spálňa

spálňa

Šesť úžasných nápadov na dizajn spálne od Roche Bobois

Spálňa-dizajn-nápady-od-Roche Bobois

Šesť úžasných Nápady na dizajn spálne od Roche Bobois pripravení zmeniť svoje vnímanie klasického a súčasného predpokladu. Tam, kde spíme, relaxujeme a máme súkromné ​​chvíle radosti a intimity. Ponorte sa do neuveriteľného sveta všetkých kolekcií Roche Bobois. Keď získame úžasné produkty od Roche Bobois môžeme predstaviť Nápady na dizajn spálne neboli poskytnuté. Skutočne tieto nápady robia úžasný dojem. Pozrite sa na ne a vyberte si svojho obľúbeného.

Nápady na dizajn spálne od Roche Bobois – Výroba a firemná vízia

horizontálna spálňa-dizajn-nápady-od-Roche Bobois

Okrem úžasného Nápady na dizajn spálne od Roche Bobois štúdio a pracovníci spoločnosti Roche Bobois majú čo ukázať a ponúknuť. Špecialitou dizajnérskeho štúdia v Roche Bobois je napríklad vonkajší nábytok. Nájdete tu tiež mnoho nápadov na dekoráciu ako prívesky, koberce, závesy a mnoho ďalších. Všetky však úzko súvisia s hlavnými konceptmi používanými pri konštrukcii a usporiadaní nábytku v konkrétnom interiéri.

Prvé tri úžasné nápady na dizajn spálne od Roche Bobois

Tapinassi-Manzoni-posteľ-spálňa-dizajn-nápady-od-Roche Bobois

Prvý model úžasného Nápady na dizajn spálne od Roche Bobois je kreatívna práca dvoch z najtalentovanejších a najobľúbenejších dizajnérov pracujúcich v spoločnosti. Tapinassi a Manzoni ukáž nám eklektickú koncepciu. Dostatočne osvetlený a dostatočne priestranný predpoklad, ktorý vôbec nevyzerá ako spálňa. Veľké okná a minimalistická prázdnota zdôrazňujú elegantný štýl. Upresnenie je dosiahnuté krásnym dizajnom postele, ktorý je možné perfektne kombinovať so stolom a stoličkou, oboch rôznych veľkostí. Pôvodná dekorácia na stole zvýrazňuje reflexný a zrkadlový koncept interiéru.

Marina-spálňový dizajn-nápady-od-Roche Bobois

To Marina spálňa je najbližší nápad z úžasného Nápady na dizajn spálne od Roche Bobois tento rok. Mimoriadna posteľ je v úchvatnej kombinácii s konferenčným stolíkom, ktorý má zvláštny tvar. Mohlo by to byť reprezentované ako modifikácia alebo hybrid medzi kreslom a retro stolom. Elegantné skrinky v bielej farbe sú vyrobené z vysoko kvalitných drevených materiálov. Sú kompaktné a užitočné ako police a skrine, ktoré poznáme a vidíme v našich preplnených kuchyniach.

Vanity-bedroom-design-nápady-od-Roche Bobois

To Márna spálňa je v klasickej farebnej schéme. Tím za Roche Bobois dosahuje úroveň dokonalosti, akú nemožno vidieť nikde inde, v žiadnej inej zbierke úžasných nápadov na dizajn spální. Elegantné línie, elegancia usporiadania nábytku a jednoduché a tradičné dekory spolupracujú tak, že zdôrazňujú najdôležitejšie pravidlo v spálni – pohodlie a intimitu. Posteľ je veľmi krásna a pôsobivá a vstavaný nočný stolík symbolizuje inovácie, ktorými sa Roche Bobois snaží riadiť a uplatňovať ich nápady..

Dva úžasné nápady do detskej spálne a návrhy postelí od Roche Bobois

deti-izba-design-nápady-roche-bobois

Tieto dva úžasné nápady na dizajn škôlky od Roche Bobois sú perfektnou voľbou, ak premýšľate, aký typ spálne navrhnúť svojmu dieťaťu. Akcenty padajú na poriadok a pravidelné usporiadanie nábytku. Dizajnéri nasledovali myšlienku vytvorenia väčšieho priestoru pre dieťa usporiadaním najdôležitejších prvkov – postele, písacieho stola a políc – do rohu. Dekorácia je jednoduchá a funkčná. Nie je nič zbytočné ani nadbytočné a dieťa sa tu cíti príjemne bez ohľadu na to, čo robí – relaxuje, píše domáce úlohy, hrá hry alebo chatuje s hosťami.

