architektúra

Udržateľný dizajn domu – moderná „stodola“

udržateľný dom - moderná fasádaTento inovatívny Dizajn domu, ktorá sa volala Skrytá stodola / Stealth Barn / bola dokončená CTA v roku 2011. Predstavuje transformáciu stodoly na moderné štúdio. Jednou z hlavných výhod tohto štúdia je jeho univerzálnosť a flexibilita – dá sa ľahko prerobiť na víkendový dom, kancelársku budovu alebo penzión. Toto udržateľné Dizajn domu  môže slúžiť na rôzne účely.

Udržateľný dizajn domu – tak vyzerá moderná stodola

minimalistický vonkajší dizajn - fasáda

Samotná inovatívna myšlienka – prepracovať stodolu a moderne a prakticky zariadiť priestranný interiér – patrí architektom spoločnosti Carl Turner. Niektoré dekoratívne prvky v interiéri a samozrejme fasáda pripomínajú stodolu, ale zostávajú v pozadí a umožňujú novému interiéru prísť na svoje. Obývacia časť je rozdelená na dve časti, aby pôsobila útulnejšie a teplejšie.

Praktický a inovatívny – trvalo udržateľný dizajn domu

moderná drevená obývačka

Interiér udržateľného Dizajn domu sa vyznačuje svojou otvorenosťou – každá izba pripomína „tašku“. Izby sú vhodné na rôzne využitie – spálňu je možné využiť aj ako kancelársky priestor, jedáleň je možné prerobiť na štúdio. Tento trvalo udržateľný dizajn domu nemá žiadne obmedzenia – všetko je možné kombinovať podľa toho, čo potrebujete. Ponúka hrejivú atmosféru, pohodlie a krásne výhľady – skutočne domov snov.

Rebecca T..

minimalistická architektúra - detailné okno

moderná inovatívna kuchyňa s drevom

moderný minimalistický interiér - obývačka

minimalistická biela kúpeľňa s drevenou dekoráciou

stodola - dom - moderná architektúra - v noci