Životný štýl

Životný štýl

Zimný šport na lyžiach vás udrží v kondícii a zaistí vám vynikajúce zdravie

výskumníci vykonávajú výskum, lyžovanie často prináša výhody

Prichádza zima a začína snežiť. Každý sa cíti silne priťahovaný myšlienkou dovolenky v zimnom stredisku. Pre všetkých milovníkov zimných športov sa to stalo rituálom – každý rok idú aspoň raz do hôr, aby našli toho známeho. Zimné športové lyžovanie unášať sa.

Zimný šport na lyžiach – ideálny spôsob, ako spojiť dovolenku a šport

zimné športy zaisťujú najlepšie zdravie, nádherné výhľady

Takáto dovolenka je však spojená so všetkými nákladmi. Avšak výhody Zimné športové lyžovanie nepodceňovať a rozhodne stojí za to ušetriť trochu peňazí a starať sa o vlastné zdravie. Vedci z Južnej Kórey tvrdia, že zážitky z lyžiarskej dovolenky môžu zlepšiť celkovú pohodu človeka. Aby ste si všimli pozitívne efekty, stačí, keď sa na takéto výlety vyberiete iba z času na čas. Základné pravidlo naznačuje, že ľudia by mali na chvíľu zabudnúť na každodenné pracovné a osobné problémy, aby sa táto dovolenka mohla zmeniť na nezabudnuteľnú spomienku.

Zimné športy Lyžovanie funguje najlepšie za určitých okolností

Prázdniny v zime sú nádherne ukľudňujúce a relaxačné všade

Nedávno sa uskutočnil prieskum. Zúčastnilo sa 279 návštevníkov z troch najlepších lyžiarskych destinácií v Južnej Kórei. V zimných kúpeľoch strávi každý v priemere 4,5 dňa. 90% z nich navštívi hory menej ako päťkrát za rok. Hodnotilo sa šťastie a potešenie respondentov. Zistenia naznačujú, že ľudia, ktorým sa počas lyžovania podarí zabudnúť na každodenné záležitosti, budú mať z dovolenky najväčší úžitok. Ak si môžete dovoliť iba jednu dovolenku v horách, neváhajte. Z Zimné športové lyžovanie a snowboarding určite zvýši váš pocit pohody.

Lyžovanie je zábava pre všetkých – začiatočníkov i profesionálov

šport vhodný začiatočník pokročilá profesionálna lyžovačka

Krása hôr má nepochybne upokojujúci účinok

sneh hory milovníci zimných športov lyžiarska dovolenka

 Vyrazte si s priateľmi do hôr, aby bola vaša dovolenka a lyžovanie ešte vzrušujúcejšie

športovať spoločne a vytvárať radosť nebezpečne chladnú

 Pozrite sa na nádherné útulné miesto v horách, kde môžete stráviť nezabudnuteľný čas 

zimná dovolenka krásne svetlá sloboda cítiť vysoké hory

Read more
Životný štýl

Rok 2014 dreveného koňa je charakterizovaný vzrušením a dobrodružstvom

rok 2014 dobrodružstvo horoskopu v čínskom dreve

Podľa čínskeho kalendára je to rok 2014 Rok 2014 dreveného koňa. Začne sa 4. februára 2014. Kôň je siedme znamenie v čínskom horoskope, ktoré tvorí 12 znamení zverokruhu. Číňania ctia kone ako symbol po stáročia. Existuje mnoho dôvodov pre ich súcit s postavou koňa. Nie je to len symbol cestovania, ale aj rýchleho úspechu. Symbol slobody a ašpirácie. Tento rok bude teda plný návrhov. V čínskom horoskope je päť prvkov. S koňom je spojený oheň, červená farba a teplo. Je to spoločenské zviera a podľa čínskej tradície je červená farba farbou lásky a romantiky.

