Architektúra, interiérový dizajn, domy snov

Moderná mliekareň v Madride v Španielsku

Sennhütte Španielsko moderná architektúra

Tento dom je jeden moderná mliekareň, nedávno postavený v La Mortaleja, štvrť Alcobendas v Madride, Španielsko. Obytná plocha má 875 metrov štvorcových a ponúka veľa obytnej plochy a niektoré špeciálne funkcie. Na farebnej fasáde môžete vidieť umelecký prístup, pričom interiéru imponuje minimalistické zariadenie.

Moderná mliečna chata so vzrušujúcim, farebným dizajnom

moderný záhradný bazén

Vďaka zmesi bielej, červenej a šedej na fasáde vyzerá dom vzrušujúcejšie. Na dvore voda vo vonkajšom bazéne odráža fasádu. Útulné posedenie pod baldachýnom sľubuje príjemné hodiny v prírode. Rad vysokých stromov chráni záhradu a chráni súkromnú oblasť majiteľov. Palmy a črepníkové kvety kontrastujú s inak nízkou vegetáciou. Štrková cesta rozdeľuje trávnik na dve časti a vedie do ďalšej záhrady pred domom, ktorú vyzdobila zaujímavá kvetinová socha. the moderná mliekareň vyzerá otvorene cez sklenené posuvné dvere.

Moderná mliečna chata s elegantným interiérovým dizajnom

Sennhütte-obývacia časť-moderné zariadenie

Sennhütte-moderný-interiér-obývačka

Vnútri dojmy moderná mliekareň s priestrannými izbami na štyroch poschodiach. Dom má vlastný výťah, ktorý uľahčuje pohyb po poschodiach. Na prízemí sa nachádza vchod, kúpeľňa pre hostí, veľká vstupná hala, jedáleň a terasa s pohodlne navrhnutým jedálenským kútom. Farebná paleta je zachovaná neutrálne – biela, čierna, hnedá a béžová sú elegantne zmiešané. Nábytok bol v minimalistickom štýle – jednoduchý, ale elegantný. Na prvom poschodí sa nachádzajú izby pre hostí, priestor pre zamestnancov, dokonca aj kinosála, garáž a posilňovňa. Na najvyššom poschodí sú ďalšie dve spálne. Vďaka zelenej ploche, umeleckému dizajnu interiéru a mnohým izbám je Sennhütte ideálnym miestom pre rodinu

Od K.H. Christovej

moderný záhradný záhradný dizajn

moderná čiernobiela kuchyňa

Sennhütte-moderná-čierno-biela-kuchyňa

moderné osvetlenie v obývačke

Osvetlenie obývačky Sennhütte

Obývacia izba s výhľadom do záhrady

Sennhütte-sklenená stena-krásna-záhrada

elegantný záhradný nábytok

Patniová oblasť Sennhütte v Španielsku

Fasáda – moderná mliekareň

moderná architektúra-Sennhütte-fasáda

moderná minimalistická kúpeľňa

minimalistická-kúpeľňa-čierno-biela

minimalistická spálňa

priestranná spálňa-minimalistická-deisgn

Výťah v modernom Sennhütte

Vnútorný výťah Sennhütte