spálňa

Perfektný biely dizajn spálne

minimalistická-spálňa-biela

Elegantné, pokojné a dokonalé, biela spálňa je stelesnením luxusného a bezstarostného života. Iba tí, ktorí vedú bezstarostný a organizovaný život, si pravdepodobne vyberú čistý biely dizajn spálne. Udržať tento biely priestor nedotknutý si vyžaduje disciplínu a úsilie. Samozrejme, ak máte pomoc s domácimi prácami, neznamená to problém. Dalo by sa tiež povedať, že čistý biely dizajn spálne je tiež symbolom bohatého spôsobu života.

Celý dizajn spálne v bielom prevedení a moderné kožené stoličky

kožené stoličky v dizajne bielej spálne

V skutočnosti väčšina z nás nemá žiadnu domácu pomoc. O jedného by sa teda dalo postarať biely dizajn spálne znamená, že je potrebné urobiť určité kompromisy v oblasti životného štýlu. Biele steny nie sú problémom, pretože biely lak je možné pravidelne aktualizovať. Biele záclony alebo žalúzie je však potrebné často prať, aby vyzerali sviežo a bezchybne. Rovnako ako biele obliečky a poťahy na nábytok. Takže ten tvoj biela spálňa vyzerá nedotknuto, musíte mať viac ako jednu sadu každého z týchto prvkov.

biela spálňa s prvkami hnedého akcentu

prvky bielej spálne a hnedého akcentu

malé-biele-spálne-zrkadlo

Podlaha je dôležitým faktorom v bielej spálni. Biely koberec dodá vášmu priestoru super luxusný prvok. Dokážete to však udržať v perfektnom stave? Majú deti a domáce zvieratá zakázaný prístup do vašej miestnosti, aby chránili váš nepoškvrnený koberec? Odpoveď je „asi nie“, takže biele koberce nie sú praktickou možnosťou. Alternatívne natrite podlahové dosky na bielo a pre podobnú úroveň pohodlia použite menšie biele koberce. Alebo si vyberte úplne umývateľný povrch pre svoje podlahy, ako je kameň alebo keramická dlažba. O tieto sa ľahko stará a z ich krásy sa budete tešiť roky.

biela spálňa s červenými vankúšmi

biele-spálne-červené-vankúše

Môžete sa tiež rozhodnúť pridať do prevažne bielej spálne ďalšie farebné odtiene, napríklad teplé drevené podlahy alebo svetlé farby, ktorých údržba nie je taká náročná. Ďalšími odolnejšími materiálmi a nábytkom by bol nábytok z bielej kože alebo biele okenice. Ľahko sa udržujú čisté a čerstvé bez toho, aby sa vám pokazila práčka.

biela spálňa s modrými stoličkami

biele-spálne-modré-stoličky

Nedá sa poprieť, že vplyv úplne bielej schémy dizajnu spálne je úchvatný. Báječné príklady ilustrujú tvrdenie. Pomôže starostlivé plánovanie a malá disciplína, biela spálňa navrhnúť trvalo udržateľný dizajn, ktorý si udrží dokonalosť „filmovej hviezdy“ aj v nasledujúcich rokoch.

od Jaz

spálňa-biely-dizajn-okná od podlahy po strop

Biela spálňa od A-cero

biela spálňa-a-cero

hnedý dizajn-biela-posteľ-akcent

moderné-biely-dizajn-sivé-prvky   minimalizmus bielej spálne

romantická spálňa v bielom

romantická spálňa-biela