Rok 2014 dreveného koňa podľa čínskeho horoskopu

rok 2014 kôň podľa čínskeho horoskopu

Nezadaným alebo tým, ktorí chcú mať dieťa, prinesie rok 2014 v tomto smere veľa pozitívnych emócií. Tento rok je prospešný aj pre tých, ktorí si chcú postaviť nový domov alebo veľa cestovať. Zelený drevený kôň je prvkom jari a symbolizuje rast. V cykle piatich živlov stojí strom pred ohňom, takže sa to považuje za pozitívny vzťah.

Rok 2014 dreveného koňa sľubuje inšpiráciu a romantiku

rok 2014 drevo konský vres jansch sochy naplavené drevo

Tí, ktorí sa narodili v roku koňa (podľa čínskeho kalendára sa narodili v rokoch 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014), sú múdri, dobre hovoria a hľadajú individualitu a slobodu.

rok 2014 dobrodružstvo lesného koňa šťastie šťastie

To Rok 2014 dreveného koňa Sľubuje veľa nového, podnetného a romantického pre tých, ktorí ho hľadajú. Rok 2014 bude sprevádzať šťastie, úspech a kariérny postup, preto si nezabudnite kúpiť drevenú figúrku koňa. Môžete ich nosiť so sebou alebo ich nechať doma. Podľa tradície by mal byť Nový rok vítaný vhodným oblečením, napríklad zeleným, sivým, modrým alebo hnedým, a prvkami z dreva a kože.

rok 2014 čínsky horoskop drevený kôň

Read more
Životný štýl

TechnoMarine Cruise White Vision – Športové hodinky na každú príležitosť

Ručné hodinky biely neba modrý číselný dizajn bieleho koženého náramku

Predstavujeme vám modernú kolekciu ručných hodiniek – s TechnoMarine Cruise White Vision zaručene vzbudíte pozornosť.

the TechnoMarine Cruise White Vision – Unisex hodinky z nehrdzavejúcej ocele a keramiky

Model ručných hodiniek svetlo modrej farby striebornej číslice

V lete nemôžete pokaziť bielu farbu. Tieto unisex hodinky od TechnoMarine sú ideálne pre každú príležitosť a sú dodávané v štyroch pastelových farbách s bielym pozadím. 40 milimetrové hodinky z nehrdzavejúcej ocele a bielej keramiky držia na mieste silikónové remienky, kremenný strojček má číselníky na sekundy a hodiny. Športové hodinky TechnoMarine Cruise White Vision je ideálny pre obe strany a surfovanie, pretože je vodotesný až do 200 metrov.

TechnoMarine Cruise White Vision – kolekcia ručných hodiniek v bielej farbe

Ručné hodinky vysokej kvality Techno Marine Cruise White Vision zelenej farby

Má chronograf a remienok a puzdro je možné vymeniť (v ponuke sú rôzne doplnky). Tieto hodiny sú obzvlášť účinné v noci: Čísla na číselníku svietia v super žiarivej ružovej, modrej, zelenej alebo bielej farbe. Môžete teda žúrovať celú noc a vždy presne vedieť, koľko je hodín. Ak vás nezaujíma, pozerajte sa aspoň úchvatne s týmito hodinkami. the TechnoMarine Cruise White Vision je možné kúpiť online.

Moderné ručné hodinky od Techno Marine – dokonalosť v bielej farbe

Ručné hodinky v modrej farbe, biele číslice, quartzový strojček, moderný dizajn

Praktické a štýlové – vodotesné ručné hodinky moderného vzhľadu

šedo biele hodinky unisex perfektné pre každú príležitosť

Tri subciferníky na sekundy a hodiny

pozlátené displej ručné hodinky ženy muži biely náramok

 

Read more
Životný štýl

Rekordný ohňostroj v Dubaji na Silvestra 2013 stál 4,4 milióna eur

rekordný ohňostroj dubajský silvestrovský večer veža Burj Khalifa

Dubajský emirát nie je pre Guinnessovu knihu rekordov neznámym. Za posledné desaťročie získal okrem iných superlatívov ocenenia za najvyššiu budovu sveta (Burj Khalifa), najvyšší hotel (JW Marriott Marquis) a najväčší ostrov vytvorený ľuďmi (Palm Jumeirah). Teraz prichádza to veľkolepé Zaznamenajte ohňostroj v Dubaji na Silvestra 2013 do Guinnessovej knihy.

