Pergola a altánok

Moderná drevená záhradná kôlňa na záhradné náradie a posedenie na vidieku

Záhradná kôlňa na záhradné náradie Walden firmy moormann

Ten moderný Záhradná kôlňa na záhradné náradie “Walden ”od Nilsa Holgera Moormana predstavuje úžasný dizajn a stelesňuje koncept života v harmónii s prírodou. Táto záhradná inštalácia je tak multifunkčná, kompaktná a útulná, že by ste vždy trávili čas vonku.

kompaktná drevená záhradná kôlňa na záhradné náradie

Záhradný prístrešok pre zariadenia moderného dizajnu moormann

Inovatívny Záhradná chatka na záhradné náradie „Walden“ bol inšpirovaný americkým príbehom – „Walden. Alebo, Život v lese “od Henryho D. Thoreaua. “Presťahoval som sa do lesa, pretože som chcel žiť svoj život s rozumom.” Bližšie k skutočnému životu a vidieť, čo ma príroda musí naučiť “. To je to, čo spisovateľ napísal vo svojej knihe v roku 1854.

Záhradná kôlňa na záhradné náradie od Moormann

Záhradná kôlňa na záhradné náradie drevená konštrukcia kompaktná

Vďaka šírke iba 1,10 metra, výške 3,86 m a dĺžke 6,5 metra pripomína prístrešok na náradie zápalkovú škatuľu, ale klaustrofóbia je niečo, čo by obyvatelia nemali trpieť. To poslať  Záhradná chatka na záhradné náradie má výklopnú misku na oheň, vysoké sedadlo pre štyri osoby, priestor pre vtáčiu búdku a úložný priestor na rôzne ďalšie záhradné nástroje ako lopatu, hrable, záhradnú hadicu a fúrik. Sen každého záhradníka, ktorý má rád, aby bolo všetko v poriadku. Sedenie ponúka dostatok priestoru na útulnú večeru pre štyri osoby pod hviezdnou oblohou.

útulné posedenie

Záhradná kôlňa na záhradné náradie vonkajšie posedenie s večerou

Celkovo „Walden“ ponúka veľa priestoru pre veci, ktoré spájame so záhradou a vonkajšími priestormi, ale v kompaktnej forme. Kŕmidlo pre vtáky a sýkorky, kvetináč a kanva, grilovacie potreby a piknikový stôl. Vlastne, prečo sa chceš vracať do domu?

Úložný priestor pre záhradné náradie

záhradný prístrešok drevo moormann záhradné náradie úložný priestor

 Na streche

Romantickýortort záhradného domu Walden Nils Holger Moormann