Architektúra, domy snov

Návrh stodoly od Yukiharu Suzuki & Associatres

Návrh stodoly od japonskej architektonickej spoločnosti

Toto úžasné Návrh stodolového domu od Yukiharu Suzuki & Associatres je inšpiratívna. Tento elegantný dom sa nachádza v trojposchodovej drevenej stodole s neuveriteľne krásnym výhľadom na more. Dom je veľký a má veľa priestoru.

Stodola v noci

Návrh stodoly - Yukiharu Suzuki - v noci

Vonkajšie je stodola veľmi neobvyklá s fasádami v štýle lamiel, ktoré dodávajú interiéru jedinečný lesklý efekt vo vnútri. Toto Návrh stodolového domu je skutočne umelecké dielo. Je to jedna z najneuveriteľnejších stavieb s konceptom otvoreného priestoru. Pozrite sa na tieto vesmírne riešenia. Jednou z najzaujímavejších vlastností tohto domu je, že neexistujú žiadne konkrétne hranice medzi vnútorným a vonkajším priestorom. Hranice sú tu akosi plynulé, na rozdiel od iných architektúr domov, kde sú popísané veľmi jasne.

Interiérový dizajn stodoly

Návrh stodoly od Suzuki

Tento dom je ideálny pre izolovanú oblasť na okraji mesta alebo dediny. Predstavte si, aké skvelé by bolo, keby vaše deti vyrastali v takom dome. Je to perfektné miesto, kde môžu žiť blízko prírody, bez obmedzení a frustrácie mesta. Keď sa tak pozriete na dom, uvidíte pokoj, pohodu a pohodu. Neexistujú žiadne zaťažujúce zvuky, iba čistý relax a radosť.

Stodola – priestranná a oduševnená stavba zo svetlého dreva

Návrh stodoly - dizajn dreva

Toto Návrh stodolového domu sa stal splneným snom nielen pre rodiny s malými deťmi, ktoré chcú byť izolované od mesta, ale je ideálny aj pre starších ľudí, ktorí chcú tráviť čas v tichosti. A aj keď toto miesto nepôsobí tak luxusne ako niektoré ostatné domy, z fotografií vidíme, že má veľmi príjemnú a ústretovú atmosféru. Táto atmosféra je na nezaplatenie, nemožno ju nájsť na mnohých luxusných miestach, bez ohľadu na to, aké umelecké alebo jedinečné je dizajnové riešenie.

 Stodola Yukiharu Suzukiho & Associatres

Návrh stodoly - spálňa