Rekordný ohňostroj v Dubaji so 450 000 raketami ohňostroja

svetový rekord ohňostroj dubajský Silvester 2013 miliónov eur

Na Silvestra arabská metropola odpálila 450 000 rakiet a Nový rok privítala senzačným šesťminútovým predstavením. Rakety a ľahké telesá boli odpálené zo 400 rôznych staníc. Gigantická podívaná bola sprevádzaná aj hudobne. Ohňostroj sa tiahol celkom takmer 100 kilometrov pozdĺž pobrežia. Nielenže je najväčší na svete, ale je aj najdlhší, pretože jeho dokončenie trvalo 6 minút. Salvy rozsvietili na oblohe aj vlajku Emirátov vo veľkosti 225 × 130 metrov.

Nahrajte ohňostroj v Dubaji nad Palm Jumeirah

Zaznamenajte ohňostroj v Dubaji na Silvestra 2014 na ostrove Palm Jumeirah

Na ľahkej choreografii pracovalo viac ako 200 pyrotechnikov. Celé plánovanie a organizácia trvala 10 mesiacov a podľa tamojšej televízie stála okolo 4,4 milióna eur. Predchádzajúci rekord patril Kuvajtu a bol vytvorený v roku 2012. V tom čase bolo do neba vypálených takmer 77 282 rakiet.

Zaznamenajte ohňostroj v Dubaji Silvester 2013 Guinnessova kniha rekordov

Hotel Atlantis The Palm zaznamenal dubajský silvestrovský ohňostroj

burj al arab dubai ohňostroj strieborný nový rok 2014

Záznamy ohňostrojov v Dubaji v Guinnessovej knihe kníh 2014

Read more
Životný štýl

Nelson Mandela, bojovník proti apartheidu, zbožňoval nový hollywoodsky film

Nelson Mandela bojovník proti apartheidu v Južnej Afrike

Nelson Mandela,  svetoznámy bojovník proti apartheidu nedávno zomrel na chorobu. Na jeho historického dediča a jeho celoživotný boj za ľudské práva v Južnej Afrike sa však nikdy nezabudne. Jeho inšpiratívne vyhlásenia spájali ľudí v krajine.

Nelson Mandela a jeho odkaz

nový film Životopisný film Mandela, januárový Oscar

Nelson Mandela, alebo Madiba, ako ju obyvatelia Južnej Afriky láskyplne nazývali, zanechala jasný odkaz – nenávisť sa dá premôcť iba s láskou. Americký prezident Barak Obama vyjadrí počas pohrebu sústrasť a povráva sa, že speváčka Nicole Scherzinger bude spievať.

Hollywoodsky film o Nelsonovi Mandelovi so šancou na Oscara?

nový film Nelson Mandela dobrá šanca Oskar Preis

Nedávno bol v USA premietaný nový hollywoodsky film – zameriava sa na detstvo a rané roky a končí sa jeho zvolením za prvého demokraticky zvoleného prezidenta v Južnej Afrike. Herec Idris Elba / známy z trháku Pacific Rim / hrá Nelsona Mandelu, zatiaľ čo Naomie Harris hrá jeho manželku. Kritici udelili filmu veľkú pochvalu – mohlo by to viesť k Oscarovi? Šance sú celkom dobré – ale tento rok musí Biopich zápasiť s inými historickými filmami – medzitým 12 rokov otrokom, film o otroctve v USA.

