Domy snov

Domy snov

Moderná vila s drevenou fasádou v exotickom Čile

minimalistická vila chille exotická poloha

Jeden moderné vila na jazere sa nachádza v blízkosti Laguna Verde. Klient špecifikoval vysokú budovu, ktorá môže ponúknuť krásny výhľad na okolie.

Moderná vila s modernou drevenou fasádou

Luxusná vila v Čile, dizajn rekreačného domu

Dom bol podľa toho navrhnutý na dvoch poschodiach – prvé poschodie ponúka dostatok súkromia a druhé sa otvára do nádhernej krajiny. Tmavá drevená fasáda sa nachádza na dunách a je v kontraste so svetlou pieskovou farbou. Na druhom poschodí je veľký balkón na relaxáciu a veľké okná ponúkajú krásny výhľad na kopcovité okolie. Vysoké stromy ich chránia moderné vila pri jazere pred horúcim slnkom. Stavbu domu ovplyvnil minimalizmus i exotické plážové domy v Čile. Architekti sa zámerne rozhodli, že nebudú mať záhradu a namiesto toho kládli dôraz na nádhernú, divokú prírodu. K farebným akcentom vo vonkajšej oblasti prispieva iba oranžová loď.

Moderná vila s vintage interiérom

Kožený nábytok do obývačky - nápady na výzdobu vintage

the moderná vila pri jazere je štýlovo zariadený – svetlé drevené stenové panely odrážajú slnečné svetlo a interiér pôsobia priestrannejšie. Interiér bol evidentne ovplyvnený nádherným prostredím – okná v prvom poschodí spájajú otvorený obývací priestor s malou záhradou s exotickými rastlinami vonku. Pohodlný kožený nábytok ponúka dostatok miesta na sedenie pre rodinu a priateľov. Vintage drevený nábytok – komoda a malý konferenčný stolík dopĺňajú celkový vzhľad v obývacej izbe. Majiteľ domu má perfektný letný dom, ktorý dokonale ladí s krajinou a je vybavený všetkým potrebným pre príjemnú dovolenku. Celá rodina si môžete užiť príjemný oddych a súkromná oblasť zostáva dobre chránená pred susedmi. Architekti Altamirano Armanet zručne zvládol náročnú úlohu postaviť minimalistický dom na dunách.

Úzka hala s kobercom a sklenenými dverami

moderný dizajn posuvných dverí do chodby

Drevené schody spájajú prvé a druhé poschodie

Drevené schodisko zvnútra s výhľadom na hory

Moderný interiérový dizajn

presklená fasáda-moderný interiérový dizajn

Drevený dom v dunách v Čile

tmavá drevená fasáda vila s veľkým oknom

Exotický prázdninový dom v Čile

moderná vila Čile-exotická poloha

Plán výstavby prázdninového domu – bočný pohľad

moderný dom poschodový-bočný pohľad

Náčrt budovy – vonkajší balkón a schodisko

Domová stavba náčrt-bočný pohľad na balkón

Plán domu – pohľad zhora

Náčrt budovy modernej architektúry domu

Prázdninový dom – náčrt budovy a rozloženie miestnosti

Rozloženie miestnosti náčrtu domu na stavbu domu

Prázdninový dom – pôdorys

Plán domu-druhé poschodie

Prvotriedna architektonická vizualizácia – moderná vila v púšti

Read more
Domy snov

Minimalistické štúdio na skalách

minimalistické moderné štúdio

Rozprávka. Vynikajúce. Absolútne úžasné! Úplne perfektný návrh kanadského architekta Todda Saundera. Nachádza sa na skalách, len na pobreží, v dokonalej harmónii s prostredím – a minimalistické štúdio s hranatým tvarom zaujme svojim dizajnom. Budova pripomína loď v modrom mori. Kreatívny projekt pre svojho kreatívneho majiteľa. Interiér v minimalistickom štúdiu je vyrobený z ekologických tkanín. Recyklačné systémy boli nainštalované tak, aby bola chránená príroda.

