Architektúra, interiérový dizajn, domy snov

Priemysel v dokonalej harmónii s prírodou – dom vo svahu

Závesný dom - priemysel a príroda

Ak ste fanúšikom inovácií a futuristického dizajnu a chcete veľmi neobvyklé miesto pre mestský dom, potom je tento článok určený pre vás. Pre tých, ktorí chcú žiť v súlade s prírodou, ale nemôžu opustiť mesto, je to ono Dom na svahu od architekta Michaela Rantillu z Freelon Group najlepšia voľba.

Dom na kopci Rantilla

Dom na svahu z ulice Rantilla - bočný pohľad

Toto Dom na svahu je blízko Releigh v Severnej Karolíne. Vďaka svojmu brilantnému modernému dizajnu nám pripomína, že priemysel a príroda sa môžu stretnúť v harmónii. Dom je v krásnom zalesnenom svahu. Každé z poschodí vyzerá zvonku veľmi veľké, ale vo vnútri je ešte väčšie. Architekti popustili uzdu fantázii. Tento dom je ideálny pre svoju polohu. Vidíte, že je to ako mestská oáza v lese. Výhľady z domu sú úchvatné, máte pocit, akoby ste žili v dvoch rôznych svetoch súčasne. To je jeden z dôvodov, prečo to tak je Dom na svahu je tak jedinečný a žiaduci.

Priemysel a príroda v harmónii

Dom na kopci od Rantilly -moderný

Dalo by sa povedať, že tento futuristický dom je viac „priemyselný“, pretože je vyrobený z mestských materiálov, ako je nehrdzavejúca oceľ a sklo, ale jeho atmosféra je tiež veľmi príjemná a útulná. Mohli by sme povedať, že za to musíme perspektívnym poďakovať. Cítite sa tak prirodzene a krásne. Mestské materiály sú dobre prepojené, pôsobia trochu chladne, ale stále štýlovo a moderne a vytvárajú veľmi príjemnú a príjemnú atmosféru.

Dom na svahu s podlahou Rantilla

Závesný dom - priemysel a príroda

Dom na svahu zo spálne Rantilla

Dom na svahu z obývačky Rantilla

Dom na svahu z kuchyne Rantilla

Dom na kopci Rantilla schody

Dom na svahu zo schodiska Rantilla