Chudnite, zdravá výživa

Sú detoxikácia tela Acai Berry a chudnutie škodlivé?

lahodné ovocné antioxidačné výrobky na detoxikáciu tela

Detoxikácia tela a tak Schudnite s bobuľami acai – výrobky sú v posledných rokoch veľmi trendy. Celebrity ako Oprah Winfrey prisahajú na zázračný liek – či už ako krém na starostlivosť o pokožku alebo ako dôležitá súčasť stravy – spevňuje telo a rozpúšťa nadbytočné kilá. Sú však bobule také účinné alebo skrývajú za sľuby zdravotné riziká?

Chudnutie s bobuľami acai – sú za tým zdravotné riziká?

Zoštíhľujúca diéta na prípravu lahodných smoothie

Bobule Acai pochádzajú z Južnej Ameriky – rastú na kapustovej palme a majú tmavočervenú až purpurovú farbu. Podobne ako čučoriedky obsahujú dôležité antioxidanty, kyselinu linolovú a množstvo vitamínov, ktoré v zásade blahodárne pôsobia na telo a pokožku. V Brazílii sa jedia surové, zatiaľ čo v Severnej Amerike si z nich ľudia najradšej robia smoothie.

Bobule acai sú zdravé potraviny – väčšinou sú však zmiešané s inými výrobkami, ktoré môžu byť potenciálne škodlivé pre vaše zdravie. Tablety pre Schudnite s bobuľami acai často obsahujú kofeín, aby ste sa cítili energicky a spaľovali tuky rýchlejšie. Telo si pomaly zvyká na vysokú hladinu kofeínu. Ak zrazu prestanete užívať tabletky, telo zrazu prestane dostávať kofeín – a to môže viesť k bolestiam hlavy alebo nespavosti.

Chudnutie s bobuľami Acai – existujú vedľajšie účinky?

Bobule citrónu acai z Južnej Ameriky zdravé

Produkty pre Schudnite s bobuľami acai často obsahujú čínske bylinky, ktoré môžu mať laxatívny účinok. Pred začatím diéty je preto vhodné konzultovať vedľajšie účinky s lekárom.

Ľudia alergickí na Poľsko môžu na výrobky s bobuľami acai reagovať – ​​mali by preto testovať s menšími porciami, či je to tak.

Záver je jednoduchý – acai bobule sú v zásade prospešné pre vaše zdravie. Ale nepreháňajte to – vyváženú stravu je možné vytvoriť iba s pomocou lekára. Vedľajšie účinky sú hlavne pri aditívach, ktoré niektoré výrobky na chudnutie obsahujú.

Obedový šalátový detox tela ovocná zelenina

Diéta Acai Bobule Antioxidanty Ovocie Južná Amerika

Medzitým, diéta na chudnutie acai bobule

Banán acai bobule jahody lahodné orechy

Plody acai plodov veľkosť farba chudnutie