TIRAMOLLA-detská izba-modulárny-nábytok

Dizajn postele od Roche Bobois dodržiava koncepciu zdravého, pokojného a príjemného spánku. Pohodlie je vyvážené klasickou krásou a konečný efekt je perfektný.

A niekoľko ďalších návrhov postelí od Roche Bobois

Maestro-posteľ-spálňa-dizajn-nápady-od-Roche Bobois

Reflexná posteľ

reflet-posteľ-spálňa-dizajn-nápady-od-Roche Bobois

Diasaponová posteľ

Diapason-posteľ-spálňa-dizajn-nápady-od-Roche Bobois

Posteľ Anarima

ANARIMA-posteľ-spálňa-dizajn-nápady-od-Roche Bobois

Abigail

Read more
spálňa

Perfektný biely dizajn spálne

minimalistická-spálňa-biela

Elegantné, pokojné a dokonalé, biela spálňa je stelesnením luxusného a bezstarostného života. Iba tí, ktorí vedú bezstarostný a organizovaný život, si pravdepodobne vyberú čistý biely dizajn spálne. Udržať tento biely priestor nedotknutý si vyžaduje disciplínu a úsilie. Samozrejme, ak máte pomoc s domácimi prácami, neznamená to problém. Dalo by sa tiež povedať, že čistý biely dizajn spálne je tiež symbolom bohatého spôsobu života.

Celý dizajn spálne v bielom prevedení a moderné kožené stoličky

kožené stoličky v dizajne bielej spálne

V skutočnosti väčšina z nás nemá žiadnu domácu pomoc. O jedného by sa teda dalo postarať biely dizajn spálne znamená, že je potrebné urobiť určité kompromisy v oblasti životného štýlu. Biele steny nie sú problémom, pretože biely lak je možné pravidelne aktualizovať. Biele záclony alebo žalúzie je však potrebné často prať, aby vyzerali sviežo a bezchybne. Rovnako ako biele obliečky a poťahy na nábytok. Takže ten tvoj biela spálňa vyzerá nedotknuto, musíte mať viac ako jednu sadu každého z týchto prvkov.

biela spálňa s prvkami hnedého akcentu

prvky bielej spálne a hnedého akcentu

malé-biele-spálne-zrkadlo

Podlaha je dôležitým faktorom v bielej spálni. Biely koberec dodá vášmu priestoru super luxusný prvok. Dokážete to však udržať v perfektnom stave? Majú deti a domáce zvieratá zakázaný prístup do vašej miestnosti, aby chránili váš nepoškvrnený koberec? Odpoveď je „asi nie“, takže biele koberce nie sú praktickou možnosťou. Alternatívne natrite podlahové dosky na bielo a pre podobnú úroveň pohodlia použite menšie biele koberce. Alebo si vyberte úplne umývateľný povrch pre svoje podlahy, ako je kameň alebo keramická dlažba. O tieto sa ľahko stará a z ich krásy sa budete tešiť roky.

biela spálňa s červenými vankúšmi

biele-spálne-červené-vankúše

Môžete sa tiež rozhodnúť pridať do prevažne bielej spálne ďalšie farebné odtiene, napríklad teplé drevené podlahy alebo svetlé farby, ktorých údržba nie je taká náročná. Ďalšími odolnejšími materiálmi a nábytkom by bol nábytok z bielej kože alebo biele okenice. Ľahko sa udržujú čisté a čerstvé bez toho, aby sa vám pokazila práčka.

biela spálňa s modrými stoličkami

biele-spálne-modré-stoličky

Nedá sa poprieť, že vplyv úplne bielej schémy dizajnu spálne je úchvatný. Báječné príklady ilustrujú tvrdenie. Pomôže starostlivé plánovanie a malá disciplína, biela spálňa navrhnúť trvalo udržateľný dizajn, ktorý si udrží dokonalosť „filmovej hviezdy“ aj v nasledujúcich rokoch.

od Jaz

spálňa-biely-dizajn-okná od podlahy po strop

Biela spálňa od A-cero

biela spálňa-a-cero

hnedý dizajn-biela-posteľ-akcent

moderné-biely-dizajn-sivé-prvky   minimalizmus bielej spálne

romantická spálňa v bielom

romantická spálňa-biela

Read more
spálňa

Pozvanie postelí snov prináša do vášho domova prvotriedne pohodlie: 21 nápadov

čalúnené postele-voľne stojaca polohovacia spálňa-moderný dizajn

Postele nie sú len na spanie: posteľ je miestom, kde môžete snívať, zdržiavať sa, relaxovať a načerpať novú energiu. Posteľ je bezpochyby jedným z najdôležitejších kusov nábytku v byte, kde strávime zhruba tretinu svojho života. Dobrá posteľ je synonymom zdravia a pohody. Pri hľadaní správneho riešenia pre svoju spálňu sa môžete inšpirovať tu. Máme tu 20 nápadov veľkolepé Postele snov skompilovaný.

