Kúpeľňa, kuchyňa

25 praktických nápadov na dosky v kuchyni a kúpeľni

Pultová doska-kuchyňa-kúpeľňa-osvetlenie-kuchynská linka-efektívne-LED

Ak sa práve chystáte na rekonštrukciu kuchyne alebo kúpeľne a súrne hľadáte vhodné Nápady na dosku potom vám tieto rady určite prídu na pomoc. Predstavujeme vám kolekciu rôznych prevedení a materiálov od mnohých nábytkárskych spoločností, ktorá vám poskytne predstavu o tom, ktorý tanier je najlepší pre vašu vlastnú kuchyňu / kúpeľňu.

Nápady na dosku – so vstavaným osvetlením

Doska-kuchyňa-efekt-kúpelne-osvetlenie-led-drez-sklo

Jeden z prvých Nápady na dosku pochádza z Talianska – Masto Fione Dizajnéri posunuli dizajn kúpeľne na úplne novú úroveň – tieto ručne vyrábané dosky z prírodného kameňa sa dodávajú v čiernobielych farebných kombináciách podľa toho, aká je prirodzená farba materiálu. Integrované osvetlenie umožňuje, aby si krásny dizajn prišiel na svoje. Tento panel je krásny, vodotesný a ľahko sa čistí a ponúka mnoho výhod.

Nápady na drevenú doskuPultová doska-kuchyňa-kúpeľňa-drevo-prírodný kameň-ušľachtilá-skrinka na víno-kuchynský ostrov

Moderná kuchyňa môže ťažiť iba z drevenej dosky. Ak hľadáte ekologický spôsob Nápady na dosky pretože vaša kuchyňa hľadá Úplne bambus práve predstavený nový dizajn – tanier vyrobený z bambusu. Dizajn je ponúkaný v rôznych variantoch a je extrémne odolný.

Sklenená doska do kuchyne

Pultová doska-kuchyňa-kúpeľňa-sklenený kohútik-moderné-okno-kuchyňa-fronty-drevo

Do modernej kuchyne sa môžete rozhodnúť pre pracovnú dosku z lakovaného skla. Nielen krásne a jedinečné, ale aj hygienické a trvanlivé. Dizajn Myslite na sklo kombinuje výrazné farby a zaujímavé tvary. Zvlášť elegantne vyzerá dizajn s kuchynskou linkou z nehrdzavejúcej ocele.

Pracovná doska z nehrdzavejúcej ocele s tradičným dizajnom

Doska-kuchyňa-kúpeľňa-nerezový-plynový sporák-profesionál-biela-tradičná

Pracovné dosky z nehrdzavejúcej ocele ponúkajú mnoho výhod – hodia sa do každej modernej kuchyne, odrážajú svetlo a ľahko sa čistia. V každom prípade je Frigo Design s vašim o krok ďalej Nápady na dosku vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a predstavili model, ktorý je ozdobený rôznymi motívmi. Táto pracovná doska púta pozornosť, preto ju môžete nainštalovať na kuchynský ostrov.

Luxusné dosky so vstavaným osvetlením

luxusné nápady dosky vstavané osvetlenie kuchynský ostrov

Izraelská spoločnosť Majestátny drahokam predstavila krásnu kolekciu pracovných dosiek, ktorá je skutočne luxusná – pracovné dosky sú vyrobené z drahých kameňov. Pre väčšiu eleganciu je do pracovnej dosky integrované osvetlenie.

Nápady na kremennú dosku

moderný kuchynský ostrovček z kremenného kameňa

Moderné, vo výrazných neónových farbách, ako je oranžová a žltá, vhodné pre minimalistický nábytok a kuchynské linky z nehrdzavejúcej ocele – takto vyzerá dizajn Caeser Stone popísať. Materiál je taký odolný, že na každú pracovnú dosku sa ponúka desaťročná záruka.

Zaujímavá betónová doska

Kuchynská doska betón

Možno jeden z najneobvyklejších Nápady na dosku je betónová pracovná doska od Caeser Stone-žiaruvzdorného a antibakteriálneho materiálu, ktorý sa ľahko čistí a ponúka mnoho výhod. Dizajnéri známej nábytkárskej spoločnosti dokážu vyrobiť panel podľa rozmerov zákazníka – prečo neupútať pozornosť všetkých inovatívnym kuchynským ostrovom?

Moderná ručne vyrábaná doska

Kuchynská linka pracovná doska mramor

Opäť Caeser Stone – ale tentoraz s kolekciou Concetto upútal pozornosť všetkých ručne vyrobenými pracovnými doskami v rôznych farebných kombináciách. Spoločnosť ponúka iba prírodné materiály – takže výber farieb je o to pôsobivejší – jemná ružová a biela, ale aj tmavomodrá a zelená, ktoré sa v prírode vyskytujú len veľmi zriedka – a ešte menej často na pracovnej doske v kuchyni.

Nápad na pracovnú dosku vyrobenú z opracovaného kremeňa

Kremenný kuchynský pult-moderný kuchynský ostrov

Essa Stone použili v modernom kuchynskom dizajne opracovaný kremeň. Materiál, z ktorého sa skladá Nápady na dosku  vyrobené z 95% prírodného kremeňa. Je tiež vhodný na zadné panely kuchyne a dokonca aj na kuchynský nábytok, vyzerá veľmi štýlovo a dodáva miestnosti elegantný vzhľad.

