Jedáleň, interiérový dizajn

Živý dizajn jedálne – vychutnajte si jedlo s farbami

živý dizajn jedálne

To živý dizajn jedálne často sa teší z veľa nových nápadov, ktoré zahŕňajú jasné farby. Bohatá farebná schéma vždy urobí miestnosť oveľa živšou a príjemnejšou. Vďaka rôznym odtieňom farieb je priestor plný radosti a energie, ktoré sú pre jedáleň obzvlášť dôležité. Začína sa tu deň a preto závisí od tejto miestnosti, či nám dodá dobrú náladu a rannú silu. Tento účel je najlepšie vykonať prostredníctvom živý dizajn jedálne dosiahnuté.

Drevo a prírodný kameň v dizajne jedálne

Kamenná stena v dizajne jedálne

Vytváranie jedného živý dizajn jedálne ide o výber čerstvej farebnej palety a naplnenie miestnosti farbami. Zaujímavým spôsobom premeny miestnosti je maľba, ktorá kombinuje niektoré alebo všetky steny v modernom odtieni a nábytok v rovnakej farbe. Môžete tiež namaľovať jednu stenu na akcent a zvyšok nechať na bielo, aj keď časť nábytku alebo dekorácií musí zodpovedať akcentu na stene. Toto živý dizajn jedálne má veľa variantov. Môžete miešať niekoľko farieb a vytvárať farebné dekorácie na stenách, aby ste dosiahli maximálnu živosť. Alebo si zvoľte jednoduchší a klasickejší vzhľad pomocou metódy kontrastu. Biela kontrastuje so živými farbami a robí miestnosť jasnejšou. Ďalšia možnosť, jedna živý dizajn jedálne  Vytvoriť znamená nechať všetky steny biele a vyplniť priestor farbami prostredníctvom nábytku a dekorácie. Teplé aj studené odtiene sú vítané, pokiaľ prinášajú dobrú náladu. Stropy sú najlepšie ponechané biele a podlahy – drevené alebo rovnako bledé.

Jedáleň v presklenom dome

Návrh jedálne v sklenenom dome

Aby sme to mohli všetko zhrnúť, živý dizajn jedálne je dizajn pre tých, ktorí majú radi moderné, umelecké a živé. Ak sa vám tento nápad páči, pozrite sa na všetky fantastické prevedenia plné svetla a radosti.

od K.H. Christovej

Svetlé farby v dizajne jedálne

Dizajn jedálne- kontrast bielej a dreva

Čiernobiely dizajn jedálne

klasický dizajn jedálne

Nápady na dizajn jedálne - čierne a biele

Biely interiérový dizajn s dreveným obložením

Návrh jedálne s dreveným obložením