Návrh interiéru, kuchyňa

Návrh interiéru, kuchyňa

Moderný okrúhly dizajn kuchyne od Pedini

kompaktný dizajn kuchyne v čiernej a bielej farbe

Predstavujeme vám jedného z najštýlovejších minimalistov Návrhy kuchýň od talianskeho dizajnérskeho štúdia Pedini. Kolekcia predstavuje a moderný okrúhly dizajn kuchyne, vytvorené tak, aby zodpovedali súčasnému životnému štýlu gazdiných. Jeho kompaktný minimalistický koncept ponúka maximálnu účinnosť s minimálnym priestorom a je veľkým prínosom pre moderný dizajn domu.

kompaktný moderný dizajn kuchyne

kompaktná moderná kuchyňa

To okrúhly moderný dizajn kuchyne Artika sa dá prispôsobiť vašej vlastnej kuchyni. Ponúka niekoľko možností – kuchyňu s oddelenými časťami a jednu spojitú časť kuchyne. Prvá sa skladá z voľne stojaceho pultu v tvare U a ďalšej časti pre chladničku a úložný priestor. Tento druh moderný okrúhly dizajn kuchyne je vhodný do malého obytného priestoru alebo ak máte radi úplne otvorenú stavbu. Druhou možnosťou je klasickejšia kuchyňa, ktorá má tradičnú časť kombinovanú s okrúhlym pultom. Opäť tvorí tvar písmena U, ale tentoraz nie úplne. Táto možnosť je tiež otvorená a ponúka priestor pre živé a komunikačné prostredie.

funkčná kuchyňa

funkčná kuchyňa

Moderný okrúhly dizajn kuchyne Artika sa vyznačuje aj rozmanitosťou farieb a materiálov. Je k dispozícii s povrchovou úpravou z prírodného dreva alebo s najmodernejším lesklým lakom s rôznymi farebnými možnosťami. Existujú klasické biele a čierne verzie pre perfektný minimalistický vzhľad alebo odvážna jasne červená verzia pre tých, ktorí uprednostňujú výrazný dizajn. Kuchynská základňa a doska sú tiež k dispozícii v rôznych variantoch, čo vám dáva slobodu vybrať si, čo vyhovuje vášmu vkusu. Skombinujte farby a materiály, ktoré sa vám páčia, a vytvorte moderný okrúhly dizajn kuchyne, to by vo vašom priestore fungovalo najlepšie. Kolekcia Artika prináša štýl, eleganciu a pohodlie, ktoré sú v najrušnejšej domácej miestnosti tak potrebné.

od K.H. Christovej

kompaktný dizajn kuchyne z tmavého dreva

kompaktný dizajn kuchyne z tmavého dreva

moderný dizajn kuchyne – biely

kompaktný kuchynský dizajn v bielej farbe

Futuristický dizajn kuchyne od Pedini

futuristická moderná kuchyňa

kompaktná kuchyňa

Read more
Návrh interiéru, kuchyňa

Výrazný mestský interiérový dizajn v kanadskom Toronte

Mestský interiérový dizajn v Toronte - minimalistická kuchyňa

Tento moderný „mestský domový blok“ je súčasťou novej zástavby v kanadskom Toronte. Interiér domu je vo vnútri pomerne skromný, ale jeho mestský interiérový dizajn je mimoriadne elegantný. Interiér tohto mestského mestského domu navrhol Cecconi Simone s cieľom maximálne využiť skromné ​​rozmery a pôsobí lešteným a luxusným dojmom. Návrhár vysvetľuje, že tento dom bol organizovaný tak, aby vyhovoval mestskému životnému štýlu. Aj keď projekt vyzerá na povrchu jednoducho, v skutočnosti v sebe skrýva množstvo komplexných funkcií.

Mestský interiérový dizajn – minimalistická kuchyňa

Mestský interiérový dizajn v Toronte - minimalistická kuchyňa

Štýl mestského interiérového dizajnu je do značnej miery otvorená a zahŕňa modernú túžbu po slobode pohybu. Rôzne oblasti života a práce sú kombinované a okamžite identifikované ako oblasti s rôznymi funkciami a náladami. V obytnom priestore sú tri jasne rozpoznateľné oblasti: na varenie, jedenie a bývanie. Dynamické vzťahy medzi povrchmi sa vytvárajú výberom materiálov, textúr a farieb. Niektoré sú matné a iné sú vysoko leštené, niektoré sú reflexné a iné sú priehľadné alebo nepriehľadné. Na dramatický efekt sa používa aj svetlo a tma.

