Architektúra, interiérový dizajn, domy snov

Architektúra, interiérový dizajn, domy snov

Moderná mliekareň v Madride v Španielsku

Sennhütte Španielsko moderná architektúra

Tento dom je jeden moderná mliekareň, nedávno postavený v La Mortaleja, štvrť Alcobendas v Madride, Španielsko. Obytná plocha má 875 metrov štvorcových a ponúka veľa obytnej plochy a niektoré špeciálne funkcie. Na farebnej fasáde môžete vidieť umelecký prístup, pričom interiéru imponuje minimalistické zariadenie.

Moderná mliečna chata so vzrušujúcim, farebným dizajnom

moderný záhradný bazén

Vďaka zmesi bielej, červenej a šedej na fasáde vyzerá dom vzrušujúcejšie. Na dvore voda vo vonkajšom bazéne odráža fasádu. Útulné posedenie pod baldachýnom sľubuje príjemné hodiny v prírode. Rad vysokých stromov chráni záhradu a chráni súkromnú oblasť majiteľov. Palmy a črepníkové kvety kontrastujú s inak nízkou vegetáciou. Štrková cesta rozdeľuje trávnik na dve časti a vedie do ďalšej záhrady pred domom, ktorú vyzdobila zaujímavá kvetinová socha. the moderná mliekareň vyzerá otvorene cez sklenené posuvné dvere.

Moderná mliečna chata s elegantným interiérovým dizajnom

Sennhütte-obývacia časť-moderné zariadenie

Sennhütte-moderný-interiér-obývačka

Vnútri dojmy moderná mliekareň s priestrannými izbami na štyroch poschodiach. Dom má vlastný výťah, ktorý uľahčuje pohyb po poschodiach. Na prízemí sa nachádza vchod, kúpeľňa pre hostí, veľká vstupná hala, jedáleň a terasa s pohodlne navrhnutým jedálenským kútom. Farebná paleta je zachovaná neutrálne – biela, čierna, hnedá a béžová sú elegantne zmiešané. Nábytok bol v minimalistickom štýle – jednoduchý, ale elegantný. Na prvom poschodí sa nachádzajú izby pre hostí, priestor pre zamestnancov, dokonca aj kinosála, garáž a posilňovňa. Na najvyššom poschodí sú ďalšie dve spálne. Vďaka zelenej ploche, umeleckému dizajnu interiéru a mnohým izbám je Sennhütte ideálnym miestom pre rodinu

Od K.H. Christovej

moderný záhradný záhradný dizajn

moderná čiernobiela kuchyňa

Sennhütte-moderná-čierno-biela-kuchyňa

moderné osvetlenie v obývačke

Osvetlenie obývačky Sennhütte

Obývacia izba s výhľadom do záhrady

Sennhütte-sklenená stena-krásna-záhrada

elegantný záhradný nábytok

Patniová oblasť Sennhütte v Španielsku

Fasáda – moderná mliekareň

moderná architektúra-Sennhütte-fasáda

moderná minimalistická kúpeľňa

minimalistická-kúpeľňa-čierno-biela

minimalistická spálňa

priestranná spálňa-minimalistická-deisgn

Výťah v modernom Sennhütte

Vnútorný výťah Sennhütte

Read more
Architektúra, interiérový dizajn, domy snov

Moderný minimalistický interiérový dizajn – byt „Singel“

moderný dizajn interiéru bytu

Títo minimalistický dizajn interiéru je projekt architektúry Laura Alvarez Architecture. Krásny dvojpodlažný byt, ktorý vidíte na obrázkoch nižšie, sa nachádza v holandskom Amsterdame. Prvé poschodie budovy má rozlohu 70 m2. Toto poschodie pozostáva z rôznych obytných priestorov spojených v spoločnom priestore. Rozvod miestnosti v tomto byte s minimalistický interiér v skutočnosti ukazuje usporiadanie jednotlivých, veľmi dobre definovaných oblastí.

minimalistický dizajn interiéru v byte Laury Alvarez Architecture

minimalistický-interiérový-dizajn-byt-holandsko

V súlade s trendmi, minimalistický dizajn interiéru úplné opustenie všetkých dekoratívnych alebo objemných častí dekoru. Pred zrakom návštevníka sa tak odhalí priestranný a svetlý dom zariadený nádherným nábytkom. Elegantné oceľové schodisko s jasnými geometrickými čiarami vytvára dizajn tento minimalistický interiérový dizajn obzvlášť atraktívne.