minimalistické moderné štúdio v Kanade

minimalistická moderná štúdiová fasáda

“Squish – Studio” sa nachádza v blízkosti kanadského mesta Tilting na východnom pobreží ostrova Fogo. Región je silne ovplyvnený írskou kultúrou a architektonický štýl v tejto oblasti je ním silne ovplyvnený. To minimalistické štúdio líši sa od typickej konštrukcie, ale prináša príjemnú individualitu a charakter. Má dobre chránenú terasu, na ktorej si môžete vychutnať krásny výhľad na oceán. Budova má elegantnú a zároveň praktickú konštrukciu, ktorá chráni pred silným vetrom.

Moderná minimalistická architektúra – inovatívny dizajn

inovatívna moderná budova - osvetlenie

Pracovná plocha v interiéri je prekvapivo priestranná. Minimalistický dizajn interiéru v štúdio sa vyznačuje jasnými tvarmi a jasnými farbami. Vďaka vertikálnym dreveným panelom sa štúdio zdá byť vyššie a flexibilný systém osvetlenia ponúka umelcom slobodu práce.

Ktorý umelec by sa v tejto miestnosti necítil inšpirovaný?

inovatívny moderný dizajn - Kanada

minimalistický interiér s krbom

minimalistický moderný plán

Read more
Domy snov

Luxusný dom s obrovskou záhradou v Španielsku

moderný luxusný dom - biela fasáda

Architektúra domu sa zdá byť zarámovaná v mimoriadnom prostredí: obrovská záhrada vytvára harmonické línie stavby posiate bohatými rastlinami a kvetinovými záhonmi. K dispozícii je tiež 17 -metrové okno, ktoré otvára obývaciu izbu do záhrady. Toto Luxusný dom, Nachádza sa v španielskom Madride a je svetlý a príjemný.

Moderný luxusný dom – presvedčivý projekt zo Španielska

elegantný biely dovolenkový dom s veľkou záhradou

Interiér v dome ukazuje veľký valec z mramoru na prízemí, materiál, ktorý nájdete v každej miestnosti na tomto poschodí: obývacia izba, jedáleň a priestor pre zamestnancov prepojené schodiskom s nádherným červeným pozadím. Horné poschodie Španielov Luxusný dom sa nachádza spálňa, kúpeľňa v popole a knižnica s policami od podlahy až k stropu.

vzrušujúci a elegantný interiérový dizajn - Kabinet

moderná farebná dekorácia interiéru v obývacej izbe

Luxusný dom v Španielsku so štýlovou fasádou

moderný interiérový dizajn - obývacia izba

štýlový interiérový dizajn - knižnica

Read more
Domy snov

Villa O – to znamená luxusná vila vo Francúzsku

Luxusná vila vo Francúzsku - moderná fasáda

Ak chcete stráviť dovolenku alebo prázdniny v blízkosti riviéry, Monte Carla a oceniť dobré reštaurácie a super jachtársky prístav, potom je to vaše miesto Villa O správne. V St Jean budete žiť v príjemnej atmosfére pod palmami a borovicami.

Luxusná vila vo Francúzsku – elegantná a vzrušujúca architektúra

Luxusná vila vo Francúzsku - moderná elegantná architektúra

the Luxusná vila má krásny dizajn s terasami, sklenenými slnečníkmi, bielymi stenami a bazénom v balijskom štýle. Nájdite si čas a relaxujte na veľkom polkruhovom balkóne, kde sa podáva šampanské a jednohubky. Užite si nádherný výhľad na záhradu s rozlohou viac ako 4 500 metrov štvorcových, kde cesty lemované levanduľou ponúkajú nádherný výhľad na polostrov.

