Obklady stien

Obklady stien

Dekoratívny obklad na stenu v látkovom vzhľade od spoločnosti Muurbloem

obklady stien optikou muurbloemovej tkaniny

Holandský výrobca pre dekoratívne obklady stien Muurbloem nám ukazuje, že luxus je len na skok. Spoločnosť vyrábajúca tapety predstavuje svoje záhyby & Kolekcia Pleats je moderný a jedinečný spôsob zdobenia interiéru vášho domova. To je všetko, či už vo vnútri alebo vonku, v kancelárii alebo v súkromnom byte dekoratívne obklady stien inšpirácia do práce, na voľnočasové aktivity alebo jednoducho na relaxáciu.

Dekoratívna nástenná krytina od spoločnosti Muurbloem – Folds & Zbierka záhybov

obloženie stien modrými džínsami muurbloem

Obklady stien v modrých rifliach pôsobia obzvlášť ležérne, zatiaľ čo biele saténové diamanty a modré gala saténové tapety pôsobia oficiálnejšie a estetickejšie a model sivých lýtkových prúžkov je predovšetkým o obchode. Bez ohľadu na to, ktorý dekoratívne obklady stien Vyberiete si, tieto zaujímavé prevedenia premenia dvojrozmerné nudné steny na trojrozmernú dekoráciu pre váš domov. Od jemnej a sexy po komplexnú a inšpiratívnu – táto kolekcia ponúka niečo pre každý vkus.

Kreatívne návrhy dekoratívnych obkladov stien v textilnom vzhľade

obklad steny muburloemovými sivými pásikmi

Model Gala Satin v modrej farbe ako príklad dekoratívneho obkladu stien

obklad steny múurbloemovým modrým gala saténom

Dekoratívny obklad na stenu v látkovom vzhľade od Muurbloem 8

Dekoratívny obklad na stenu v látkovom vzhľade od Muurbloem 7

Dekoratívny obklad na stenu v látkovom vzhľade od Muurbloem 6

Obklad na stenu v látkovom vzhľade od Muurbloem 5

Obklad na stenu v látkovom vzhľade od Muurbloem 4

Obklad na stenu v látkovom vzhľade od Muurbloem 3

Obklad na stenu v látkovom vzhľade od Muurbloem 2

Obklad na stenu v látkovom vzhľade od Muurbloem 1

Read more
Obklady stien

Inovatívne nápady na obklady stien – dekoratívne akustické panely

Inovatívne nápady na obklady stien

Všetky inovatívne nápady na obklady stien od Anne Kyyrö Quinns spája krásu s funkčnosťou a environmentálnym povedomím. Dekoratívne akustické panely, ktoré spoločnosť vyrába, vždy urobia dobrý dojem bez ohľadu na to, kde sú použité. Výrobca spolupracuje so zákazníkmi, architektmi a návrhármi interiérov na vytváraní inovatívnych riešení akustických stien pre interiérový dizajn.

Nástenné panely ako inovatívne nápady na obklady stien

Inovatívne nápady na oranžové akustické panely na obklady stien

Inovatívne nápady na obklady stien sú moderným riešením pre zariadenie bytov a verejných priestorov. Dekoratívne stenové panely sú vyrobené ručne z luxusných tkanín a sú vynikajúce ako súčasná dekorácia na stenu. Anne Kyyrö Quinn popisuje svoje vlastné výrobky ako most medzi moderným mestským životom a prírodnou krajinou. Účinok dekoratívnych akustických panelov je stále badateľný v každodennom živote – prinášajú so sebou elegantnú, nenápadnú krásu a pohodlie.

Inovatívne nápady na obklady stien v interiérovom dizajne

sivá dekorácia interiéru dekoratívny akustický dizajn steny

S panelmi môžete rýchlo a bez námahy vytvoriť výnimočnú akcentovanú stenu, ktorá sa stane absolútnym vrcholom v miestnosti. Vďaka trojrozmerným motívom a vzorom vzniká zaujímavá ilúzia, ktorá púta pozornosť každého. Ak stále hľadáte perfektné riešenie, ako sa konečne zdokonaliť v tejto nudnej, holej stene, ktorá vás už tak dlho trápi, potom tieto modely môžu byť len vstupenkou.

