architektúra

Zo starej úpravne vody sa stáva moderný podkrovný byt

bazén v priemyselnom štýle so záhradnou cestou

Stará úpravňa vody sa zmenila na modernú Podkrovný byt transformovaný. Stavebné práce trvali 15 rokov, ale konečný výsledok rozhodne stál za to. Interiér inšpiruje moderným industriálnym vzhľadom, ktorý sa v Cote d’Azur často nenachádza.

Podkrovný byt v priemyselnom štýle

Čalúnený nábytok interiér obývačky priestranný

Moderný Podkrovný byt bola zriadená v starej čistiarni odpadových vôd. Majiteľ domu, bývalý pilot, kúpil budovu na aukcii. Bol úplne ohromený rustikálnym vzhľadom budovy. Po počiatočnom potešení zistil, že stojí pred veľkou výzvou a určite potrebuje pomoc odborníkov na interiérový dizajn. Premena na moderný byt trvala 15 rokov a on sám niekedy pochyboval, či sa rekonštrukčné práce vôbec skončia. Mal chuť pomaľovať veľkú loď malým štetcom. Ale ako všetky úspešné príbehy, aj od talentovaného dizajnéra dostal veľa trpezlivosti a podpory Bernadette Jacques nakoniec bol projekt úspešne dokončený.

Podkrovný apartmán so štýlovým zariadením

moderný nápad na plochý dizajn

Konečný výsledok je jasným dôkazom, že dlhé čakanie stálo za to – moderný nábytok je v súlade s celkovým konceptom a interiér je príjemný. Väčšina vybavenia bola vyrobená na mieru a zodpovedala špecifikám bytu. Veľké okná prepúšťajú do interiéru dostatok slnečného svetla a pôsobia domácky a útulne. Okrem vymožeností moderného života boli niektoré z čerpadiel vo vodnom systéme tiež obnovené a nastavené ako akcenty v interiéri. Vonku môžete tiež pozitívne prekvapiť – z drevenej terasy sa otvára nádherný výhľad. Vyhrievaný bazén ponúka relaxáciu po dlhom dni v práci.

Z chodby sa stala jedáleň

Priemyselné zariadenie s laminátovou podlahou

Skrinka – štýlový nápad

moderné interiérové ​​kožené kreslo

Spálňa s vysokými oknami od podlahy k stropu

moderné stropné podlahové okno

Kuchyňa vo vysokom lesku z nehrdzavejúcej ocele

Nápad na moderný dizajn z nehrdzavejúcej ocele

Kúpeľňa so žulovou podlahou

Okno do kúpeľne žulová podlaha

Voľne stojaci kúpeľ

hnedá nástenná voľne stojaca vaňa

Nádherný výhľad – strešná terasa

Záhradný nábytok Whirlpool

Záhrada – krásna dekorácia s riečnymi kameňmi

Pracovná záhradná kamenná fasáda

Dom s drevenou terasou

Francúzsky návrh rekonštrukcie domu