Villa O – vynikajúci dizajn domu z Francúzska

zaujímavý dizajn domu - Villa O- bazén

Celá Luxusná vila  je prevoňaná jazmínom, rozmarínom a jacarandou, zatiaľ čo olivy, cyprus a eukalyptus dodávajú tvar a farbu. Vstúpte do nekonečného bazéna obklopujúceho záhradu s kokteilom v ruke. Raňajky, obedy a večere sú všade, takže sa nemusíte báť. Nezáleží na tom, či ste vo svojej suite, v jedálni, na trávniku alebo pri bazéne, máte hostinu chutného jedla. Vila je skutočným rajom so sviežou horskou scenériou vyrobenou s veľkým dôrazom na detail.

luxusný interiérový dizajn – prázdninový dom vo Francúzsku

štýlový interiér z Francúzska

Niet divu, že tento 5 príbeh Luxusná vila je obľúbenou dovolenkovou destináciou, ak si chcete vychutnať nádherný panoramatický výhľad cez veľké sklenené plochy. Každá hlavná izba vily O má vlastný balkón, terasu alebo patio. Vila O obsahuje 1250 metrov štvorcových vnútorného priestoru so štyrmi spálňami s vlastnými kúpeľňami, penziónom s dvoma spálňami a vlastnými kúpeľňami, spálňou s hlavným apartmánom so súkromnou terasou, vlastnou kúpeľňou a šatňou, terasami, balkónmi a 25 metrov centrálnou átrium. K dispozícii je tiež bar a druhá obývacia izba s terasou, jedálenský kút s otvorenou kuchyňou a pultom, súkromná časť na opaľovanie, polkruhová terasa vonku a mnoho ďalších.

luxusný prázdninový dom - umenie v spálni

moderný luxusný dom - hi -tech interiér

moderný luxusný interiér - schody

súčasná luxusná vila vo Francúzsku- interiérový dizajn v kúpeľni

Interiér prázdninového domu s akcentom čiernej farby

moderný a elegantný záhradný dizajn

Luxusný prázdninový dom vo Francúzsku - moderné osvetlenie

Read more
Domy snov

Zariadenie interiéru v priemyselnom štýle od spoločnosti 2B Group

bytové zariadenie priemyselná obývačka tehlová stena kachle na drevo

Priemyselný štýl je u moderného stále obľúbenejší Bytové zariadenie. A tento byt s rozlohou 90 metrov štvorcových v Kyjeve na Ukrajine je toho dobrým príkladom. Byt v mestskej časti Lipinka patrí mladému páru so psom a projekt realizovala architektonická kancelária 2B Group z rovnakého mesta. Štúdio vedú dvaja talentovaní architekti – Viacheslav Balbek a Olga Bogdanova, ktorí radi zariaďujú lofty. Pri navrhovaní tohto bytu šikovne využili moderný štýl a industriálne prvky. Tehlová stena, kachle na drevo v obývačke, nástenné police vyrobené zo starých kufrov sú len niektoré z najdôležitejších prvkov, ktoré inšpirujú publikum..

Moderné domáce zariadenie s industriálnymi prvkami

zariadenie domu priemyselno-obývacia izba-tehlová stena-kuchyňa-biela

Obývacia časť je otvorená a vyžaruje určité teplo. Stena z červených tehál a kachle na drevo kontrastujú s bielou kuchynkou na druhej strane miestnosti. Veľká modulárna pohovka v strede miestnosti zdôrazňuje jednoduchý životný štýl mladej rodiny. Aj pes má svoje malé miesto. Jeho posteľ je integrovaná do vstavanej skrine vedľa kuchynského kúta. Spálňa je priestranná a zariadená v minimalistickom štýle. Akcentom je tu opäť stena z červených tehál, ktorá je v noci dodatočne zdôraznená nepriamym osvetlením. Zo spálne sa dostanete priamo do kúpeľne. Izba je rozdelená na dve časti. Sprcha, WC a bidet na úrovni podlahy sú od vane oddelené sklenenou stenou. Tu sa architekt opäť rozhodol pre neutrálnu farebnú paletu a obe oblasti opticky rozdelil. Dlaždice vo vzhľade prírodného kameňa vytvárajú príjemnú atmosféru, zatiaľ čo biele dlaždice pôsobia čisto a elegantne.

