Nábytok, terasy

Nápady na nábytok do exteriéru pre luxusný zážitok „Al Fresco“

Návrh nábytku do salónika - kreslo Kirv

Kedysi bol pojem luxusného bývania v prírode rozložiť na trávnik piknikovú deku, relaxovať na ležadle alebo byť skutočne zhovievaví a opaľovať sa na skladacom ležadle. Čo sa teda zmenilo? Teraz, pokiaľ ide o naše požiadavky na čerstvý vzduch, nič. Je to tak, že dnes si stále viac ľudí chce užiť zážitok „Al Fresco“ čo najviac. Pre neznalých tento článok predstavuje koncept „vonkajšieho salónika“. Táto senzačná ponuka Vonkajší nábytok do obývačky Pred 50 rokmi by boli nápady pre väčšinu ľudí nepredstaviteľné, ale rastúca popularita vonkajších priestorov motivovala mnohých dizajnérov, aby prišli s vlastnou predstavivosťou  Nápady na nábytok do exteriéru priblížiť sa.

Vonkajší nábytok od PFEIFFER

Nábytok do obývačky od PFEIFFER

the Vonkajší nábytok do obývačky Myšlienka pochádza z túžby vytvoriť toľko pohodlia vonku ako vo vnútri našich domovov. Dostupná kolekcia nábytku sa rozšírila, aby sme mohli vytvárať kompletné vybavenie na čerstvom vzduchu, na balkónoch, terasách alebo krytých plochách. Pretože každé vonkajšie zariadenie je aspoň čiastočne trvalé vonku, Nápad na vonkajší salónik Buďte vyrobené z materiálov, ktoré sú prakticky schopné odolávať živlom. Do dizajnu musí byť začlenený buď tento, alebo ochranné kryty, aby bol nábytok chránený pred vlhkým počasím.

Záhradné ležadlá od Pia Cavalli

Záhradné ležadlá od IPE Cavalli

Mnoho moderných materiálov bolo upravených pre vonkajšie použitie, syntetický ratan a trstina sú medzi dizajnérmi vždy obľúbené. Nábytok so sedadlami z nepremokavej textílie alebo ľahko odnímateľným je veľmi pohodlnou a luxusnou možnosťou. Drevený nábytok je robustný, odolný a tradičný, dá sa oživiť aj atraktívnymi a farebnými mäkkými doplnkami, ktoré sú skvelé na zmenu, keď cítite potrebu rýchleho a jednoduchého štýlu. Tvojmu Nápad na vonkajší salónik definovať, možno budete môcť začleniť dočasné steny obrazovky kvôli štruktúre a súkromiu. To sa dá ľahko dosiahnuť bežnými záhradnými mrežami alebo materiálmi na oplotenie. Trvanlivejší typ altánku môže byť samozrejme žiaducou voľbou, dávajte však pozor, aby ste sa príliš nezatvorili, inak nehnuteľnosť odmietnete bývať vonku..

Lehátka od EGO Paris

Lounge lehátko od EGO Paris

Štýlové, tradičné, sochárske, minimalistické, barokové, funky – existujú Vonkajší nábytok pre každý vkus. Mnoho z týchto návrhov je možné napodobniť a prispôsobiť tak, aby vyhovovali vášmu rozpočtu. Buďte plní nápadov a odvážte sa pri vytváraní vlastného vzrušujúceho dizajnu vonkajšieho salónika. Vytvorte niečo, čo vyhovuje vášmu životnému štýlu a vkusu.

od Jaz

Vonkajšia rozkladacia pohovka – Kenneth Cobonpue Design

Rozkladacia pohovka pre vonkajší nábytok od KENNETH COBONPUE

Lounge design postele – Cane Line

  Vonkajšia posteľ - Cane Line

Nápad na vonkajší nábytok – flexibilná slnečná strieška

Nápad na vonkajší dizajn - flexibilná slnečná strieška

Nápady na vonkajší dizajn -nastaviteľná slnečná strieška

Kolekcia vonkajšieho nábytku – dizajn od MYYOUR

  Vonkajší nábytok od MYYOURDizajn vonkajšieho nábytku od MYYOUR - detail

Vonkajší sedací nábytok od MYYOUR v ​​bielej farbe

Dizajn vonkajšieho nábytku od MYYOUR - biely