Nábytok, terasy

Sochárske záhradné stoličky od Fabia Novembre

sochárske-záhradné-stoličky-Taliansko

Super štýlové, tieto moderné Záhradné stoličky vytvorí atmosféru v každej záhrade alebo terase. Báječný dizajn pochádza z pera Fabio Novembre a bol špeciálne navrhnutý pre exkluzívnu spoločnosť – Driade. Tieto umelecké diela sú rovnako moderné ako praktické. Manažéri spoločnosti „Driade“ na začiatku svojho katalógu vysvetľujú svoje hlavné ciele – „‘ Driade je estetický workshop, ktorý od začiatku spolupracuje s inovatívnymi dizajnérmi. Ponúka novú filozofiu – že moderný spôsob života by mal byť založený na eklekticizme, kultúrnej koláži, zvedavosti a prekvapení. “

Moderné záhradné stoličky – taliansky dizajn

sochársky vzrušujúci vonkajší dizajn

Tieto moderné stoličky majú eklektický dizajn a hodia sa do každej záhrady. Ich štýl Záhradné stoličky je tečúca, organická, zakrivená a exotická. Zbierka má názov 36St. A 56 St. To môže byť na začiatku dráždivé, ale existuje na to veľmi jednoduché vysvetlenie – číslo je vlastne pracovný čas, ktorý bol potrebný na výrobu každej stoličky.

Zaujímavý dizajnový nápad z Talianska – záhradné stoličky

inovatívny zaujímavý záhradný dizajn

Dizajn 36St. vyzerá ako moderný trón, s mierne zakriveným sedadlom a vysokým operadlom. Konštrukcia hliníkového rámu zvyšuje komfort sedenia. Títo Záhradné stoličky sú z dôvodu pevnosti potiahnuté plastom. Moderný nábytok je k dispozícii v dvoch farbách – biela a svetlo modrá kombinácia alebo bielo -šedá verzia. Stolička 56St. bol tiež vyrobený z rovnakých materiálov a je k dispozícii v troch farebných schémach – každá sa perfektne hodí k stoličkám 36St.

Sochárska forma tohto Záhradné stoličky zaisťuje, že sú stredobodom pozornosti každej záhrady. Priťahujú pozornosť všetkých a zároveň ponúkajú pohodlie.

Od Jaz

Taliansky elegantný záhradný nábytok

elegantný záhradný dizajn - stolička

sochárske stoličky do záhrady