A hoci sa film v nemeckých kinách dostane až 30. januára, na pamiatku Mandelu sme teraz pripravili zbierku jeho najznámejších citátov:

„Nie sú to guľky a generáli, ktorí tvoria históriu, ale masy.“

“Aj objatím môžete znehybniť politického protivníka.”

zomrel 95 -ročné Príslovia

„Dobrota človeka je plameň, ktorý je možné skryť, ale nie uhasiť.“

Bojovník za slobodu proti apartheidu Nelson Mandela

“Všetci sme predurčení žiariť tak, ako deti.”

Read more
Životný štýl

Elektrický skladací bicykel FIIDO D11 – výkonný skladací elektrobicykel pre väčšiu zábavu z jazdy v meste

Čoskoro príde na trh nová generácia elektrických skladacích bicyklov – FIIDO D11. Bude elektrobicykel k dispozícii za menej ako 500 dolárov v roku 2020? Príde včas, aby bola alternatívou k automobilu? V súčasnej dobe je nový model v Číne zverejnený na oficiálnom webe FIIDO. Ale keďže nadnárodný elektronický gigant Xiaomi ponúka inovatívny elektrobicykel, môžete sa staviť, že čoskoro bude k dispozícii kdekoľvek.

Výkonný elektrický skladací bicykel

elektrický skladací bicykel so zadnou pedálovou brzdou a centrálnym motorom, ako aj inovatívny dizajn s LED zadným svetlom

Pokračujúca pandémia COVID-19 má život ako vymknutý z rúk. Väčšina ľudí na celom svete má od vypuknutia koronavírusu rôzne ekonomické a logistické problémy. Okrem toho je dosť náročné cestovať sám bez obáv o bezpečnosť. FIIDO však priniesol skladací elektrobicykel D11 pre tých ľudí, ktorí často cestujú po meste, aby si zarobili na živobytie alebo tam museli jazdiť kvôli príležitostným a obvyklým úlohám. Inovatívne vyvinutý elektrický skladací bicykel je možné použiť aj ako normálny bicykel, aby zostal zdravý a fit v ťažkých časoch.

skladací elektrický skladací bicykel s hliníkovým rámom vhodný na ľahký transport

Platforma davového financovania Indiegogo už tento mesiac celosvetovo predstavila elektrický skladací bicykel. Nový praktický mestský bicykel je dobre navrhnutý a mimoriadne efektívny, aby poskytoval pútavé a inteligentné zážitky z jazdy. Využíva technológiu šetrnú k životnému prostrediu a je bez emisií s dosahom až 100 km. Poskytuje to teda príležitosť nanovo definovať zážitok z mestskej cyklistiky. Krásny rám s hmotnosťou iba 12,9 kg ponúka nádherný výkon a extrémne dlhý kilometrový výkon, keď je batéria odnímateľnej trubice sedadla plne nabitá. Je vyrobený zo zliatiny hliníka s jednoduchým dizajnom a ponúka skvelý zážitok z jazdy. Ergonomicky navrhnutý bicykel je úplne vhodný na každodenné použitie a ponúka neobmedzené možnosti.

Inovatívny dizajn a technológia

výkonný mestský elektrobicykel so vzdialenosťou 100 km pri nabití lítiovou batériou

Moderný minimalistický dizajn udelil modelu FIIDO D11 „Red Dot Award“. Keď je batéria 36 V 11,6 Ah, ktorá je ukrytá v ráme bicykla, úplne nabitá, dokáže prejsť vzdialenosť 100 km. Je perfektne navrhnutý pre mestskú cyklistiku s najdlhšou podporou jazdných vzdialeností. Skladací bicykel FIIDO D11 má 7-stupňovú prevodovku Shimano a 3 stupne v mopedovom režime. Na riadidlách je LCD obrazovka, ktorá ukazuje úroveň nabitia batérie, prejdenú vzdialenosť a rýchlosť. Nie je to prvý „priečinok“ na elektrobicykli, ktorý predstavila spoločnosť FIIDO, ale je určite najzaujímavejším z hľadiska pomeru ceny a kvality..

