Architektúra, domy snov

Moderný dom v lese so zaujímavou konštrukciou

japonská minimalistická architektúra

A moderný dom im Wald zaujme svojim elegantným exteriérom. Majiteľ tohto vynikajúceho domu hľadá perfektný terén už niekoľko rokov. Konečným výsledkom je vzrušujúca zmes modernej konštrukcie a prírodných materiálov a nádhernej fasády, ktorá dokáže lepšie zvýrazniť krásne prostredie..

Moderný dom v Japonsku

Terasa do obývačky so sklenenými dverami

Ak môžeš moderný dom prichádza bližšie, fasáda je za veľkými stromami. Veľké dvere vedú do obývačky, kde tmavá drevená podlaha a veľkoryso zasklená fasáda vytvárajú vizuálne prepojenie s okolím. Úchvatný pohľad, ktorý sa odhaľuje pred očami, je jedinou ozdobou, ktorú interiér potrebuje. Zariadenie je typicky minimalistické – sivá čalúnená pohovka a drevený jedálenský stôl sú jediné kusy nábytku, obývacia izba a jedáleň sú spojené v jeden priestranný obývací priestor. Vonkajšia terasa je zariadená útulným záhradným nábytkom. Farebné LED osvetlenie bolo nainštalované tak, aby večer bola vytvorená útulná atmosféra.

Moderný dom na trámoch

Domová lesná terasa

A moderný dom na trámoch bol špeciálne navrhnutý tak, aby si krásna oblasť mohla lepšie prísť na svoje. Napríklad kúpeľňa bola vybavená iba vaňou. Mramorové obklady do kúpeľa v sivej farbe opäť podčiarkujú spojenie s prírodou. Dom má zaujímavú konštrukciu – bol postavený na kopci a betónové nosníky podopierajú celú konštrukciu. Krb je moderný a v zime poskytuje teplo. Je tu pokoj, ktorý je možné dosiahnuť iba v dome v lese. Architekti z Štúdio Kidosaki Architects sa pokúsili rozprávať príbeh prostredníctvom svojej architektúry – a tento dom je vynikajúcim príkladom toho, ako sa dá architektúra a príroda šikovne skĺbiť v jeden dizajn.

 Moderný rekreačný dom s trámovou konštrukciou

moderná konštrukcia lúča z prázdninového domu

Moderná drevená fasáda

moderný dizajn dreveného fasádneho domu

Dom v Japonsku s dreveným obložením

moderná fasáda domu drevená stena

Moderná sivá kuchyňa

moderne-sivo osadené-kuchynské-stropné osvetlenie

Dom v lese

Dom-les-nádherný výhľad

Dom na svahu

Domová svahová nosníková konštrukcia

minimalistická kúpeľňa

minimalistická-kúpeľňa-voľne stojaca-konštrukcia-vaňa

Fasáda domu s moderným osvetlením

Moderné osvetlenie fasády domu

Modré LED osvetlenie

obývacia izba s modrým LED osvetlením