Remeselné nápady

Otvorte sa pri vytváraní listov sami – 22 kreatívnych tém a nápadov

Otvorené, keď sú listy-prekvapenie-darček-nápad-obsah

Ak hľadáte kreatívne nápady na darčeky alebo chcete niekomu venovať zvláštnu pozornosť Otvorené pri písmenách úžasný spôsob, ako niekoho prekvapiť. Najmä ak žijete ďaleko od seba alebo na seba jednoducho nemáte veľa času, darček bude ocenený správne. Pretože každé písmeno je malou pripomienkou, že existuje niekto, kto vás má rád.

Čo sú otvorené, keď písmená?

Otvorte, keď máte nápady na darčeky-drotár-urob si sám-darček

Otvorte, keď sa Briefe chystá napísať ľubovoľnému počtu malých písmen pre vášho milovaného. Tieto je možné otvoriť iba vtedy, ak sa situácia na obálke dostane k príjemcovi. Tento osobne navrhnutý darček prináša veľa radosti, obzvlášť v ťažkých časoch, ale aj vtedy, keď tam jednoducho nemôžete byť.

Písmeno otvorené: kreatívny nápad na darček pre priateľa / priateľku

Otvorte, keď budú písmená vyrobené vlastnými silami kreatívne nápady

Listy „otvor ma, ak“ môžeš darovať svojmu najlepšiemu priateľovi, k narodeninám tvojej mamy, sestry alebo otca, ale aj k výročiu s partnerom alebo ako romantické prekvapenie na Valentína. Ide o to, venovať sa svojim blízkym, ale nestojí to veľa.

Kreatívny darček pre najlepšieho priateľa – 23 originálnych nápadov, ako si vyrobiť

Darčekový balíček pre priateľku – 40 skvelých a kreatívnych nápadov a inšpirácií!

40 citátov o priateľstve a výrokoch o priateľstve pre najlepších priateľov

Otvorené, keď sú písmená ľahké

Otvorte, keď ozdobia písmená-nápady-obsah-priateľ-priateľ

Do obálok je možné pridať malé darčeky, správy, obrázky a darčeky. Presný počet písmen je možné vybrať jednotlivo, ale bolo by pekné, keby príjemca získal aspoň 10. Na konci je to celé pekne zabalené alebo rozdané v darčekovom balení. Čoskoro odhalíme, ako to všetko urobiť sami, ako aj nápady na kreatívny dizajn a tipy na tvorbu.

Pri vytváraní listov vlastnými rukami buďte otvorení – takto to funguje!

Otvorte, keď si urobíte nápady na písmená, urobte si to sami

V závislosti od toho, pre koho je otvor určený, keď sú určené písmená, existujú rôzne možnosti na vytvorenie milého prekvapenia. Pre partnera to môžete samozrejme formulovať ako milostný list: „10 (0) dôvodov, prečo ťa milujem“ alebo „Najlepšie chvíle vo vzťahu“. Pre priateľov a rodinu môžete pracovať na zábavných veciach, ako aj na krásnych obrázkoch, ktoré vám pripomínajú spoločný čas alebo budúce projekty a spoločné výlety.

Otvorené pri písmenách – nápad na darček pre domácich majstrov

Otvorte, keď sú listy-kreatívne-vaše-nápady-kreatívne

Zvlášť dôležitý je dizajn obálok. Môžete ich všetky navrhnúť veľmi odlišne alebo ich jednoducho označiť originálnym spôsobom. Čo je na obálke, môže byť napísané v angličtine alebo nemčine: „Open when …“ alebo „Open me when …“. Pripojte stručný popis situácie. V hobby obchodoch a online je veľa krásnych obálok alebo si ich môžete vyrobiť sami, taktiež vám ukážeme, ako na to. Na to neexistuje jediný návod ani presný postup, ale máte veľkú voľnosť pri navrhovaní a darček môžete navrhnúť individuálne. Môžete však zhromaždiť pekné príklady a inšpiráciu z našich myšlienok.

Otvorené, keď písmena – koľko?

Otvorte, keď písmená-urobte-sa-obsah-text

Čo však môžete napísať toľkými písmenami? Tu by ste mali nechať svoju kreativitu voľne plynúť a krátko sa zamyslieť nad situáciou, v ktorej potrebujete počuť niečo pozitívne. Potom stačí už len pekná papiernictvo, aby to celé pôsobilo nádherne a naozaj osobne. Presný počet písmen si samozrejme vyberiete sami. Skúste ich však vymyslieť čo najviac. Obdarovaný sa teda môže tešiť dlhšie.