Veľkolepé postele vás prenesú do sveta snov

Vintage stena malá tehlovo biela posteľ-škandinávsky interiérový štýl

Pred kúpou požadovanej postele by ste mali určite zvážiť priestorové podmienky a individuálny vkus. Je užitočné vedieť, že muži a ženy uprednostňujú rôzne preferencie postele. Štúdie vo všeobecnosti ukazujú, že ženy kladú väčší dôraz na veľkosť postele ako muži. Posteľ by mala byť obzvlášť stabilná. Hľadajte prémiovú posteľ s estetickým dizajnom. Či už si vyberiete vodnú posteľ, závesnú posteľ alebo čalúnenú posteľ, s čelom alebo bez, z jemného masívneho dreva, s voľne stojacou polohou v miestnosti – je to vec vkusu. Vo väčšine prípadov je možné formu a funkciu skombinovať jednotlivo.

Postele snov zaisťujú zdravý spánok

čelo postele snov čierne nočné stolíky nábytok stolné lampy kovové kĺbové pohyblivé

Čo je súčasťou vašej vysnívanej postele? – určite stredne tvrdý matrac, útulná posteľná bielizeň a veľa vankúšov. Záhradný súbor dopĺňajú zodpovedajúce nočné stolíky a komody. Pre pokojný spánok je dôležité, aby sme sa cítili dobre. Dokonalá posteľ sa prispôsobí tvaru tela, dobre sa vám v nej spí a sladko sníva.

Skvelá posteľ s farebnou posteľnou bielizňou

Moderná posteľ - vzor kovového rámu - pestrá posteľná bielizeň

Inovatívne relaxačné riešenie: sieť na spanie

Nápady na závesnú posteľ hojdacia sieť pre funkciu spánku v interiéri

Kreatívne a neobvyklé postele: závesná posteľ 

Vnútorná závesná posteľ - sivá posteľná bielizeň v škandinávskom štýle

Posteľ s luxusnými rozmermi

posteľ snov čelo čalúnená stena dizajn vintage efekt doska podlaha

Dokonalá posteľ zaručuje harmóniu spánku

Predstavy o posteli snov do spální so šikmými stropmi

Postele snov s mäkkou posteľnou bielizňou

Nápady pre spálne útulné postele mäkké prikrývky

Čalúnená posteľ v marockom štýle pre lepšie pohodlie pri spaní

Spálňa na najvyššom poschodí-posteľná bielizeň namontovaná v marockom štýle-inšpirovaná stenou

Praktická posteľ s dreveným rámom

Posteľ do spálne drevený rám-biele posteľné prádlo okno od podlahy až k stropu

Splnený sen vo vašej vlastnej spálni

Vybavenie Moderná spálňa-textilná stena v rustikálnom štýle

Pokojný spánok v súlade s prírodou

Spálňa s presklenými oknami od podlahy k stropu a dreveným obkladom stien

Gotická posteľ so zdobeným čelom

Vybavenie spálne gotické prvky dizajnérska baldachýn

Izby so šikmými stropmi-nápady z mäkkého textilu-posteľná bielizeň-moderné vzory

Spálňa s oknom pod strechou Obliečka-moderný vzor

Kempingový stan s romantickým osvetlením-so sviečkami alebo lampášmi

Postele snov-útulné prikrývky na spanie

Trendové glampingové zariadenie stanu nápady pohodlné vankúše do postele

Nápady na čelo postele drevo-kov biela posteľná bielizeň hádajte vankúše

Maledivské ostrovy nápady pre vysnívanú posteľ hojdacia sieť palma

Read more
spálňa

Krásne závesy do spálne zvyšujú faktor pohodlia

Závesy tyrkysovej farby-chladená-salónik-atmosféra-spálňa

Plánujete nový dizajn okien v spálni? Dekoratívny efekt vždy hrá dôležitú úlohu. Krásne závesy do spálne vo všetkých predstaviteľných farbách, vzoroch a veľkostiach dodá vášmu priestoru na spanie to isté a zaistí pocit bezpečia a pohody.

