Nábytok, terasy

Záhradný nábytok s inovatívnym dizajnom

moderný záhradný nábytok - inovatívny dizajn

Polymorfná, kinetická inštalácia je navrhnutá skutočne pokrokovo. Nová, moderná stolička so sochárskym dizajnom. Jeho kinetické vlastnosti sú obzvlášť fascinujúce. Dizajnéri opisujú svoj výtvor ako inštaláciu, ktorá bola inšpirovaná hojdačkou na hojdačke a detskou hračkou – „Slinky“. Tak to vidíte Záhradný nábytok inovatívne a hravé zároveň

Pohodlný môže byť aj inovatívny a flexibilný záhradný nábytok

Záhradná lavica s inovatívnym tvarom

the Záhradný nábytok štruktúra nadväzuje na obojstrannú lavicu, ktorá niekoľkokrát zmení svoj tvar, čím vzniknú rôzne sedacie plochy. Každá časť tejto lavice je s ďalšou spojená zložitým systémom otočných skrutiek. To zjednodušuje vertikálny pohyb segmentov. Konečným výsledkom je flexibilný tvar, ktorý sa podľa dizajnérov „aktivuje interakciou so sediacou osobou“.

Moderná inštalácia pre vašu záhradu

inovatívny vonkajší dizajn záhrady

To je nesporné Záhradný nábytok Veľmi komplikovaný dizajn. Návrhári mysleli nielen na pohodlie, ale aj na bezpečnosť – vopred pomocou počítačových simulačných programov skúmali, ako sa lavička ohýba v rôznych polohách sedenia. Našťastie pre vás nebola výroba lavice taká náročná – bola vyrobená z drevených lamiel. Vzhľadom na medzery medzi rôznymi detailmi dochádza k súhre svetla a tieňa – a v záhrade máte umelecké dielo. Tento revolučný dizajn je univerzálny a môže byť inštalovaný v súkromných rezidenciách, ako aj v školách, parkoch, dokonca aj v administratívnych budovách.

Od Jaz

nová kinetická inštalácia do záhrady

moderná drevená lavička do záhrady

Pohyblivá záhradná lavica vyrobená z dreva