Nábytok, terasy

Nábytok, terasy

Nápady na nábytok do vonkajšieho salónika pre celkovú relaxáciu

Myšlienka dizajnu záhradného nábytku

Pozrite sa na tieto aktuálne kusy nábytku, na ktoré sa zameriavate Nápady na nábytok do exteriéru. Leňošenie je veľmi špeciálna zručnosť, ktorá potrebuje správne vybavenie, aby ste to urobili správne! Ale vážne, hodnotu relaxácie by sme nemali podceňovať. Moderné bývanie môže byť veľmi stresujúce, preto je dôležité urobiť si čas a vypnúť. V tomto ohľade by to mohlo byť skvelé Nápady na nábytok do exteriéru byť považovaný za spôsob, ako zlepšiť svoje zdravie. Mnoho ľudí sa musí naučiť relaxovať, čo môže byť lepšie ako sedieť a leňošiť na čerstvom vzduchu.

Odkladacia posteľ pri bazéne – nápad na vonkajší salónik

moderná vonkajšia rozkladacia pohovka

Či už v záhrade, pri bazéne, v teple letného slnka alebo na peknom tienistom mieste, tieto budú Nápady na nábytok do exteriéru Pomáha vám zažiť skutočné šťastie. Návrhy nábytku do vonkajšieho salónika môžu byť tradičné alebo abstraktnejšie a sochárskejšie. Ten druhý samozrejme predstavuje fantastickú umeleckú výpoveď vo vašom vonkajšom priestore, či už na ňom ležíte alebo nie.

Biely vonkajší dizajn

biely dizajn vonkajšieho nábytku

Vyrobené z rôznych atraktívnych materiálov,  Nápady na nábytok do exteriéru vhodné pre všetky prostredia, štýly a rozpočty. Vyberte si ležadlá, ktoré vám skutočne pomôžu oddýchnuť si. Najlepší Vonkajší nábytok do obývačky sú vedecky navrhnuté tak, aby podporovali telo v ľahu. Ak nie je ležadlo pohodlné, je celková relaxácia nemožná. Pri výbere správneho ležadla najskôr premyslíte, či chcete ležadlo premiestniť na rôzne miesta? Ak je to tak, potom sa musíte rozhodnúť pre niečo ľahké a prenosné. Bude vaše luxusné ležadlo používané blízko vody? Potom musí byť vodotesný. Bude vaše krásne ležadlo dostatočne pevné, aby vydržalo hodiny a hodiny nekonečného leňošenia? Akonáhle nájdete ten pravý Nápad na vonkajší salónik  potom je tvojou jedinou povinnosťou sadnúť si a nechať rozplynúť všetky svoje starosti a napätie. Nechajte si poradiť od odborníka, leňošenie je mimoriadne pozitívna činnosť, ktorá vám zmení život.

od Jaz

Dizajn záhradného nábytku od spoločnosti Sardana

Dizajn záhradného nábytku - Sardana

Lounge bed by Paola Lenti

moderná obývacia izba od Paola Lenti

Moderná záhradná stolička Tom Yam

súčasná záhradná stolička - TOM YAM

Ratanová stolička

Ratanové záhradné kreslo

Vonkajšie ležadlo od Dedona

Záhradné ležadlo od Dedona

Hojdacia sieť od Samuele Mazza

Dizajn hojdacej siete od Samuele Mazza

Terasový nábytok od Kennetha KAbonpue

  Terasový nábytok Kenneth Abonpue

zaujímavá záhradná stolička od KENNETH COBONPUE

Read more
Nábytok, terasy

Sochárske záhradné stoličky od Fabia Novembre

sochárske-záhradné-stoličky-Taliansko

Super štýlové, tieto moderné Záhradné stoličky vytvorí atmosféru v každej záhrade alebo terase. Báječný dizajn pochádza z pera Fabio Novembre a bol špeciálne navrhnutý pre exkluzívnu spoločnosť – Driade. Tieto umelecké diela sú rovnako moderné ako praktické. Manažéri spoločnosti „Driade“ na začiatku svojho katalógu vysvetľujú svoje hlavné ciele – „‘ Driade je estetický workshop, ktorý od začiatku spolupracuje s inovatívnymi dizajnérmi. Ponúka novú filozofiu – že moderný spôsob života by mal byť založený na eklekticizme, kultúrnej koláži, zvedavosti a prekvapení. “