Moderný interiérový dizajn – biele a drevené prvky

moderný-interiérový-dizajn-bielo-sivý

Títo minimalistický dizajn interiéru ponúka mnoho prekvapení, napríklad sériu veľkých svetlíkov na poschodí, ktoré umožňujú slnečnému žiareniu preniknúť do miestnosti. Obytné priestory sú však vybavené rôznymi svetlami, ktoré dodávajú dizajnu zvláštne kúzlo. Vo všeobecnosti je každý detail tohto príbehu fascinujúci minimalistický dizajn interiéru hostia s exkluzivitou a ponúkajú skutočne jedinečnú atmosféru.

minimalistický interiér v jedálni

minimalistický-interiér-jedálenský kút

Dizajnový nábytok a štýlové doplnky sú niektoré z atrakcií, ktoré táto prináša minimalistický dizajn interiéru ponuky. Použité materiály a textúry sú fascinujúce. Existujú aj veľmi funkčné úložné systémy. Štíhla šedá podlaha v kombinácii s inými drevenými prvkami dodáva zariadeniu harmóniu. Zaujímavosťou je, že tento moderný, minimalistický interiér je v skutočnosti v starej budove, ktorá bola zaradená do národnej pamiatky.

Neobvyklý drevený konferenčný stolík

neobvyklý-konferenčný stolík-drevo

Biele moderné schody

biele schody-moderný-dizajn

minimalistický dizajn kuchyne

minimalistický dizajn kuchyne

Drevené posuvné dvere ako akcent

biele steny a drevo-prvky-moderný-interiér-dekorácia

Biely minimalistický dizajn interiéru

biely-minimalistický-interiérový dizajn

Funkčný úložný systém

funkčný úložný systém

Strešné okno v minimalistickom dizajne interiéru

svetlík-minimalistický-interiérový dizajn

Návrh spálne na poschodí

dizajn spálne horné poschodie

Moderný dizajn kúpeľne

moderný dizajn kúpeľne

Drevené prvky ako dekorácia na stenu

drevené prvky-moderná-stena-dekorácia

biely minimalistický dizajn interiéru

Read more
Architektúra, interiérový dizajn, domy snov

Škandinávsky interiérový dizajn v Denveri, Colorado

Škandinávsky interiérový dizajn - štýlová kuchyňa

Toto typické Škandinávsky interiérový dizajn pochádza z Denveru, Colorado, USA. Dom bol postavený v roku 2011. Jedná sa o rodinný dom, ktorý predstavuje moderné architektonické riešenia a inovatívne nápady na dizajn. Táto rezidencia v mestskom štýle je viac ako len domov – je to umelecké dielo. Vďaka obrovským rozsiahlym interiérom tento dom vyzerá ešte väčší, ako je. Interiér je úžasný – vyrobený z najlepších materiálov.

Kuchyňa a obývačka sú prepojené

Škandinávsky interiérový dizajn - krb

Jedna z najlepších vlastností tohto Škandinávska výzdoba interiéru je štýlové plávajúce schodisko so skleneným zábradlím. Diskrétne spája dve poschodia domu a robí dom ešte elegantnejším a luxusnejším. Samotná kuchyňa je plne vybavená všetkým, čo potrebujete, a je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov – spotrebičov Bosch. Dizajn je veľmi elegantný a napriek tomu moderný a inovatívny. Toto veľkolepé Škandinávsky interiérový dizajn  nás nemôže prekvapiť nádherou a krásou.

