Nábytok, terasy

Táto úžasná závesná posteľ vás jemne upokojí

Inovatívny dizajn od Johna Huffa

krásna závesná posteľ

Niečo úplne iné, super inovatívny dizajn postele, ktorý je ideálny pre dospelých aj pre deti. Tento báječný kus nábytku je krásny Závesná posteľ od Johna Huffa. Tento nádherný kus nábytku namiesto toho, aby stál na podlahe, je zavesený na strope. Dizajn plávajúceho Závesná posteľ predstavuje fantastickú estetiku, ale ešte viac. Podľa Johna Huffa (pri rozhovore na You Tube) je to tiež veľmi dobré pre vaše zdravie.

Úžasná závesná posteľ – veľká a pohodlná

krásna závesná posteľ v spálni

Možno byť jemne pohupovaný do spánku je vymyslený nápad, ale práve preto je úžasný Závesná posteľ bol nadizajnovaný. Jeho nádherný kužeľovitý tvar vyzerá ako malý stan alebo závesná kapsula, ktoré je možné ozdobiť mnohými vzrušujúcimi spôsobmi. Posteľ je mimoriadne pohodlná s nastaviteľným okrúhlym matracom, ktorý poskytuje optimálnu oporu mnohým tvarom a ľuďom. Jemne kývavý pohyb Závesná posteľOkrem toho, že sú upokojujúce, zdá sa, že sú dobré aj pre váš krvný obeh. Takže to naznačuje, že by ste mohli byť schopní zlepšiť svoje celkové zdravie počas spánku.

Závesy sa dajú ľahko vymeniť

krásna závesná posteľ s červenými závesmi

Späť k fantastickému vzhľadu devisiaca postelAko je zrejmé z tejto nádhernej galérie, rovnakú posteľ je možné obliecť mnohými spôsobmi, aby vyhovovala každému vkusu. Záclony môžete ľahko vymeniť, pretože sa otvárajú cez rám spodnej postele. Týmto spôsobom môže byť posteľ ponechaná v jednoduchom, ale krásnom jednoduchom stave, alebo môže byť upravená tak, aby vyhovovala konkrétnej schéme interiéru..

ideálne pre relaxáciu na čerstvom vzduchu

Závesná posteľ na relaxáciu na verande

D.on úžasná závesná posteľ je možné zavesiť na pevný strop v spálni alebo na rám vonku – na terasu alebo krytú plochu. Predstavte si relax na čerstvom vzduchu so závesmi, ktoré vás ochránia pred prílišným slnkom a škaredým bodavým hmyzom, zatiaľ čo sa budete pohodlne uspávať v blaženom spánku. Toto je určite krok od jednoduchej hojdacej siete.

od Jaz

Krásne závesné lôžko perfektne stojí v záhrade …

krásna závesná posteľ v záhrade

v stane…

krásna závesná posteľ v stane

na pláži…

krásna visiaca posteľ na pláži

na terase…

krásna závesná posteľ ideálna do exteriéru

alebo v spálni

krásna závesná posteľ - oranžová schéma dizajnu