nepriame osvetlenie a vstavané svetlá vytvárajú krásne efekty

Zariadenie bytu-obývacia časť-nepriame osvetlenie-kuchynský kút

pekne osvetlená kuchynka

Zariadenie kuchyne-biele-osvetlenie-žltá sedačka

priemyselne vyzerajúce gombíky skriniek

kuchynský rad-biela-skriňa-gombík-priemyselne inšpirovaný

kachle na drevo poskytujú teplo

Bytové zariadenie-obývačka-tehlová stena-krb-drevo

 zodpovedajúce dekorácie do obývačky

Domov-dekorácia-priemyselný-štýl-tehlová stena

 žiariaci list

Bytové zariadenie-obývačka-priemyselný štýl-tehlová stena

 staré kufre používané ako nástenné police

čítací rohový dizajn-nástenné police-starý-kufor

pohodlný kútik na čítanie

poličky na čítanie-poličky na knihy-staré-kufre-zostavené

 jedálenský kút

jedálenský kút-masívne drevo-jedálenský stôl-stena-dekoracia-gamaelde

 priemyselne inšpirované závesné svetlá

jedálenský kút-masívne drevo-jedálenský stôl-závesné svetlá-žiarovky

chodba-konzola-stôl-vstavaná skriňa

vstavaná skriňa

spálňa-tehlová stena-stôl-biela-bosai-strom

spálňa-tehlová stena-prístupový balkón v priemyselnom štýle

spálňa-posteľ s baldachýnom-biely-rám-tehlová stena-béžová-záclony

spálňa-štyri-plagát-moderná-tehlová stena-kontrast

osvetlenie spálne-skryté-za-drevenou-posteľovou hlavou

osvetlenie spálne-nepriame-tehlová stena-zdôrazniť

stôl do obývačky-osvetlenie-nepriamy-nápad

spálňa-osvetlenie-nepriame-posteľ s baldachýnom-drevo-čelo postele

kúpeľňa-dizajn-moderná-márnosť-základňa-skrinka-pultová-umývadlo

dizajn kúpeľne-moderná-zrkadlová-skriňa-drevená-márnosť-skriňa

dizajn kúpeľne-moderná-sprchovací kút-dlažba-kameň-vzhľad-sklenená priečka

Read more
Domy snov

Deň otvorených dverí od architektky Elaine Richardson

Šedá podlahová matná žltá nastaviteľná lampa

Táto súčasná rezidencia sa nachádza v Alexandrii v Austrálii. Deň otvorených dverí v slnečnej krajine južne od zemského rovníka, z ktorého je Elaine Richardson, architektka bol navrhnutý. Dostupné fotografie sú od Floriana Grohena. Pretože je to v južnej polovici Austrálie, kde podnebie v subtropickom pásme nemá takmer žiadne zrážkové obdobia deň otvorených dverí skvelé návrhárske riešenie pre slnečný život. Pozri sa.

Deň otvorených dverí s množstvom slnečného svetla

konferenčný stolík s otvoreným stropom a rastlinou-strom-drevená podlaha

Čerstvý vzduch si môžete vychutnať vo vlastných štyroch stenách, na drevených podlahách a záhradnom nábytku. Je možné, že deň otvorených dverí ktoré ponúka vďaka inovatívnym a kreatívnym architektonickým a technickým rozhodnutiam. Skryté posuvné sklenené dvere sú k dispozícii v prípade vetra alebo slabého dažďa. Za chladnejších večerov je lepšie „zatiahnuť“ posuvné dvere! Útulné kulinárske, čitateľské a relaxačné kútiky v miestnostiach plných svetla a čerstvého vetrania vám dodajú pocit, že je o vás skutočne dobre postarané. Architekt sa spolieha na drevo a betón, ako aj na bielu farbu, pričom ponecháva voľný dizajn a možnosti vybavenia majiteľovi. V predhradí nájdeme malú hrivu a verandu s grilom a záhradným nábytkom. Pohodlné a praktické sedenie bez veľkého množstva nábytku a dekorov.