Krásne závesy do spálne ako optimálna dekorácia okna

Spálňa-plážový štýl-nové-závesy-trendy-zaujímavé-vzory-živé-prevedenie

Pri zariaďovaní spálne je najdôležitejší efekt, atmosféra, ktorú tam chcete vytvoriť. Aby ste to dosiahli, je potrebná dobrá koordinácia dizajnu podláh a stien, nábytku, bytového textilu a dekorácií. Záclony a závesy tvoria rám miestnosti a musia byť v harmónii so zvyškom miestnosti. Závesy do spálne majú jednoznačne výhody, ak sa chcete jednoznačne zaviazať k štýlu alebo zariadeniu. Môžete ich kedykoľvek ľahko vymeniť a prispôsobiť svojmu zmenenému vkusu – tiež pozitívny aspekt pri čistení.

Krásne splývavé závesy do spálne po podlahu

nápady na zariadenie závesu do spálne v priehľadnej farbe

Tkaniny hrajú hlavnú úlohu pri správnom zdobení okien v spálni. Záclony vyrobené zo splývavých, prešívaných tkanín zvyšujú pocit pohodlia vďaka ľahkosti a elegancii. Či už priehľadné alebo nepriehľadné, jednofarebné alebo vzorované, krásne závesy do spálne stavajú vaše miesto na spanie do centra pozornosti. Ľudia, ktorí väčšinou dosahujú intímnu atmosféru na relaxáciu, sa mohli spoľahnúť na upokojujúci účinok pastelových farieb. Alternatíva spočíva v kontrastoch: jasnými farbami a veľkoformátovými vzormi na záclonách a závesoch zvýrazníte svoju osobnosť. Pri výbere by ste ale mali myslieť aj na funkcie ako súkromie a ochrana pred slnkom. Úlohu tu zohrávajú aj tvary okien – na profesionálne upevnenie závesov v rohových alebo okrúhlych oknách sa odporúča individuálne riešenie od Profi.

Nové trendy záclon

krásne splývajúce-podlahy-dĺžka-závesy-transparentné-obyčajné-farebné spálne

Trendovými alternatívami k záclonám v spálni sú skladané systémy, ktoré je možné pripevniť naľavo a napravo od okenného rámu alebo rímske rolety. Posuvné závesy s puristickým vzhľadom je možné perfektne integrovať do mladých, moderných interiérov.

Pekné splývavé závesy

transparentné-spálne-závesy-biela-fialová-jeleň-parohy-dekorácia

Bočné závesy doplnené šatkami po zem

Tradičná spálňa-luxusný luster-sadrové závesy-bočné šatky

Jednoduché, puristické dizajnové prvky v spálni

krásne splývavé-podlahy-dĺžka-závesy-moderné-vybavenie spálne

Záclony v pútavých farbách

krásne-spálne-závesy-tečúce-podlaha-dĺžka-leto-farby

Okenné závesy v tlmených farbách

Krásne spálne-záclony-zvýšenie-pohodlia-faktor-nápady-trendy

Záclony po podlahu sú pekne prehodené

nádherne zavesené-okenné závesy-slnečná ochrana-dekorácia okna

Chladená atmosféra salónika 

spálňa-plážový štýl-ochrana pred slnkom-závesy-elegantná-splývavá látka

Veselé vzory vytvárajú zaujímavé efekty

živé-designy-spálňa-záclona-dekorácia-okná

Závesy siahajúce až po podlahu

Dosahovanie-zaujímavé-efekty-spálne-textil-závesy-trendy

Krásne závesy do spálne zahalené v jednoduchých farbách

závesy-trendy-nepriehľadné-obyčajné farby-spálňa-klasický-nábytok

Krásne závesy do spálne so živým dizajnom

Okenné závesy-vzorované-kvetinové-mladé-moderné-interiéry-spálne

Optimálna dekorácia okna

spálne-retro-atmosféra-rustikálne-tehlové-steny-okenné-dekorácie-závesy

Optimálna-dekorácia okna-spálne-závesy-trendy-koralovo-červená-živé-prevedenie

vzorované-spálne-závesy-bielo-sivé-kvetinové-ornamenty-ochrana okien

farby-spálňová-achromatická-tapeta-vzor-jemné závesy

luxusný nábytok-spálňa-závesy-závesné-dĺžka-podlahy

nápady-nový-dizajn okna-spálňa-dĺžka-podlahy-závesy-luxusné

Elegantné závesy-červeno-čierne-puristické-dizajnové prvky-spálne

dĺžka podlahy-nepriehľadná-spálňa-závesy-červeno-hnedý-lak-drevená podlaha

Read more
spálňa

Priestorovo úsporné riešenie priestoru – zaveste posteľ na strop

Posteľ visiaca zo stropu, štúdiový apartmán moderne zariadený

Každý sníva o veľkej posteli veľkosti king, ale v malom byte je to často „misia nemožná“. Architekt Renato Arrigo ale šikovne vyriešil túto dilemu – má Zavesenie postele na strop povolenie. Cez deň magicky zmizne (je zastrčený hore), aby uvoľnil miesto pre ďalšie každodenné činnosti. Toto riešenie šetriace priestor bolo implementované v malom byte v starom meste Taormina na Sicílii v Taliansku. Drevená plošina bola opatrená zarážkami z nehrdzavejúcej ocele na upevnenie lana. Posteľ je možné zavesiť a spustiť pomocou systému elektrického zavesenia kladky.