Kompaktný skladací bicykel do kufra automobilu zloženého elektrobicykla fiido d11

Napríklad rám z hliníkovej zliatiny je ako horský bicykel vybavený skutočným odpružením s tlmičmi na zadnom výkyvnom ramene. Navyše to zaisťuje viac pohodlia aj na stredných až dlhých vzdialenostiach na hrboľatých cestách, aké sa často nachádzajú v historických centrách miest Talianska. Elektrický skladací bicykel je potom možné sklopiť do troch polôh (riadidlá, rám a pedále) v kompaktnej konfigurácii, ktorú umožňujú magnetické spony. To umožňuje jednoduchú prepravu alebo skladovanie v kufri auta.

Technické detaily

čoskoro bude na trh nový model elektrobicykla fiido d11

Dve veľké výhody FIIDO D11 sú možnosť zložiť ho na polovicu, čo znamená, že nezaberie veľa miesta a veľký kilometrový výkon až 100 km na jedno nabitie. Nový elektrobicykel D11 má batériu s kapacitou 10Ah. Cela je ukrytá v ráme bicykla. Ako viete, jednou z najdrahších častí bicykla je batéria, a preto je výrobok chránený. Z tohto dôvodu bude dodaný kľúč použitý na vytiahnutie vstavanej bunky. Po zložení si ho môžete vziať kamkoľvek do 5 sekúnd. Najdôležitejšie technické údaje a výhody sú opäť zhrnuté tu:

žena so skladacím elektrobicyklom si užíva západ slnka na pláži

  • 300 W motor ponúka vysokú rýchlosť až 25 km za hodinu.
  • Existujú tri režimy: plne elektrický režim, režim na bicykli a servopohon.
  • Lítiová batéria 10AH umožňuje dojazd 30 až 60 km v čisto elektrickom režime a dojazd 40 až 50 km v režime Power Assist.
  • Nastaviteľná výška sedadla a výška riadidiel tiež vyhovuje rôznym štýlom jazdy.
  • Zliatinový prvok vyrobený z hliníka je zárukou extrémnej odolnosti, pričom je možné maximálne zaťaženie 120 kg.
  • Elektrický skladací bicykel má účinné kotúčové brzdy na predných a zadných kolesách pre bezpečnejšie brzdenie počas jazdy.
  • Je tiež vybavený jasným LED svetlometom a zadným svetlom pre väčšiu bezpečnosť v noci.
  • Vďaka skladaniu je výrobok ideálny pre ľahké skladovanie a prepravu.
  • Elektrobicykel je ideálny pre jazdcov po meste, dochádzajúcich za prácou, krátke výlety, nákupy a pre každodenné použitie.

FIIDO D11 bude teda lacný elektrický bicykel, ktorý by sa mal na trh dostať v júni 2020. Nový elektrobicykel ponúka skvelý zážitok z jazdy s ergonomickým dizajnom, dlhou životnosťou a variabilnou rýchlosťou. Záujemcovia si môžu e-bike predobjednať na webovej stránke Indiegogo a získať zľavu 38%.

Read more
Životný štýl

Toto príslušenstvo k tlačiarni skutočne potrebujete

Po zakúpení tlačiarne by nemalo chýbať správne príslušenstvo. Bez ohľadu na to, či ide o lacnejšie modely alebo drahé výrobky vysokej triedy: príslušenstvo k tlačiarni je jeho súčasťou. Pri objednávke je dôležité pozrieť sa na rozsah dodávky. Je lepšie sa znova pozrieť na to, čo je súčasťou dodávky. Tiež zaujímavé: skryť tlačiareň v obývacej izbe

Príslušenstvo k papierovým káblom do tlačiarne a k

Čo je súčasťou dodávky?