Drevená podlaha ako súčasť škandinávskeho dizajnu

Drevené podlahy v škandinávskom interiérovom dizajne

Tento škandinávsky interiérový dizajn je navyše fascinujúco praktický a funkčný. Všetky miestnosti sú umiestnené pozoruhodným spôsobom tak, aby plne slúžili obyvateľom. Projekt zahŕňa aj high-end energetické mechanické systémy a špičkové kuchyne. Prvky majú pekný moderný vzhľad, ktorý dopĺňa interiér. Nízkoenergetické okná sú pre tento typ architektúry veľmi kreatívnou voľbou. Toto je rozhodne budúcnosť škandinávskeho interiérového dizajnu. Je perfektný vo všetkých smeroch.

Zaujímavá sklenená stena v kuchyni

Škandinávsky interiérový dizajn - moderná kuchyňa

V súhrne môžem povedať, že tento škandinávsky interiérový dizajn je nekonvenčný a napriek tomu úplne pohodlný. Kombinuje rôzne funkcie z rôznych štýlov a architektonických riešení a zachováva si vlastnú autenticitu. Jedná sa o mestské sídlo, ktoré vyčnieva zo susedných domov. Má veľmi zvláštny štýl a tvar, rozhodne je to najkrajší dom na niekoľko míľ. Ak sa ma pýtate, čo to robí? Škandinávsky interiérový dizajn taký mimoriadny – musel by som povedať jeho krásnu jedinečnosť.

Rebecca T..

Rekreačná oblasť - Škandinávsky interiérový dizajn

Kožušinová deka na pohovke tiež dodáva škandinávsky nádych

Kúpeľňa - škandinávsky interiérový dizajn

Moderná biela kúpeľňa

zaujímavé dvere v tomto škandinávskom dizajne interiéru

Zaujímavý dizajn dverí

svetlé odtiene v škandinávskom interiérovom dizajne

Drevené posuvné dvere do domu so škandinávskym dizajnom

Posuvné dvere v dome so škandinávskym dizajnom

Moderná kuchyňa so škandinávskym nádychom

priestranná izba v škandinávskom štýle

Škandinávsky dizajn kuchyne

Dom so škandinávskou architektúrou – čelný pohľad

Škandinávsky vonkajší dizajn z domu

Read more
Architektúra, interiérový dizajn, domy snov

Moderný dizajn domu – dom 8

Navrhla Atria Arquitetos

minimalistický dom s bazénom

Projekt, ktorý navrhol Atria Architects, sa nachádza v Brazílii – minimalistický Dizajn domu, ktorá presviedča svojou jednoduchou architektúrou a vzrušujúcim interiérom. Oceľová a betónová konštrukcia sa rozprestiera na ploche 1 600 metrov štvorcových. Vďaka modernému dizajnu chceli architekti dosiahnuť spojenie medzi vonkajším a vnútorným priestorom. Interiér z minimalistického Dizajn domu je možné tematicky rozdeliť na tri časti – obytné časti, kúpeľne a sklady.

Moderný dizajn domu v Brazílii

minimalistický dizajn - biela fasáda

Obývacia časť zahŕňa útulnú kuchyňu, knižnicu, jedáleň a obývaciu izbu. Všetky izby sú zariadené zábavným nábytkom v odvážnych farbách, čo im dodáva moderný vzhľad. K vzrušujúcemu dizajnu prispievajú zaujímavé dekorácie na stenu. Diskrétne osvetlenie nechá dekoráciu lepšie vyniknúť v tomto modernom Dizajn domu.

Vzrušujúci dizajn – moderný dizajn domu

zaujímavá dekorácia na stenu

farebný koberec v skrini

Ten moderný Dizajn domu obsahuje skrinku s dreveným stolom a farebným kobercom. Jedálenský stôl s veľkým dreveným stolom a pohodlnými stoličkami je ideálny pre príjemné večere. Pri návrhu interiéru boli použité prírodné materiály, ako je kameň, drevo a mramor, a aby dizajn domu pôsobil moderne a sviežo.