 „Blokový mestský dom“, ktorý navrhol Cecconi Simone

Moderná kuchyňa

Vo vnútri tohto atraktívneho mestský interiérový dizajn-Oblasti, ktoré musia byť príjemnejšie a intímnejšie, sú zariadené v tmavohnedých tónoch, zatiaľ čo otvorenejším priestorom prospieva biely lak. LED akcentové osvetlenie na miestach, ako sú dubové schody, zvyšuje zaujímavosť a hĺbku.

Mestský interiérový dizajn od Cecconi Simone

Moderná kuchyňa

Aby to bolo zaistené, je vnútorný priestor kompaktný mestský interiérový dizajn zachováva si svoju eleganciu. V celej dizajnovej schéme je pridaná veľká časť nábytku. To zaisťuje, že nebude narušený estetický vplyv architektonickej integrity. Všetko má svoj účel a miesto. Posuvné dvere sa používajú na skrytie prvkov, ktoré porušujú harmóniu dizajnovej schémy. Vrstvy osvetlenia vylepšujú každú jednotlivú oblasť a dodávajú atmosféru rôznym zónam. Tento projekt bol predstavený ako jednotná kompozícia a taký, kde by elegantný a elegantný interiér mal byť taký dokonalý, ako bol v prvý deň..

minimalistická kuchyňa

Biely kuchynský ostrov

Interiérový dizajn

Návrh nábytku do jedálne

Návrh nábytku do jedálne

Dizajn obývačky

Dizajn obývačky

od Jaz

Cecconi Simone

Elegantný strešný apartmán so strešnou terasou – SoHo od SA -DA Architecture

Rustikálny a luxusný mezonet „Iced Winter“ od Bo Design

Read more
Návrh interiéru, kuchyňa

Nádherný, kompaktný a praktický dizajn kuchyne

moderný luxusný dizajn interiéru kuchyne

Všetci fanúšikovia moderného interiéru v Austrálii milovali tento veľkolepý, kompaktný a praktický Návrh kuchyne Čarodejnica. Dizajnérska kuchyňa Bushland Retreat si zaslúži náš kompliment. Toto neuveriteľné kuchynské zariadenie pochádza z Austrálie a bolo navrhnuté dizajnérom Kim Duffinom, vedúcim spoločnosti Sublime Architectural Interiors. A rozhodne vie, čo dokonalá kuchyňa potrebuje.

Nápad na dizajn kuchyne z Austrálie

Luxusný-biela-kuchyňa-čierna-akcenty-nálepka na stenu

Minimalistický Návrh kuchyne inšpiruje zaujímavou farebnou schémou a lesklým prevedením konceptu. Čierna, biela a fialová sa kombinujú vzrušujúcim spôsobom a vytvárajú dynamiku dizajnu. Predvojová výzdoba a nástenné tetovanie sú hlavným dôvodom, prečo tento projekt získal v roku 2011 cenu KBDI za najlepšiu kuchyňu. Kuchynská linka z nehrdzavejúcej ocele a vysoko lesklých bielych povrchov vymedzuje priestor. Čierne akcenty vytvárajú v interiéri vzrušujúcu atmosféru.

Moderný dizajn kuchyne – čierny jedálenský stôl a stoličky

Luxusné biele rohové kuchynské LED osvetlenie

moderný dizajn interiéru kuchyne

V tomto sa používajú rôzne štýly v interiéri Návrh kuchyne od Vznešené architektonické interiéry zjednotená a zaujímavá biela rohová kuchyňa je nielen moderná, ale aj praktická. Kombinácia okrúhlych a hranatých tvarov vytvára útulnú atmosféru a dodáva miestnosti moderný vzhľad. Je to kuchyňa, v ktorej si varenie vždy užijete.

