Dom a záhrada

Krbová pec v záhrade s pohodlným posedením

krb v záhrade pohodlné sedačky čalúnenie buxusový bazén

Svet je veľký a farebný a v niektorých krajinách sa obyvatelia môžu tešiť na teplejšie podnebie, čo znamená, že môžu mať príjemné chvíle takmer po celý rok, cez deň aj večer vonku Pec na drevo v záhrade môže minúť.

Útulné posedenie s krbom v záhrade

krb v záhrade moderné zariadenie akcentová stena ratanová šedá

Samozrejme, nechceme sa sťažovať, že vyrastáme v krajine, ktorá ponúka rozmanitosť štyroch ročných období. Je ale pravda, že skvelé chvíle môžeme v záhrade stráviť iba na konci jari, v lete a na začiatku jesene a to len za predpokladu, že budeme mať takých alebo aspoň pohostinných priateľov so záhradou..

Krb v záhrade – oheň a zeleň dohromady

ohnisko v záhrade romantické rastliny pergola stoličky kovové kamenné dosky

Okrem toho väčšinou máme čas sedieť v záhrade iba večer, keď sa ochladí. A ako často ste mali „šťastie“, že práve vtedy bude fúkať vietor a objavia sa mraky a každú chvíľu by mohlo začať pršať.

Nápady na párty 

krb v záhrade obojstranné zastrešenie prútený nábytok

A v takých chladných chvíľach je spásnou milosťou záhradnej párty, či už v blízkom alebo širokom kruhu priateľov, teplý a príjemný oheň v Pec na drevo v záhrade.

Rustikálna terasa s krbom

krb v záhrade drevený nábytok chata v štýle lesná terasa

Ale aj počas dňa tancujúce plamene v krbe poskytujú určitý komfort, ktorý je možné pozorovať už z diaľky. Taký Pec na drevo v záhrade ale má aj praktickú stránku. Každý súhlasí s tým, že sotva existujú chutnejšie jedlá ako tie, ktoré sa varia na grile a dreve alebo drevenom uhlí.

Iste, tento druh večere je možné variť na grile, či už na elektrickom alebo plynovom grile, ale prirodzenému plameňu je ťažké odolať.

Najpohodlnejší kútik doma

kované železo-záhradné-krbové-kachle-nápad

Tiež je a Pec na drevo v záhrade ťažisko v relaxačných priestoroch, ktoré úspešne nahradia obývaciu izbu v dome.

Väčšine ľudí sa ten nápad páči Pec na drevo v záhrade byť príliš extrémny na zimu, ale stále je veľa odvážnych ľudí, ktorí si radi užijú jeden alebo druhý zimný večer v teple krbu pod holým nebom. Atmosféra, ktorú vyžaruje vonkajší krb, je jednoducho neporovnateľný zážitok a mnohí s ním určite budú súhlasiť.

Postavte sporák

šik-záhrada-dizajn-drevo-kameň-krb

Pec na drevo v záhrade môžu byť postavené rôznymi spôsobmi, ktoré sa líšia veľkosťou, dizajnom a štýlom. Najlepšie je nechať si ho postaviť na krytej terase, v altánku alebo na inom zastrešenom mieste v záhrade. Koniec koncov, tvrdohlavé počasie by mohlo narušiť vaše plány na príjemný večer vonku, ak nemáte k dispozícii prístrešok, aspoň v blízkosti.

Zberné miesto v záhrade

pilier-záhrada-dizajn-nápad-šik

Pec na drevo v záhrade ale nielenže poskytuje teplo a útulnosť na čerstvom vzduchu, ale tiež mení celý štýl záhrady tým, že dodáva eleganciu a určité kúzlo. Ale aj zruční medzi vami môžu postaviť tento krb sami, čo je v dome ťažšie a mal by to urobiť špecialista.

Teplé a elegantné

bielo-hnedo-rohový-letný-záhradný-krb

Na Pec na drevo v záhrade Príjemné stretnutia a večierky môžu trvať až do neskorých nočných hodín, pretože ak sa jeden z hostí alebo samotný hostiteľ unaví, môžu sa stiahnuť do svojej izby. Samozrejme za predpokladu, že večierok nebude rušiť žiadnych susedov citlivým sluchom.

Hra s prírodnými živlami – dávajte pozor na oheň

vonkajšia plocha-elegantný-dizajn-krbové kachle

Napriek všetkým veľkým výhodám, ktoré má krb v záhrade, je jedna vec, ktorú by ste nemali prehliadnuť. V žiadnom prípade nenechávajte oheň bez dozoru. Pretože v dôsledku nepozornosti vždy existuje riziko požiaru.

Nájdite si čas a pozrite sa na príklady Pec na drevo v záhrade a začni snívať o svojom. nechajte sa inšpirovať.

Letná kuchyňa v záhrade

letná záhrada-gril-ohnisko-kút-pohodlie

Krásny dizajn s výhľadom na jazero 

krb-kachle-bez-jazera-breh šik

nástenné kamene záhradné krbové kachle dizajn

drevo-čalúnenie-čalúnenie-nábytok-kamene-krb

drevený rohový pergola kiosk záhradný dizajn

strecha-záhrada-pec-krb-útulný

dizajnér-rohový-záhradný-strešný-okrúhly-štvorcový

pohodlie-záhrada-gastalten-kachle-krb-krb

rustikálny-rohový-leto-kuchyňa-krbová pec