Zaveste posteľ na strop a odložte ju počas dňa

deka-lana-visiace-maly-byt-renato-arrigo

Keďže posteľ nie je súčasťou stropu, Renato zdôraznil jej odlišný vzhľad zaujímavou dekoráciou. Slová „Space is Luxury“ nechal napísať súčasným graffiti písmom. Ako je to pravda v malom byte, ktorému chýba priestor, a aký zaujímavý spôsob, ako dodať interiéru umelecký nádych. V tomto moderne zariadenom apartmáne sa dobre hodí štýl graffiti.

„Space is Luxury“ je graffiti písané bielou a čiernou farbou

posteľ zavesená na strope písací-priestor-je-luxusný-renato-arrigo

nechajte ho ísť do požadovanej výšky

posteľ visiaca na strope idea-renato-arrigo

priestorovo úsporná nápadová posteľ zavesí strop-renato-arrigo

Byt Vincenta Kartheisera

posteľ-strop-závesný-pod-osvetlenie-jedálenský kút-vstavaná skriňa

prikrývka na posteľ-zavesenie-drevo-posteľ-čelo postele-prírodné

Dizajn: Wiktor Jazwiec

závesné laná na postel-strop-drevený rám

závesné postele-stropný-drevený-rám-modré-osvetľovacie laná

Read more
spálňa

Nápady do spálne – vzrušujúci luxusný nábytok pre špeciálne prostredie

Luxusná spálňa-čalúnená posteľ-čelo postele-béžová-závesná-deka

Nový Nápady do spálne hľadaný? Tu nájdete inšpiratívny výber! Kto by nepomyslel na to, že svojej spálni dá niečo isté? Rastúci dopyt po riešeniach nábytku, ktoré poskytujú nielen pokojnú zónu, ale aj pohodlnú útulnú oblasť. Vďaka kvalitnému nábytku sa stane štýlovým a krásnym. Vždy sú niečím výnimočné a dodajú vašim izbám úplne iný nádych.

Nápady do spálne pre ústup so štýlom

spálne-nápady-klasický-nábytok-baldachýn posteľ-čierny stôl

Každý, kto hľadá moderný dizajn pre svoj vlastný domov, môže rýchlo vytvoriť symbiózu funkcií a tvarov s luxusným nábytkom. V luxusnej spálni nájdete všetko, čo potrebujete k dobrému spánku a optimálnej relaxácii. Vďaka luxusnému nábytku sa budete cítiť ako v siedmom nebi! Zodpovedajúce doplnky dodajú vášmu domovu vkusný nádych.

Nápady do spálne pre harmonické zariadenie

spálne-nápady-tmavá-farba-podlaha-krištáľové lustre

Investícia do luxusného nábytku do spálne sa rozhodne oplatí. V dnešnej dobe však stále viac ľudí túži po realizácii originálnych nápadov do spálne bez toho, aby míňali veľa peňazí. Ani luxus nemusí byť drahý. Tí, ktorí sa pre to rozhodnú, môžu často nájsť lacné riešenia.

Vkusný vkus

luxusná spálňa-nápady-čalúnená posteľ-čierna-kožušina-strop-luster-design

Luxusný nábytok robí z každej spálne jedinečný priestor. Vďaka svojmu mimoriadnemu dizajnu je možné realizovať každý extravagantný životný štýl.

Prepracovaný dizajn s elegantnou intenzitou farieb

spálňa-en-suite-nábytok-moderný-nábytok-luxusný-dizajn-farby

Hra farieb a materiálov je zásadná. Svetlé a priateľské farby zaisťujú, že spálňa nielen vyzerá ako miesto na spanie, ale dodáva pocit bezpečia.

Prémiové kusy nábytku

luxusná spálňa-nápady-nábytok-biela-okrúhly podstavec-krištáľový luster

Prírodné materiály a nábytok na mieru do spální sú zárukou luxusného pocitu. Ak chcete svoju luxusnú spálňu postaviť na výslnie, mali by ste dbať aj na špeciálne osvetlenie. Navodzuje potrebnú náladu. Zladené závesy, posteľná bielizeň a prehoz dotvárajú atmosféru miestnosti.

