Životný štýl

Kite surfovanie na snehu, vode alebo zemi – nový kitewing

kitewing-water-apply-sail-surf-idea

Kitewing je všestranné krídlo, ktoré možno použiť na posunutie vášho snowboardu, lyží alebo skateboardu na novú úroveň. S touto inovatívnou plachtou môžete ľahko kite surfovať na snehu.

Kite surfing s kitewingom – nezabudnuteľné potešenie

kitewing-surfovanie-inovácia-nápad-šport-dizajn

Ručné zariadenie môže byť poháňané vetrom, používané na súši, na snehu alebo na mori. Dá sa zložiť a potom sa veľmi ľahko prenáša, dokonca sa zmestí do malej tašky alebo ruksaku.

Kitewing vám umožňuje kite surfovať na snehu, ľade, vode, piesku alebo dokonca vo vzduchu

kitewing-surf-priklad-sport-extremne-plachty

Nemá žiadne riadky, žiadny ovládací panel a je veľmi citlivý. S ním môžete zažiť potešenie byť „majstrom vetra“ a posunúť svoje schopnosti do nových výšin. Som si istý, že ste teraz zvedaví, však? Máme tu pre vás pripravené ďalšie zaujímavé video! Bavte sa pozeraním a, samozrejme, kite surfovaním!

Funkcie a vlastnosti plachty

kitewing-jump-vzduch-extrémny-športový nápad

Je to neuveriteľná kombinácia kite a windsurfingu, ktoré vám poskytnú jedinečný zážitok. Záleží na vašich záujmoch, či plachtu pripojíte k surfovej alebo kiteboardovej doske, alebo jednoducho k snowboardu a poletíte ďalej. Zapojte svoju fantáziu a skúsenosti v oblasti vodných alebo snehových športov.

Kitewing sa ľahko používa vo veľmi frekventovaných oblastiach bez poškodenia. Multifunkčné krídlo je veľmi ekonomické, pretože pokrýva niekoľko oblastí bežnej plachty. Plachta sa veľmi ľahko prenáša, neváži veľa. Tento typ plachtenia je tiež oveľa bezpečnejší ako kitesurfing a snowboarding. Pôžitok je úchvatný a stojí za vyskúšanie!

Cvičenie na zemi, na pláži alebo v mori

kitewing-plachtenie-voda-inovácie-šport

Spoločník pre fanúšikov extrémnych snehových športov

kitewing-snow-function-snow-board-idea-plachty

Aj keď ste na svahu

kitewing-speed-property-sailing-sport

Extrémny skok do vzduchu

kitewing-device-surfing-wing-new-sport

Plachty sú rozložené v niekoľkých sektoroch

kitewing-lietanie-surfovanie-voda-sneh-všade