Moderný dizajn steny s kvetmi v oranžovej farbe

inovatívne nápady obklady stien-akustická stena

Tu je pekný príklad zo zbierky akustických panelov. Zobrazuje motívy podobné kvetom, ktoré vyvolávajú dojem, že sa na vás pozerá mikroskopom. Obrázky stimulujú predstavivosť a sú jedinečné svojim prevedením. Navyše je tu výrazná oranžová farba, ktorá môže v každom type miestnosti vytvárať teplý a zároveň nápadný akcent. Tento variant je k dispozícii aj v iných farbách, vrátane jasne ružovej.

Akustický obklad steny s farebnými akcentmi

Akustické panely na obklady stien Anne-Kyyro-Quinns

Akustické stenové panely v zelenej a sivej farbe z Londýna

Dekoratívne akustické stenové panely Anne-Kyyro-Quinn zelená sivá

Moderný dizajn v odvážnych farebných variáciách – ružový kvet

Dekoratívne akustické stenové panely

Read more
Obklady stien

Dekoratívny dizajn steny – farebné tapety s pruhmi

Obklad na stenu výrazné farby, červené pruhy, tapetová agentúra

Dekoratívny dizajn steny podlieha neustálej zmene štýlu. Najnovšie farebné a živé trendy, ktoré nás znova a znova inšpirujú, sú tapety s výraznými farebnými pruhmi od tapetovej agentúry.

Dekoratívny dizajn steny, ktorý vizuálne premení miestnosť

Odvážny farebný kombinovaný dizajn steny - pruhy tapety

Teraz je sezóna horúcich odtieňov a ostrých a čistých línií. Farby znamenajú radosť zo života. Vertikálne usporiadané pruhy vytvárajú optickú ilúziu vyššieho stropu, ktorý vytvára vzdušný pocit priestoru a dodáva miestnosti otvorenú veľkorysosť. the Dekoratívny dizajn steny s horizontálnymi vzormi vizuálne znižuje vysoké stropy.

Dekoratívny dizajn steny pre atmosférický nábytok

Pruhy gobelínová dekorácia na stenu

the Dekoratívny dizajn steny s výraznými pruhmi v ružovej, fialovej a zelenej farbe – alebo vo farebnej kombinácii čiernej, bielej, sivej a žltej vyžaruje pohodlie a štýl. Tieto pruhované tapety od Tapetová agentúra by mohlo zariadiť vašu obývačku a jedáleň, posedenie, spálňu a dokonca aj kúpeľňu, atmosféricky. Všetky steny môžu byť krásne ozdobené tenkými pruhmi. Dizajn steny môžete dokonca dodať trendovým kontrastom pomocou pásikavého papiera a iného vzoru v rovnakej farbe.

Kreatívny obklad na stenu v žltej a sivej farbe

dekoratívny dizajn steny-moderné pruhy žltá fialová

Read more
Obklady stien

Dekoratívny obklad na stenu z drevených panelov od spoločnosti QuadroLegno

dekoratívny obklad na stenu vyrobený z drevených panelov quadrolegno

the dekoratívne obklady stien vyrobené z dreva od QuadroLegno sú veľmi pôsobivé produkty z kolekcie Elite. Talianska spoločnosť je veľmi zanietená pre drevo, dizajn, výskum a inovácie a snaží sa posunúť obálku, pokiaľ ide o vytváranie a výrobu obkladov stien z drevených panelov. Presne to sa odráža v zbierke Elite.

