architektúra

Malá chata v lese očaruje rustikálnym nábytkom

Terasa drevo veľké okná recyklované drevo

Predstavujeme vám lacnú predstavu o tom, ako si môžete užiť dovolenku uprostred prírody – napodobnite príklad interiérového dizajnéra Scotta Newkirka a strávte voľno v jednom Chata v lese.

Chata v lese na relaxáciu uprostred prírody

Interiérové ​​osvetlenie sviečok v lesíku

Cez pracovný týždeň je módny stylista Scott Newkirk stále na cestách. Jeden deň pracuje na kulisách módnych prehliadok v New Yorku, druhý deň konzultuje so zákazníkmi a vykonáva renovácie. Cez víkendy na jar a v lete však cestuje do svojho domu Chata v lese. Neexistuje žiadna elektrina, televízia, počítač a dokonca ani pripojenie na vodu. Ale tam sa cíti slobodný, v teplom počasí môže spať a plávať v neďalekej rieke.

Chata v lese – praktické zariadenie na 16 metroch štvorcových

Drevený stolný koberec do lesnej spálne

Newkirk urobil náčrty súboru Chata v lese navrhnuté v roku 2003. Kabína má rozlohu skromných 16 metrov štvorcových, ale dokončenie trvalo 2 roky. Budova je postavená z recyklovaného dreva a má balkón a patio s dlažbou a dlažbou. Má tradičný rustikálny vzhľad. Veľké okná otvárajú dom do okolia, posuvné sklenené dvere plynule prepájajú interiér s exteriérom. Vo vnútri nič nechýba – praktická obývacia izba je na prvom poschodí a útulná spálňa s nádherným výhľadom je na druhom. Dekoratívne vázy, obrázky a figúrky v štýle vidieckeho domu si sčasti navrhol sám dizajnér, sčasti ich kúpil. WC a kúpeľňa sú pod holým nebom. Je to nádherné útočisko, kde môžete relaxovať a odpočívať.

Kabína v lese – posuvné sklenené dvere

moderná kabínková lesná dovolenka užite si letnú rieku

Obývacia časť so zaujímavou rustikálnou výzdobou

rustikálne nápady na zdobenie vidiecky dom v štýle lesnej chaty zriadený

Rustikálne nápady na dekoráciu v štýle vidieckeho domu

Nápady na dekoráciu rustikálna chata obrázky figúrky

Kúpelňa pod holým nebom

Toaleta kúpeľňa bezplatná obloha bambusová súkromná obrazovka

Dizajnér pláva v rieke

Dovolenka nápady lesa chata rieka plávanie príroda kamene stromy