Abigail

moderné-čierne-jedálenské-stoličky-stoličky

Moderná biela kuchynská linka s elegantným dizajnom

biela-kuchynská linka-zaujímavý-dizajn

Moderné kuchynské zariadenie z Austrálie Plán

moderná kuchyňa-kim-duffin-plán

Ocenený projekt pre kuchyňu – plán

ocenený-projekt-kuchyňa-dizajn-skica

Moderná kuchyňa – jedálenský kút – skica

skica modernej kuchyne-jedálne-priestoru

Read more
Návrh interiéru, kuchyňa

Vkusné nápady na dizajn pre malé kuchyne

malé kuchynské zariadenie -praktické nápady

Bez ohľadu na to, či ste vášnivým kuchárom alebo si vyberiete diétu „so sebou“, malá kuchyňa prinesie do vášho domu množstvo jedinečných dizajnových výziev. Ako tieto báječné príklady Návrhy na dizajn pre malé kuchyne ukážte, že všetky výzvy je možné zvládnuť a vaša malá kuchyňa sa môže stať ohromujúcou ukážkou vo vašom dome.

Skvelé organizačné nápady pre malé kuchyne

šikovné organizačné nápady pre malé kuchyne

Kľúč k úspechu Nápad na dizajn pre malú kuchyňu je vyriešiť problém, koľko sa zmestíte do miestnosti a kde je najpraktickejšie umiestnenie jednotiek a zariadení. Je to trochu ako trojrozmerná hádanka. Sústredenie pre vašu Nápad na dizajn pre malú kuchyňu sú: sklad, vybavenie a osvetlenie. Prostredníctvom toho sa riešia všetky ostatné konštrukčné riešenia. Akonáhle uvidíte potenciál vo vašej malej kuchyni, nájdite spôsob, ako ju urobiť štýlovou a praktickou. Kuchyňa je dôležitejšia pre to, aby bola miestnosťou, v ktorej sa teší veľa ľudí. Buďte si istí, či je váš rozpočet veľký alebo malý, je ich veľa Návrhy na dizajn pre malé kuchyne  vybrať.

Dizajnové nápady pre malé kuchyne – jasné farby sú absolútnou nevyhnutnosťou

svetlo modrý dizajn pre malú kuchyňu

Rovnako ako v každom malom priestore, výber jasných farieb a maximalizácia svetla vo vašej malej kuchyni okamžite vytvorí ilúziu priestornosti. Vyhnite sa tiež povrchom, stenám a podlahám s náhlymi zmenami farby alebo tónu. Udržujte vizuálnu jednotu medzi rôznymi úrovňami, vytvorí to pocit priestoru. Skryté osvetlenie je fantastický spôsob, ako zviditeľniť kuchyňu. Pridajte osvetlenie pod skrinky, dosky alebo na podlahu. To vám umožní použiť rôzne vrstvy osvetlenia na vytvorenie priestornejšieho dojmu.

Šikovný úložný systém so vstavanými zariadeniami

malý kuchynský dizajn-vstavané spotrebiče šetriace priestor

Maximalizujte dostupný priestor v Vaša malá kuchyňa cez police a skrine až do výšky stropu. Vyzerá to nielen atraktívne, takže môžete predvádzať niektoré zo svojich krásnych riadov, ale tiež udrží neporiadok mimo vášho hodnotného pracovného priestoru a dodá vašej miestnosti príjemnú atmosféru. Skvelý spôsob, ako uložiť panvice atď., Je jednoducho ich zavesiť na vešiaky pripevnené k stene. Vyberte si šikovné úložné systémy, ako napríklad dômyselné výsuvné systémy na veci, ako sú stojany na korenie alebo odpadkové koše, vrátane žehliacich dosiek. Aj tam, kde je často problém s priestorom, je možné kúpiť menšie, priestorovo úsporné spotrebiče, ako sú chladničky, umývačky riadu, sporáky atď. Pozrite sa teda, aké vstavané spotrebiče sú v súčasnej dobe na trhu.