Dekoratívny obklad na stenu z QuadroLegno – kolekcie Elite

dekoratívny obklad steny námestím quadrolegno

the dekoratívne obklady stien na rovnako pôsobivý efekt by sa dala použiť aj podlaha z drevených panelov, aj keď tvar štvorcového panelu nie je pre drevenú podlahu typický. Kolekcia má tri série – Elite Charme, Elite Graphic a Elite Prestige, ktorých dizajn je veľmi originálny a jedinečný. Séria Charme zdôrazňuje surovú prírodnú krásu dreveného vlákna. Séria Graphic používa gravírované vzory s reliéfom pre dramatickejší efekt. Séria Prestige predstavuje uzly a parkety z orecha, ktoré sú k dispozícii v nejednotných variáciách a ktorých dizajn predstavuje klasický a nadčasový lesk..

Luxusný dizajn na dekoratívne obloženie stien v obývacej izbe

moderný obklad na stenu od quadrolegno biela červená

Dekoratívne drevené panely s nepravidelnými vzormi

moderný obklad steny v prevedení quadrolegno hnedý

Drevené panely s moderným dizajnom v bielej a červenej farbe

moderný obklad steny nepravidelnými tvarmi quadrolegno

Read more
Obklady stien

Kresba perom na stenu – návrh vzoru tapety od Rollout

Doodle designového kohútikačného radu

Jemné písmo je možné využiť v mnohých oblastiach použitia. Aj keď nie sú presne kaligrafické, tie moderné Vzor tapety od Alissie Melka-Teichroew majú svoju vlastnú jedinečnú, neporovnateľnú estetiku. Séria „Ballpoint Wallpaper“ je súčasťou série Rollout Artist.

Návrh vzoru tapety od Alissie Melky-Teichroew

Diagonálny krížový vzor tapety s atramentom

Newyorský kreatívny umelec Alissia Melka-Teichroew posunula jej spisovateľské schopnosti na inú úroveň. Kto by nepísal a kreslil priamo na stenu guľôčkovým perom? Obľúbená zábava detí ponúka nové obzory pre kreatívny dizajn interiéru. Tí hraví Vzor tapety naplňte miestnosť umeleckým chaosom.

Zvislé rovnobežné pruhy

Paralelné bežecké pruhy na stenu modré pero na kreslenie

S pomocou rôznych techník má Melka-Teichroew 6 rôznych Vzor tapety vyvinuté – od pruhov, ktoré prechádzajú priamo stenou, cez priečne až po abstraktné čmáranie. Jemné pruhy skutočne pútajú pozornosť a pripomínajú detstvo. Drzá grafika podčiarkuje osobnosť extravagantných ľudí. Dodajú vášmu domovu dynamiku.

Pruhy prebiehajúce rovnobežne po celej dĺžke

Horizontálny bežecký vzor tapety v modernom dizajne

Tieto atraktívne indigovo modré tapety už boli uvedené na trh a stále sú ponúkané v červenej, čiernej a zlatej farbe. Použité farby pera sú na vodnej báze. Možné sú aj vlastné veľkosti a farby. Čmáranica Vzor tapety urobte z tejto hravej kolekcie niečo špeciálne.

Klikyháky v rohu – moderná tapeta od Rollout 

Tapeta vzor farebný škvrna atrament roh dizajn moderný

Napíšte na stenu guľôčkovým perom

Dizajnový vzor tapety na stenu atramentová modrá

Vzory tapiet od Zahy Hadid pre Marburg znamenajú väčšiu dynamiku

Read more
Obklady stien

Moderné obklady stien z dreva vytvárajú príjemnú atmosféru

nápady na interiérové ​​záhradné sklo na obklady stien z dreva

Ak dávate prednosť prírodným materiálom pre svoj interiér, je to ten pravý Obklad na stenu z dreva správna voľba pre teba. Pozrite sa na tieto úžasné nápady na dizajn stien z dreva a získajte inšpiráciu na dekoráciu steny vo svojom dome. Drevo je prírodný materiál, ktorý dodáva domu teplo, pohodlie a útulnosť.

Nástenné obklady z dreva pre moderný domov

nápady na podlahy a steny na obklady stien z dreva

Napriek tomu Obklad na stenu z dreva Drevený materiál, ktorý je považovaný za klasickú voľbu pre interiérový dizajn, môže celkom dobre fungovať aj v modernom interiéri. Moderný minimalistický štýl niektorí považujú za chladný a rezervovaný. Ak chcete vniesť trochu tepla, vytvorte príjemnú atmosféru alebo jednoducho chcete vniesť väčšiu prirodzenosť, nechajte stenu čiastočne alebo úplne obložiť drevom.

