architektúra

Vidiecky dom pri jazere – moderná architektúra z Kanady

vila modernej architektúry v lese

Tento krásny Vidiecky dom pri jazere sa nachádza v meste Bowen Canada. Ostrov je najlepšie známy ako úniková destinácia medzi ľuďmi z Vancouveru, pretože cesta trajektom zo zálivu Horseshoe Bay vo West Vancouveri trvá iba 20 minút. Tichý zalesnený ostrov ponúka množstvo obľúbených pláží na kúpanie a každoročné preteky v plachtení a kajaku. V neďalekom regionálnom parku Crippen sú upravené turistické chodníky a miesta na piknik.

Moderná architektúra – vidiecky dom pri jazere

Drevená vila pri jazere s moderným vonkajším dizajnom

Je to perfektné miesto na relaxačné útočisko, ktoré táto budova pri jazere ponúka. To Vidiecky dom pri jazere je navrhnutá architektonickou kanceláriou Sturgess v Calgary a bola postavená pre pár a ich dve deti, návštevníkov a starých rodičov. Štúdio je známe svojimi inovatívnymi, udržateľnými a praktickými projektmi. Jeho 20 zamestnancov vedie klient Jeremy Sturgess, ktorý za svoje projekty získal široké uznanie a množstvo ocenení. V roku 1999 vyhrali národnú súťaž o hlavný plán mostov a dnes sú jednou z popredných kanadských architektonických a urbanistických spoločností..

zaujímavý dizajnový dom v Kanade

moderný vonkajší dizajn fasáda drevená vila

Tím sa rozhodol rozdeliť budovu na hlavné sídlo a hosťovskú časť. To Vidiecky dom pri jazere stojí na sever na strmom útese a je obrátený k Howe Sound (sieť fjordov je bezprostredne severozápadne od Vancouveru). Obklopený prírodou s vodou vyzerá, ako by svoju prítomnosť v krajine označovala iba strecha. Dom má zaujímavý stavebný plán – vďaka presklenej fasáde si môžete naplno vychutnať úchvatný výhľad.

moderný interiér – vila v Kanade

moderná drevená vila obytná časť

Obe časti domu sú spojené dreveným baldachýnom s cédrovým šindľom a strechou medenej farby. Odtiaľ môžete najlepšie obdivovať nádherný výhľad. Vchod vedie na chránenú terasu, ktorá vás pozýva na relaxáciu.

moderný interiérový dizajn kuchyne v drevenej vile

moderný interiérový krb v obývacej izbe

moderná architektúra drevenej vily pri jazere

Terasa vidieckeho domu - moderné dizajnérske riešenie

moderný inovatívny dizajn drevenej vily