Ohromujúca elegancia

spálňa-stropné svetlá-kryštály-dekorácia-nábytok-farby

Luxusný spálňový nábytok je veľmi kvalitný a vyzerá nádherne.

Optimálne využitie dostupného priestorového potenciálu

Ochranná obrazovka-priečka-drevené-ozdoby-zariadenie-spálne

Holistický koncept farieb

Zariadenie útočiska so spálňou s krbom a luxusnou posteľou

Nápady do spálne s hravým romantickým nádychom

spálne-nápady-romantické-dizajnérske-lôžko-heriformné čelo postele

spálne-nápady-posteľ s baldachýnom-biela-podkrovné-trámy-viditeľné

Čalúnená lavica do postele-luxusná-textilná-krémovej farby

čalúnenie-posteľ-spálňa-koberce-geometrický vzor-bielo-čierna

farba steny-béžová-spálňa-podlaha-rohože-kožušina-optika-biela-stena-zrkadlo

luxusná spálňa-krb-čalúnená posteľ-gauč-zamat-poťah

luxusná spálňa-nápady-hrubé-záclony-zlatá farba-zariadenie

Šatník-spálňa-zrkadlové-dvere-dekorácie-nábytok-nápady

spálne-nápady-zariadenie-dlhé-závesy-farebná schéma-šedá

klasická spálňa-drevená posteľ-koberec-podlaha-lakovaná-drevená krytina

spálne-nápady-nábytok-klasický-štýl-dlhé závesy

stredomorská spálňa-luxusný nábytok-kovové lustre

posteľ s baldachýnom-spálňa-nápady-moderný-domáci-textil-exotický-dotyk

zariadenie spálne-čalúnená lavica v kráľovskom štýle-posteľ s baldachýnom

nádherný-nábytok-doplnky-farebné-akcenty-spálňa-tyrkysovo-modrá

farba steny-sivá-spálňa-luxusný-nábytok-osvetlenie-dekoratívne

nápady na zariadenie-spálňa-luxusný-nábytok-drevo-parkety-podlaha-mäkký-textil

Read more
spálňa

Feng Shui tipy do vašej spálne

Mäkké čelo do spálne Feng Shui

Nájdite dobrý potenciál pre Feng shui vo vašej spálni? Odpoveď na tieto otázky nájdete tu. Pretože doma musíme zbierať silu a energiu pre svoj súkromný a profesionálny život, je nevyhnutné, aby všetky prvky v usporiadaní spálne poskytovali pocit útulnosti..

Tipy na Feng Shui – béžová spálňa

Béžová spálňa feng shui

Uistite sa, že v spálni je veľké množstvo vankúšov, mäkkých prikrývok, dlhých závesov alebo závesov – čohokoľvek, čo vám zabráni v túžbe opustiť spálňu. V spálni, kde relaxujeme, nemôže chýbať mäkký koberec. Kto by nemal rád mäkký koberec po celej podlahe? Alebo sa môžete prednostne oprieť o obe strany postele, podľa filozofie symbolu Feng Shui ich spojenia, také partnerstvo. Komu Feng shui Tipy v spálni vám čelo postele poskytne pocit bezpečia.

nádherná dekorácia spálne Feng Shui

nádherná dekorácia spálne feng-shui

Ako urobiť posteľ v spálni po Feng shui Nastaviť tipy? Ideálne po Feng shui v spálni je posteľ umiestnená v strede steny. Ak je posteľ vzdialená od steny alebo uprostred interiéru, zavolajte jej Feng Shui šoférska posteľ. Páru, ktorá teraz spí, chýba … jasný životný cieľ. Poradia aj odborníci Feng shui tvárou v tvár pohovke. Z ich pohľadu to budí dojem dočasnosti a nedostatku životnej výdrže. Prečo nie? Potom vyskúšajte svoju spálňu Tipy na Feng Shui nastaviť.

 Tipy na Feng Shui – spálne s mäkkými vankúšmi

Feng-šuej-spálňa-s-mäkkými vankúšmi

Moderná spálňa Feng Shui v modrej a bielej farbe

   Moderná-spálňa Feng-šuej-modro-biela

Read more
spálňa

Moderné zariadenie spální s vysokým stupňom individuality

nápady-útulnosť-spálňa-tmavé-olejované-parkety-podlaha-stena-dizajn

Hľadáte nové nápady na dizajn svojej spálne? Najnovšie trendy jednoznačne smerujú k prispôsobeniu. Od kvality matraca po vzhľad závesov, celé zariadenie spálne by malo pôsobiť osobným dojmom a zaistiť čistý relax. Tu je pár dobrých príkladov a tipov na moderný dizajn spální.

