Pergola a altánok

Detský domček na záhradu – 25 nápadov na dizajn

detský domček romantický dizajn sedlová strecha veranda kvety dekorácia

Predstavujeme vám 25 návrhových nápadov pre Detský domček, ktoré vy a vaše deti určite budete milovať. Vyzdobte ihrisko tak, aby sa stalo pekným doplnkom záhrady. Inšpirujte sa týmito domčekmi na hranie a postavte dom pre svoje deti sami!

Detský domček s dverami do stodoly

deti sa hrajú dom žlté drevo červená stodola dvere kôlňa

Tento malý detský domček má veselú žltú farbu a akcentom sú červené dvere stodoly. Domček vyžaruje vidiecke kúzlo a robí každú detskú hru niečím výnimočnou.

 Detský domček so šmykľavkou

deti sa hrajú domček na strome lezecká stena šmykľavky

 Detský domček na hranie je možné postaviť aj v tvare domčeka na strome. V takom prípade môžu byť pridané ďalšie možnosti hry, ako napríklad šmykľavka, lezecká stena alebo hojdačky. Deti si tak zaručene užijú maximálnu možnú zábavu.

Domček v ruskom štýle

deti sa hrajú dom romantický nápad záhrada veranda drevo

 Čo si myslíte o tomto roztomilom detskom domčeku na hranie, ktorý pripomína ruské vidiecke domy? Môžu mať malú verandu, do ktorej sa zmestí niekoľko kvetináčov, aby sa vaše dieťa mohlo zoznámiť so záhradníctvom. Vnútri si môžete zariadiť dom, ako sa vám páči.

Škandinávsky dizajn detského domčeka

deti hrajú dom sivý dizajn škandinávsky plot strieška

Namiesto verandy môže byť trávnik aj pred domom. Dom s bielym plotom má obzvlášť romantický vzhľad, ktorý si zamilujú aj vaše deti. Vnútri môžete vytvoriť herný priestor alebo posteľ.

Detský domček – slnečné a detailné návrhy

Deti stavajú dizajn detského domčeka

Vytvorte v záhrade pre svoje deti vzrušujúce ihrisko. Tieto dva návrhy od Detský domček napodobniť vlastný dom rodičov. K domu vedie kamienková cesta, kde všetko vyzerá ako skutočné. Nič nebolo vynechané, aby model pôsobil čo najreálnejšie – súčasťou je dokonca aj veranda a záhradný nábytok. Dva detské domčeky sú pre vašu malú princeznú ako stvorené – najmä ak sú ozdobené kvetmi.

Detský domček vo vidieckom štýle

Detský domček na hranie Landhaus Zaun

Dva čerstvé návrhy od Detský domček v štýle vidieckeho domu, ktoré sú vhodné pre malých záhradkárov – dom s plotom a pergolou alebo domček s fialovými dverami a farebným osvetlením sú ideálnym ihriskom pre horúce letné dni, kde si deti môžu čítať, maľovať alebo hrať v pokoji.

Rozprávkové detské domčeky pre deti

Detský domček so záhradným dizajnom-úžasný

Keď si vyberiete tieto domčeky na hranie, vaše deti sa budú cítiť ako v rozprávke. Očarujúce okná, farebné nástenné maľby a predovšetkým umiestnenie – pod stromami a za kríkmi vyzerajú domy ako stratené v lese..

Výnimočné prevedenie pre malé záhrady

nápady na záhradné domy postavené na mieru

V týchto prípadoch sú predstavené dva chytré varianty šetriace priestor, ktoré sú kreatívne a funkčné. Domček na hraní vľavo bol vyrobený zo zvyškov materiálov z renovácie a tento napravo použil ako základ starý kmeň stromu. Nápadité konštrukcie boli doplnené asymetrickými oknami.

Detský domček z dreva a kameňa

Drevený detský domček záhradný fialový

Tieto dve herne boli postavené z prírodného kameňa a dreva. Dizajn je ideálny pre chladné dni, keď sa deti môžu hrať po dome. Drevo a kameň ponúkajú dokonalú ochranu pred vetrom, ale môžete si nainštalovať aspoň ohrievač, aby bolo deťom vždy teplo.

 Domčeky na hranie pre niekoľko detí

Detský domček, maľba na stenu pre väčšiu rodinu

Tieto návrhy sú ideálne pre rozšírené rodiny s viacerými deťmi, ktoré sú v rôznych vekových kategóriách. Dostatočne vysoké pre staršie deti a dostatočne farebné pre menšie sa môžu stať skutočným vrcholom vo vašej záhrade.

Detský domček so šmykľavkou

Šmykľavka na detský domček

Ak si chcete užiť slnečné dni s priateľmi a organizovať detské oslavy, jednu bezpodmienečne potrebujete Detský domček so šmýkačkou. Čím viac sa tam deti hrajú, tým väčšia zábava. Sú tu uvedené dve alternatívy – prvou je konvenčný domček na kladinách so šmykľavkou. Druhý dizajn si rodičia postavili sami.

Netradičné nápady na dizajn

Myšlienka zeleného altánku

Tieto dva herne sa vyznačujú netradičným tvarom a výberom farieb. Červená farba vytvára v záhrade akcenty a záhradný plot dom vizuálne oddeľuje. Zelený dom je v skutočnosti prepracovaný altánok, ktorý bol prepracovaný s trochou farby a dekorácie.

Roztomilý domček s popínavými rastlinami

roztomilé nápady pre domček pre dievčatá fialový okenný rám

Ak chcete svojim dievčatám urobiť radosť, vhodne vyzdobte domček na hranie. Aj keď takmer všetky dievčatá majú v určitom štádiu radi ružovú farbu, väčšinou to prejde veľmi rýchlo. Preto purpurová farba vyzerá sladko a nežne. Fasádu domu zdobia veľké ruže.

Domček na hranie v netradičnom teréne

malý záhradný domček

Tieto domčeky na hranie boli postavené na malom a neobvyklom teréne – v oboch prípadoch mal dostupný priestor tvar trojuholníka, ale napriek tomu vyzeral veľmi útulne a príjemne..

Deti si zriadili záhradu s detským ihriskom