Otvoriť, keď je šablóna listu číslo 1.

Otvorte-keď-písmená-urobte-najskôr

Prvé a posledné písmeno by ste mali oddeliť od ostatných, napr .: „Otvorte, keď … ste dostali môj darček“ alebo jednoducho „Najprv si prečítajte“. V prvej napíšete vysvetlenie, ako by mala daná osoba postupovať a prečo ste sa rozhodli pre Open when Briefe. Môžete si tiež zaregistrovať niekoľko pravidiel:

 1. Otvorené iba vtedy, ak platí názov.
 2. Je dovolené otvoriť maximálne dve písmená týždenne.
 3. Žiadne pozeranie do písmen.

Posledné otvorené, keď je stručný

open-when-letters-do-yourself-last-idea

V poslednom liste je vždy pekné napísať skutočný list. Jedna stránka väčšinou stačí, ale môže byť aj dlhšia. V ňom si môžete zapísať malé blahoželanie k prečítaniu všetkých písmen a znova človeku pripomenúť, ako veľmi ho milujete. Tu je niekoľko nápadov, čo napísať a doplniť ostatné písmená:

Otvorený list, keď..

 • si osamelý alebo smutný – text s milými slovami alebo porekadlami na rozveselenie, čokoládová pralinka
 • ste šťastní – konfety a poznámka, aby obdarovaný mohol stručne popísať, čo ich urobilo šťastnými
 • je vám zle – čajové vrecúška z vášho obľúbeného čaju, tic tac ako náhrada liekov
 •  chýbaš mi – spoločný malý obrázok a pekné písmeno na zadnej strane

Otvorené, keď sú listy vo veľkých obálkach

otvorené-keď-listy-obálka-kreatívne-dizajn-kutilstvo

 • nudíš sa – papierové puzzle, sudoku,
 • zmeškáš leto – poukaz na solárium
 • potrebujete peniaze – účet
 • bolí ťa – leukoplast
 • cítite sa starí – balíček masky proti falate
 • cítite sa sami – nafukovací vankúš
 • chcete byť proti dieťaťu – malý kúsok bublinkovej fólie
 • sú to vaše narodeninové – narodeninové karty
 • zabudli ste, kedy je naše výročie – spoločná fotka s presným dátumom na zadnej strane
 • ste unavení – vrecúška instantnej kávy alebo prášok z guarany

Otvorené pri písmenách – prispôsobte si obálku

otvorené-keď-písmená-ozdobiť-obálky-kreatívne-nápady

Otvorený list, keď …

 • je ti zima – ohrievače rúk
 • ste hladní – vrecko polievky, vrece chipsov alebo poukážka do vedľajšieho supermarketu
 • máte svoje dni – tampón, čokoláda
 • máte rande – báseň o láske
 • prší – návod
 • máte lásku / smútok – zadajte svoje vlastné číslo mobilného telefónu
 • si zábudlivý – lepiace poznámky
 • chcete cestovať – ​​sprievodca
 • idete na párty – miniatúrne liekovky
 • ste frustrovaní – mandala na vyfarbenie
 • hneváš sa na mňa – milé slová, že napriek svojej komplikovanej postave toho druhého miluješ
 • Veľká noc / Vianoce atď. Sú – Veľkonočné vajíčko / snehová guľa / malý darček
 • máte zlú náladu – CD s vašou obľúbenou hudbou

Otvorené pri písmenách – vyrobte si obálky sami

otvorený-keď-listy-obálka-urob-sám-malý

Obálky si môžete samozrejme kúpiť kedykoľvek, ale aby ste ukázali pozornosť detailom a pozornosť svojim blízkym, stojí za to investovať do projektu trochu času a úsilia a vyrobiť si obálky sami. Je to veľmi jednoduché, ak máte šablónu. Veľkosť obálky by mala zodpovedať veľkosti kariet alebo písmen. Mali by sa tam zmestiť rôzne drobnosti ako čokoládky alebo drobné darčeky.

Otvorené pri písmenách – šablóna obálky

do-it-yourself-open-when-listy-obálka-šablóna

Hotové šablóny sú obľúbenou vecou, ​​ktorá veľmi uľahčuje skladanie obálok. Tie plastové, ktoré sa dajú použiť viackrát, môžete mať za pár eur na kancelárske potreby. V závislosti od požadovanej veľkosti nájdete vhodnú šablónu online, vytlačte ju a preneste do pevnej kartónovej škatule. Šablónu ste si teda vytvorili sami. Potom môžete zo šablóny vyrobiť toľko obálok, koľko len chcete, a milostné písmena pekne zabaliť.

