Obklady stien

Kresba perom na stenu – návrh vzoru tapety od Rollout

Doodle designového kohútikačného radu

Jemné písmo je možné využiť v mnohých oblastiach použitia. Aj keď nie sú presne kaligrafické, tie moderné Vzor tapety od Alissie Melka-Teichroew majú svoju vlastnú jedinečnú, neporovnateľnú estetiku. Séria „Ballpoint Wallpaper“ je súčasťou série Rollout Artist.

Návrh vzoru tapety od Alissie Melky-Teichroew

Diagonálny krížový vzor tapety s atramentom

Newyorský kreatívny umelec Alissia Melka-Teichroew posunula jej spisovateľské schopnosti na inú úroveň. Kto by nepísal a kreslil priamo na stenu guľôčkovým perom? Obľúbená zábava detí ponúka nové obzory pre kreatívny dizajn interiéru. Tí hraví Vzor tapety naplňte miestnosť umeleckým chaosom.

Zvislé rovnobežné pruhy

Paralelné bežecké pruhy na stenu modré pero na kreslenie

S pomocou rôznych techník má Melka-Teichroew 6 rôznych Vzor tapety vyvinuté – od pruhov, ktoré prechádzajú priamo stenou, cez priečne až po abstraktné čmáranie. Jemné pruhy skutočne pútajú pozornosť a pripomínajú detstvo. Drzá grafika podčiarkuje osobnosť extravagantných ľudí. Dodajú vášmu domovu dynamiku.

Pruhy prebiehajúce rovnobežne po celej dĺžke

Horizontálny bežecký vzor tapety v modernom dizajne

Tieto atraktívne indigovo modré tapety už boli uvedené na trh a stále sú ponúkané v červenej, čiernej a zlatej farbe. Použité farby pera sú na vodnej báze. Možné sú aj vlastné veľkosti a farby. Čmáranica Vzor tapety urobte z tejto hravej kolekcie niečo špeciálne.

Klikyháky v rohu – moderná tapeta od Rollout 

Tapeta vzor farebný škvrna atrament roh dizajn moderný

Napíšte na stenu guľôčkovým perom

Dizajnový vzor tapety na stenu atramentová modrá

Vzory tapiet od Zahy Hadid pre Marburg znamenajú väčšiu dynamiku