Elegantný interiér – dom v Brazílii

farebný nábytok

Veľké zasklené posuvné dvere prepúšťajú svetlo do domu a zlepšujú vetranie. Strop bol navyše zasklený, čo je zaujímavé riešenie. Architekti z Atria Arquitoctos majú moderného minimalistu Dizajn domu vytvorené s veľkou predstavivosťou a kreativitou.

Elegantná farebná dekorácia

elegantná farebná dekorácia

drevený jedálenský stôl s kvetmi ako ozdoba

minimalistický dizajn v jedálni

moderný interiér

vzrušujúci dizajn domu

minimalistická kúpeľňa

fialový dizajn kúpeľne

moderný vonkajší priestor s bazénom

elegantná biela fasádaBazén v záhrade

Read more
Architektúra, interiérový dizajn, domy snov

House La Punta – luxusný minimalistický dom v Mexiku

minimalistický dom-mexiko-exteriér

Elegantný „dom La Punta“ je a Dom v minimalistickom štýle,  postavený na troch poschodiach. Dom sa nachádza v meste Bosques de las Lomas, v západnej časti mesta Mexico City. Tento vzrušujúci moderný domov navrhli talentovaní architekti „Central de Arquitectura“. Dve lineárne budovy sú poukladané na seba, čo má za následok dramaticky konzolovú štruktúru v tvare písmena L. Minimalistický štýl je moderný, ale veľmi pekne kontrastuje s budovami v tejto oblasti v klasickejšom štýle.

Luxusný domov v minimalistickom štýle

luxusný dom v minimalistickom štýle

Je evidentný dôraz na zjednotenie vnútorných a vonkajších priestorov. Veľká pozornosť sa venovala začleneniu vkusne zvýšenej terasy do hlavnej stavby. Tento vynikajúci vonkajší priestor z domu v minimalistický štýl pokračuje v téme uhlových tvarov a úrovní. Bujné výsadby a tiché bazény však ponúkajú zelený aspekt, ktorý v dolnom poschodí dodáva pocit vyrovnanosti. Viac verejných rodinných izieb sa nachádza na prízemí. To zahŕňa kuchyňu, jedáleň, veľkú obývaciu izbu a vonkajšie zariadenia na krásnom patiu. V tomto luxusnom dome v minimalistickom štýle Všetky spodné miestnosti zdieľajú otvorený koncept, pričom sklenené steny umožňujú silné prepojenie interiéru a exteriéru. Toto je skutočne domov pre luxusné bývanie. Na ilustráciu tohto bodu je v suteréne umiestnená garáž pre šesť automobilov. Obsahuje tiež oddelenú miestnosť pre vodičov a okrem priestrannej herne aj praktickú kúpeľňu.

Luxusný minimalistický dom – terasa

luxusný-minimalistický-dom-terasa

Súkromné ​​obytné priestory, ajm minimalistický štýl, sú na druhom poschodí domu. Izby sú priestranné, rozprávkovo zariadené a ponúkajú obyvateľom nádherný výhľad na okolie. Všetky štyri honosné spálne majú vlastnú kúpeľňu a luxusné dekorácie, hlavná spálňa má tiež priestrannú šatňu. Ďalšia obývacia izba a pracovňa poskytujú rodine viac než dostatok priestoru na zábavu, relaxáciu a dokonca aj prácu.