Deň otvorených dverí s bezproblémovými hranicami

Kuchyňa s veľkým jedálenským stolom biela lesklé povrchy

Pomerne predĺžené a nie príliš široké obytné plochy dizajnového domu sa bezproblémovo spájajú a majú minimálne využitie rozdeľovačov miestností. Kuchynský ostrov a vstavané spotrebiče vyrobené z dreva sú navrhnuté s kuchynským vybavením z umelého kameňa. Atmosféra je určite štýlová a minimalisticky krásna, pohodlná a praktická. Deň otvorených dverí s kuchynskou skriňou ako rozdeľovačom miestností vpredu a opäť ako prednou časťou v obývacej izbe, ako policami a skriňami na rôzne knihy, časopisy a dekorácie.

Drevená skrinka s LED TV a množstvom časopisov

V dome sú použité veľmi praktické a rovné línie

Detská izba-Lego-tehly-samolepky na stenu-schody-do-priestoru na spanie

Detská izba s kobercom a vysokým stropom

Kúpeľňa s dlaždicami-malý-formát-zo skla

Drevené police a mozaikové mozaiky 

Mozaika-dlaždica v modrej-vaňa

Atmosféra akvária v kúpeľni

Priestorový dom bez stropu

Slnečné svetlo svieti v plnej kráse do domu

dvojpodlažný-dizajnér-dom-čiastočne-bez strechy

Obytná veranda a záhrada sú bezproblémovo prepojené

Terasa-predhradie-s-rastlinami-tehlové múry

Život rastlín zblízka

Read more
Domy snov

Dom s jazierkom v záhrade ponúka osvieženie v horúčavách Mexika

moderný dom jednoposchodová-veľká záhrada

Predstavujeme vám príklad vynikajúcej modernej architektúry – a Dom s jazierkom a veľká záhrada v Mexiku.

Dom s rybníkom – moderná architektúra uprostred Mexika

Krb žijúci svet béžová farba

Táto moderná architektúra – Dom s jazierkom kombinuje tradičné prvky stavby v Mexiku – farby, konštrukcia a dokonca aj hrubý vzhľad vonkajších stien boli zvolené v súlade s ostatnými budovami v tejto oblasti. Architekti z Reyes Rios a Larrain rozhodli sa pre otvorený spôsob výstavby, ktorý uľahčuje prístup do záhrady. Samotná záhrada je moderným ostrovom pokoja, v ktorom sa voda dostáva do centra pozornosti. Dva rybníky v záhrade ponúkajú osvieženie v mexických horúčavách – jeden je tesne pod oknami spálne, druhý je zaujímavým mixom úzkeho bazéna a rybníka s vodnými rastlinami. Jednopodlažná budova má vonkajšie schodisko, ktoré vedie na strešnú terasu. Tam si opäť môžete vychutnať nádherný výhľad. Bohato presklená fasáda prepúšťa do domu dostatok slnka a vetra / dve veľké posuvné dvere otvárajú obývaciu časť do záhrady /. Hrubý vzhľad stien dokonale zapadá do divokej krajiny.

Dom s jazierkom a útulným interiérom

puristické zariadenie spálňa béžová farebná schéma

Interiér domu možno označiť za puristický. Postele sú vybavené betónovými rámami. Nič neruší nádherný výhľad – ani nepotrebný nábytok, ani dekorácie. V obývacej časti bol kombinovaný drevený nábytok, krb a obývacia časť. Architekti sa rozhodli pre nepriame osvetlenie všade, pričom použili jemne krásne prvky z interiérového dizajnu Dom s jazierkom si v záhrade príde na svoje. Steny majú rovnakú hrubú povrchovú úpravu ako vonkajšok – to vizuálne spája oblasti. Farebné hojdacie siete v hosťovskej izbe a žlté kreslá v spálni sú jedinými farebnými kusmi nábytku, ktoré môžu v dome slúžiť ako zvláštna dekorácia. Vezmeme vás na virtuálnu prehliadku krásneho domu – poďte s nami!