Moderné záhradné stoličky – taliansky dizajn

sochársky vzrušujúci vonkajší dizajn

Tieto moderné stoličky majú eklektický dizajn a hodia sa do každej záhrady. Ich štýl Záhradné stoličky je tečúca, organická, zakrivená a exotická. Zbierka má názov 36St. A 56 St. To môže byť na začiatku dráždivé, ale existuje na to veľmi jednoduché vysvetlenie – číslo je vlastne pracovný čas, ktorý bol potrebný na výrobu každej stoličky.

Zaujímavý dizajnový nápad z Talianska – záhradné stoličky

inovatívny zaujímavý záhradný dizajn

Dizajn 36St. vyzerá ako moderný trón, s mierne zakriveným sedadlom a vysokým operadlom. Konštrukcia hliníkového rámu zvyšuje komfort sedenia. Títo Záhradné stoličky sú z dôvodu pevnosti potiahnuté plastom. Moderný nábytok je k dispozícii v dvoch farbách – biela a svetlo modrá kombinácia alebo bielo -šedá verzia. Stolička 56St. bol tiež vyrobený z rovnakých materiálov a je k dispozícii v troch farebných schémach – každá sa perfektne hodí k stoličkám 36St.

Sochárska forma tohto Záhradné stoličky zaisťuje, že sú stredobodom pozornosti každej záhrady. Priťahujú pozornosť všetkých a zároveň ponúkajú pohodlie.

Od Jaz

Taliansky elegantný záhradný nábytok

elegantný záhradný dizajn - stolička

sochárske stoličky do záhrady

Read more
Nábytok, terasy

Záhradný nábytok s inovatívnym dizajnom

moderný záhradný nábytok - inovatívny dizajn

Polymorfná, kinetická inštalácia je navrhnutá skutočne pokrokovo. Nová, moderná stolička so sochárskym dizajnom. Jeho kinetické vlastnosti sú obzvlášť fascinujúce. Dizajnéri opisujú svoj výtvor ako inštaláciu, ktorá bola inšpirovaná hojdačkou na hojdačke a detskou hračkou – „Slinky“. Tak to vidíte Záhradný nábytok inovatívne a hravé zároveň

Pohodlný môže byť aj inovatívny a flexibilný záhradný nábytok

Záhradná lavica s inovatívnym tvarom

the Záhradný nábytok štruktúra nadväzuje na obojstrannú lavicu, ktorá niekoľkokrát zmení svoj tvar, čím vzniknú rôzne sedacie plochy. Každá časť tejto lavice je s ďalšou spojená zložitým systémom otočných skrutiek. To zjednodušuje vertikálny pohyb segmentov. Konečným výsledkom je flexibilný tvar, ktorý sa podľa dizajnérov „aktivuje interakciou so sediacou osobou“.

Moderná inštalácia pre vašu záhradu

inovatívny vonkajší dizajn záhrady

To je nesporné Záhradný nábytok Veľmi komplikovaný dizajn. Návrhári mysleli nielen na pohodlie, ale aj na bezpečnosť – vopred pomocou počítačových simulačných programov skúmali, ako sa lavička ohýba v rôznych polohách sedenia. Našťastie pre vás nebola výroba lavice taká náročná – bola vyrobená z drevených lamiel. Vzhľadom na medzery medzi rôznymi detailmi dochádza k súhre svetla a tieňa – a v záhrade máte umelecké dielo. Tento revolučný dizajn je univerzálny a môže byť inštalovaný v súkromných rezidenciách, ako aj v školách, parkoch, dokonca aj v administratívnych budovách.