Zosúlaďte drevený obklad steny s interiérom

nápady na čiernobielu výzdobu obkladov stien vyrobených z dreva

Moderné Obklad na stenu z dreva ladí s rôznymi dekoráciami a štýlom zariaďovania. Napriek tomu by ste ich mali presne zladiť s interiérom. Zamyslite sa nad tým, či si vyberiete svetlé alebo tmavé drevo a ktoré steny budete presne pokrývať. V klasickom variante kombinujte drevo s teplými farbami a interiér s rustikálnym dizajnom. Ak máte radi kontrasty, skombinujte drevené obklady s minimalistickým čiernobielym nábytkom.

Obývacia izba s vysokým stropom a drevenou vnútornou stenou

nápady interiéru balkóna na obývaciu izbu nápady na obklady stien z dreva

Moderná obývacia izba s drevenou priečkou

nápady na bielu rohovú sedaciu súpravu na drevené obklady stien

Obklady stien a stropov z dreva

nápady na dizajn stien pre obklady stien vyrobené z dreva

Interiér kompletne z dreva

nápady na kvetinovú výzdobu lavice na obklady stien z dreva

Obývacia izba v dreve pri pohľade zhora

nápady na prehľad spální pre drevené obklady

Spálňa s rustikálnym vzhľadom

nápady prírodného dreva do spálne na obkladanie dreva

Stena, podlaha a strop v dreve

nápady na pohľad do spálne na obklady stien z dreva

Herňa s dreveným obložením

nápady na posuvné okná na drevo obkladajúce steny

Kontrasty v interiéri jedálne

nápady modernej jedálne na drevené obklady

Kuchyňa zo svetlého dreva

nápady na ľahké kuchynské drevo na obklad dreva

Čelo postele v spálni

nápady spálne na čelo postele na obloženie dreva

Tmavé drevo v kuchyni 

nápady na vysoké stropy na obklady stien z dreva

Moderná drevená obývacia izba s panoramatickým výhľadom

nápady na panoramatický výhľad na sklenené steny na obklady stien z dreva

Moderná kuchyňa s rebríkom

nápady rebríka v jedálni na obklad dreva

Spálňa s rustikálnym vzhľadom

tmavé drevo rustikálne nápady na obkladanie dreva

Drevené obloženie v obývačke

nápady na obklady stropov na obklady stien z dreva

Útulná spálňa s dizajnom steny vyrobenou z dreva

nápady na výstupnú terasu na obklad dreva

Read more
Obklady stien

Živé nápady: Farebný dizajn stien

Nástenná maľba farebná koralová delená stena

Foto: Charles & Hudson

Biele steny sú časom veľmi nudné. Z tohto dôvodu je nasledujúci príspevok o prinesení rozmanitosti do hry, pretože existujú rôzne spôsoby, ako urobiť steny vzrušujúcejšími a príťažlivejšími..

Farby znamenajú nielen radosť, ale aj nudný jednotný vzhľad. Primárne farby (modrá, žltá, červená) pravdepodobne patria medzi najdôležitejšie farby, ktoré dodávajú energiu vašim štyrom stenám. Kto nemá rád výrazné tóny, môže ich trocha zmierniť. Aby ste to dosiahli, stačí zmiešať dve doplnkové farby, napríklad žltú a modrú. To umožňuje vytvárať jemné farby, ktoré majú harmonický vplyv na životné prostredie.

Dizajn stien – originálne nápady v dvoch farbách

farba vybrať farbu zrekonštruovať byt

Foto: pani..G

Alternatívou pre originálny dizajn stien môže byť aj farebná delená stena. Napríklad horná časť steny môže byť natretá svetlo hnedým odtieňom a spodná časť je výrazná modrá. Studená modrá je založená na hnedom tóne, aby farby dobre ladili.

