Architektúra, domy snov

Vynikajúci prázdninový dom so sklenenou fasádou

moderný dom-fasáda-osvetlenie-architektúra-USA

A Rekreačný dom s vynikajúcim dizajnom uprostred americkej púšte púta pozornosť každého. Nádherná architektúra ponúka úchvatný výhľad na okolie a útulné, typicky južné interiérové ​​zariadenie.

Prázdninový dom uprostred púšte

moderná konštrukcia chaty z kameňa

Architekti z Tate Studio majú zaujímavý nový projekt – dom sa volá Pass Residence a nachádza sa v meste Scottsdale v Arizone. Uprostred púšte v kopcovitej oblasti, kde sa divoká vegetácia skladá z nízkych kríkov, ponúka dom nádherný výhľad na všetky strany. Veľký voľný priestor vytvára pokojnú atmosféru a cítite sa uvoľnene. Moderná fasáda domu odráža prírodné tvary okolitej krajiny – vďaka silným geometrickým tvarom a veľkoryso zasklenej fasáde budova pôsobí otvorenejšie. Kľúčové slovo je priestranné. To Rekreačný dom je nepochybne dostatočne veľký, ale architekti tento pocit podčiarkli rôznymi interiérovými prvkami.

Dovolenkový dom ponúka úchvatný výhľad

priestranný obývací priestor drevené trámy

Pri stavbe boli použité prírodné materiály ako drevo a kameň. Farebná schéma napodobňuje krajinu – jemné zemité tóny ako béžová a hnedá vytvárajú spojenie s vonkajšou oblasťou. Pre modernú pachuť v Rekreačný dom použitie betónu a medi je veľkým prínosom. Nábytok je jednoduchý, ale veľmi luxusný – návrhári uprednostnili materiály ako koža a drevo. Interiér je typicky minimalistický, ale nič mu nechýba.

Zaujímavý interiér – spálňa

Minimalistický interiér sklenenej steny v spálni

V prázdninovom dome nebola žiadna výzdoba. Z každej miestnosti môžete žasnúť nad nádhernou oblasťou, v ktorej je celý roh spálne presklený. To vytvára ilúziu, že ste uprostred prírody. Veľký vonkajší bazén a kamenný krb sľubujú veľa príjemných hodín strávených vonku. Terasa bola vysadená kaktusmi, takže človek má pocit, že sa zadný dvor domu nekonečne rozprestiera. Architektom v Tate Studio sa podarilo vytvoriť ostrov pokoja a relaxácie, kde sa skutočne budete cítiť ako doma.

Luxusný bazén s terasou

luxusný bazén s terasou

Elegantná obývacia izba s koženým nábytkom

elegantný kožený nábytok do obývačky

Dvojdielna vaňa-drevená žulová podlaha

dvojdielna vaňa-drevo-žulová podlaha

Moderná minimalistická architektúra

moderná-minimalistická-architektúra-dvor-kaktusy

Chata s kamenným krbom

Chata-kamenný krb-vonku

Nápad na záhradný dizajn s kaktusmi

Záhradný dizajn USA kaktusy