Nápad na zriadenie malej kuchyne

útulný kútik v malej kuchyni

Ak radi jete niekde vo svojej kuchyni, môžete si do nej zložiť stôl a stoličky Nápad na dizajn pre malú kuchyňu integrovať. Bol by to veľmi útulný kútik na raňajky alebo kávu s priateľom alebo partnerom. Takže aj keď je vaša kuchyňa malá, stále z nej môžete urobiť príjemné prostredie a príjemnú atmosféru.

od Jaz

praktický nápad na poriadok v malej kuchyni

praktický nápad na objednávku - malá kuchyňa

Skrine a police až po strop

dobre organizovaná malá kuchyňa

 útulný dizajn kuchyne

malá kuchyňa s útulným dizajnom

Nápad na optimalizáciu malého kuchynského priestoru

šikovné nápady na dizajn v malej kuchyni

Tábor v malej kuchyni

Nápad na vstavané zariadenia šetriace priestor

Nápad na priestorovo úsporné vstavané spotrebiče v kuchyni

Ďalších 100 nápadov do kuchyne

Read more
Návrh interiéru, kuchyňa

3 trendové nápady na dizajn kuchyne od Armani Casa

Kuchyňa-Armani-Casa-leštené-sklo

Spoločnosť Armani / Casa vyvinula jedinečný koncept, pokiaľ ide o kuchynský nábytok a dizajn. Predstavujeme vám 3 trendy nápady pre Návrh kuchyne, ktoré vyzerajú elegantne, moderne a štýlovo. Teplé drevo a neutrálna béžová farebná schéma nie sú v tejto chvíli len úplne in, ale sú praktické a každá kuchyňa vyzerá útulne a teplo. Hru svetla a tieňa vytvára jemné osvetlenie kuchynskej linky, ako aj šikovný výber leštených povrchov kuchynských liniek

Nápady na dizajn kuchyne – neutrálna farebná schéma a zaujímavé osvetlenie

hnedo-béžová-trendová-farebná schéma-kuchyňa

Prvý  Návrh kuchyne, Nazýva sa dáma a je navrhnutá v teplých čokoládových odtieňoch. Hranaté tvary nábytku si vďaka hranatým motívom prídu na svoje. Svetlejšie farby kontrastujú s tmavšími kusmi nábytku. Osvetlenie vytvára na kuchynských skrinkách pekné akcenty. Všetko príslušenstvo je skryté v zásuvkách, kuchynské spotrebiče sú vstavané tak, aby bolo čo najviac voľného miesta na pohyb. Prvky z lešteného skla dodávajú miestnosti moderný vzhľad. Tento dizajn kuchyne je vhodný do veľkých aj malých kuchýň. Dá sa ľahko kombinovať so svetlými podlahami a svetlými stenami.

Nápad na dizajn kuchyne od Armaniho – Bridge

moderný drevený kuchynský ostrov

Modulárna-kuchyňa-vstavaná skriňa-Armani-Casa

Most sa nazýva druhý Návrh kuchyne, ktorý sa vyznačuje jednoduchým tvarom a štruktúrou. Tento kuchynský ostrovček je prakticky navrhnutý a je prístupný z oboch strán, takže môže slúžiť ako zvláštna priečka medzi kuchyňou a jedálňou. Elegantné bochemické stoličky a nástenné osvetlenie v jedálni opäť navodia útulnú atmosféru. Celú miestnosť vymedzuje drevený nábytok. Mnoho vstavaných kuchynských skriniek ponúka dostatok úložného priestoru na riad a príbory.

Moderný a elegantný – kuchynský dizajn Calyx

čiernobiela lesklá kuchyňa

Posledný projekt zo zbierky sa volá Calyx. Ten moderný Návrh kuchyne  od Armani Casa  sa drasticky líši od ostatných dvoch – čiernobiely nábytok z kovu a skla vyzerá ultra moderne a ponúka zaujímavú alternatívu do každého moderného bytu. Sklenené prvky odrážajú čiernobiely nábytok a vytvárajú vzrušujúcu súhru farieb, povrchov a materiálov.

Abigail

moderná-kuchyňa-armani-hnedá

Moderný kuchynský ostrov so vstavaným LED osvetlením

Kuchyňa-ostrov-moderná-farba-Armani-Casa

Elegantná modulárna kuchyňa s drevenými skrinkami

príslušenstvo k moderným kuchynským skrinkám

Luxusná nerezová kuchynská linka a drez

Luxusná nerezová kuchynská linka

Moderná minimalistická biela kuchyňa

moderná-minimalistická-kuchyňa-Armani-Casa

Elegantný hnedý drevený kuchynský ostrovček – panelová kuchyňa

elegantná-hnedá-drevená-kuchyňa-ostrov-Armani

Vstavaná chladnička a kuchynské linky

Vstavaná chladnička

Read more
Návrh interiéru, kuchyňa

Žltý kuchynský dizajn loga

žltá a biela moderná kuchyňa

Tento čerstvý Návrh kuchyne je súčasťou varenia&Živý projekt od spoločnosti Logos. Cieľom dizajnérov bolo navrhnúť kuchyňu tak, aby vyhovovala rôznym potrebám a osobnostiam. Malo by pôsobiť čo najrozmanitejšie a stále pôsobiť elegantne. Praktická, ale štýlovo navrhnutá kuchyňa je vhodná takmer do každého bytu.