Tip:      Ak sa použijú výrazné farby, je možné ich vylepšiť rôznymi bytovými doplnkami (napr arshabitandi) sa opäť uvoľnia.

Pôvodný dizajn stien – betónový vzhľad nahrádza neutrálne nuansy

Farby veselé kombinácie béžová neutrálna farebná paleta

Foto: Niels Heidenreich

Okrem výrazných farieb je obľúbený najmä vzhľad betónu. Na dosiahnutie tohto vzhľadu nie je potrebná betónová stena. Každý si môže tento trend priniesť do svojho domova pomocou nasledujúceho sprievodcu.

Príslušenstvo k betónu hľadá plochu zhruba desať metrov štvorcových:

–          Základná špachtľa (spotreba: približne 500 gramov na meter štvorcový)

–          Efektívna stierka (spotreba: približne 100 gramov na meter štvorcový)

Pri príprave by mali byť okraje a rohy maskované a nábytok a podlaha by mali byť pokryté filmom. V prípade čerstvo omietnutých stien je výhodné vopred ich natrieť akrylovým hlbokým základným náterom, pretože to potom zaisťuje väčšiu priľnavosť..

Farebné nápady obývacia izba ružovo červené odtiene

Foto: OpenClips

Po zaschnutí sa nanesie efektové plnivo a rozotrie sa betónovým hladidlom. Efektová výplň sa nebude lepiť na nerovnosti základného plniva. Tu je potrebné vyvinúť veľký tlak, pretože potom sa efektová výplňová vrstva leskne a vytvára požadovaný betónový vzhľad.

V ďalšom kroku sa potom základné plnivo nanesie na stenu valčekom s krátkym vlasom. Potom sa použije betónový hladič (špachtľa), ktorý vyčaruje štruktúrovaný efekt. Z tohto dôvodu je dôležité, aby špachtľa prechádzala tam a späť po stene. Ak to má za následok malé hrany alebo ryhy, je to úmyselné. Potom sa celý proces opakuje ešte raz. Celé to potom musí schnúť asi šesť hodín.

zvoľte použiť nechajte zaschnúť bielu

Foto: OpenClips

Možnosti a varianty navrhovania stien sú takmer neobmedzené. Ak sa vám to páči trochu neobvyklejšie, môžete si tiež navrhnúť steny plstenými prvkami alebo stenovými panelmi vyrobenými napríklad z polyesteru alebo sklolaminátu.

Read more
Obklady stien

Drevené stenové panely – nápady na rustikálny nábytok od SDA

Drevené stenové panely - nápady na rustikálny interiérový dizajn

Drevené stenové panely sú štýlovým návrhom pre moderné a útulné zariadenie. Zariadené dreveným nábytkom alebo minimalistickým nábytkom dokonale dotvárajú interiérový dizajn. Produkty SDA obsahujú niekoľko praktických myšlienok, ktoré by sme vám chceli v krátkosti predstaviť.

Drevené stenové panely ako integrované umelecké diela

Drevené stenové panely - nápady na rustikálny nábytok

the Drevené stenové panely sú svojbytnou interpretáciou moderného umenia a tiež vyrobené z vysoko kvalitného dreva. Obklad steny z drevených panelov kombinuje niektoré užitočné funkcie. Musíte však počítať s tým, že drevené panely môžu zdobiť aj vaše byty.

Drevené stenové panely pre útulné interiérové ​​zariadenie

Nápady na nábytok drevené panely biela pohovka

the Drevené stenové panely z SDA pôsobia priateľsky a útulne, ale zároveň aj dramaticky. Sú originálnou kombináciou vysokokvalitných teakových koreňov a živice stromov. Rozmery panelov sú 50 x 50 cm, čo predstavuje 4 panely na meter štvorcový. Celý vzhľad je silne ovplyvnený vláknami a uzlami, ktoré sú pre drevo typické.