Hneď po vybalení škatule rýchlo zistíte, že ich je veľa Príslušenstvo vhodné pre tlačiarne uzavretý. Najbežnejšími variantmi sú atramentové kazety alebo tonerové kazety. Obvykle sa označujú ako štartovacia sada. Majú veľa spoločného s originálmi, ale majú menší obsah alebo sú menšie. Východiskový materiál má pomerne malú silu. Stačí len na niekoľko výtlačkov – okolo 50 listov. Aby sa predišlo nepríjemným situáciám, stojí za to kúpiť si kompletnú sadu tlačových kaziet alebo tonerových kaziet. Pri pohľade na cenu je zrejmé, že originálne príslušenstvo je veľmi drahé. Alternatívou je nákup kompatibilného spotrebného materiálu pre tlačiareň. To môže výrazne znížiť náklady.

Laserové alebo atramentové tlačiarne majú na papier rôzne požiadavky

Ktorý papier je ten pravý??

To, či je alebo nie je papier v tlačiarni, závisí od výrobcu tlačiarne. Niekedy je tlačiareň dodávaná s testovacími stránkami. Alebo určité množstvo rôznych stránok. Často existujú špeciálne druhy papiera od výrobcu tlačiarne, ktoré poskytujú špeciálne výsledky tlače. Na začiatok sú vhodné bežné balíčky počítačového papiera. Varianty sú však neobmedzené a pohybujú sa od ultra bielych typov papiera po recyklované kópie. Často existuje aj možnosť určiť, či je papier vhodný pre určitý typ tlačiarne. Napríklad laserové alebo atramentové tlačiarne majú rôzne požiadavky.

Príslušenstvo k tlačiarni Čo je súčasťou dodávky

Funguje to s pripojením?

Lacné, lacnejšie, najlacnejšie – v čase konkurencieschopných cien sa často ušetrí dôležité príslušenstvo do tlačiarne. Dnes je v rozsahu dodávky obvykle iba napájací kábel. Všetky ostatné káble je potrebné dokúpiť neskôr. Aj tu je dôležité starostlivo skontrolovať rozsah dodávky, aby nakoniec nechýbal rozhodujúci kábel (napríklad USB). Alternatívne tu môžu byť samozrejme použité tlačiarne s rozhraním WLAN. Na záver treba povedať, že so správnym príslušenstvom k tlačiarni je tlač oveľa príjemnejšia a môže ušetriť čas i peniaze.

Pri nákupe tlačiarne skontrolujte rozsah dodávky a znova si ju objednajte

Read more
Životný štýl

3 dôvody, prečo by ste mali upravovať svoje fotografie (a ako)

Úpravy fotografií sú niekedy veľmi zlé, pretože sú spájané s hrubými chybami Photoshopu v obaloch časopisov alebo syrových kolážach. Spracovanie obrazu je však čerešničkou na torte a otvára množstvo možností. Či už ste profesionálny fotograf alebo chcete len upraviť svoje súkromné ​​obrázky, môžete ich jednoducho vylepšovať a kreatívne meniť. V tomto príspevku vám presne povieme PREČO by ste mali svoje obrázky upravovať – ​​a ako na to.

Úprava fotografií Pridajte efekty Vylepšite farby a kontrast

# 1 Úprava fotografií vám dáva druhú šancu, ako to urobiť správne.

Napriek tomu, že sa vždy snažíme odfotiť všetky objekty perfektne, niekedy existujú dni, kedy nič nefunguje. Napríklad môže byť nesprávne vyváženie bielej alebo expozícia. Alebo ste na pozadí nevideli odpadkový kôš (ktorý ničí váš záber), pretože je za vašim predmetom. Úpravy môžu byť spôsobom, ako zachovať obrázok tak, ako by ste chceli, aby bol zachytený fotoaparátom.