Životné trendy pre moderné zariadenie spální

Vybavenie spálne-štýlové závesy-slnečná ochrana-útulnosť

Každý fanúšik dizajnu už nejaký čas vie, že moderné spálne znižujú nábytok na minimum. Rovnako dôležitý ako formálna jednoduchosť a optimálne využitie priestoru pri navrhovaní spální je aj trend smerom k udržateľnosti a zdravému prostrediu na spanie. Túžba po väčšej prirodzenosti a bezpečí pokračuje a prejavuje sa v klasických prevedeniach, prírodných materiáloch a organických tvaroch.

Drevo ako materiál pre spálňový nábytok alebo vysokokvalitné obklady stien a podláh dnes zažíva renesanciu. Prírodný materiál možno nájsť v rôznych formách, najmä pokiaľ ide o nové vzory. Pevné, prírodné postele, skrine a komody sú odolné, nenáročné na údržbu a obzvlášť robustné. V dnešnej dobe je navyše k dispozícii rozsiahly výber povrchov a farieb, vďaka ktorým sa splnia všetky sny o jednotlivých spálňach.

Moderné spálne charakterizované kreatívnymi prvkami

Dizajn-spálňa-kreatívne-usporiadanie-nápadito-vstavané-nástenné police

Moderné zariadenie spální musí byť krásne a útulné a zároveň niečo veľmi osobné. So správnymi kusmi nábytku, dekoratívnymi doplnkami a domácim textilom môžete zvýšiť faktor pohody a relaxácie a vytvárať pútavé pohľady.

Nastavte jednotlivé akcenty

kreatívny-dizajn-spálňa-so-štýlom-koberec-farebný-entho-look

V spálni sú dôležité aj detaily. Umenie sa v našich spálňach stalo nepostrádateľným prvkom individualizácie. Všetko závisí od osobného vkusu – môžete si vybrať krásne abstraktné obrázky alebo nastaviť svietniky. Izbové rastliny v spálni tiež zaisťujú harmonický pocit pohody.

Moderné spálne sa stávajú miestom útočiska

prírodné materiály-bývanie-nápady-spálňa-krb-parkety-podlaha

Aby ste sa mohli stiahnuť do svojej spálne a vypnúť z každodenného stresu, je dôležité, aby jednotlivé kusy nábytku vytvárali harmonický obraz – pre čistý relax..

Štýlová relaxačná miestnosť s množstvom dreva

Retro-spálne-nápady-zariaďovanie-kreslá-koberce

Zariadenie veľa pohodlia vám zaručí pokojný spánok

Útulná spálňa-drevo-zadná stena-perina-sivá

Bezpečnosť a relaxácia dosiahnuté použitím dreva

stenový dizajn-drevo-prírodné-materiály-interiér-tendencie-zariaďovanie

Dizajnový nábytok v spálni nasleduje trend

Čierno-biele dekory do spálne-dizajnér-stôl-posteľ-čalúnené

Hi-tech nábytok je založený na formálnej jednoduchosti

dizajn spálne-puristický-moderný-led-tv-konferenčný stolík-kov

Farebné akcenty vám navodia dobrú náladu

Spálňa-manželská posteľ-dizajn-neobvyklý-vankúš-žltý-poťah

puristický-nábytok do spálne-moderný-posteľ-čelo postele-kov-bohatý na ornamenty

moderná spálňa-koberec-pruhy-škandinávsky štýl

moderné-spálne-domáce-textílie-trendové farby-svetlé-vankúše

moderná spálňa-nápady-nábytok-s-drevom-priestor-optimálne využitie-

dizajn-spálňa-posteľ-domácky-domáci-textil-geometricky vzorovaný

moderný dizajn spálne-s-farebnými-sivými-akcentmi-oranžovými vankúšmi

moderné spálne-dizajn-lesklé-obklady-podlaha-závesné závesy

nábytok v stredomorskom štýle-spálňové stropné trámy-rustikálne-terakotové podlahy

