dizajn

Pôsobivá inštalácia moderného umenia inšpirovaná Lotusom

moderná umelecká socha lotosu formule jedna

Toto pôsobivé Umelecká inštalácia vyrobil Gerry Judah Vytvorené pre každoročný festival rýchlosti v Goodwoode v roku 2012 v West Sussexe. Toto je 16 soch, ktoré Gerry Judah navrhuje pre tento festival. Inštalácia bola tentokrát inšpirovaná Lotusom. Umelec už predtým vytvoril sochy pre Audi, Jaguar, Mercedes-Benz a mnoho ďalších známych výrobcov automobilov.

Umelecká inštalácia na festivale rýchlosti v Goodwoode v roku 2012

inštalácia moderného umenia sochy bieleho lotosu

Na festivale rýchlosti v Goodwoode prejde každý rok automobilka a Umelecká inštalácia vynikajúce, kvôli excelentnosti a úspechu. V roku 2012 bol výrobca Lotus ocenený touto pôsobivou sochou. V roku 2009 Gerry vykonal inštaláciu pre Audi a 2011 pre Jaguar.

Inštalácia Lotus Art – Nápad a prevedenie

socha moderného umenia lotosového bolidu

Myšlienka tohto Umelecká inštalácia je vyrozprávať celý príbeh Lotusu a zároveň vystihnúť podstatu výrobcu. 150 m dlhá trať je zafarbená na bielo a sleduje zaujímavé a efektné zákruty, ktoré vystihujú všetku rýchlosť a dynamiku pretekov formuly 1. Na trase je možné vidieť rôzne Lotus Bolide. Každý model bol starostlivo vybraný a bol spojený s výraznými ziskami v histórii Lotusu. Konštrukcia sa skladá z oceľových plechov. Je to ľahká konštrukcia s dynamickými tvarmi. Toto je pôsobivý príklad moderného umenia.

Moderná socha odzrkadľuje dynamiku pretekov Formuly 1

moderné umenie inštalácia lotosu vysokou rýchlosťou

Pôsobivý tvar trate

inštalácia moderného umenia na lotosovej závodnej dráhe

Reprezentácia dynamiky a rýchlosti

socha moderného umenia lotosovej formulovej rasy

Významný Lotus Bolide na stope

socha moderného umenia lotosového bolidu