Žltý dizajn kuchyne – moderný a útulný

 vzrušujúca farebná kuchyňa - moderný dizajn

Žltá Návrh kuchyne je výsledkom spolupráce Amalie a Erica – šťastného páru, ktorý sa chcel presťahovať. Chceli, aby ich prvý spoločný domov odrážal ich postavy a zodpovedal ich životnému štýlu – pár bez detí. Pevne presvedčení, že dobrý začiatok vedie k šťastnému koncu, chceli urobiť svoju kuchyňu vzrušujúcou a vzrušujúcou. V dôsledku toho je to tak Návrh kuchyne vynoril, čo predstavuje jeden šťastný, radostný a nádejný začiatok.

Moderný dizajn kuchyne v žltej farbe – vzrušujúci nápad

 moderná kuchyňa s farebnými akcentmi a dekoráciou

uhlová moderne vybavená kuchyňa

Amalia a Eric sa rozhodli pre kuchyňu v tvare L so sivými skrinkami so skrytými kľučkami dverí. Všetky spotrebiče boli zabudované do skriniek tak, aby dizajn kuchyne pôsobil čo najjednoduchšie. Žltá pracovná doska, lišta a hrany vytvárajú vzrušujúcu atmosféru. Vďaka neobvyklým farebným akcentom bude tento zábavný Návrh kuchyne neomylne a expresívne zinscenované.

od K.H. Christovej

moderne vybavená kuchyňa so sivou chladničkou

sivá vstavaná chladnička v žltej kuchyni

 

Read more
Návrh interiéru, kuchyňa

Kuchynský dizajn v modernom alebo tradičnom štýle

moderné-purpurové-kuchynské-biele-barové stoličky

Cucine Lube zaujme bohatým výberom Návrh kuchyne v modernom alebo tradičnom štýle. Všetky ich projekty ponúkajú útulné a útulné interiéry, ktoré majú veľa praktických vstavaných modulov a poskytujú priestranný úložný priestor.

Moderné alebo tradičné – nápady na dizajn kuchyne od Cucine Lube

čierne-moderné-kuchynské-lesklé-stoličky

Dosiahli ste dokonca aj minimalistický Návrh kuchyne zariadiť viac domácky. O výzdobe interiéru sa rozhoduje v pastelových farbách – zelená, modrá, šedá, béžová dodávajú miestnosti moderný vzhľad. Lesklé povrchy a nábytok kontrastujú s matnými kuchynskými linkami. Vyzerajú moderne, ale zároveň príjemne. Ich hranatý tvar vyzerá sochársky a ponúka mnoho možností dizajnu – zákazníci môžu bez problémov kombinovať obývaciu izbu, jedáleň a kuchyňu. Zaujímavé osvetlenie a niektoré kapucne zdobené sklom pútajú pozornosť. Chladnička je vymaľovaná vo fialovom prevedení, aby sa stala ozdobou miestnosti.

Kuchynský dizajn s vkusným nábytkom

tradičný kuchynský drevený pult

Tradičné Návrh kuchyne zameriava sa na drevo. Drevený kuchynský pult, drevený stôl a drevené stoličky vytvárajú príjemnú atmosféru, ktorá je „najútulnejšou oblasťou v celom dome, plnou príjemných vôní a príjemných spomienok“. Tieto kuchyne môžu byť pekne ozdobené kvetmi, alebo alternatívne skombinované so závesmi s kvetinovými vzormi.

