je skvelou voľbou na raňajky, ak sa snažíte obmedziť potraviny, ktoré spôsobujú ťažkosť v žalúdku..

Fitness Schudnite na brušnej postave Žena postava štíhla