Dekorácie a oslavy, móda

LED žiariace topánky: trend tenisiek medzi mladými ľuďmi, ale nielen

Trend tenisiek-svietiace topánky-fascinujúca hra svetla

Dobrá správa pre všetkých milovníkov pohodlnej módy – novšia Trend tenisky na obzore! A tentoraz je jasnejší ako nikdy predtým – topánky v skutočnosti žiaria. Tieto zvláštne tenisky majú v podrážke integrovanú LED lištu, ktorú je možné nastaviť tak, aby sa nepretržite rozsvietila, ale aj zmenila farbu alebo blikala.

Nový trend tenisiek – topánky s lesklou podrážkou

Trend tenisiek -led-lesklé-topánky-farby-módne-farebné

Či už ide o neobvyklé tenisky alebo street topánky s blikajúcim bielym svetlom, LED topánky signalizujú svojmu nositeľovi absolútne módne povedomie. Tínedžeri a deti ich často uprednostňujú, pretože vyzerajú jednoducho cool. Chladný trend tenisiek poznáte z tanečného parketu a je obzvlášť obľúbený u mladých ľudí a detí. Dospelí čoraz častejšie predstavujú módnu výpoveď na chodníku alebo napríklad pri behaní.

Trend tenisiek pre všetkých – ženy, mužov, teenagerov a deti

Trend tenisiek -led-svietiace-topánky-biele-dámy-móda

Žiarivé topánky nielen dobre vyzerajú, ale majú aj praktické využitie – večerný beh alebo prechádzka po škole v temnom období sú bezpečnejšie. Niektoré modely je možné dokonca nastaviť tak, aby blikali alebo signalizovali pod farbami. Funguje ako konvenčné LED pásy, ktoré reprodukujú farby podľa princípu RGB alebo svietia výlučne studenou bielou.

Svetelné topánky na móle – Karl Lagerfeld pre Chanel

Trend tenisiek -led-shining-shoes-mode-chanel-karl-lagerfeld

Kto prvý objavil žiariace topánky, nie je možné definitívne určiť. V roku 2011 Karl Lagerfeld prekvapil pri predstavení svojej kolekcie jeseň / zima 2011 na parížskom týždni módy vysokými, čiernymi topánkami na podpätku, ale tentoraz aj žiarili. Slávny návrhár nemeckého pôvodu vždy ohromí nevídaným a šialeným nápadom na móle.

Trend obuvi pre svetlé vysoké podpätky – Karl Lagerfeld pre Chanel

tenisky-trend-led-svietiace-topánky-chanel-vysoké podpätky

Vysoké podpätky Chanel s integrovanými malými LED svetlami môžu vyzerať, akoby boli inšpirované sci-fi filmom, ale stali sa skutočne obľúbenými a v niektorých prípadoch sa na ne nezabudlo. Hollywoodska herečka Julianne Moore si všimla dobrých 4 roky po predstavení prvých LED vysokých podpätkov od spoločnosti Chanel v značkovej kolekcii 2014/15 s čiernymi sandálkami, ktoré prirodzene žiaria..

LED topánky – ploché sandále so svietiacou podrážkou od Chanel z kolekcie jar / leto 2016

sneaker-trend-led-shining-shoes-chanel-fru% cc% 88hling-2016

Hi-tech inšpirácia je stále prítomná v najnovších kolekciách značky. Na móle jar / leto 2016 kráčali modelky v plochých turistických sandáloch s LED svetlami integrovanými do ich ultra hrubých podrážok. Nevyzerajú nijak zvlášť filigránsky, ale dajú sa použiť na zmenu v šatni. Idú však s ležérnym štýlom oblečenia a viac smerujú k bežnému životu.

Trend tenisiek medzi známymi osobnosťami – hviezdy nosia aj LED topánky

Trend tenisiek -led-shining-shoes-flat-victoria-beckham

Hviezdy a celebrity neostali voči novému trendu tenisiek ľahostajné. Britská speváčka Ellie Goldung mala v každodennom živote, ale aj na koncertoch v roku 2015 svietiace tenisky, čím demonštrovala svoj pocit pohody. Potom, čo americký spevák Jason Derulo zverejnil fotografiu so svojimi chladnými LED teniskami, vyvolal mimoriadny model bielych topánok senzáciu. Lilly Allen a Rita Ora sa objavili v roku 2015 s bielymi teniskami na platforme a lesklými podrážkami od návrhárky Ashish Gupty, ktorá sa medzičasom preslávila svojou trblietavou a trblietavou módou. Dokonca aj módna ikona Victoria Beckham zdieľala vtipnú instagramovú fotografiu, pretože v piatok relaxovala a mala dobrú náladu.