Stenová jednotka z dreveného nábytku sklenená fasáda domu

Obývacia izba jedálenský kút kombinovať béžovú

Spálňa z betónovej postele-žlté kreslo

Izba pre hostí House Hammock Bed Design

puristický nápad na dizajn kúpeľne

nepriame osvetlenie led zrkadlo dizajn kúpeľne

Osvetlenie spálne dom mexiko

biela betónová fasáda domu ochrana pred slnkom

Rastliny záhradného jazierka nápady rodinného domu

Minimalistický dizajn záhradného bazéna

Vodné rastliny záhradné jazierko úzke

úzke záhradné jazierkové prútie

moderná budova lekno trávnik

minimalistický architektonický dom mexický dizajnový nápad

Dom s večerným osvetlením bazéna-exotická stavba

Dom Záhradný rybník Trávnik Jednopodlažná budova

Minimalistický dom so sklenenou fasádou

Náčrt stavby minimalizmu domu v Mexiku

Náčrt stavby domu v Mexiku

Read more
Domy snov

Moderný dizajnový loftový byt s nepravidelným pôdorysom

dizajnér-podkrovný byt štúdio-móda-návrhár-budova-zvonku

„Park Loft“ je elegantný Dizajnový podkrovný byt v bulharskej Sofii. Apartmán s rozlohou 152 m² sa nachádza na 11. poschodí budovy s nádherným výhľadom na sofijský južný park a pohorie Vitosha. Zariadenie je projektom z Štúdiová móda a bola dokončená v roku 2014. Štúdio získalo ocenenie v roku 2012 za projekt „Graffiti Cafe“ v bulharskej Varne, keď bol bar vyhlásený za najlepší bar na svete. A teraz nás opäť ohromili týmto veľkolepým podkrovným zariadením v priemyselnom štýle.

Moderný interiér dizajnového loftového bytu v bulharskej Sofii

Dizajnový podkrovný byt zariadený tehlovou stenou-čierny-nábytok-predné okno

Samotná budova má úžasnú architektúru a byt – asymetrický pôdorys. Tieto predpoklady predstavovali pre dizajnérske štúdio obrovskú výzvu. Hlavnou myšlienkou bolo vyťažiť maximum z nepravidelného pôdorysu. Vzhľadom na dvojnásobnú výšku stropu v obývačke tím vybudoval obrovskú knižnicu, ktorá prechádza cez strop. Aby sa dosiahol efekt svetlíka, nainštalovali niekoľko nástenných svietidiel, ktoré vytvárajú jemné, rozptýlené svetlo. Použili sa aj typické materiály v priemyselnom štýle, ako je drevo, kov a tehla. Ale čo je tu zaujímavejšie, dizajnéri zmenili miesta materiálov pre podlahy a stropy. Biela podlaha im umožnila zdôrazniť určité prvky. Drevené obklady na stenách a stropoch vytvárajú ilustráciu opačného smeru. Všetok nábytok a dekorácie sú vyrobené na mieru a dodržujú zásadu jednoduchej konštrukcie a tvaru. the Dizajnový podkrovný byt je vybavený systémom inteligentnej domácnosti s digitálnym ovládaním.