Od Jaz

nová kinetická inštalácia do záhrady

moderná drevená lavička do záhrady

Pohyblivá záhradná lavica vyrobená z dreva

Read more
Nábytok, terasy

Táto úžasná závesná posteľ vás jemne upokojí

Inovatívny dizajn od Johna Huffa

krásna závesná posteľ

Niečo úplne iné, super inovatívny dizajn postele, ktorý je ideálny pre dospelých aj pre deti. Tento báječný kus nábytku je krásny Závesná posteľ od Johna Huffa. Tento nádherný kus nábytku namiesto toho, aby stál na podlahe, je zavesený na strope. Dizajn plávajúceho Závesná posteľ predstavuje fantastickú estetiku, ale ešte viac. Podľa Johna Huffa (pri rozhovore na You Tube) je to tiež veľmi dobré pre vaše zdravie.

Úžasná závesná posteľ – veľká a pohodlná

krásna závesná posteľ v spálni

Možno byť jemne pohupovaný do spánku je vymyslený nápad, ale práve preto je úžasný Závesná posteľ bol nadizajnovaný. Jeho nádherný kužeľovitý tvar vyzerá ako malý stan alebo závesná kapsula, ktoré je možné ozdobiť mnohými vzrušujúcimi spôsobmi. Posteľ je mimoriadne pohodlná s nastaviteľným okrúhlym matracom, ktorý poskytuje optimálnu oporu mnohým tvarom a ľuďom. Jemne kývavý pohyb Závesná posteľOkrem toho, že sú upokojujúce, zdá sa, že sú dobré aj pre váš krvný obeh. Takže to naznačuje, že by ste mohli byť schopní zlepšiť svoje celkové zdravie počas spánku.

Závesy sa dajú ľahko vymeniť

krásna závesná posteľ s červenými závesmi

Späť k fantastickému vzhľadu devisiaca postelAko je zrejmé z tejto nádhernej galérie, rovnakú posteľ je možné obliecť mnohými spôsobmi, aby vyhovovala každému vkusu. Záclony môžete ľahko vymeniť, pretože sa otvárajú cez rám spodnej postele. Týmto spôsobom môže byť posteľ ponechaná v jednoduchom, ale krásnom jednoduchom stave, alebo môže byť upravená tak, aby vyhovovala konkrétnej schéme interiéru..

ideálne pre relaxáciu na čerstvom vzduchu

Závesná posteľ na relaxáciu na verande

D.on úžasná závesná posteľ je možné zavesiť na pevný strop v spálni alebo na rám vonku – na terasu alebo krytú plochu. Predstavte si relax na čerstvom vzduchu so závesmi, ktoré vás ochránia pred prílišným slnkom a škaredým bodavým hmyzom, zatiaľ čo sa budete pohodlne uspávať v blaženom spánku. Toto je určite krok od jednoduchej hojdacej siete.