masívna posteľ-čalúnená-biela-obývačka-nápady-zariadenie spálne-sivé steny

útulný nábytok-útulný-kožušinový-koberec-kožušinový-posteľ

zariadiť-útulný-moderný-spálňa-nábytok-byt-textil-kožušina-deka

kontrast-design-spálňa-stena-design-dekor-hodiny

obývacia izba-nápady-spálňa-prehoz-trend-vzor-podlaha-drevené podlahové dosky

puristická spálňa-drevená posteľ-pevná-útulná atmosféra

stropný dizajn-moderné-spoty-svetelné efekty-prehoz-hnedo-domácky

spálňa-etanolový-krb-trend-k-viac-komfortu udržateľnosti

Read more
spálňa

Nápady na nábytok pre perfektný dizajn spálne

perfektná spálňa biela tehlová stena-zelené-osvetlenie-za posteľou

Spálňa nie je len na spanie, je tiež oázou pokoja a relaxácie. Preto by spálňa mala pôsobiť osobne a útulne. Každý predmet v miestnosti môže vyžarovať pozitívnu energiu. Telo i duša môžu odpočívať v upokojujúcej atmosfére. To perfektná spálňa Dizajn by mal byť prispôsobený vášmu osobnému vkusu.

Dokonalá spálňa

perfektná spálňa krém-stena-farba-led-prúžky-toaletný stolík-tv

To perfektná spálňa by mali byť zariadené pohodlne – hodváb, satén, zamat a bavlna sú vhodné materiály. Hlavnú úlohu zohráva to, kam smeruje posteľ. Oproti posteli môžete umiestniť svoje obľúbené obrazy, vázu s kvetmi alebo inú dekoráciu. Interiér spálne je silne ovplyvnený umeleckým dizajnom v miestnosti. Upokojujúce obrázky, príjemne tlmiace svetlo, aromatické sviečky a jemná hudba vytvárajú atmosféru.

Perfektná spálňa – „plávajúca“ posteľ

perfektné-spálňa-posteľ-led-osvetlenie-modro-čalúnené-čelo postele

100 nápadov na bývanie pre návrhy spální v rôznych štýloch zariaďovania

Odtiene hrajú v perfektná spálňa Dizajn. Teplé farebné schémy, prírodné farby ako koral, čokoláda, červená, meď, zlato a bronz sú len niektoré z dostupných možností. Biela, čierna, šedá a tyrkysová môžu byť použité ako akcenty. Nové farebné prehozy alebo žiarovky, posteľné vankúše a koberec môžu prispieť k celkovému vzhľadu.

Posteľ v spálni

perfektný spálňový koberec s bielou posteľou a béžovou stenou

Pekná hudba v spálni úspešne nahradí televízor. Pohodlný a útulný nábytok v kombinácii s diskrétnym osvetlením zaistí pokojnú atmosféru a pozitívnu energiu vo vašom perfektná spálňa.

perfektná spálňa-drevená-skriňa-stena-panely-nástenné-svetlá

Štýlové a elegantné – zariadenie spálne

biela posteľ-hnedá-perina-moderný dizajn

Luxusný dizajn – manželská posteľ

spálňa s čiernou a bielou posteľou

čiernobiela farebná schéma

Spálňa čierna a biela

Jemné textílie v modernej spálni

Spálňa čierna posteľ

Luxusná posteľ zaujímavého tvaru

Interiérový nápad na moderný dizajn spálne

Hnedé teplé spálne

Nábytok do spálne Inkový orech

Zariadenie spálne

Plávajúce postele dodávajú spálni moderný vzhľad

Nábytok do spálne Aluna posteľ

Zariadenie spálne-Ayrton

Návrh spálne B15

Drevený nábytok v spálni

Predstavte si dizajn spálne

moderný nábytok do spálne

čierna posteľ v puristickej spálni

moderná spálňa

Luxusné zariadenie v spálni

Luxusný dizajn nábytku

Drevená posteľ, moderný dizajn spálne

Drevená posteľ, moderný dizajn spálne

minimálne vybavenie spálne

Nápad na zariadenie spálne

Zariaďte si spálňu moderne

Zariadenie-moderná spálňa

okrúhly dizajn postele

okrúhla posteľ v mestskom štýle

sivá spálňa-veľká manželská posteľ

šedá spálňa veľká manželská posteľ

Posteľ v modernom dizajne

futuristická posteľ

futuristický dizajn postele

hosťovská izba s futuristickou posteľou

futuristická biela drevená posteľ

malý interiér spálne

dizajn malej spálne

Klasický nábytok v spálni

spálňa viktoriánskeho nábytku

Klasická spálňa-nábytok-Valente

béžový dizajn spálne

vzrušujúci nápad na dizajn spálne

biela-klasicka-postel

moderná spálňa s plávajúcou posteľou

Dizajn postele Bora Bora

100 nápadov na bývanie pre návrhy spální v rôznych štýloch zariaďovania

Dizajn spálne so šikmou strechou, aby ste sa cítili dobre

Read more