Otvorené pri vlastnom vytváraní listov vo vintage štýle – pokyny k obálke

urob si sám, keď-listy-obálka-návod

Na obálky je možné použiť rôzne papiere. Baliaci a baliaci papier, ako aj kartón a farebný papier fungujú úžasne. Tieto môžete zložiť veľmi nápadito. Tu je náš návrh vo vintage štýle.

Otvoriť pri písmenách – zložiť obálku

otvorené-keď-listy-obálka-vyrobte si-vinobranie

V tomto prípade boli namiesto baliaceho papiera použité staré, žltkasté stránky knihy. Aby bola obálka v požadovanej veľkosti, slúži ako vzor karta. Pravítko pomáha skladať papier čo najpresnejšie.

Otvorené pri písmenách – vyrobte si vlastnú vintage obálku

otvorený-keď-listy-obálka-urob si sám-nápad

Najlepšie je všetko si vopred naplánovať a zapísať si, koľko písmen by malo vzniknúť. Potom musíte získať všetko užitočné – papier na listy a na obálky. Samolepky, samolepiace ozdobné prvky, kapsuly a všetko ostatné, čo k dekorácii patrí, by ste si mali kúpiť pred začatím ručných prác.

Otvorené, keď sú jednoduché – kreatívne obálky

otvorené-keď-listy-obálka-urob-urob si sám

Namiesto obálok si môžete vyrobiť malé darčekové krabičky a naplniť ich, ako sa vám páči. Všetky písmená by nemali vyzerať rovnako. V závislosti od situácie je možné podľa potreby kombinovať písmena a malé balíky. Buďte kreatívni a urobte svoj osobný darček čo najoriginálnejším a najunikátnejším.

Otvorené pri vlastnom vytváraní listov – navrhovaní obálky

otvorený-keď-listy-obálka-diy-vinobranie-papier

Niekedy je ťažké nájsť vhodný darček pre milovanú osobu. Písmená Open When sú vždy dobrým nápadom, ktorý je možné implementovať náhodne. Vyjadrené priania a malé veci, ktoré človek omylom oznámil, prichádzajú ako skutočné obohatenie v ťažkých časoch. Tiež môžete vlastnoručne vyrobeným darčekom ukázať, ako sa vám obdarovaný páči.

Otvorené pri listoch pre blízkych

open-when-letters-do-it-yourself-give-friend

Jednotlivé otvorené situácie, keď nemusia dodržať konkrétnu postupnosť. Je dôležité poznamenať si časovú os, v ktorej by mal príjemca otvoriť všetky listy. Najlepšie je navrhnúť písmená tak, aby si príjemca mohol vybrať, ktoré písmeno v ktorej situácii bude čítať. Aj keď plány stroskotajú, do obsahu listov bola investovaná láska a pozornosť, ktoré majú zvyčajne väčšiu hodnotu ako akýkoľvek vzácny predmet..

Otvorené pri písmenách na výročie

do-it-yourself-open-when-listy-dar-nápad-balíček

Akýkoľvek počet písmen je možné ľahko previazať krásnou stuhou alebo šnúrkou a rozdať atmosférickým spôsobom. Jednotlivé obálky jednoducho poukladajte na seba a stoh pevne zviažte šnúrkou. V opačnom prípade získajte skutočnú darčekovú krabičku a peknú mašličku alebo saténovú stužku, aby bol darček skutočným prekvapením. Príjemca teda nikdy nebude schopný uhádnuť, čo je vo vnútri.

Otvorte mi box, ak ide o narodeniny alebo ako darček na rozlúčku

open-when-do-it-yourself-listov-darčekový balíček

Myšlienku je možné použiť aj ako darček na rozlúčku alebo keď ste vo vzťahu na diaľku a čas od času potrebujete znamenie, že existuje niekto, kto na vás myslí a miluje vás. Ak sa napríklad váš najlepší priateľ chystá na dlhší čas do zahraničia, môžete nad takýmto darčekom uvažovať. V takom prípade môžete počet písmen prispôsobiť príslušnému obdobiu. Listy a malé darčeky je možné prispôsobiť akémukoľvek kontextu a samozrejme osobe.