Krajinný dizajn v minimalistickom dome v Mexiku

luxusná domáca mexická krajina

Ako ty z tohto Dom v minimalistickom štýle očakával by, že bude jednoduchý, ale vkusne zariadený. Nie je tu priestor pre zbytočné neporiadok, takže existuje dostatočný úložný systém, ktorý udržiava v obytnom priestore poriadok. Luxusná dekorácia sa zameriava na množstvo vzrušujúcich a drahých materiálov, ktoré boli zavedené na steny, podlahy a povrchy. Rôzne jemné farby, textúry a vzory týmto spôsobom vytvárajú estetiku a dodávajú luxusu interiéru vitalitu.

od Jaz

Magické osvetlenie – minimalistická architektúra v Mexiku

magické osvetlenie-minimalistická-architektúra-mexiko

Navrhol Centrálna de Arquitectura

Sklenené steny z minimalistického domu v Mexiku

sklenené steny-minimalistický-dom-mexiko

interiérový dizajn

minimalistický dizajn interiéru domu

Obývacia izba – minimalistický interiérový dizajn

obývacia izba minimalistický dom

  Architektonické plány od Central de Arquitectos

minimalistický plán domu minimalistický dom-plán-plán2 minimalistický-dom-dizajn-plán3 minimalistický-dom-dizajn-plán4 minimalistický dom-plán-plán5 minimalistický dom-plán-plán6

Read more
Architektúra, interiérový dizajn, domy snov

Domy hviezd – sklenený dom Ashtona Kutchera

Ashton Kutcher Luxury Estate

Skleníky sú nielen krásne a pôsobivé, ale ponúkajú neuveriteľný výhľad na okolie a môžete si vychutnať západ slnka. Hollywoodska hviezda Ashton Kutcher takú má Sklenený dom, to je závideniahodné. Nehnuteľnosť má rozlohu 9400 štvorcových stôp a bola postavená na slávnom Hollywoodskom kopci v roku 2008. Za projektom stojí architektonická spoločnosť Mills Studio.

Sklenený dom s nezabudnuteľným výhľadom na Hollywood

fasáda moderného domu

Štýl skleneného domu je ultramoderný, s elegantnou fasádou a originálnou strešnou konštrukciou. Interiér zahŕňa päť spální a osem kúpeľní, priestrannú obývaciu izbu a elegantnú kuchyňu. Skutočnosť, že ako hlavný materiál bolo použité sklo, je možné vidieť všade – či už sú to sklenené dvere, veľké okná alebo sklenené terasy – nádherný dom ponúka krásny dohľad nad Hollywoodom..

Sklenený dom kombinuje funkčnosť a dizajn

Terasa so záhradným nábytkom

To Sklenený dom od Ashtona Kutcher má mnoho výhod a výhod, ktoré ponúka – domáce kino v cene, wellness centrum, miestnosti na masáže, bar a veľký vonkajší bazén. Inovatívny systém v kúpeľni umožňuje používať integrované tlačidlá na umývadle a v kuchyni. Samotná kuchyňa je veľmi elegantná, priestranná, má iba jeden ostrov a žiadne veľké poličky na knihy.

Ultramoderný nábytok a originálne doplnky

Čierny luster z plyšového koberca

Vysoké stropy, sklenené steny a podlaha sú v súlade s ultramoderným nábytkom a originálnymi doplnkami. V obývačke dominuje kombinácia skla a nehrdzavejúcej ocele, zatiaľ čo drevené konštrukcie a prvky vytvárajú v jedálni útulnú atmosféru.

Kreatívny dizajn interiéru od Sklenený dom Ashton Kutcher je logickým pokračovaním zaujímavej a neobvyklej architektúry budovy, ktorá ju odlišuje od všetkých ostatných domov v tejto oblasti v stredomorskom štýle. Blízke jazero vytvára romantickú atmosféru. Majetok Ashtona Kutchera nielenže zanecháva trvalý dojem, ale je aj vynikajúcim príkladom výhod, ktoré môže otvorená architektúra priniesť.

