Architektúra, interiérový dizajn, domy snov

minimalistická architektúra – Harborview Hills od Laidlaw Schultz Architects

minimalistická-moderná-architektúra-prístavné-kopce

Laidlaw Schultz Architects toto navrhol minimalistická architektúra. Dom je navrhnutý tak, aby poskytoval uvoľnenú atmosféru, kde môžete relaxovať na pobreží, úplne oddelení od hluku ulice. V skutočnosti to bol základný účel tvorcov tohto projektu. Toto je minimalistická architektúra, navrhnuté so zmyslom pre štýl a eleganciu.

minimalistická moderná architektúra

minimalistická-moderná-architektúra

V skutočnosti to bol základný účel tvorcov tohto projektu. Títo minimalistická architektúra nepochybne priťahuje oči a pozornosť. Dom má dva veľké vonkajšie priestory, ktoré poskytujú vynikajúce podmienky pre relaxáciu. Nádvorie má mnoho špeciálneho vybavenia a je to nádherné miesto, kde si môžete oddýchnuť na čerstvom vzduchu bez narušenia vášho súkromia. Ďalší otvorený priestor v tomto minimalistický dom ukazuje atraktívne posuvné dvere a keď sú otvorené, z domu sa stane vonkajší pavilón.

Harborview Hills – Dizajn a exteriér bazéna

minimalistický-moderný-dom-prístav-kopcov

Prepracovaný je aj interiér minimalistický dizajn navrhnuté. Všetky izby majú drevené podlahy, ktoré prinášajú nádherný pocit tepla a bezpečia. Nájdete tu aj lakované skrine, ktoré tiež dodávajú bielym stenám osobitnú sviežosť miestností. Čo sa týka kuchynskej oblasti, hneď vám padne do oka veľký kuchynský ostrov v rafinovanom minimalistickom prevedení.

minimalistický dom od architektov Laidlaw Schultz Architects

minimalistický-moderný-architektúra-bazén

To minimalistický dizajn je nezameniteľný aj v obývačke. Ako vidíte na obrázkoch nižšie, čalúnený nábytok vyzerá perfektne so svojimi geometrickými líniami a tvarmi. Paleta farieb je jednoduchá, takmer monochromatická. Krásu čiernobieleho vybavenia podčiarkuje štýlový koberec v oranžových tónoch. To minimalistický dizajn interiér je doplnený kúpeľňou, spálňou a mnohými ďalšími obytnými priestormi v rovnakom modernom štýle.

Biely vonkajší dizajn

biela-moderná-architektúra-prístav-kopcov

biela-moderná architektúra

minimalistický-moderný dom

Svetlá spálňa s minimalistickým dizajnom

svetlo naplnená spálňa-výhľad na prístav-kopce

inovatívna technológia – televízny systém v spálni

inovatívna technológia-televízia v spálni

Moderná kuchyňa – mramorové dosky

moderná kuchyňa-dizajn-mramorové dosky

Okrúhla sklenená závesná lampa

okrúhle sklenené závesné svetlo

Dizajn obývačky

dizajn prístavu-kopce-moderný-obývacia izba

minimalistický dizajn v kúpeľni

minimalistický dizajn v kúpeľni