Odstráňte všetko, čo je na vašich obrázkoch nadbytočné

# 2 Ľudské oko vidí veci inak ako šošovka fotoaparátu.

Na svete neexistuje fotoaparát, ktorý by dokázal zachytiť pôvodnú scénu tak, ako v skutočnosti je. Fotoaparáty majú napríklad obmedzenia, pokiaľ ide o záznam scén s vysokým dynamickým rozsahom, ťažkými svetelnými podmienkami atď. Preto sú zábery nasnímané kamerami oveľa nudnejšie a bledšie ako pôvodná krajina..

Nejde o to, oklamať ľudí, aby si mysleli, že miesto vyzerá krajšie, ako je – jednoducho vylepšuje prvky fotky, ktoré už existujú, aby lepšie vynikli a urobili fotografiu pútavejšou, živšou a kvalitnejšou. Úprava fotografií je už len čerešničkou na torte.

Chceme, aby naše spomienky vyzerali krásne ako v našich hlavách, tak aj na obrázkoch. Pri nekvalitných, rozmazaných obrázkoch si sotva môžeme vychutnať radosť z momentu zachyteného na fotografii.

upravujte čiernobiele fotografie a rozprávajte príbeh

# 3 Takto môžete rozprávať príbeh

Tretím dôvodom úpravy fotografií je, aby niektoré efekty mohli rozprávať celý príbeh. Čo sa vlastne pokúšate urobiť s fotografiou.

Možno ste napríklad presne nevystihli hrejivý pocit, ktorý ste zažili na pláži v to neskoré popoludnie. V tomto prípade a Efekt, ako napríklad Orton, pomôcť zlepšiť alebo vytvoriť túto náladu. Môžete tiež chcieť na portréte zdôrazniť pocit nostalgie – aj keď sa to dá do určitej miery urobiť pri fotografovaní, veľa závisí od toho, ako je obrázok upravený..

Môžete tiež chcieť zvýrazniť určitý aspekt obrazu, aby ste upútali pozornosť diváka. Toto je možné zlepšiť v dodatočnom spracovaní.

Úprava obrázku je čerešnička na torte po natáčaní

Ako môžete jednoducho upravovať svoje fotografie?

Existuje množstvo programov, ktoré môžete použiť na úpravu fotografií podľa rozpočtu a cieľov. Movavi je napríklad výborný editor fotografií, najmä za cenu.

Upravte obrázok tak, ako by ste chceli, aby bol zachytený vo fotoaparáte – opravte vyváženie bielej, zlepšite expozíciu, hrajte sa s farbami a kontrastom, odstráňte nežiaduce prvky. Môžete sa tiež zabaviť pomocou rôznych efektov, ako je čiernobiely, lomo alebo sépia, aby ste zmenili náladu na obrázku. na www.movavi.de/photo-editor/ môžete sa pozrieť na všetky funkcie programu a bezplatne ich vyskúšať.

Upravujte fotografie a retušujte tvár pomocou programu

Read more
Životný štýl

Hen párty nápady – hry a dekorácie

nápady pre sliepku party nevesta družičky ružové šaty svadobné šaty

Kým pre niekoho znamená oslava sliepok pohodovú večeru so starými priateľmi, pre iného je len plná vína, zábavy a tanca. Niektoré večierky sú bez alkoholu, k iným patria hry na pitie alebo iné druhy hier pre budúcu nevestu. Čo by nemalo chýbať na bakalárskej párty a ako si môžete urobiť noc nezabudnuteľnou, sa dozviete nižšie. Pozrite sa na našu kreatívu Hen párty nápady a užite si čas so svojimi priateľmi pred veľkým dňom!

Tipy a nápady na slepačiu párty

nápady na spoločenské hry pre sliepky tipy príslušenstvo do vlasov

1. Vyberte si motto

nápady pre slepačiu párty masky okuliare pery

Vybrať motto alebo tému môže byť náročné, ale keď sa tak rozhodnete, všetko bude oveľa jednoduchšie. Témy sú rozmanité ako samotné nevesty! Oblečenie, doplnky a výzdoba v byte musia byť zladené s témou.

