Krása, vlasy a účesy

Jednoduché nápady na krásne vrkoče v lete

svadobný účes-nápad-koláž-tri vrkoče

Jeden z mojich obľúbených účesov sú vrkoče. Predstavujú ideálny spôsob, ako si každá dáma sama a rýchlo upraví vlasy. Ak nemáte dostatok času, alebo chcete vyniknúť medzi ostatnými dámami, prečo v lete neskúsiť pár vrkočov. Existuje toľko rôznych variácií tohto klasického pleteného účesu, práve tu môžete byť skutočne kreatívni!

Prámiky v lete – jednoduché nápady pre zaujímavé spletené vlasy

side-cop-Karolina-Kurkova-blond-chic

Áno, vrkoče sú často výsledkom tvorivosti a predstavivosti dám. Módne trendy v účesoch na jar-leto 2014 ukazujú ležérnejšie tvarované vlasy, aj keď si chcete zapletať vlasy do vrkočov. V našej sérii vrkočov a aktualizácií sa dnes s vami chceme podeliť o niekoľko zaujímavých nápadov, ako vrkoče krajšie a zaujímavejšie upraviť..

Jednoduché techniky pre efektívne vrkoče v lete

indický účes-nápad-letné trendy-2014

Začleňte do svojich vlasov sviežosť farby – styling. Vyčešte si vlasy a vytvorte bočnú časť. Teraz začnite splietať prameň šírky ruky pri korienkoch najskôr francúzsky a od úrovne chrámu dĺžky voľne po končeky ako jednoduchý vrkoč. Do prútia môžete tiež integrovať stuhy, tenké retiazky a sponky do vlasov s kvetinovými motívmi. Toto sú svieže letné nápady, vhodné takmer pre každý štýl a príležitosť.

Klasický vrkočový cop

vrkoč-farba-vlasy-účes-nápad-ryba

Vrkoč na vlasy vo vzhľade „rybej kosti“ je veľmi obľúbeným a často preferovaným variantom klasických vrkočov. Ležérny vzhľad je vždy krásny a ženský, takže nezabúdajme nechať niekoľko prameňov vlasov spadnúť pozdĺž obrysov tváre..

Široké klobúky boli v zimných kolekciách mnohých dizajnérskych značiek veľmi trendy, to teraz platí pre ich jarné a letné kolekcie pre Vrkoče v lete 2014. Tieto mäkké klobúky sa dajú nádherne kombinovať s pleteným účesom, presnejšie s krásne upravenými vrkočmi a výsledkom je perfektný každodenný vzhľad. Tento účes má mierny etnický nádych. Ich imitácia nevyžaduje veľa, stačí pár špendlíkov, sponka do vlasov a vaša šikovnosť! A postupujte podľa našich pokynov krok za krokom! Potom určite uspejete v zapletanom účese!

Vrkoč na svadbe

šik-účes-nevesta-leto-perlový-náhrdelník

Čo sa týka svadobných účesov, nemusíte sa cítiť obmedzená a myslieť len na skvelý drdol! Nie, určite nie! Súčasťou vízie nevesty môže byť aj krásne spletený vrkoč.

Nezabudnite pridať malé biele umelé alebo prírodné kvety na doplnenie kvetinových vzorov na svadobných šatách alebo šperkoch.

A máme tu ďalší tip pre ženy, ktoré preferujú netradičné účesy. Akonáhle máte spletené dva vrkoče, môžete ich takto nastylovať. Aby vlasy zostali na mieste, zaistite ich niekoľkými bobby pinmi a nakoniec zaistite niečím ako lakom na vlasy. Vďaka tomu je vzhľad posledný! Takže váš účes je pripravený! Nebolo to vôbec ťažké, však?

Romantická korunka s diadémom z pravých kvetov

pigtail-komplikovaný-účes-leto-2014

Ďalší bočný vrkoč s kvetmi

pletenec-kvetinové-korunové-kvety-vrkoč-strana

Návod na zapletanie vrkoča

špirála-cop-návod-nápad-frisru-leto

Tínedžerský účes

Schlne-pigtails-side-účes-leto-2014

Iba časť vlasov je spletená

dlho-vrkoč-pole-kvety-bočné-dlhé

krútený vrkoč-za-obrázkom-blond-vlasy

cikať-dlhé-pančuchy-vrkoče-smejúca sa opica