Životný štýl

Black Friday – tajné spôsoby, ako môžeme získať najlepšie ponuky

Koncom novembra je opäť ten čas. Čierny piatok sa koná 27. a všetci sme nadšení špeciálnymi ponukami našich obľúbených produktov. Či už hľadáte lacnú elektroniku, dostupné oblečenie, kozmetiku alebo dokonca nábytok, na najväčšej nákupnej udalosti roka si príde na svoje každý. Black Friday je tiež ideálnou príležitosťou na nákup vianočných darčekov. Na čo si však dať pozor, aby ste nespadli do pasce? Povieme vám, kde môžete získať skutočne výhodné ponuky a ktorým výrobkom sa v deň nákupu vyhnúť..

Výhodné lovenie: čo sa oplatí a čo nie?

Tipy na nákup vianočných darčekov na Black Friday

Čierny piatok už nie je len deň, ale zvyčajne trvá celý týždeň. Počas tejto doby existujú ponuky a zľavy, pokiaľ to oko neuvidí. Ktoré ponuky však skutočne stoja za to a ktorým by ste sa mali vyhnúť?

Opýtali sme sa odborníkov v Kimbino, jednom z najväčších agregátorov všetkých globálnych výpredajov a zliav, na tajomstvá úspešného nakupovania na Black Friday. Na základe vašich interných údajov a informácií sme pre vás zostavili rady a nedostatky pri tohtoročnom výhodnom love.

Tieto kategórie ponúkajú najlepšie ponuky

Black Friday - najlepšie ponuky elektronických smartfónov

Či už ide o televízory, smartfóny alebo herné konzoly – je známe, že Black Friday je ideálny na nákup elektroniky. Existujú však aj ďalšie kategórie produktov, ktoré presvedčia skutočne výhodnými ponukami. Používajú sa napríklad aj kuchynské spotrebiče Kuchynské pomôcky a náčinie na Black Friday často výrazne znížené.

Lacné ponuky kozmetických parfumov Black Friday

Ak hľadáte lacné vianočné darčeky na Black Friday, môžete prísť s Parfumy a kozmetika len sa nemýli. Drogérie sa už niekoľko rokov zúčastňujú najväčšej nákupnej akcie, ponúkajú skvelé špeciálne akcie a zľavy, ktoré si nenechajte ujsť.

Kvôli Corone tento rok trávime doma výrazne viac času. Ak plánujete renováciu alebo prestavbu, alebo ak chcete konečne vymeniť starý gauč, oplatí sa pozrieť na Výpredaj nábytku a bytového textilu hodiť.

Nákupom, ktorým sa treba vyhnúť

Na Black Friday zľava na oblečenie

Pokiaľ ide o hračky pre deti, zdá sa, že Black Friday nemá najlepšie ponuky. Mnoho prieskumov trhu ukazuje, že hračky sú krátko pred Vianocami výrazne lacnejšie ako na konci novembra.

Ruky by ste mali dávať aj od zimného oblečenia. Pred začiatkom sezóny a počas zimných výpredajov po prázdninách existujú lepšie ponuky na teplé oblečenie, ako sú bundy a svetre.

Náradie pre domácich majstrov je na Black Friday ponúkané lacno. Ak však chcete získať väčšie zľavy, počkajte si radšej do jari. Na Deň otcov môžete získať tieto nástroje za najlepšiu cenu.

Tipy na úspešné nakupovanie na Čierny piatok

Kde nájdete lacné ponuky na Čierny piatok

Na Čierny piatok veľa maloobchodníkov láka na neuveriteľne dobré ponuky. Či sú však skutočne lacné, je niekedy kontroverzné. Dáme vám pár tipov, ako dosiahnuť, aby bol výhodný lov 27. novembra úspešnejší.

Stanovte si stratégiu

Uvidíte neodolateľnú ponuku a pomyslíte si: Takáto výhodná ponuka nemôže chýbať. V dôsledku toho ste minuli veľa peňazí na veci, ktoré jednoducho nepotrebujete. Aby ste sa vyhli zlým nákupom, rozhodne sa oplatí vopred sa informovať o zľavách a špeciálnych ponukách. Najľahšie to urobíte tak, že sa prihlásite na odber bulletinov obchodov alebo si prezriete brožúry. Na Black Friday tak nestratíte prehľad.

Na čo si dať pozor pri špeciálnych ponukách na Black Friday

Sledujte ceny pred Čiernym piatkom

Niektorí maloobchodníci zvyšujú ceny v týždňoch pred Čiernym piatkom, aby mohli v deň nákupov oznámiť väčšie zľavy. Preto je vhodné sledovať ceny požadovaných produktov v týždňoch vopred. Toto je jediný spôsob, ako zistiť, či je ponuka skutočne výhodnou kúpou alebo nie.

Pri nakupovaní online buďte opatrní

Tento rok bude väčšina nákupov Black Friday online. Vyhnite sa neznámym obchodom a vstupujte do obchodov iba od zavedených maloobchodníkov. Pri nákupe online má zmysel sledovať dodacie lehoty a náklady na dopravu. Niekedy môžu byť náklady na dopravu drahšie ako samotný výrobok. Pred nákupom by ste si tiež mali skontrolovať lehotu na vrátenie, obzvlášť pri vianočných darčekoch.

Najočakávanejší piatok je už čoskoro