Moderná a elegantná žltá kuchyňa

žlté-kuchynské skrinky-moderný-dizajn

Cez okná by malo prúdiť slnečné svetlo a vďaka jasným farebným schémam budú aj menšie kuchyne pôsobiť väčšie. Správna atmosféra v kuchyni Cucine Lube ale mali by byť pridané prostredníctvom príslušných skriniek a pultov. Tieto modulárne kuchyne je možné ľahko prestavať tak, aby bola pre každého zákazníka vytvorená správna veľkosť a kombinácia. Jednoduché, ale elegantné – tak sa dá opísať dizajn. Sklo, drevo, nehrdzavejúca oceľ a kov sú materiálmi, ktoré spoločnosť ušľachtilého nábytku uprednostňuje. Jemná výroba s veľkým dôrazom na detaily zaručuje, že túto kuchyňu snov je možné bez problémov používať dlho..

Od Jaz

Biela moderná kuchyňa

biela-moderná-kuchyňa

Tradičná drevená kuchyňa z Cucine Lubre

tradičná drevená kuchyňa

Žiarivo zelená moderná kuchynská linka

svetlo-zelená-moderná-kuchynská linka

Moderná biela kuchyňa s modrými akcentmi

moderné-biela-kuchyňa-modrá-akcenty

Šedá klasická kuchyňa

sivá-klasická-kuchyňa-zaujímavá-digestor

Read more
Návrh interiéru, kuchyňa

Nápady na dizajn kuchyne od Poggenpohl

kuchyňa-dizajn-nápad-poggenpohl-artesio

Je to nový spôsob myslenia, nová filozofia a nové Nápady na dizajn kuchyne z Poggenpohlu. Tento moderný dizajn kuchyne si obľúbite, keď sa pozriete na obrázky nižšie. Jedná sa o inovatívne koncepcie dizajnu, ktoré vám umožňujú voľne dýchať vo vašom dome. Odstránia sa všetky priestorové bariéry a štruktúra vášho domu získa úplne nový vzhľad. To znie naozaj skvele. Budete prekvapení, aké ľahké je nastaviť svoje nastavenie pomocou nových Nápady na dizajn kuchyne von Poggenpohl transformovať.

Biela kuchyňa – klasický dizajn

kuchyňa-dizajn-nápad-poggenpohl-klasika

Kreatívne nápady na dizajn kuchyne od Poggenpohl skutočne vyjadrujú úplnú jednotu dizajnu nábytku a architektúry miestností, čo umožňuje dosiahnuť úplne nový a progresívny spôsob života. Je to úspešný pokus vytvoriť spojenie medzi kuchyňou a obývacou izbou pomocou úplne flexibilného konceptu. V každom prípade by to malo byť podobné Nápady na dizajn kuchyne byť povýšený.

Kuchynský dizajn od Poggenpohl v červenej a striebornej farbe

kuchyňa-dizajn-poggenpohl-červeno-strieborná

Tieto mimoriadne Nápady na dizajn kuchyne a koncepty ponúkajú neuveriteľnú pozornosť detailom. Tu nájdete skvelé riešenia, ako je vizuálne zlučovanie nábytku a stien, aby vznikol veľmi pekný efekt. To všetko je dodávané s vysoko kvalitnou výrobou a je možné aj použitie trvanlivých materiálov. Riešenia pre rôzne kusy nábytku, ako sú jedálenské stoly, stoličky, lavice, rohové lavice, môžu zdôrazniť jedinečnú estetickú čistotu. V skutočnosti sú tieto jedinečné Nápady na dizajn kuchyne skvelá príležitosť pre každého, aby znovu objavil krásu svojho domova.

Čierne kuchynské skrinky od Poggenpohl

čierna-kuchyňa-dizajn-poggenpohl

Kompaktná kancelárska kuchyňa

kuchyňa-dizajn-nápad-poggenpohl-orech

Vďaka týmto novým interpretáciám už nie je štýlový a elegantný dizajn kuchyne vzdialeným snom, ale pomocou nového Nápady na dizajn kuchyne od Poggenpohl si každý môže ľahko vytvoriť ideálnu kuchyňu. Pozrite sa na tieto nové dizajny a ponorte sa do moderného luxusu nového Nápady na dizajn kuchyne z Poggenpohlu.