Nápady na dosku – vyrobené z medi

Nápad na dizajn dosky - meď

Tento kuchynský ostrov bol pokrytý ručne vyrobenou doskou. Do konštrukcie môže byť voliteľne integrovaný vodný drez. Ručne vyrobený kuchynský ostrovček z Špeciálne nerez ponúka trvanlivý a lesklý povrch.

Medený drez a pracovný pult

Medený pultový pultový pult, moderný dizajn kuchyne

Ak hľadáte zodpovedajúci medený drez pre svoju klasickú kuchyňu, má Pôvodné chodníky široká zbierka vzorov, ktoré sa vám určite budú páčiť. Šikovne kombinujú tradíciu a modernosť a sú skvelým doplnkom každého interiéru.

Moderná betónová doska

Kuchynská linka z betónu-moderný dizajn

Ideálne pre kúpeľne a kuchyne, Absolútne betónové práce teraz uviedla na trh betónovú dosku. Namiesto toho, aby bola v studenej, sivej farbe, svoje modely vyrobila v teplých béžovo-hnedých tónoch. Sú vyrobené na mieru zákazníka a každý dizajn je jediným umeleckým dielom.

Fusionstone – nový dizajn do kuchyne

moderné nápady na zariaďovanie kuchynských tanierov

Fusionstone je názov nového materiálu, ktorý pozostáva zo skla a najjemnejších kúskov mramoru a žuly. Dizajnéri spoločnosti Architektonické systémy prišiel s týmto nápadom a ponúka rôzne farebné kombinácie, podľa toho, či je mramorová alebo žulová časť väčšia.

Kovová kuchynská pracovná doska

Kovový pracovný pult-zaujímavý nápad na dizajn kuchyne

Každý, kto hľadá neobyčajné nápady pre Pultová doska v kuchyni môžete sa rozhodnúť pre návrhy francúzskej spoločnosti Purcel Murrey – moderné, zaujímavé a veľmi odolné / aj voči chemickým látkam /, tieto kovové platne vám budú dlho slúžiť a budú pekným doplnkom vašej kuchyne.

Pracovné dosky z rozbitého skla

moderný nápad na dizajn kuchynskej linky na dosku

Vetrazzo je názov nového materiálu od spoločnosti Vetrazzo bol vyvinutý. Ak teda chcete dosku z recyklovaného skla, môžete si tam objednať svoj ekologický dizajn. Farebné, kreatívne a elegantné – ideálne pre umeleckých ľudí!

Nápady na dosku z masívneho dreva

Pracovná doska z masívneho dreva

Kamenný les sa stali populárnymi v celej Európe vďaka svojim kamenným umývadlám. Teraz ste predstavili aj perfektnú pracovnú dosku z masívu pre drezy. Dizajn zaujme predovšetkým prírodnou farbou dreva a nádherným tvarom. Kombinácia kameňa a dreva pôsobí veľmi prirodzene a upokojujúco – to robí z kúpeľne oázu pokoja.

Panel z kúpeľne z recyklovaného materiálu

moderná recyklovaná pracovná doska z PE

V dnešnej dobe si stále viac kupujúcich uvedomuje životné prostredie a výrobcovia nábytku sa v poslednej dobe rozhodli pre ekologický dizajn. Spoločnosť má v pravý čas 3form recyklovaný polymér prezentovaný ako materiál pre panely. Úspešne vyrobili štýlové kúpeľňové pulty z plastu a ponúkajú alternatívu šetrnú k životnému prostrediu. Zaujímavejšie Nápady na dosku do kúpelne:

Nápady na mramorovú dosku

Mramorové nápady na dosku

Nedávno bola vyrobená zaujímavá kombinácia mramoru a betónu Kvalitný mramor darčeky. Kolekcia obsahuje rôzny kúpeľňový nábytok a je obzvlášť vhodná pre veľké kúpeľne s minimalistickým dizajnom. Materiál je pevný a vďaka svojmu zvlnenému tvaru môže vytvárať krásne akcenty.

Pracovné dosky vyrobené z recyklovaných materiálov

moderný dizajn kuchyne z recyklovaných materiálov

Obnovené materiály ponúka kompletné kuchynské zariadenie s pracovnými doskami vyrobenými z recyklovaných materiálov. Materiál obsahuje 60 percent hliníka a je veľmi cenený pre svoju trvanlivosť. Kancelárske budovy tiež prijali tento ekologický variant pre recepčný pult alebo konferenčný stolík.

Moderná sklenená doska do kúpeľne

Moderný sklenený kúpeľňový nábytok

Spoločnosť vyrobila moderný sklenený pult do kúpeľne Domani Tile predstavené – farebné sklo vyzerá moderne a môže sa stať vrcholom vo vašej kúpeľni. Svieža kombinácia s bielym umývadlom vytvára krásne kontrasty a povrch napodobňuje pohyb vody.

Dosky vstavané osvetlenie kuchyne

moderná kuchynská linka

Nápady na dizajn kuchyne z drevenej dosky

Nápady na dizajn kuchynského ostrova na dosku

moderná kuchynská doska pracovná doska z nehrdzavejúcej ocele

Ďalších 100 nápadov pre kúpeľne