Domy snov

Štýlový penthouse s minimalistickým interiérovým dizajnom

Penthouse Bondi v Austrálii

moderná strecha-terasa-Bondi-PenthouseProjekt Bondi Penthouse je príjemným doplnkom existujúceho domu. Okrem zastúpenia a štýlový penthouse s minimalistickým interiérovým dizajnom, je originálny pokus vytvoriť miesto, kde by ste mohli relaxovať, keď ho nemôžete nájsť doma. Projekt predstavuje moderný interiérový dizajn na streche existujúcej budovy. Očividne prebudovanie vlastného plánu je úplne úspešné takým slávnym spôsobom.

Penthouse s minimalistickým interiérovým dizajnom v bielej farbe

moderný-minimalistický-interiérový dizajn

Bondi Penthouse sa nachádza v meste Sydney v Austrálii. Presnejšie povedané, budova sa nachádza na jednej z najznámejších a najobľúbenejších pláží v regióne. Silná túžba žiť tu motivuje spoločnosť MPR Design Group, aby začala s touto iniciatívou. Medzitým sa mohli so svetom podeliť o svoje nové nápady pre moderný interiérový dizajn bytov. Štýlový penthouse Bondi s minimalistickým interiérovým dizajnom je dostatočne jednoduchý a elegantný, aby dosiahol oba konce.

Sklenená kuchynská linka mramorová pracovná doska – penthouse s minimalistickým interiérovým riešením

sklenená kuchynská linka mramorová doska

lesklý-biely-jednoduchý-kúpeľňa-dizajn

Tajomstvo za prístreškom s minimalistickým interiérovým dizajnom od MPR Design Group je postaviť ľahký kovový odetý doplnok na streche existujúcej plážovej rezidencie. Flexibilita materiálov použitých pri konštrukcii dodáva strešnému bytu avantgardný vzhľad. Aby to platilo aj pre to minimalistický dizajn interiéru pasuje. Jasné osvetlenie zdôrazňuje moderný štýl strešnej konštrukcie.

neobvyklý krb v minimalistickom dizajne interiéru

neobvyklý kachľový sporák-minimalistický-interiérový dizajn

Drevená podlaha, perzský koberec a pohodlná pohovka v obývačke prebúdzajú myšlienku, že moderný interiér bytu Bondi Penthouse je absolútne nepríjemným rozšírením. Hlavná budova sa jednoducho používa ako základňa. Veľká mramorová doska so vstavaným umývadlom a varnou doskou stačí na vytvorenie nádhernej kuchyne a štýlového priestoru Penthouse s minimalistickým interiérovým dizajnom  uložiť.

Abigail

dynamické línie v bielom minimalistickom interiéri

okrúhle čiary-biela-minimalistické-zariadenie

Točité schodisko do penthousu na streche

točité schodisko na strechu penthousu

minimalistický interiér bytu

minimalistický interiér bytu

moderný jednoduchý dizajn kúpeľne

moderný-minimalistický-dizajn kúpeľne

Penthouse Bondi Austrália

Bondi-Penthouse-MPR-Design-Group-plan Pentagramový plán Bondi