Remeselné nápady

Ako môžete urobiť peknú dekoráciu z fliaš

dekorácie z fliaš sklenené vázy nápady na farebné žiarovky

Možno ste si to predtým nevšimli, ale v uponáhľanom každodennom živote vyhadzujeme položky, ktoré by sme mohli skutočne znova použiť. Dnes vám ukážeme niekoľko skvelých nápadov, ako urobiť peknú Dekorácia z fliaš navrhnite a ozdobte svoj domov originálnym spôsobom.

1. Dekorácia z fliaš – Pekné vázy vyrobené z fliaš na víno

dekorácia z fliaš priadze pastelových farieb farebné vázy

Toto je možno najzávažnejší nápad na opätovné použitie sklenených fliaš. Je to na jednej strane zaujímavé a na druhej strane sa to dá ľahko implementovať. Pre to Dekorácia z fliaš všetko, čo musíte urobiť, je odrezať hrdlo fľaše tam, kde to považujete za najlepšie, a samozrejme fľašu dobre opláchnuť. Existuje mnoho techník na rezanie sklenených fliaš. Na internete nájdete rôzne tipy na to. Najlepšie je použiť špeciálny nôž a vyhradenú diamantovú šnúru.

Nápad na zlaté fľaše

dekorácia z fliaš DIY nápad zlaté spreje pruhy vázy

Na nápad s vázou môžete samozrejme použiť aj fľaše v plnej veľkosti. V takom prípade ich môžete ozdobiť niťou, farbou alebo inými vecami.

Fľaše s tabuľovou farbou

dekorácia z fliaš tabuľa farba nápad čierny originálny darček

Na maľovanie fliaš môžete použiť aj tabuľovú farbu. Potom ich môžete tiež označiť jednotlivo a kedykoľvek chcete. Pestrofarebný kvet obzvlášť dobre vynikne vďaka svojej čiernej farbe.

2. Lustre vyrobené z fliaš

dekorácia z fliaš lustrové sviečky dizajnová romantika

Nevyhadzujte starý luster! Namiesto toho pomocou stojana postavíte taký model, ktorý môžete použiť na osvetlenie sviečkami. Romantická atmosféra je zaručená!

Váza ako ozdoba na stenu

váza-stena-urob si sám-nápad-kvet

3. Dekorácia z fliaš – štýlové poháre

drotárstvo-farebné-okuliare-nápady-z-fliaš

Tiež táto myšlienka pre Dekorácia z fliaš je ľahko implementovateľný. Zaujímavé a rôzne veľké poháre získate, ak fľašu rozrežete na požadovanú veľkosť a ozdobíte spodnú časť. Rohožové sklo je tiež skvelý nápad. Existuje niekoľko techník, ako to urobiť, ale najľahším spôsobom by bolo použiť fóliu. V obchodoch môžete hľadať aj matovaciu pastu alebo sprej. Je tiež dôležité, aby ste ostré rezné hrany brúsili hladko. Ak to chcete urobiť, pomocou brúsneho kameňa naostrite nôž a brúsny papier.

4. Tanier na podávanie predjedál

ploché víno-fľaše-syr-servírovanie-nápad

Táto myšlienka pre a Dekorácia z fliaš musela okamžite upútať vašu pozornosť, pretože je skutočne originálna. Jediným problémom je, že táto myšlienka sa ťažko realizuje, pokiaľ nemáte vhodnú rúru. Ďalšou otázkou je, či im to stojí za to, vzhľadom na to, že na trhu existujú podobné platne za bežné ceny.

5. Svietiace fľaše

žiariace-fľaše-urob si sám-drotár-nápad-farebný

Sklenené fľaše sú obzvlášť vhodné ako ozdoba domu vo vianočnom období. Je len na vás, ako na to svetlá použijete Dekorácia z fliaš usporiadať a aké farby si vyberiete. Ak máte v úmysle prepichnúť fľašu, mali by ste vedieť, že to dokážete vŕtačkou a špeciálnym vrtákom z diamantov s pomalými zákrutami..

6. Originálna pochodeň

nástenné záhradné fakle-vyrobte si-modré

Táto pochodeň ako Dekorácia z fliaš je originálny a praktický. Myšlienka je vhodná do vnútorných aj vonkajších priestorov domu. Tiež nie je také ťažké ich napodobniť.

7. Luster vyrobený z fliaš

DIY-lustre-z-fliaš na víno-drotár

Venovali ste niekedy pozornosť tomu, koľko v poslednej dobe stojí luster? Aj ten najobyčajnejší luster môže v mnohých prípadoch stáť dosť veľa peňazí. S ohľadom na to je to pre jedného praktický a lacný nápad Dekorácia z fliaš, aby ste si jeden vyrobili zo sklenených fliaš.

A ešte ďalšie nápady na dekoráciu z fliaš:

pekný nápad na drotárstvo s použitými fľašami

Poháre na vajíčka

držiaky vajec-urobte si sami-nakrájané fľaše

Pekné svietniky

Sviečky-z-fliaš-drotár-nápad-stôl-dekorácie

Svietniky s ozdobou

svietnik-z-fliaš-víno-nápad

olejová lampa-fľaše na víno-vyrobte si vlastnú nápady

rezané fľaše-víno-pivo-drotárstvo

drotár-nápad-fľaše na víno-použitie-žiariace

drotár-fľaše-víno-pláž-nápad-vtipné