Remeselné nápady

Tinker vianočné dekorácie sami – niekoľko kúzelných nápadov

drotár vianočná dekorácia tkanina ušiť vianočnú guličkovú čipku

Pomaly sa blíži najlepšie obdobie v roku a to nám dáva úžasné inšpirácie, ako na to Môžete si vyrobiť vianočné ozdoby sami. V dnešnom článku vám dáme niekoľko návrhov na ručné práce a krátke pokyny, ktoré vás prevedú krok za krokom. Bude to zábava pre vás a vaše deti.

Tinker vianočné ozdoby sami – stromové gule zo styrofoamu

Polystyrénová pena-strom-ozdoba

Vianočné gule nás očarujú každé Vianoce. Existuje mnoho skvelých návrhov a na vianočnom trhu nájdete skutočne kúzelné gule na stromček. Unikátne kúsky ako Tinker vianočné dekorácie sami zvládneš to aj ty. Kúpte si polystyrénovú guľu v železiarstve alebo si ju objednajte online, pretože z nej môžete vyrobiť skutočne krásne gule na strome. Odstrihnite obdĺžnikové textílie alebo tkaniny asi 2-3 cm veľké. Potrebujete tiež raziaci nástroj na piercing, nite, nožnice, ozdobnú látku a vyšívaciu ihlu.

2. krok-lopta-ozdobiť

Polystyrénovú guľu prepichnite textilnými tkaninami

Kroky 

Propichnite loptu vyšívacou ihlou a navlečte niť tak, že ju zaviažete na spodnej strane a vystrihnete voľné konce. Pomocou raziaceho nástroja zapichnete stred vystrihnutej látky do polystyrénovej gule. Tento postup opakujte, kým ozdobíte celú guľu látkovými časťami.

ozdobené gule na vianočný stromček

Drobotné vianočné dekorácie sami

veniec so stuhou-pomaranče-z-borovicových-šišiek-škoricová tyčinka

Vyrobte si z borovicových šišiek slávnostný dverný alebo nástenný veniec. Tinker vianočné dekorácie sami je zábava, najmä keď môžete s niekým zdieľať čas. Pri prechádzke parkom ste nedávno nazbierali krásne šišky a chcete im nájsť využitie. Vezmite si dobrú lepiacu pištoľ a trblietavú trblietavú stuhu. Na koniec borovicových šištičiek naneste dostatočné množstvo lepidla a tlačte ich k sebe, kým nie sú pevne zlepené. Darčeková stuha je uviazaná okolo hotového venca, aby sa skryli zvyšky lepidla. A nakoniec dajte pripravené vňate plátky pomaranča, ktoré ste sušili cez noc v rúre na najnižšej teplote, na 4 alebo 5 miest. Slávnostný veniec je pripravený!

 Drobte vianočný stromček z textilu

Pin-trojuholník-strom-na-Vianoce

 V dvoch tónoch a zo 17 trojuholníkov vyrobených z textilu budete mať na Vianoce skvelú dekoráciu na stenu. Rezané trojuholníky budete obrábať ručne alebo rezacím strojom a spodnú stranu necháte otvorenú. Uistite sa, že tvar do seba skutočne zapadá a je ušitý rovno, aby bola vaša vianočná ozdoba pekná a rovná. V rohu korunky medzi týmito dvoma časťami je ako sendvič našitá krátka stuha a časť zostáva zavesená. Urobte to prosím iba s jedným trojuholníkom. Trojuholníky vyplňte vatou pomocou ceruzky. Vyplnené trojuholníky upletieme a rohy k sebe prichytíme prepichnutím ihlami. Vytvorte z neho vianočný stromček s rovnakými časticami z trojuholníkov.

Trojuholníkové vianočné stromčeky vyrobené z textilu

Stromček vyrobený z dielov v jednom

Snehové vločky so šablónami

Farbený, potom vystrihnutý plsťový materiál

Väčšina ľudí bude milovať tento krásny nápad. Na pekne farebné snehové vločky použijete pripravené šablóny alebo maľované sami. Kúpte si 3-4 druhy farebnej plstenej látky a vystrihnite ornamenty a tvary kvetov a listov, pre ktoré ste sa rozhodli, na predlohu. Dierovačom na dierovanie kariet vyrazíte malý otvor v strede disku. Usporiadajte malé častice, ako listy a vrstvy zo snehovej vločky, a prilepte ich na okrúhlu časť. Pevne ich pritlačte, kým sa poriadne neprilepia. Za týmto účelom môžete na vrchol lisu položiť cez noc ťažké knihy. Na konci môžete prepichnúť niť alebo prívesok na šperky a pripevniť ho k vianočnému stromčeku. Voilá!

Časti vyrobené z plsti

s tekutým lepidlom

hotová snehová vločka

Vytvorte si vlastnú snehovú vločku

Vianočný dekor Boot Star Wreath

Drotár véčko pre anjelov

ručne robené-vianočné dekorácie

Vytvorte si ďalšie nápady

Tinker-anjel-von-z-lastúry

Detské ručné práce-dieliky puzzle

Vianočné stromčeky vyrobené z papiera

ručne vyrábané vianočné stromčeky s poznávacou značkou

Vyrobte si vlastné ozdoby na vianočný stromček

Remeslo na Vianoce

Na výrobu použite fleece

drotár vianočné dekorácie sami dekorácie z flísu stromček sobia ponožka vtáčik darček

 Tinker vianočné ozdoby – perník

drotár vianočná výzdoba sami plstené prívesky perník hnedý

 Drotár s luskáčikmi

drotár vianočné dekorácie sami murár jar luskáčik snehová guľa nápad

 Vyrobte si vianočný veniec zo strieborných zvonov

drotár vianočná výzdoba veniec strieborné zvončeky vianočná stuha