Trendový trend tenisiek medzi mladými ľuďmi – svetlé topánky 

tenisky-trend-led-žiariace-topánky-módne-oblečenie-pouličný štýl

Iní, ktorí si uvedomujú módu alebo sú aktívni v módnom priemysle, ako napríklad britskí televízni moderátori Fearne Cotton a Gok, módni blogeri na celom svete, predvádzajú neobvyklý vzhľad s teniskami, ktoré zaručene upútajú pozornosť. Celebrity sú tiež dobrou reklamou, ktorej cieľom je priblížiť masám extravagantné, ale tiež nie lacné topánky. Pre mladých ľudí a fashionistky sú to určite vzor a ich individuálny štýl slúži ako inšpirácia. Nemalo by sa zabúdať, že trendy majú svoju cenu. Dizajnérsku obuv kúpite zhruba za 480 eur alebo lacnú zhruba za 78 eur.

Trend tenisiek platí aj pre značkové topánky – svietiace Yeezy od Adidas

tenisky-trend-led-svietiace-topanky-adidas-yeezy

Na záujem samozrejme zareagovali špičkové športové značky ako Adidas a teraz svoj ultraľahký model Yeezy vybavili LED svetlom v podrážke. Cez deň sa tenisky takmer nerozlišujú od ich konvenčnej verzie a zaručujú pohodlie pri chôdzi, ktoré veľmi obľúbený model poskytuje. Bežecké topánky sú k dispozícii v širokej škále farieb pre vrchný materiál a sú rovnako vhodné pre ženy aj pre mužov.

Trend tenisiek – žiarivý stĺp aj s Nike Air Force 1

tenisky-trend-led-svietiace-topanky-air-force-nike

Spoločnosť Nike dôverovala inej stratégii predaja a vybavila klasický model diódami LED. Toto je možno najpredávanejší produkt značky a už desaťročia je obľúbeným veľkým i malým – Nike Air Force One. Model je na takúto „konverziu“ veľmi vhodný vďaka relatívne hrubej a robustnej podrážke, kde sú malé svetlá dobre chránené. Materiál podrážky tiež dodáva rozptýlené svetlo, ktoré nepadne do oka.

Trend tenisiek pre mužov – topánky s lesklou podrážkou

sneaker-trend-led-shining-shoes-ma% cc% 88nner-mode

Medzitým sa biele tenisky stali povinnou súčasťou dámskeho, ale aj pánskeho šatníka a získali si miesto v skrini na topánky každého súčasného človeka. A nie bez dôvodu – hodia sa ku každému oblečeniu, sú pohodlné a jednoducho štýlové. Nedávno boli ponúkané aj s mimoriadne svietivou podrážkou. Skutočne púta pozornosť a zároveň sa stáva trendovou topánkou pre rok 2016!

Trend tenisiek pre ženy – športová obuv v jasných farbách

tenisky-trend-led-žiariace-topánky-čierne-outfit-legíny

Čierna varianta je tiež dobrou voľbou, samozrejme ak nositeľ preferuje nosenie tmavých odtieňov. Tak veľký výber rôznych farieb vrchného materiálu tiež nie je potrebný, pretože iskrivé svetlá pútajú pozornosť. U modelov s farebným svetlom môžete nastaviť jednu nohu tak, aby sa rozsvietila odlišne od druhej.

Svetelný trend tenisiek pre dokonalý partnerský vzhľad

tenisky-trend-led-svietiace-topánky-biele-pár-partner-look

Modely LED topánok sú predovšetkým rodovo neutrálne, a preto sú ideálne na vytvorenie partnerského vzhľadu. Sú k dispozícii aj v detských veľkostiach a umožňujú šikovné kombinácie pre deti a rodičov na spôsob oblečenia Mini-Me. Môžete si navrhnúť svoje vlastné svietiace topánky v tme a za veľmi prijateľnú cenu. V hobby obchodoch nájdete fluorescenčné farby, ktoré sa nanášajú aj na podrážku alebo vrchný materiál. Stačí si vybrať farbu podľa materiálu a experimentovať s neónovými farbami. Tieto však nesvietia ako také, ale odrážajú svetlo.

Trend tenisiek v každodennom živote – LED svetlá integrované v podrážke obuvi, aby farebne ladili s outfitom

sneaker-trend-led-shining-shoes-ta% cc% 88glich-outfit-fashion

Módne blogerky so svietiacimi topánkami sa presadzujú v novom trende tenisiek

sneaker-trend-led-shining-shoes-fashion-mode

Trend tenisiek ideálny pre osobnosti s extravagantným vkusom

tenisky-trend-led-svietiace-topánky-muž-skateboard-športové

Svetelný trend tenisiek populárny medzi mladými ľuďmi

tenisky-trend-led-svietiace-topánky-biele-módne rifle

Žiarivkové topánky žiaria v tme 

tenisky-trend-led-svietiace-topánky-neónové-fluorescenčné