architektúra

Moderná nemecká architektúra – neobvyklý betónový dom

moderná nemecká architektúra - betónový dom

Toto Dom z betónu iba s jednou miestnosťou je príkladom otvoreného konceptu nemeckej architektúry orientovaného na budúcnosť. Jedná sa o projekt betónového domu od Architects Bräuning a nachádza sa v hustom mestskom centre. 185 metrov štvorcových obytnej plochy rozloženej do štyroch úrovní ponúka priehradu Dom z betónu neobvyklý vzhľad.

Moderná nemecká architektúra – inovatívny betónový dom

moderná nemecká architektúra - interiérový dizajn

Zameranie tohto otvoreného konceptu umožňuje prepojenie týchto konvenčne oddelených obývacích izieb. Otvorené, plynulé priestory ponúkajú nespočetné perspektívy, pohľady a pohľady, zatiaľ čo betón, oceľ, drevo a rozsiahla sklenená stena to poskytujú Dom z betónu nepravidelne. V úzkej spolupráci s developerom sa architekti rozhodli pre vedomú súhru medzi neupravenými materiálmi a rafinovanými, špeciálne upravenými komponentmi.

Vzrušujúci nápad na interiérový dizajn pre menšie domy

moderná nemecká architektúra - akcenty farieb

Zachovali tradičné usporiadanie stien a miestností a vytvorili štruktúru z pohľadového betónu s izolačným jadrom. To Dom z betónu Má tiež špeciálne funkcie, ako sú oceľové výplety a špičkové výrobky a systémy v kúpeľni a kuchyni. Pod obývačkami sú dve nižšie poschodia, kde sa nachádza kúpeľňa s nádhernou kamennou vaňou a hlavná spálňa. Výsledkom architektonickej kancelárie Stefana Bräuninga v Esslingene je fascinujúci jednoizbový dom, kde sa bývanie stáva špeciálnym zážitkom.

inovatívna nemecká architektúra - spálňa

praktický interiérový dizajn - malý domček

farebná moderná dekorácia v kúpeľni