Návrh interiéru, kuchyňa

Neuveriteľná moderná talianska kuchyňa od Bartolucci Arredamenti

elegantná-biela-kuchyňa-Bartolucci-Arredamenti

Bartolucci Arredamenti je talianske dizajnérske štúdio s veľkými skúsenosťami s dizajnom kuchyne. Štúdio bolo založené v roku 1978, keď sa Sergio Bartolucci, po viac ako dvoch desaťročiach práce v nábytkárskych spoločnostiach, rozhodol využiť svoje schopnosti pre vlastnú produkciu. Tak to je Talianska kuchyňa  vyvinutý konceptom Bartolucci. Projekčná kancelária sa snaží ponúkať estetický nábytok, ktorý je obzvlášť vhodný do malých kuchýň. Neexistuje žiadny kuchynský ostrov, namiesto toho sa uprednostňujú rohové modulárne kuchyne, ktoré vďaka mnohým skrinkám a zásuvkám ponúkajú dostatok úložného priestoru na príslušenstvo. Koberec v kuchyni je opäť mimoriadnym dizajnovým rozhodnutím, kvetinové motívy v každom prípade osviežujú inak príliš tradičnú štruktúru.

Moderná talianska kuchyňa kombinuje štýl a eleganciu

elegantno-bielo-hnedo-drevená kuchyňa

Charakteristickým znakom štúdia je veľká pozornosť, ktorú venujú zákazníkom a partnerom. Nové nápady sú vždy vítané a vďaka úzkej spolupráci s interiérovými dizajnérmi a architektmi sú stále aktuálne. Ona Talianska kuchyňa vždy pripomína klasické koncepty dizajnu, ale je modernizovaný a osviežený vzrušujúcimi akcentmi. Farebné schémy sú rôzne, ale vždy dosť jednoduché – pre kuchynské skrinky, ako aj pre zvyšok nábytku, podlahu a farbu steny, sa rozhodne uprednostňuje hnedá, biela, béžová. Vďaka bielej farbe sa miestnosť zdá byť väčšia a jasnejšia a lesklé povrchy odrážajú svetlo, takže miestnosť môže byť dobre osvetlená iba jednou závesnou lampou..

Biela talianska kuchyňa od Bartolucciho

moderné-biela-talianska-kuchyňa-retro-zrkadlo

rustikálny-jedálenský stôl-elegantná-závesná lampa

Biely Talianska kuchyňa od Bartolucci je zaujímavý koncept, ktorý vytvára jemnú rovnováhu medzi retro a moderným štýlom. Jedná sa o modulárnu kuchyňu s pôvodnou podlahou a labyrintom podobnej konštrukcie. Vďaka bielej farbe si zaujímavé tvary prídu na svoje a osvetlenie vytvára vzrušujúce akcenty. Okrúhle zrkadlo pripomína 60 rokov a slúži ako jediná ozdoba. Kompaktný tvar a neutrálna farebná schéma sú ideálne pre každý malý byt a zábavné akcenty pomáhajú vytvoriť útulnú atmosféru.

Od Abigail

moderno-béžovo-biela-kuchynská linka-skrine-Bartolucci-Arredamenti

Elegantné lesklé povrchy – taliansky kuchynský dizajn

leštená-kuchynská linka-Bartolucci-Arredamenti

Moderná rohová kuchyňa v bielej farbe

Moderný dizajn kuchyne-Bartolucci-Arredamenti