Krása, vlasy a účesy

5 skvelých tipov na účes, ktoré vám pomôžu zachrániť účes

produkty-prípad-nápady-na-vlasy-tvar

Dnes ich máme 5 šikovných Tipy na účesy, ktoré vám pomôžu zachrániť váš účes. Ak máte nejaký voľný čas, zaobstarajte si ho a uschovajte vo vrecku, ktoré musíte mať vždy poruke.

Tipy na účes – 5 vecí, ktoré sú nevyhnutné pre perfektný účes

sušič vlasov-nápady-mini-na-cestách-čierne

Či už ho nosíte so sebou, nechávate ho v aute alebo v kancelárii, čokoľvek vo vrecku vám pomôže s účesom aj v tých najkomplikovanejších situáciách.

Buďte pripravení na tieto tipy na účesy!

sponky do vlasov-farebné-tipy-účesy-ženy

Určite ste sa stali obeťou Murphyho zákona týkajúceho sa účesu, vďaka ktorému vyzerá hrozne vždy, keď je nanajvýš nevhodný. Či už máte nečakané stretnutie v práci, alebo len chodíte von s priateľkami, problémy s účesom vám môžu pokaziť náladu. Preto potrebujete rýchle riešenie a s týmito praktickými ho získate Tipy na účesy.

Zaobstarajte si týchto 5 vecí, aby ste sa mohli rýchlo a spoľahlivo zachrániť pred takýmito situáciami.

Účesové tipy – barrety a kravaty

krásne-sponky do vlasov-jahody-na-vlasy

Sú jednou z pomôcok prvej pomoci Tipy na účesy a mali by ste ich mať vždy po ruke. Bobby spony, sponky do vlasov a sponky do vlasov môžu rýchlo zmeniť každodenný účes na večerný účes a sú perfektné na rýchle nastavenie vlasov, najmä ak ste už trochu špinavé. Elastická guma na vlasy je úžasný spôsob, ako si vlasy spojiť, a špendlíky pomáhajú so zložitejšími detailmi.

Účesové tipy – výrobky na vlasy v malom formáte na cesty

produkty-male-balenie-ruzove-avon-prislusenstvo

Všetky výrobky určené na cesty sú neuveriteľne pohodlné, pretože sú malé. Ak sa teda napríklad chystáte stráviť nečakanú noc niekde inde, malé fľaštičky od šampónu a balzamu vám môžu robiť spoločnosť bez toho, aby vám zaberali veľa miesta. Začnite zbierať ukážkové produkty, ktoré si môžete vziať so sebou na nečakané výlety. Mini verzie laku na vlasy alebo vyrovnávacieho spreja sú tiež nápomocné k rýchlemu zlepšeniu účesu. Kozmetické súpravy od Avon pretože na cestách ponúka veľkú rozmanitosť.

Účesové tipy – Vhodný doplnok pre vaše vlasy

amanda-seyfried-hair-style-hair-band-idea

Vždy je výhodné mať po ruke pekný doplnok, ktorý môžete použiť na ozdobenie vlasov hneď. Ak sa teda pôjdete hneď po práci napiť, môžete svojmu účesu pridať pekný bobby pin alebo sponku do vlasov a ste pripravení na večer. Stretávate sa s rodičmi po náročnom dni v kancelárii? Potom osviežte svoj jednoduchý chvost čelenkou. Príslušenstvo vás automaticky urobí krajšími a zaistí sofistikovaný vzhľad.

Účesové tipy – mini žehlička alebo kulma

mini-rovnanie-žehlička-curling-prútik-tipy-na cestách

Vyzerajú roztomilo a pohodlne sa nosia. Väčšinou fungujú na batérie, bez otravných káblov, takže nemusíte dúfať v elektrickú zásuvku. Predstavujú rýchly a ľahký spôsob, ako stočiť alebo narovnať tie vaše a zmestia sa kdekoľvek, dokonca aj do kabelky.

Účesové tipy – hrebeň

produkty-tipy-na-vlasy-nápady-ženy

Hrebeň môže vyriešiť všetky druhy problémov a núdzových situácií. Môžete ním dodať svojim vlasom objem, rozčesať prepletené konce vlasov alebo skrotiť strapaté vlasy. V kabelke majte vždy po ruke hrebeň, ktorý vám v prípade potreby zachráni účes.

Niekoľko video tipov na lietanie