Autor: B. Angelov

Obývacia izba Hollywood House-Ashton Kutcher

Obývacia izba Hollywood House Ashton Kutcher

Domy hviezd-Hollywoodsky dom Ashtona Kutchera

Domy-Hviezdy-Ashton-Kutcher-Hollywoodsky dom

Manželská posteľ v spálniSpálňa s manželskou posteľou v modernom štýle

Vonkajší bazén

Vonkajší bazén v Hollywoode

Kúpele Bad-Ashton Kutcher-Hollywood House

Kúpele Bad Ashton Kutcher Hollywood House

Sklenený dom od Ashtona Kutchera-moderná architektúra

Glasshouse-Ashton-Kutcher-moderná architektúra

Read more
Architektúra, interiérový dizajn, domy snov

Priemysel v dokonalej harmónii s prírodou – dom vo svahu

Závesný dom - priemysel a príroda

Ak ste fanúšikom inovácií a futuristického dizajnu a chcete veľmi neobvyklé miesto pre mestský dom, potom je tento článok určený pre vás. Pre tých, ktorí chcú žiť v súlade s prírodou, ale nemôžu opustiť mesto, je to ono Dom na svahu od architekta Michaela Rantillu z Freelon Group najlepšia voľba.

Dom na kopci Rantilla

Dom na svahu z ulice Rantilla - bočný pohľad

Toto Dom na svahu je blízko Releigh v Severnej Karolíne. Vďaka svojmu brilantnému modernému dizajnu nám pripomína, že priemysel a príroda sa môžu stretnúť v harmónii. Dom je v krásnom zalesnenom svahu. Každé z poschodí vyzerá zvonku veľmi veľké, ale vo vnútri je ešte väčšie. Architekti popustili uzdu fantázii. Tento dom je ideálny pre svoju polohu. Vidíte, že je to ako mestská oáza v lese. Výhľady z domu sú úchvatné, máte pocit, akoby ste žili v dvoch rôznych svetoch súčasne. To je jeden z dôvodov, prečo to tak je Dom na svahu je tak jedinečný a žiaduci.

Priemysel a príroda v harmónii

Dom na kopci od Rantilly -moderný

Dalo by sa povedať, že tento futuristický dom je viac „priemyselný“, pretože je vyrobený z mestských materiálov, ako je nehrdzavejúca oceľ a sklo, ale jeho atmosféra je tiež veľmi príjemná a útulná. Mohli by sme povedať, že za to musíme perspektívnym poďakovať. Cítite sa tak prirodzene a krásne. Mestské materiály sú dobre prepojené, pôsobia trochu chladne, ale stále štýlovo a moderne a vytvárajú veľmi príjemnú a príjemnú atmosféru.

Dom na svahu s podlahou Rantilla

Závesný dom - priemysel a príroda

Dom na svahu zo spálne Rantilla

Dom na svahu z obývačky Rantilla

Dom na svahu z kuchyne Rantilla

Dom na kopci Rantilla schody

Dom na svahu zo schodiska Rantilla

Read more
Architektúra, interiérový dizajn, domy snov

Moderný vidiecky dom v Izraeli

Navrhli architekti Pitsou Kedem

moderný-minimalistický-dizajn domu

Moderná rezidencia je vynikajúcim príkladom toho, čo sa dá dosiahnuť s trochou predstavivosti a moderného dizajnu. To Vidiecky dom sa nachádza v Haife, Izrael. Projekt vyvinula spoločnosť Pitsou Kedem Architects a úspešne kombinuje prvky moderného minimalizmu a umiernenej moderny. Dizajn dvojpodlažného  Vidiecky dom sa zameriava na moderný interiérový dizajn

minimalistický interiér – vidiecky dom v Izraeli

obývacia izba s farebnými akcentmi

Svetlo hrá v interiéri hlavnú úlohu – cez sklenenú fasádu je ho dostatok. Moderný nábytok s hranatými tvarmi vrhá zaujímavé tiene a vytvára napätie v Vidiecky dom. Interiér je zvyčajne minimalistický a jednoduchý a je v ňom nábytok vo výrazných farbách alebo pestrofarebné knihy. Farebná schéma je neutrálna – biele steny však kontrastujú s čiernymi okennými rámami a teplou drevenou podlahou. Posuvné dvere hladko spájajú vnútro s vonkajšou časťou. Zelené nádvorie má upokojujúci účinok a vytvára útulnú atmosféru. Medzi prírodou a modernou architektúrou existuje harmonický vzťah.