Drevený nábytok a drevené dekorácie na stenu – krásne a útulné

Drevená dekorácia stolnej steny na dekoráciu drevenej tapety

Nástenný dizajn s drevenými panelmi

útulné drevené stenové panely

Read more
Obklady stien

10 kreatívnych nápadov pre dizajn steny

Retro nápady na výzdobu steny bicykla, kreatívny dizajn steny

Radi by sme vám ponúkli 10 Predstavte si kreatívne nápady pre dizajn steny, aby ste mohli svoj životný priestor premeniť na originálne obrazové galérie. Prvky, ktoré sú bežne súčasťou pracovného prostredia, by mohli byť tiež usporiadané ako moderné dekorácie. Stavebné kresby, strojné prvky, integrované štruktúry v kombinácii so svetlým a farebným nábytkom vytvárajú príjemnejšiu atmosféru. Chudák Gevorkyan ponúkajú fascinujúcu dekoráciu popovej steny do obývačky alebo jedálne. Čiernobiele schematické kresby a červené akcenty sú očarujúcim doplnkom klasického a elegantného interiéru domu.

Kreatívne nápady pre dizajn steny s neobvyklými predmetmi

Obrovská fotografická stena moderná obklad na stenu

Veľa kreatívne nápady pre dizajn stienJordi Miralles. Preskočí tradičné tapety a obklady stien. Preferuje skutočné trojrozmerné detaily a dekorácie. Jeho prvý návrh prichádza v excentrickej forme a pozostáva z farebných okuliarov, zatiaľ čo druhý nápad – skvelá fotografická stena, ktorá rozpráva o celom živote rodiny – pôsobí romanticky a sentimentálne..

Retro vzduch – kreatívne nápady pre dizajn steny

Dizajnová tapetová tapeta na mapu sveta

Retro karta je stále klasickým nápadom na dizajn steny. Čím staršia karta vyzerá, tým autentickejšia bude dekorácia steny. Dizajnérske štúdio Creme Bikes and Things ich má určite niekoľko kreatívne nápady pre dizajn stien. Štúdio predstavuje originálny starý bicykel na stenu, mozaikové rady tehál alebo trápne obrázky a fotografie v minimalistických obrazových rámoch. Imeuble Studio zdobí steny starými fotografiami v klasických zlatých obrazových rámoch s gravírovanými motívmi. Retro vzhľad je úchvatný nápad na dekoráciu pre rodinný dom.

Napíšte nápady na dizajn chodby – správy na stenu

Motto nápadov na dekoráciu steny

ako kreatívne nápady pre dizajn stien priamo na stenu môžete napísať dôležitú správu alebo obľúbené rodinné motto. Toto jednoduché, ale skutočne originálne nástenné umenie je nápadité a rozmanité. Horolezectvo a liany na stene sú najobľúbenejšími nápadmi na dekoráciu stien ekologických aktivistov a milovníkov prírody. Táto sympatická a taktiež klasická dekorácia navyše umožní, aby bol váš životný priestor príjemnejší a zdravší.

Používajte súkromné ​​veci ako dekoráciu na stenu

pôvodný dizajn steny budíka

Všetky predmety z každodenného života sú kreatívne nápady pre dizajn stien. Nezvyčajný policový systém na jednej strane ponúka viac voľného úložného priestoru, na druhej strane vyzerá veselo s mnohými výraznými farbami a sviežim exteriérom, ktorý vytvára príjemnú náladu v jednoduchej minimalistickej atmosfére. Dvanásť menších budíkov, ktoré tvoria väčšie hodiny, sú jedinečné a originálne dekorácie na stenu.

Horolezecké rastliny – nápad na výzdobu interiéru – dizajn steny

Nápady na dizajn steny na lezenie rastlín liany

Stavebné kresby ako dekorácie na stenu

Návrh technických výkresov interiéru

Obklad na stenu do domácnosti alebo do kancelárie

Stavebné výkresy interiérový dizajn

Dekor animovaného filmu

Pop Art kreslený minimalistický nábytok na stenu

Optický klam ako obklad steny

Optická ilúzia úložného priestoru

Moderný interiérový dizajn

kreatívne nápady stenový dizajn interiérový dizajn

Retro fotorámček na stenu

Retro dizajn steny a fotografická stena

Read more