od Jaz

Krásne závesné lôžko perfektne stojí v záhrade …

krásna závesná posteľ v záhrade

v stane…

krásna závesná posteľ v stane

na pláži…

krásna visiaca posteľ na pláži

na terase…

krásna závesná posteľ ideálna do exteriéru

alebo v spálni

krásna závesná posteľ - oranžová schéma dizajnu

Read more
Nábytok, terasy

Nápady na nábytok do exteriéru pre luxusný zážitok „Al Fresco“

Návrh nábytku do salónika - kreslo Kirv

Kedysi bol pojem luxusného bývania v prírode rozložiť na trávnik piknikovú deku, relaxovať na ležadle alebo byť skutočne zhovievaví a opaľovať sa na skladacom ležadle. Čo sa teda zmenilo? Teraz, pokiaľ ide o naše požiadavky na čerstvý vzduch, nič. Je to tak, že dnes si stále viac ľudí chce užiť zážitok „Al Fresco“ čo najviac. Pre neznalých tento článok predstavuje koncept „vonkajšieho salónika“. Táto senzačná ponuka Vonkajší nábytok do obývačky Pred 50 rokmi by boli nápady pre väčšinu ľudí nepredstaviteľné, ale rastúca popularita vonkajších priestorov motivovala mnohých dizajnérov, aby prišli s vlastnou predstavivosťou  Nápady na nábytok do exteriéru priblížiť sa.

Vonkajší nábytok od PFEIFFER

Nábytok do obývačky od PFEIFFER

the Vonkajší nábytok do obývačky Myšlienka pochádza z túžby vytvoriť toľko pohodlia vonku ako vo vnútri našich domovov. Dostupná kolekcia nábytku sa rozšírila, aby sme mohli vytvárať kompletné vybavenie na čerstvom vzduchu, na balkónoch, terasách alebo krytých plochách. Pretože každé vonkajšie zariadenie je aspoň čiastočne trvalé vonku, Nápad na vonkajší salónik Buďte vyrobené z materiálov, ktoré sú prakticky schopné odolávať živlom. Do dizajnu musí byť začlenený buď tento, alebo ochranné kryty, aby bol nábytok chránený pred vlhkým počasím.

Záhradné ležadlá od Pia Cavalli

Záhradné ležadlá od IPE Cavalli

Mnoho moderných materiálov bolo upravených pre vonkajšie použitie, syntetický ratan a trstina sú medzi dizajnérmi vždy obľúbené. Nábytok so sedadlami z nepremokavej textílie alebo ľahko odnímateľným je veľmi pohodlnou a luxusnou možnosťou. Drevený nábytok je robustný, odolný a tradičný, dá sa oživiť aj atraktívnymi a farebnými mäkkými doplnkami, ktoré sú skvelé na zmenu, keď cítite potrebu rýchleho a jednoduchého štýlu. Tvojmu Nápad na vonkajší salónik definovať, možno budete môcť začleniť dočasné steny obrazovky kvôli štruktúre a súkromiu. To sa dá ľahko dosiahnuť bežnými záhradnými mrežami alebo materiálmi na oplotenie. Trvanlivejší typ altánku môže byť samozrejme žiaducou voľbou, dávajte však pozor, aby ste sa príliš nezatvorili, inak nehnuteľnosť odmietnete bývať vonku..

Lehátka od EGO Paris

Lounge lehátko od EGO Paris

Štýlové, tradičné, sochárske, minimalistické, barokové, funky – existujú Vonkajší nábytok pre každý vkus. Mnoho z týchto návrhov je možné napodobniť a prispôsobiť tak, aby vyhovovali vášmu rozpočtu. Buďte plní nápadov a odvážte sa pri vytváraní vlastného vzrušujúceho dizajnu vonkajšieho salónika. Vytvorte niečo, čo vyhovuje vášmu životnému štýlu a vkusu.

od Jaz

Vonkajšia rozkladacia pohovka – Kenneth Cobonpue Design

Rozkladacia pohovka pre vonkajší nábytok od KENNETH COBONPUE

Lounge design postele – Cane Line

  Vonkajšia posteľ - Cane Line

Nápad na vonkajší nábytok – flexibilná slnečná strieška

Nápad na vonkajší dizajn - flexibilná slnečná strieška

Nápady na vonkajší dizajn -nastaviteľná slnečná strieška

Kolekcia vonkajšieho nábytku – dizajn od MYYOUR

  Vonkajší nábytok od MYYOURDizajn vonkajšieho nábytku od MYYOUR - detail

Vonkajší sedací nábytok od MYYOUR v ​​bielej farbe

Dizajn vonkajšieho nábytku od MYYOUR - biely

Read more