architektúra

Izbový sklenený dom s dokonalým vyvážením postavený na svahu

predstavte si dom s jednou izbou dizajnérsky sklenený dom na svahu

Toto moderné Dizajn skleneného domu sa nachádza v blízkosti Almaty v Kazachstane a bol navrhnutý architektonickým štúdiom A. Masow Design projektovaný. Dom sa volal Imagine House a bol postavený s presným vyvážením vo svahu. Nehnuteľnosť pozostáva z jednej miestnosti a sklenené steny zaisťujú nádherný výhľad na rozprávkové prírodné prostredie.

Moderný dizajn skleneného domu s panoramatickým výhľadom na prírodnú krajinu

bočný pohľad na schody jednoizbový dizajn skleneného domu na svahu

To Dizajn skleneného domu Dom Imagine nebol zámerne postavený v meste. Majiteľ domu chcel súkromný pozemok na tichom mieste. Preto bol dom Imagine postavený v lese, 15 kilometrov od mesta. Sklenené steny zaisťujú úchvatný výhľad na nádhernú prírodnú krajinu zo všetkých strán a obyvatelia si môžu pokojne užívať uvoľnené prostredie.

Sklenený dom s priehľadnou fasádou večer

večerný pohľad zboku, dizajn jednej miestnosti, sklenený dom na svahu

Dizajn skleneného domu s moderným a štýlovým interiérom

kožená sedacia súprava hnedá jednoizbový dizajnérsky sklenený dom na svahu

To Dizajn skleneného domu von A.Masow zvonku nepôsobí veľmi moderne a štýlovo. Dom Imagine bol postavený na jednom poschodí ako nehnuteľnosť s jednou spálňou. Interiér bol vyzdobený v teplých farbách s použitím prírodných materiálov, ako je drevo a koža. Interiérový dizajn presviedča funkčnosťou, štýlom a komfortom. Tento sklenený dom je dokonalým tichým útočiskom, ak si chcete cez víkend oddýchnuť.

Pohodlný, ale moderný interiér s výhľadom na les

drevená podlaha lesná izba dizajnér sklenený dom vo svahu