Dizajnový podkrovný byt s industriálnym vzhľadom

dizajnový podkrovný nábytok v industriálnom štýle-pohľad vyššie

Podkrovný bytový nábytok-obývačka-drevený obklad-krb

 biele bezšvové podlahy a drevené obklady na steny a stropy

dizajnér-loftový byt štúdio-móda-nábytok na mieru

 nábytok na mieru

podkrovný bytový nábytok-priemyselno-elegantný-jedálenský kút-kuchyňa

 steny z červených tehál v kuchyni

Podkrovný bytový nábytok-kuchyňa-jedálenský kút-bielo-čierny-nábytok

 Kuchyňa s ostrovom a jedálenským kútom

Podkrovné-nábytkové-drevené-obkladové-dvere-nástenné-svetlá

difúzne nástenné svetlá

podkrovie-bytové zariadenie-masívne-drevené-dvere-stena-stena-kúpeľňa

Dvere do kúpelne

dizajnér-loft-byt-detaily-kľučka-kúpeľňa-kúpeľňa-matná-čierna

dizajnér-loft-nábytok-kúpeľňa-zrkadlo-stena-izba-zväčšená

dizajnér-loft-byt-inteligentný-domáci-systém-štúdio-režim

Read more
Domy snov

Moderný dom v Aténach – zdvojnásobte výšku miestnosti pre pocit pohody

Moderná obytná budova Athens Koukourakis Associates

A moderná obytná budova sa rozkladá na ploche 350 m² v Kifissii, jednej z najlepších štvrtí v Aténach, Grécko. Dom bol z N. Koukourakis & Spoločníci postavená a je oázou pokoja pre štvorčlennú rodinu. Dizajnový koncept sa zameriava na vytvorenie plánovania otvoreného priestoru a príjemného obytného priestoru.

Moderná obytná budova v gréckej Kifisii

Moderná obytná budova Aténska drevobetónová stena

Charakteristickým prvkom pôdorysu je minimalizácia chodieb a posilnenie plynulého pohybu jednotlivými obytnými miestnosťami. Výsledkom je, že na prízemí sa nachádzajú najdôležitejšie miestnosti (predsieň, obývačka, jedáleň, kuchyňa), ktoré prirodzene a vizuálne komunikujú s okolitým priestorom. Všetky tieto oblasti v maximálnej možnej miere využívajú prirodzené svetlo a súčasne dopĺňajú vonkajšie / otvorené priestory, pretože sú s nimi priamo spojené. Dvojitý strop v obývacej izbe spája „verejné“ a „súkromné“ časti rezidencie so sklenenými zábradliami, ktoré maximalizujú výhľad..

Moderný dom s bazénom

dom atény nádvorie bazén ležiaci

Materiály použité na stavbu vonkajšieho plášťa sa používajú aj vo vnútornom priestore. Sivý povlak a drevo v monochromatickom dialógu definujú celú štruktúru budovy. Toto je moderná obytná budova so špecifikáciami inteligentného domu, v ktorom sú všetky operácie vrátane osvetlenia, pohybu žalúzií, poplašného systému, video dohľadu, viacpriestorového zvukového systému a klimatizácie riadené centralizovaným systémom.

Moderné zariadenie a dvojnásobná výška miestnosti

Moderné domáce atény s dvojitou izbou a skleneným zábradlím

Nábytok nadväzuje na jednoduchý dizajnový koncept miestností. Čisté línie a jasné farby zdôrazňujú prirodzené denné svetlo. Veľké sklenené povrchy umožňujú neustály dialóg medzi vnútornými a vonkajšími priestormi.

dekoratívne drevené panely

Moderná obytná budova, atény, dekorácia drevených panelov

fialové kreslo s dreveným stolom

drevené panely nástenná dekorácia fialové kreslo drevený stôl

modulárna zelená pohovka

moderná zelená obývacia izba modulárna pohovka drevené bočné stolíky

Pohľad do záhrady

Moderná domáca aténa obývacia izba sklenené posuvné krbové kachle

Rozdeľovač izieb vyrobený z dreva

kuchyňa jedáleň rozdeľovač miestnosti drevené podlahové dosky

Jedáleň

moderná jedáleň drevený rozdeľovač miestnosti stojaci polica

Moderná priestranná kúpeľňa

priestranná kúpeľňa sklenená sprcha drevo

bezbariérový sklenený sprchovací kút

posuvné sklenené steny do sprchy

Exteriér

Moderná obytná budova Aténsky dvor trojpodlažná

Plány

Moderná obytná budova Atény kifisia plány Plán Koukourakis Associates Grécko

Fotografie Vaggelis Paterakis

Read more