Čiernobiela kuchyňa s lesklými povrchmi

kuchyňa-dizajn-nápad-poggenpohl-čierno-biela

Zaujímavý nápad na dizajn kuchyne – roly

kuchyňa-dizajn-nápad-poggenpohl-skriňa-roly

kuchyňa-dizajn-nápad-poggenpohl-posuvná doska

Kuchyňa Plusmondo od Poggenpohl

kuchyňa-dizajn-nápad-poggenpohl-plusmodo

kuchyňa-dizajn-nápad-poggenpohl-plusmodo

Inovatívny dizajn kuchyne s akcentmi dreva

inovatívny-kuchynský-dizajn-poggenpohl

kuchyňa-nápady-nápady-poggenpohl

Kompaktný skladovací systém – stojany na taniere

regály na kuchynský dizajn-nápad-poggenpohl

kuchyňa-dizajn-poggenpohl-inovatívny-zásuvkový systém

Moderný dizajn kuchyne

kuchyňa-dizajn-poggenpohl

Veľké zásuvky – inovatívny úložný systém

kuchyne-design-nápad-poggenpohl-zásuvky

kuchyňa-dizajn-nápad-poggenpohl-dizajn

Skrinka na víno vstavaná v dizajne kuchyne

kuchyňa-dizajn-nápad-poggenpohl-skriňa na víno

Read more
Návrh interiéru, kuchyňa

Neuveriteľná moderná talianska kuchyňa od Bartolucci Arredamenti

elegantná-biela-kuchyňa-Bartolucci-Arredamenti

Bartolucci Arredamenti je talianske dizajnérske štúdio s veľkými skúsenosťami s dizajnom kuchyne. Štúdio bolo založené v roku 1978, keď sa Sergio Bartolucci, po viac ako dvoch desaťročiach práce v nábytkárskych spoločnostiach, rozhodol využiť svoje schopnosti pre vlastnú produkciu. Tak to je Talianska kuchyňa  vyvinutý konceptom Bartolucci. Projekčná kancelária sa snaží ponúkať estetický nábytok, ktorý je obzvlášť vhodný do malých kuchýň. Neexistuje žiadny kuchynský ostrov, namiesto toho sa uprednostňujú rohové modulárne kuchyne, ktoré vďaka mnohým skrinkám a zásuvkám ponúkajú dostatok úložného priestoru na príslušenstvo. Koberec v kuchyni je opäť mimoriadnym dizajnovým rozhodnutím, kvetinové motívy v každom prípade osviežujú inak príliš tradičnú štruktúru.

Moderná talianska kuchyňa kombinuje štýl a eleganciu

elegantno-bielo-hnedo-drevená kuchyňa

Charakteristickým znakom štúdia je veľká pozornosť, ktorú venujú zákazníkom a partnerom. Nové nápady sú vždy vítané a vďaka úzkej spolupráci s interiérovými dizajnérmi a architektmi sú stále aktuálne. Ona Talianska kuchyňa vždy pripomína klasické koncepty dizajnu, ale je modernizovaný a osviežený vzrušujúcimi akcentmi. Farebné schémy sú rôzne, ale vždy dosť jednoduché – pre kuchynské skrinky, ako aj pre zvyšok nábytku, podlahu a farbu steny, sa rozhodne uprednostňuje hnedá, biela, béžová. Vďaka bielej farbe sa miestnosť zdá byť väčšia a jasnejšia a lesklé povrchy odrážajú svetlo, takže miestnosť môže byť dobre osvetlená iba jednou závesnou lampou..

Biela talianska kuchyňa od Bartolucciho

moderné-biela-talianska-kuchyňa-retro-zrkadlo

rustikálny-jedálenský stôl-elegantná-závesná lampa

Biely Talianska kuchyňa od Bartolucci je zaujímavý koncept, ktorý vytvára jemnú rovnováhu medzi retro a moderným štýlom. Jedná sa o modulárnu kuchyňu s pôvodnou podlahou a labyrintom podobnej konštrukcie. Vďaka bielej farbe si zaujímavé tvary prídu na svoje a osvetlenie vytvára vzrušujúce akcenty. Okrúhle zrkadlo pripomína 60 rokov a slúži ako jediná ozdoba. Kompaktný tvar a neutrálna farebná schéma sú ideálne pre každý malý byt a zábavné akcenty pomáhajú vytvoriť útulnú atmosféru.

Od Abigail

moderno-béžovo-biela-kuchynská linka-skrine-Bartolucci-Arredamenti

Elegantné lesklé povrchy – taliansky kuchynský dizajn

leštená-kuchynská linka-Bartolucci-Arredamenti

Moderná rohová kuchyňa v bielej farbe

Moderný dizajn kuchyne-Bartolucci-Arredamenti

Read more