2. Darčeky pre družičky na oslavu sliepok

nápady na darček pre sliepku darček družičky nápad

Aj keď družičky zvyčajne organizujú oslavu sliepok, nemusí vám to prekážať v tom, aby ste ich obdarovali aj vy. Môžete tiež pridať priateľskú správu.

3. Navrhnite vrch na párty so sliepkami

nápady na návod na bielenie pre sliepku top design

S bielidlom môžete na vrchoch vytvárať skvelé nápisy a prispôsobiť ich téme. Túto myšlienku môžete pre slepačiu párty uskutočniť aj sami, keď sa lúčite.

4. Hry a úlohy pre budúcu nevestu!

Nápady na slepačiu párty, svadobné karty úloh

Zábavná hra pre jeleňov je "Drobnosti ženícha" s otázkami na ženícha a jeho záujmy "Čo by robil keby". Každá nesprávna odpoveď je výstrel. Ak nevesta poskytne správnu odpoveď, priatelia musia piť.

nápady-sliepka-párty-nevesta-úlohy-rukou napísané

5. Vyberte neveste vhodné darčeky a kreatívne ich zabaľte

Nápady na kreatívnu darčekovú zásielku pre sliepku

Darčeky je možné prispôsobiť mottu večierku. Spodná bielizeň alebo oblečenie na medové týždne sú obľúbenými možnosťami!

6. Podpíšte zmluvu bez sociálnych sietí

Čo sa stane v noci na večierku, zostane medzi vami. Žiadna žena neskôr nechce, aby ju jej šéf alebo babička videli s drinkom alebo so striptérkou.

7. Zhodné outfity!

nápady-sliepka-párty-plánovanie-rovnaké-outfity

nápady-sliepka-párty-mikiny-štítky-rolky

Je skvelé, že niektoré veci, ktoré sa používajú na rohoži, si môžete vziať so sebou, napríklad tričká alebo poháre na víno! Aby ste si na tú noc pamätali, môžete si vytvoriť fotobúdku, napríklad rámček s bozkami alebo niečo iné.

8. Skúste niečo iné.

nápady-sliepka-párty-paintball-ženy-oblečenie-hra

Ak sa neveste nechce večierkovať celú noc, môžete zorganizovať dobrodružnú túru – turistiku, jazdu na kajaku alebo rezerváciu kúpeľného strediska. Aká by to bola zábava, keby ste všetci hrali paintball v oblečení! Nevesta sa môže hrať aj so závojom. Môžete niekoho požiadať, aby vám hru odfotil.

 Wellness vás robí krásnymi

nápady-sliepka-párty-tipy-plánovanie-ženy-vírivka

Ozdobte poháre na víno

nápady-sliepka-párty-poháre na víno-diamantový prsteň-papier

prispôsobiť dočasné tetovanie

nápady-sliepka-párty-tetovanie-etsy-vtipné

zaujímavé slovné hry

nápady-slepačia párty-darčeky-absolútne-vodka-vtipné

Sušienky s diamantovými prstenmi

nápady-slepačia párty-sušienky-tyčinky-diamantové prstene

Zachovajte pokoj – Garland

nápady-bakalárska párty-veniec-písmo-zachovať pokoj

Prijmite úlohy

nápady-sliepka-párty-brošne-rôzne-roly Nápady na slepačie párty poháre na víno-zdobené-svadobné-šaty-šaty pre družičku

Fotobooth nápad

nápady-bakalárska párty-fotenie-tvar-srdca-tutu-sukne

Vytvorte si pozvánku JGA sami

nápady-sliepka-párty-pozvánka-urob si sám-korzet nápady-sliepka-párty-kutilstvo-pozvánka-korzet-luk

bezplatná šablóna

nápady-sliepka-párty-kutilstvo-pozvánka-korzet-bezplatná šablóna Nápady na slepačiu párty alkohol-ženy-hry-úlohy nápady-sliepka-párty-kus-biele-perie boa-pohár na biele víno

Read more