Otvorené, keď budú listy na Valentína 

otvorený-keď-listy-balík-darčeky-nápad

Myšlienka Open When Letters je v prvom rade pekná spomienka, ktorá zostane v čase. Na vtipné príbehy a milé slová určite nezabudnete, keď sú všetky v darčekovom balení. Aj po mnohých rokoch budú otvorené a budú sa pamätať dobré časy. Pre páry sú tieto listy vhodné ako darček na Valentína. Do prvého listu potom môžete napísať vyznanie lásky a zostávajúce písmená navrhnúť ako dôkaz lásky. Naplňte listy osobnými darčekmi a krásnymi fotografiami na pamiatku, ktoré vyčarujú úsmev na tvári vašej milovanej osoby.

Otvorené, keď písmená – témy a nápady

otvorené-keď-písmená-urobte si-ozdobte-obálky

Tu uvádzame niekoľko ďalších tipov & Triky, ako kreatívne navrhnúť písmeno Open. Dizajn písmen a obálok celkovo závisí od predmetu. Farebné dekorácie a prvky sú veľmi vhodné pre najlepších priateľov, aj keď dekorácia so srdiečkami a bozkami ladí s blízkymi. Podľa toho, či dávate prednosť úhľadným a elegantným alebo neobvyklým, môžu byť obálky aj ozdobené. Ak ste vyrobili alebo si kúpili jednobarevné obálky, máte väčšiu voľnosť pri označovaní. Tu si etikety prídu na svoje.

Otvorené pri zdobení písmen – materiálov a nástrojov

do-it-yourself-open-when-letter-label-diy

Samolepiace štítky nájdete v kancelárskych potrebách alebo si môžete nájsť pekný model na internete a vytlačiť si ho. Čiernobiele štítky majú elegantný vintage efekt a skvele sa hodia k jednoduchým obálkam, najmä kraftovým papierom. S menovkami vyzerá celý darček oveľa elegantnejšie a upravenejšie. Všetky obálky môžu byť navyše týmto spôsobom navrhnuté rovnako. Ak by ste si však chceli prispôsobiť listy pri otvorení, je vhodné obálky označiť sami. Rukopis má vždy osobný efekt a hovorí o čase, ktorý ste mu venovali. Na písanie môžete použiť farebné ceruzky a pre každé písmeno zvoliť inú farbu. Možnosti navrhovania obálok sú rozmanité a máte skutočne veľký záber.

Vytvorte štítky pre otvorené keď písmená sami

otvorené-keď-listy-urobte si-punč-out-štítky

Ak ste sa rozhodli pre úhľadný variant, potom si pomocou miotivového dierovača môžete vytvoriť vlastné štítky. V závislosti od veľkosti a prevedenia začína jeho cena zhruba na 10 eurách. Môžete teda napísať všetky štítky na počítač, potom ich nechať vytlačiť na lepenku a potom vyraziť. Používajte krásne, čitateľné písma, ktoré zodpovedajú dizajnu a téme vašich listov. Ak je to žiaduce, písma môžu byť tiež navrhnuté v akejkoľvek farbe. Popustite uzdu svojej kreativite!

Otvorené pri písmenách – ručné práce s papierom a dierovačom

otvoriť-keď-písmená-vzor-punč-ozdobiť

Pomocou razidiel s motívmi si môžete sami vyrobiť nádherné vzory a motívy a použiť ich na ozdobenie pozdravov, narodenín a pozvánok. Sú tiež perfektné na výrobu krásnych písmen Open me if. V remeselníckom obchode nájdete motívové razidlá s akýmkoľvek vzorom a vytvoríte tak peknú dekoráciu pre svoje listy a obálky. Dierované motívy vyzerajú obzvlášť krásne a dekoratívne na farebnom papieri a vytvárajú atmosférické dekorácie.

Otvorené pri zdobení písmen – pečiatka podľa abecedy

otvorená-keď-písmená-abeceda-listová pečiatka

Prípadne si môžete objednať štítky a pekne ich označiť. Namiesto ručne ich môžete označiť pečiatkovými písmenami. Sú k dispozícii jednotlivo alebo ako abeceda. Môžete ním pekne navrhnúť obálky bez toho, aby ste museli vytlačiť nápis. Táto myšlienka funguje dobre pre tých, ktorí nemajú krásny rukopis a nechcú písať na obálky ručne. Pečiatky s písmenami si môžete vyrobiť aj sami pomocou rôznych domácich potrieb. Na to sú veľmi vhodné napríklad zátky na víno, gumy alebo penová guma.