Moderný interiér vo vidieckom dome

minimalistické vnútorné osvetlenie

To Vidiecky dom z Pitsou Architects Presvedčí predovšetkým výhodnou polohou – ponúka pokojnú atmosféru, kde si môžete skutočne oddýchnuť. Vonkajší bazén zvyšuje pohodlie a sľubuje veľa príjemných hodín v záhrade. Moderný nábytok je vkusne kombinovaný s modernými umeleckými dielami. Elegantné biele lustre v noci osvetlia vidiecky dom a zaistia, že každý okamih v tomto úkryte bude nezabudnuteľný.

minimalistická výzdoba kúpeľne

Moderný dom v Izraeli

moderný dom-Izrael

minimalistická architektúra – vidiecky dom v Izraeli

moderný domový bazén

moderné osvetlenie

moderná-plaváreň-minimalistická architektúra

biely nábytok s farebnou výzdobou

moderný dizajn obývačky

moderný minimalistický interiér

moderný dom-minimalistická architektúra

Read more
Architektúra, interiérový dizajn, domy snov

Dom s minimalistickým dizajnom uprostred prírody

Dom s minimalistickým dizajnom

Toto Dom s minimalistickým dizajnom je vynikajúcim príkladom projektu, ktorý maximálne využíva krásne okolie a umožňuje okolitej krajine si prísť na svoje. Ekologické dizajnové riešenia ponúkajú obyvateľom veľa pohodlia.

Dom s minimalistickým dizajnom zaujme nádherným výhľadom

veľká terasa-vonku

Na to boli poverení architekti z dizajnérskej spoločnosti Robert Young Architecture Dom s minimalistickým dizajnom v americkom Montauku. Terén je z troch strán obklopený vodou, lesom a močiarmi. Architekti stáli pred výzvou vytvoriť dom ako trvalé bydlisko s maximálnym komfortom a zároveň s minimálnym vplyvom na životné prostredie.

Maximálny komfort, minimálny dopad na životné prostredie – dom s minimalistickým dizajnom

Jedáleň z rustikálneho dreveného nábytku

Architekti starostlivo navrhli budovu ako akúsi „lupu“, aby si krásna lokalita prišla na svoje a v dome bolo dostatok slnečného svetla. Nová budova podľa vášho návrhu je neuveriteľne ľahká a elegantná. Dvojposchodový Dom s minimalistickým dizajnom je úplne otvorený pre krásnu oblasť a dobre zapadá do prostredia. Moderná konštrukcia spája vnútornú a vonkajšiu časť sklenenými posuvnými dverami, zatiaľ čo veľké terasy a okná sľubujú príjemný čas vonku.

Dom s minimalistickým dizajnom uprostred prírody

moderný-obývacia izba-béžový nábytok

Myšlienka projektu pre Dom s minimalistickým dizajnom je tiež zreteľne cítiť v interiéri. Drevo a jemné hnedé tóny definujú interiér. V obývacej izbe a spálni sa nábytok vyznačuje rustikálnym vzhľadom. Zaujímavý nápad do kúpeľne – sklenené dvere sa otvárajú na terasu s výhľadom na vodu a stromy. Pohodlné ležadlá a pohovky na terasách zaisťujú útulnosť.

Moderná architektúra domu umožňuje, aby si okolitá príroda prišla na svoje a vytvorila tak moderné útočisko, ktoré každý hľadá.

Autor: B. Angelov

Moderný kuchynský ostrov

moderný kuchynský ostrovný jedálenský stôl

Modré dlaždice v kúpeľni v stredomorskom štýle

modrá dlažba-kúpeľňa-stredomorský štýl

minimalistická fasáda architektúry domu

minimalistická fasáda architektúry domu

Read more